Hej, czy moze mi ktos pomoc, bo chyba wlasnie kupilam podrobe maca na niemieckim ebay - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 01:01   #31
kubusina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: Hej, czy moze mi ktos pomoc, bo chyba wlasnie kupilam podrobe maca na niemiecki

A ja bawie sie w dedektywa i powoli steaje sie to fajna rozrywka a otoz ten sam sprzedawca od nieszczesnego kartoniku sprzedal wczesniej fajna paletke blyszczykow z firmy takze MAC. Blyszczyki godne uwagi za ta cene MAC LUSTREGLASS tylko 8,50 euro hmmm


http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...m=180458711722

A tu fajna stronka , kosmetyki nie z chin tylko.... z DUBAJU

miedzy innymi nieszczesna paletka:

http://images.google.de/imgres?imgur...%3D42%26um%3D1

Ciekawa strona polecam, "Kosmetyki z innych krajow:" DUBAJ
hahah

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:54 ----------

M.A.C COSMETICS COLLECTION...IMITATION FROM DUBAI.....NOT FROM CHINA.....
HAHA
To weszlam akurat na ebay to widze wiadomosc ze pieniazki nie wplynely jeszcze za MACA z pedzelkiem to moze mu lub jej bo sama nie wiem ta stronke wyslac hmmm nieeeee.

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:56 ----------

Nie noo faktycznie i jeszcze zywy bo aktualny przyklad ze plusy zbiera, no coz ode mnie nie dostanie
kubusina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:24   #32
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Hej, czy moze mi ktos pomoc, bo chyba wlasnie kupilam podrobe maca na niemiecki

Cytat:
Napisane przez janson Pokaż wiadomość
10 ocen to zly znak, trzeba byc ostrorznym. 87% dobrych ocen, to terz zly znak, musi byc conajmniej 99% dobrych ocen.
Obydwie aukcje "eindeutig" sa podrobki, zly opis, zly jezyk itd.
Aha i jeszcze jak w takim dziwnym kontekscie pisze "original" to wiadomo, ze podrobka.

Ja tamta podrobiona perfume odeslalam ze skarga i dostalam pieniadze spowrotem, wiec nie mialam powodu wiecej szumu robic.
Ale jesli sie czuje oszukanym, to mozna to zglosic, ta mozliwosc istnieje.
Cytat:
Napisane przez janson Pokaż wiadomość
Spojzalam na ta sprzedawczynia, jej "bewertungen" i "andere angebote".

Nie mysle, ze to fakes/podrobki. Ona chyba albo sama ma zadurzo albo ma jakas tam "mozliwosc dostepu do mnostwo kosmetykow" itd. i potem je sprzedaje.

Ja raz zamuwilam na niemieckim ebaju podrobiona perfume i dostalam pieniadze od "privatverkaufer" spowrotem. W tych przypadkach jest najwazniesze nie byc agresywnym w emailach...
(...)

Ale w Twoim przypadku to chyba nie jest podrobka. Bo by nie bylo az tyle pozytywnych ocen tej sprzedawczyni.
Akurat mnie nie musisz tłumaczyć że to są podróbki Po prostu próbuję Ci udowodnić że Twoja teoria przedstawiona w poście powyżej ma się nijak do rzeczywistości. Zwłaszcza że ten liner u sprzedawczyni która ma - jak sama zauważasz - 'az tyle pozytywnych ocen' to ewidentna podróbka.

Skoro Ty nie miałaś powodu szumu robić to pewnie tak samo robi sporo innych i dlatego podróbkowicze mogą sprzedawać spokojnie.

Cytat:
Napisane przez janson Pokaż wiadomość
Niestety tak, wiec dlatego podaje na co trzeba uwazac i jak rozpoznac "fake".
Przede wszystkim to trzeba zwracać uwagę na to czy sprzedawany produkt rzeczywiście istnieje i absolutnie nie sugerować się pozytywnymi komentarzami.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:46   #33
janson
Raczkowanie
 
Avatar janson
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Hej, czy moze mi ktos pomoc, bo chyba wlasnie kupilam podrobe maca na niemiecki

hyba nie zrozumialas o co mi chodzi, ale nie szkodzi. nie mam ochoty powtarzac w innych slowach... mam nadzieje, ze pare ludziom watek uswiadomil na co trzeba uwazac w ebay i ze nawet jak sie zdarzy i dostanie sie cos podrobionego, to mimo temu mozna odeslac i pieniadze dostac spowrotem. nikt nie musi sie dac oszukiwac.

Edytowane przez janson
Czas edycji: 2010-02-01 o 16:49
janson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:55   #34
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Hej, czy moze mi ktos pomoc, bo chyba wlasnie kupilam podrobe maca na niemiecki

Cytat:
Napisane przez janson Pokaż wiadomość
hyba nie zrozumialas o co mi chodzi, ale nie szkodzi. nie mam ochoty powtarzac w innych slowach... mam nadzieje, ze pare ludziom watek uswiadomil na co trzeba uwazac w ebay i ze nawet jak sie zdarzy i dostanie sie cos podrobionego, to mimo temu mozna odeslac i pieniadze dostac spowrotem. nikt nie musi sie dac oszukiwac.
szkoda tylko że nie zrobiłaś z tym nic więcej, dostałaś pieniądze spowrotem i uznałaś że wszytsko jest ok ? a sprzedawaca dalej wciska innym podróbki, wystawiłaś negatywny komentarz ??? zgłosiłaś sprawe do serwisu ???
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:15   #35
janson
Raczkowanie
 
Avatar janson
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Hej, czy moze mi ktos pomoc, bo chyba wlasnie kupilam podrobe maca na niemiecki

tak zrobilam... wiec jak mowilam, nie trzeba dac sie oszukac na ebaju...

Edytowane przez janson
Czas edycji: 2010-02-01 o 18:22
janson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.