Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-18, 16:46   #1
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214

Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???


no wiec tak..moje since pod oczetami sa dosc ciemne i widoczne..i nic nie maskuje ich tak doskonale jak dermacol...z tym ze...moze dowiem sie jak go nakladac pod oko aby wlasnie w tym miesjcu najlepiej sie spisywal??pod podklad czy na??robic cos z nim jeszcze potem zeby sie lepiej trzymal???czekam *:
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:53   #2
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Exclamation Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

no wiec...moje cienie pod oczami sa dosc widoczne..i ciemne..jednakze nic nie zakrywa ich tak dobrze jka dermacol...ale...czy ktos moze powiedzialby mi jak sie go powinno tam odpowienio nakladac??w jkaiej ilosci??na podklad czy pod??robic cos z nim potem zeby sie lepiej trzymal??czekm i pozdrawaim wszystkie piekne panie
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 17:10   #3
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Tez mecze sie z cieniami pod oczami I czasem uzywam Dermacolu. Nakladam go na podklad punktowo i lekko rozcieram. Czasem przypudruje sypkim purdem i jakos sie trzyma Wole jednak korektor ArtDeco - ukrywa wszystko
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 20:47   #4
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Dla mnie Dermacol to stanowczo za ciężki specyfik by kłaść go pod oczka zdecydowanie polecam Art Deco kamuflaż żółty, choć tu jest niestety duża rozbieżność cenowa
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:17   #5
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Dla mnie Dermacol to stanowczo za ciężki specyfik by kłaść go pod oczka zdecydowanie polecam Art Deco kamuflaż żółty, choć tu jest niestety duża rozbieżność cenowa
Tak, tak-do tego Dermacol potrafi się ważyć i po dłuższym czasie sprawia, że skóra wygląda sucho, tak staro.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:28   #6
Cyprianka
Raczkowanie
 
Avatar Cyprianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Też mam problemy z cieniami.Uzywam Dermakolu w gorsze dni (mieszam go z Antheliosem i podkładem),w lepsze Everfresh Maybelline.Słyszałam,że baza Paul Sagane jest fajna.Powinien powstać wątek ze zdjęcia cieni niezamaskowanych i zamaskowanych,może wtedy wybór korektora byłby łatwiejszy...
Cyprianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 22:02   #7
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Cytat:
Napisane przez Cyprianka
Też mam problemy z cieniami.Uzywam Dermakolu w gorsze dni (mieszam go z Antheliosem i podkładem),w lepsze Everfresh Maybelline.Słyszałam,że baza Paul Sagane jest fajna.Powinien powstać wątek ze zdjęcia cieni niezamaskowanych i zamaskowanych,może wtedy wybór korektora byłby łatwiejszy...
O tak, pomysł w sumie fajny nie wiem tylko, czy nie trzebabyłoby takiego wątku podpiąć na stałe by nie spadał w czeluści forum
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 08:50   #8
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

To jest baaardzo dobry pomysł!!!! Jak dorwę aparat to spróbuje porobić zdjęcia - mam korektor Lumene i Pan Stick Max Factor. Kryją, ale mogłoby byc jeszcze lepiej
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 09:21   #9
INK@
Przyczajenie
 
Avatar INK@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 8
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Pysia... ja stosuje 2 podkłady: jeden w kolorze skóry i rozprowadzam go gąbeczkami po całej twarzy a w okolicach oczu staram się żeby była cieńsza warstwa tego podkładu, i drugi podkład o ton jaśniejszy. Nakładam do pod oczami (mniej więcej taka sama warstwa jak na całej twarzy) i w wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu. Rozcieram to gąbeczką (gorąco polecam trójkątne ). Na sam koniec rozprowadzam na twarz sypki puder transparentny + na górne powieki i lekko na dolnej, żeby cienie na oczach się lepiej trzymały i sam makijaż był bardzej trwały. Po kilku godzinach możesz nałożysz rozjaśniacz po oczy bo wiadomo, że skóra pod oczami jednak po jakimś czasie ciemnieje, ja używam Art Deco i u mnie się sprawdza. Nie polecałabym też korektorów w sztyfcie pod oczy (zwłaszcza przy wrażliwej cerze) bo one są idealne do krycia punktowego.

Pozdrawiam
INK@
INK@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:01   #10
Cyprianka
Raczkowanie
 
Avatar Cyprianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Ciesze się,że pomysł się spodobał Podpięcie rzeczywiście by się przydało.
Cyprianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:26   #11
Gosiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Nie radze stosowania pod oczy dermacolu. Owszem kryje, ale po pewnym czasie po zaaplikowaniu, skora pod oczami wyglada zle, tak nieswiezo i takie lekkie grudki sie robia, bo ten podklad niesamowicie wysusza. Mi wysuszyl tak bardzo, ze az zmarszczki pod oczami mi sie porobily ;/
Gosiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 13:42   #12
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Gdzie kupię podkład ArtDeco? Apteki, drogerie, supermarkety? Czy nie kosztuje więcej niż 60 zl? Wysusza? I czy osoba w wieku 16 lat może go używać, czy jest raczej przeznaczony dla 'dojrzalszych' osób?
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:32   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Widziałam ArtDeco w niektórych drogeriach i perfumeriach oraz tutaj

http://www.estyl.pl/sklep/customer/home.php?cat=332
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 19:52   #14
SubRosa1985
Raczkowanie
 
Avatar SubRosa1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 135
Dot.: Cienie pod oczami...Co na to Dermacol..???

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek21 Pokaż wiadomość
Nie radze stosowania pod oczy dermacolu. Owszem kryje, ale po pewnym czasie po zaaplikowaniu, skora pod oczami wyglada zle, tak nieswiezo i takie lekkie grudki sie robia, bo ten podklad niesamowicie wysusza. Mi wysuszyl tak bardzo, ze az zmarszczki pod oczami mi sie porobily ;/
Zamówiłam dziś Dermacol (nowa wersja odcień 208 - czy baaardzo jasny jest na buzi? ) i miałam nadzieję stosować go jako korektor także pod oczy, ale przeczytawszy Wasze opinie o aplikacji na cieniutką, delikatną i pozbawioną gruczołów łojowych skórę pod oczami - chyba nie będę ryzykować, ech... A szkoda, bo mam takie cienie pod oczami, że chyba tylko Dermacol by pomógł, ale strasznie boję się wysuszenia skóry, przyspieszenia powstawania zmarszczek pod oczami i wyglądu tak "ciężkiego" podkładu pod okiem Jako, że dosyć bojąca jestem i podejrzliwa to mam jeszcze wątpliwości czy Dermacol nakładany (punktowo) na rozszerzone pory, miejsca skłonne do powstawania zaskórników, krost itp. nie zrobi jeszcze WIĘKSZEGO bałaganu na buźce, a za lat 5 pozostanie ???

Czy któraś z Was - najchętniej "użytkowniczka" Dermacolu z cerą problemową, podobna do mojej - mogłaby rozwiać/potwierdzić moje wątpliwości?
__________________
To i owo, a ściślej: CiuchOWO/kosmetykOWO http://szafa.pl/profil/SubRosa_ zapraszam
SubRosa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 09:36   #15
aazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 18
GG do aazett
korektor pod oczy

Witam
Nie znam Dermacol'u ale może spróbujesz innych specyfików, jak korektory pod oczy, są bardzo fajne, różne. Ja używam Mannhattan w pędzelku (podobne do błyszczyka) no i gorąco polecam. Bardzo ładnie się nakłada, cienie pod oczami znikają a oczy jeszcze ładniej wyglądają Nie widać, że w ogóle coś nałożyłam co ma dla mnie najważniejsze znaczenie.
A teraz z innej beczki. Jestem tu nowa, powiedzcie mi dziewczyny, jak załadować jakiś obrazek do swego profilu jak Wy macie Takie ładne macie
aazett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 10:17   #16
SubRosa1985
Raczkowanie
 
Avatar SubRosa1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 135
Dot.: korektor pod oczy

Dzięki aazett kochana za radę Chyba wypróbuję ten korektor, bo z tym Dermacolem to ryzykowna zabawa A propos, dziewczyny, napiszcie czy rzeczywiście warto używać tak ciężkiego podkładu - czy więcej nie ma czasem negatywnych skutków (odroczonych w czasie)??? hm... Proszę użytkowniczki Dermacolu o radę

aazett wejdź w ustawienia (z prawej, u góry), potem w 'ustawienia&opcje' (lewa strona, u dołu) i w 'edytuj awatar', tam zaznaczasz 'użyj mojej własnej ikonki Awatar'. Obrazek, który masz w kompie załadujesz naciskając "przeglądaj" ,wyszukując go i zaznaczając. No i już, masz zgrabny awatarek, wybór jest Twój, byle miał max. 30,0 KB Pozdrawiam.
__________________
To i owo, a ściślej: CiuchOWO/kosmetykOWO http://szafa.pl/profil/SubRosa_ zapraszam
SubRosa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.