Mężczyzny pytań kilka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 14:44   #1
pasekbg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4

Mężczyzny pytań kilka...


...a w sumie to nawet nie całkiem mężczyzny tylko nastolatka z 1 klasy LO.

Witam

Otóż niedługo wiosna, i zacznie się chodzenie w krótkich spodenkach. Ogólnie uwielbiam chodzić w szortach, czasem jednak jeden kompleks mnie od tego powstrzymuje. Długie, gęste i ciemne włosy na nogach. Na pewno nie ciekawie to wygląda, dużo opinii o tym słyszałem, typu "Jesteś fajny tylko zrób coś z tymi włosami na nogach".

Co byście drogie Panie specjalistki polecały? Golić na zero nie mam zamiaru, ewentualnie skrócić - ale na tyle ile się znam, na tyle mogę powiedzieć, że to chyba niezbyt dobry pomysł? Bo jeszcze bardziej krzaczaste odrosną. Więc może rozjaśnić je wodą utlenioną? Byłbym wdzięczny za wszelkie pomysły.

Druga sprawa. Czy regulowanie brwi u mężczyzny uważacie za jakiś przejaw homoseksualizmu? Akurat z tym problemem nie mam, ale kolega ma krzaki i do tego mu się łączą, więc no cóż, pytam za niego
pasekbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 15:28   #2
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mężczyzny pytań kilka...

a ja radzę zostawić włosy na nogach w spokoju, włosy na nogach są męskie i już
co do brwi jasne, że może trochę podregulować, byle bez przesady. Kilka wyrwanych włosków wystarczy. A co do "jednej brwi" to charakterystyczny element twarzy, jednym pasuje innym nie. Jeżeli koledze to przeszkadza, niech usunie te włoski łączące brwi i po sprawie.

BTW. To nie wiedziałam, że faceci rozmawiają miedzy sobą o takich rzeczach jak np. brwi do regulacji

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2010-02-27 o 15:31
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 16:36   #3
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Mężczyzny pytań kilka...

Cytat:
Napisane przez pasekbg Pokaż wiadomość
...a w sumie to nawet nie całkiem mężczyzny tylko nastolatka z 1 klasy LO.

Witam

Otóż niedługo wiosna, i zacznie się chodzenie w krótkich spodenkach. Ogólnie uwielbiam chodzić w szortach, czasem jednak jeden kompleks mnie od tego powstrzymuje. Długie, gęste i ciemne włosy na nogach. Na pewno nie ciekawie to wygląda, dużo opinii o tym słyszałem, typu "Jesteś fajny tylko zrób coś z tymi włosami na nogach".

Co byście drogie Panie specjalistki polecały? Golić na zero nie mam zamiaru, ewentualnie skrócić - ale na tyle ile się znam, na tyle mogę powiedzieć, że to chyba niezbyt dobry pomysł? Bo jeszcze bardziej krzaczaste odrosną. Więc może rozjaśnić je wodą utlenioną? Byłbym wdzięczny za wszelkie pomysły.

Druga sprawa. Czy regulowanie brwi u mężczyzny uważacie za jakiś przejaw homoseksualizmu? Akurat z tym problemem nie mam, ale kolega ma krzaki i do tego mu się łączą, więc no cóż, pytam za niego
1. Zostaw włosy na nogach.. Na serio są bardziej męskie niż utleniane/obstrzygane/golone Przynajmniej dla dorosłych kobiet
2. Brwi też radzę zostawić część kobiet nie potrafi sobie dobrze wyregulować brwi a co dopiero chłopak... za łatwo o krzywdę
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 18:18   #4
carmen14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Mężczyzny pytań kilka...

Zostaw włosy na nogach!Są bardzo męskie i chciałabym ,żeby mój facet miał ich więcej,a ma mizerniutkie.Myślę,że kiedy dorośniesz,będziesz z nich dumny.,A co do brwi twojego kolegi,to też są bardzo męskie,mnie np takie pociągają,chyba,że jak bardzo mu przeszkadzają,to to niech wyrwie pęsetką tylko te włoski,które łączą brwi.
carmen14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 19:00   #5
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Mężczyzny pytań kilka...

ja się również zgadzam z poprzedniczkami..włosy na nogach zostaw jak są a jeśli chodzi o kolegę to niech np. uda się do kosmetyczki a ona niech usunie mu ten fragment między dwiema brwiami..i po sprawie
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 15:57   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Mężczyzny pytań kilka...

Zgadzam sie z dziewczynami: wlosy na nogach zostaw w spokoju, a brwi kolegi niech wyreguluje kosmetyczka, ale tylko tam, gdzie sie lacza.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 10:30   #7
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Mężczyzny pytań kilka...

1. zostaw wloski na nogach, pomysl jak beda odrastac jaki to bedzie efekt gdy gora bedzie jasniejsza a przy skorze ciemne, dlatego odradzam rozjasnianie, po depilacji odrosna w zabojczym tempie, skracanie mozesz zrobic nierownomiernie i wtedy bedzie komiczny efekt. radze zostawic je takie jakie sa, niech zyja swoim zyciem
2. co do brwi to uwazam ze nalezy wyrwac wloski posrodku, tak dla estetyki


pozdrawiam
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 08:06   #8
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Mężczyzny pytań kilka...

Też się zgadzam

Włosy na nogach zostaw a brwi oczywiście, że można wyregulować - ja TŻ-towi wyrywam tylko tam gdzie się łączą - żeby nie wyglądał jakby miał jedną brew.
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.