Pudry, podkłady itepe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 16:42   #1
Sylwiunia15
Raczkowanie
 
Avatar Sylwiunia15
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 123

Pudry, podkłady itepe


Teraz jest lato i jest ciepło jesli nałoże sobie fluid i korektor na twarz i gdy sie poce to wszystko mi spływa i robia sie na twarzy tak jak takie krople z potu razem z tym pudrem, są na to jakieś sposoby, moze używac jescze puder sypki do tego ale niechce sobie mocno niszczyc tym cere ponieważ mam tylko 15lat ale problemy z cerą mam tez.. Mysliscie ze jesli wezme na wacik troche antyprespirantu i wytre tym twarz a potem makijaż to on nie bedzie spływał ze mnie? Pomożcie mi
Sylwiunia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:51   #2
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Pudry, podkłady itepe

Moj Boze, co ty wymyslilas??? Antyperspirant na twarz? twoja mloda buzia nie moze oddychac, dlatego pocisz sie, a kropelki potu pojawiaja sie na podkladzie. Ot wszystko. Jesli juz musisz cos nakladac na twarz w trakcie upalow, to najlepiej jakis lekki krem tonujacy, a nie ciezki podklad i (o zgrozo puder). Daj pooddychac cerze. Podklady zostaw na specjalne okazje.
A po drugie, wybralas zly dzial na tego typu pytania. Powinnas raczej zawrzec je w "Pytaniach do wizazystki"
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:55   #3
Sylwiunia15
Raczkowanie
 
Avatar Sylwiunia15
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 123
Dot.: Pudry, podkłady itepe

Aha, jestem tu nowa nie wiedzialam, może mi przeniosą? ale jesli ja musze puder na twarz nie codzienie tak chodze ale mam ważny dzien niedługo a akurat tak dużo wysypało mi trądziku. I niema na to żadnych sposobów zeby mi ten makijaż w upalny dzien nie spływał?a lekkie kremy nie tuszują tych krost
Sylwiunia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 17:24   #4
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Pudry, podkłady itepe

jeżeli już koniecznie musisz uzyc podkładu i pudru, to może zainwestuj w jakieś chusteczki matujące...dobra na takie sprawy jest skrobia DryFlo-można ją kupić na www.mazidla.com, na pewno nie wprowadzaj w zycie tego planu z antypespirantem
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...


Edytowane przez marta_so
Czas edycji: 2007-08-21 o 18:03
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 17:33   #5
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Pudry, podkłady itepe

zwykła skrobia zmieszana z pudrem sypkim wystarczy. Jeśli nie masz całej twarzy do maskowania, to lepiej krem tonujący lub lekki podkład beztłuszczowy + dobry korektor. Nigdy antyperspirant na twarz! bibułki matujące to moim zdaniem genialny wynalezek, można szybko i całkiem dyskretnie jak się potrafi zmatowić tarz
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 17:38   #6
Sylwiunia15
Raczkowanie
 
Avatar Sylwiunia15
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 123
Dot.: Pudry, podkłady itepe

hm i te chusteczki majtujące to jak sie puder tak spływa sie wyciera tak? ale mi chodzi o to zeby on nie spływal czy są na to sposoby. bo używam tylko fluid wiec jak bede używala puder sypki ze skrobia na ten fluid to bedzie dobrze ?
Sylwiunia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 17:54   #7
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Pudry, podkłady itepe

będzie lepszy mat, a jeśli chodzi o spływanie to ja polecam, po przetarciu twarzy tonikiem użyć podkładu Revlon Colorstay SoftFlex. Potem przypudrować skrobią (+puder sypki) i nawet jak będziesz się pocić, ja tak miewam dosyć często w upalne dni, to delikatnie dotkniesz chusteczką, tylko żeby pot wsiąkł w chusteczkę, czyli bez pocierania i makijaż powinien przetrwać naprawdę wiele godzin. Pocenie czoła to nic strasznego i wielu osobom się zdarza..nie przejmuj się tak bardzo, w lecie to normalne

co do chusteczek matujących nie wiem, nie miałam takich, mam bibułki i one matują twarz pozostawiając puder na swoim miejscu.

Co do Revlon Colorstay to raczej jest dośc kryjący podkład, poszukaj na KWC.
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 18:02   #8
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Pudry, podkłady itepe

Moze powinnas stosowac pod podkład jakiś krem matujący? A te bibułki, tudzież chusteczki, po prostu przykładasz do twarzy i one wchłaniają pot, czy tez tzw. sebum.
Myślę jednak, że nie ma takich środków, które na długo "utrzymałyby" makijaz na twarzy w wysokich temperaturach, najrozsądniejszym pomysłem jest nie nakładanie takiej ilości kosmetyków na twarz, bo chwilowo mogą one przykryć i zatuszować pewne defekty, ale spływająca "tapeta" na pewno będzie wyglądała gorzej od kilku wyprysków. Może znajdź sobie po prostu dobry korektor, dobierz go odpowiednio kolorystycznie do twojej cery i będzie dobrze głowa do góry


malutka86-pisząc chusteczki miałam na mysli bibułki
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 18:08   #9
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Pudry, podkłady itepe

zgadzam się z marta_so
jesteś młodą osóbką i nie pomyślałam o tym doradzając Ci Revlon, bo na Twojej twarzy może wyglądać za ciężko. Może lepiej kremik matujący/tonujący + dobry korektor + skrobia (+puder sypki dla wyrównania odrobinkę kolorytu).

marta_so - a ja sobie wyobraziłam coś jak chusteczki do demakijażu, bo kiedyś jakaś znana firma wypuściła chusteczki matujące, ale z tego co pamiętam, to one zmywały wszystko z twarzy
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 18:19   #10
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Pudry, podkłady itepe

A moze pasowałoby zmienić fluid ale na duzym upale to Ci w sumie każdu podklad spłynie... Ale spróbuj uzyc kremu tonującego i na to korektor to tak jakbys miala zwyczajny krem na twarzy wiec nie powinien splynac
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.