Dermacol .... ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 11:19   #1
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538

Dermacol .... ?


Witam
Czy dermacol można kupić w aptece czy tylko przez internet?
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 11:21   #2
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Dermacol .... ?

W aptece nie. Przez internet możesz, ale na pewno znajdziesz go na jakichś targach, bazarkach, w małych sklepach kosmetycznych albo kioskach. Przeczytaj wątek, gdzie dziewczyną piszą gdzie do znaleźć.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 11:39   #3
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Dermacol .... ?

Wątek o Dermacolu juz istnieje
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 11:41   #4
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Dermacol .... ?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=84862 prosze bardzo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:17   #5
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538
Dot.: Dermacol .... ?

Dzięki
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:57   #6
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Dermacol .... ?

Jowita, napisałaś w innm wątku że masz 15 lat. broń boże nie kupuj dermakolu !!!!!! jesteś za młoda na tak cięzki podkład! za 5 lat bedziesz miła straszne zmarszczi. nie, nie i jeszcze raz nie. nie na wiek, w którym jesteś.
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 14:43   #7
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538
Dot.: Dermacol .... ?

Rozumiem . Dzięki, że mi to powiedziałaś. A co myślisz o delikatnie nawilżającym podkładzie z Avonu? Czy będzie on dla mnie odpowiedni?
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 16:24   #8
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dermacol .... ?

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
Jowita, napisałaś w innm wątku że masz 15 lat. broń boże nie kupuj dermakolu !!!!!! jesteś za młoda na tak cięzki podkład! za 5 lat bedziesz miła straszne zmarszczi. nie, nie i jeszcze raz nie. nie na wiek, w którym jesteś.
Z tego co wiem, większość dziewczyn nie używa Dermacolu jako podkładu (chyba, że zmieszany z jakimś lżejszym lub z kremem), ale jako korektora.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 18:44   #9
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Dermacol .... ?

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, większość dziewczyn nie używa Dermacolu jako podkładu (chyba, że zmieszany z jakimś lżejszym lub z kremem), ale jako korektora.

O ile dobrze pamiętam, nawet na opakowaniu jest napisane by stosować go miejscowo.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:55   #10
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Dermacol .... ?

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, większość dziewczyn nie używa Dermacolu jako podkładu (chyba, że zmieszany z jakimś lżejszym lub z kremem), ale jako korektora.
ja mówię o zywaniu go jako korektor. byłam o krok od kupna dermakolu jako korektora na sińce pod oczami, jednak Pani w drogeri popatrzyła na mnie jak na wariatke, spytała się ile mam lat i powiedziała, że jeśli chce sobie zniszczyć twarz prosze bardzo, ale nie poleca. za rok będe miała ćwierć wieku, więc jakos przesadnie młoda nie jestem.
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:36   #11
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Dermacol .... ?

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
Jowita, napisałaś w innm wątku że masz 15 lat. broń boże nie kupuj dermakolu !!!!!! jesteś za młoda na tak cięzki podkład! za 5 lat bedziesz miła straszne zmarszczi. nie, nie i jeszcze raz nie. nie na wiek, w którym jesteś.
a pomyśleć, że moje koleżanki dzień w dzień ładują to sobie na cała twarz
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 17:11   #12
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Dermacol .... ?

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
ja mówię o zywaniu go jako korektor. byłam o krok od kupna dermakolu jako korektora na sińce pod oczami, jednak Pani w drogeri popatrzyła na mnie jak na wariatke, spytała się ile mam lat i powiedziała, że jeśli chce sobie zniszczyć twarz prosze bardzo, ale nie poleca. za rok będe miała ćwierć wieku, więc jakos przesadnie młoda nie jestem.
jeśli ktoś faktycznie potrzbuje aż tak silnego korektora jak Dermacol, to twarz i tak już ma zniszczoną. Myślę, że jeśli kobieta ma wybrać dobrze zatuszowane blizny teraz, a zniszczoną twarz za parę lat, to i tak wybierze to pierwsze. Zresztą, czy znasz inne źródła niż ta pani w drogerii, mówiące, że Dermacol jest aż tak strasznie szkodliwy? Pytam, bo ciekawi mnie to, ponieważ skoro jest tak szkodliwy, to czemu tak wiele kobiet go używa? Czmu w ogóle jest dopuszczony do sprzedaży? Korektor jak każdy, jakoś nie wierzę w jego szkodliwe działanie. Bez obrazy, ale daleko mi do zaufania pani z drogerii...
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:28   #13
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Dermacol .... ?

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
jeśli ktoś faktycznie potrzbuje aż tak silnego korektora jak Dermacol, to twarz i tak już ma zniszczoną. Myślę, że jeśli kobieta ma wybrać dobrze zatuszowane blizny teraz, a zniszczoną twarz za parę lat, to i tak wybierze to pierwsze. Zresztą, czy znasz inne źródła niż ta pani w drogerii, mówiące, że Dermacol jest aż tak strasznie szkodliwy? Pytam, bo ciekawi mnie to, ponieważ skoro jest tak szkodliwy, to czemu tak wiele kobiet go używa? Czmu w ogóle jest dopuszczony do sprzedaży? Korektor jak każdy, jakoś nie wierzę w jego szkodliwe działanie. Bez obrazy, ale daleko mi do zaufania pani z drogerii...
ale ja nie rozumiem o co się rozchodzi? jest to podkład profesjonalny. cięzki, mocno kryjący i zapychający pory, sprawia, że skóra nie oddycha co za tym idzie powstaja zaskórniki, stany zapalne [poza tym co ma w składzie na 2 i 3 miejscu? - Paraffinum Liquidum, Paraffin ..] używany przy filmach, sesjach zdjęciowych i występach w telewizji. patrzac na twarze aktorek bez makijazu chyba odechciewa się wszystkiego [nie mówię, że używaja dermakolu tylko, cięzkich podkładów kryjacych, którym jest m.in. dermakol] poza tym, ona ma 15 lat wiec nie jestem pewna czy potrzebuje dermakolu. a Pani w drogerii ufam, bo kupuje u nich od lat i już nie pierwszy raz dostaje od nich dobre rady.

nie zakazuje używania dermakolu, broń boże, każdy zrobi co zechce, ale jeśli zacznie używać go piętnastolatka.. przepraszam bardzo, co ona będzie miała na twarzy w wieku 20 i powyżej lat? właśnie nie myślimy o przyszłości tylko o teraz. a później będzie albo płacz albo składanie pieniędzy na lifting [w bardzo złym przypadku ..] zamaskowanie pryszczy? a nie lepiej dermatolog i kuracja która je zlikwiduje, niż oleiste, tłuste mazidło które zatuszuje i pogorszy stan skóry?

kurcze czasem aż mnie przeraża ludzki najzwyklejszy konsumpcjonizm dnia codziennego, bez polotu, bez myśli co będzie za parę lat :\

jeszcze jedno, dermacol sam w sobie to podkład, każdy go stosuje jak chce albo punktowo albo na całą twarz
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:48   #14
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Dermacol .... ?

Ja też mam, że tak powiem, młodą cerę. Dermacolu używam, ale nie na pryszcze, które można wyleczyć jak pisała AgattkaM, tylko na pozostałości po nich - zaczerwienienia. Stosuję go punktowo, prawie nigdy na całą twarz. Lubię go stosowac jako korektor, bo ma dobre krycie i jeśli przykryję nim jakieś przebarwienie, to mogę zapomnieć, że je mam - co nie sprawdza się w większości korektorów używanych przeze mnie. Ogólnie - punktowo jako korektor jak najbardziej polecam, bez względu na wiek. (oczywiście też bez przesady z tym wiekiem, ale 13+ jest ok.)
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:59   #15
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538
Dot.: Dermacol .... ?

Właśnie dziewczyny, spokojnie . Nie trzeba się od razu kłócić, prawda?:P Ja nie chce dermacolu używać jako podkładu tylko tak jak hula_hula punktowo, jako korektor. Dzięki za rady wszystkim.
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 19:07   #16
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Dermacol .... ?

róbcie jak chcecie nie marudzić potem, że wyglądacie jak 30 w wieku 20 lat. poczytajcie o parafinie i jak działa na skórę.

poza tym ja tu nie widzę kłótni. rzeczowe przedstawienie swoich racji. sama nie jestem profesjonalną makijażystka, ale znam takie, które używają, i takie które przestrzegają jak przed ogniem. na MM tez jest wiele osób które to używa. ja przestrzegam. Wy zrobicie jak chcecie. Wasza twarz Wasze życie.

poza tym, ja jestem chyba starej daty. w wieku 13 lat nawet o tuszu do rzęs nie marzyłam co dopiero o podkładzie .. ale co ja tam wiem

dziękuje za uwagę
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 19:25   #17
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Dermacol .... ?

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
ale ja nie rozumiem o co się rozchodzi? jest to podkład profesjonalny. cięzki, mocno kryjący i zapychający pory, sprawia, że skóra nie oddycha co za tym idzie powstaja zaskórniki, stany zapalne [poza tym co ma w składzie na 2 i 3 miejscu? - Paraffinum Liquidum, Paraffin ..] używany przy filmach, sesjach zdjęciowych i występach w telewizji. patrzac na twarze aktorek bez makijazu chyba odechciewa się wszystkiego [nie mówię, że używaja dermakolu tylko, cięzkich podkładów kryjacych, którym jest m.in. dermakol] poza tym, ona ma 15 lat wiec nie jestem pewna czy potrzebuje dermakolu. a Pani w drogerii ufam, bo kupuje u nich od lat i już nie pierwszy raz dostaje od nich dobre rady.

nie zakazuje używania dermakolu, broń boże, każdy zrobi co zechce, ale jeśli zacznie używać go piętnastolatka.. przepraszam bardzo, co ona będzie miała na twarzy w wieku 20 i powyżej lat? właśnie nie myślimy o przyszłości tylko o teraz. a później będzie albo płacz albo składanie pieniędzy na lifting [w bardzo złym przypadku ..] zamaskowanie pryszczy? a nie lepiej dermatolog i kuracja która je zlikwiduje, niż oleiste, tłuste mazidło które zatuszuje i pogorszy stan skóry?

kurcze czasem aż mnie przeraża ludzki najzwyklejszy konsumpcjonizm dnia codziennego, bez polotu, bez myśli co będzie za parę lat :\

jeszcze jedno, dermacol sam w sobie to podkład, każdy go stosuje jak chce albo punktowo albo na całą twarz
hmm... używam dermacolu, mam bardzo wymagającą i psotną cerę, ale nie mam od niego zaskórników. Nie tweirdzę, że to reguła, ale wydaje mi się, że są o stokroć gorsze (czytaj: bardziej szkodliwe) korektory na rynku niż dermacol. Co do pryszczy - widzisz AgattkoM, nie we wszystkich przypadkach da się pryszcze wyleczyć ot tak po wizycie u dermatologa. Znam osobę, które LECZY SIĘ już prawie 10 lat. Wracając do Dermacolu, ja uzywam go na cięzkie blizny i hmm... nie uważam bym nie myślała o przyszłości - dbam o cerę, jak o niemowlę, a niestety głębokich blizn kremami nie da się wyleczyć.

Dermacol jest tlusty, fakt. I to jego zaleta. Większość korektorów wysusza, a on nie zostawia suchych placków, tylko dobrze kryje co ma kryć. Ja właśnie za to go lubię. I uważam, że używanie go minimalnie - doslownie naparstek wystarczy, nie zrobi z nas staruszek w ciągu jednego roku.

nie mam zamiaru się z nikim klócić. Uważam po prostu, ze co jednemu zaszkodzi, dla innego może okazać sie wybiawieniem.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 19:44   #18
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Dermacol .... ?

Przepraszam, jakim cudem dermacol stosowany punktowo miałby postarzać cerę? Rozumiem, że mógłby zapchać, ale powodować zmarszczki? Jak?
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 19:54   #19
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Dermacol .... ?

Cytat:
Napisane przez wredziulek Pokaż wiadomość
Przepraszam, jakim cudem dermacol stosowany punktowo miałby postarzać cerę? Rozumiem, że mógłby zapchać, ale powodować zmarszczki? Jak?
ja już nie mam siły tłumaczyć, nie ja od tego jestem. ja mówiłam o sobie i sińcach pod oczami [powierzchnia pod dolną powieką jest nie takim małym punktem] i o tym, że 15 letnia dziewczyna powinna używać czegoś lżejszego

poza tym google nie gryzie.
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 17:15   #20
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Dermacol .... ?

To chyba nie jest kwestia zwykłego ludzkiego konsumpcjonizmu i myślenia bez polotu. Niektóre osoby są naprawdę zdesperowane, bo na niektóre sprawy nic nie pomaga, a dermacol często bywa wybawieniem i jedynym rozwiązaniem.
Ja mam straszne sińce pod oczami, dosłownie podkowy. Byłam u wielu lekarzy, żeby sprawdzić, czy to nie na tle zdrowotnym - i nic. Używałam dosłownie tysiąca kremów pod oczy wszelkiego rodzaju - i nic. Wypróbowałam chyba wszystkie "lżejsze" korektory pod oczy, łącznie z tymi z najwyższej półki - i nic Tylko dermacol mi pomaga, nawet cieniuteńka warstewka i dopóki nie znajdę nic innego, będę go używać, bo po prostu nie widzę innego wyjścia. A myślę, że jak się jednocześnie używa dobrze nawilżających kremów, to nie wyrządza mi on wielkiej szkody.
A jeśli chodzi o google, to one może rzeczywiście nie gryzą, ale przeszukałam wszystko o cieniach pod oczami i co znalazłam? - nic!
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 17:55   #21
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Dermacol .... ?

Wybaczcie, jeżeli było już o tym w którymś z wątków o dermacolu, ale tyle się już oczytałam i nie znalazłam, że pozwolę sobie zadać to pytanie: jak się ma dermacol do twarzy pokrytej dość wyraźnym meszkiem na bocznych częściach twarzy, brodzie i pod nosem? Czy jest sens eksperymentować w tym przypadku, czy wybić sobie ten trudno osiągalny kosmetyk z głowy?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 07:56   #22
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Dermacol .... ?

A jak inne podkłady reagowały z tym meszkiem? Bo jeżeli przy lżejszych podkładach źle to wyglądało, to wydaje mi się, że przy dermacolu będzie jeszcze gorzej, bo to na prawdę ciężki, gęsty specyfik, chociaż głowy nie dam, bo nie mam doświadczeń z meszkiem Dlatego zapytam jeszcze, czy Ty chcesz go stosować na całą twarz czy tylko tak punktowo?
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 15:42   #23
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Dermacol .... ?

Gdyby mi ten meszek nie przeszkadzał to na całą twarz. Ale tak się właśnie obawiam, że skoro ze zwykłym fluidem, bardziej płynnym jest problem, to z dermacolem pewnie jeszcze gorzej. Chyba, że się mylę. Nie widziałam jeszcze tego cuda.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 15:58   #24
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Dermacol .... ?

Ze swojego doświadczenia wiem, że dermacol po prostu nie nadaje się na całą twarz, bo jest zdecydowanie za ciężki któraś z dziewczyn już wspamniała, że dermacol jest stosowany do charakteryzacji filmowej i sesji fotograficznych. Tak na codzień to raczej bym odradzała, chyba że na prawdę minimalną ilość zmieszaną z lekkim podkładem. Ale w sumie najlepiej będzie jak kupisz i sama wypróbujesz, zwłaszcza że cena niewielka(10-15zł)
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:01   #25
patticzkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Dermacol .... ?

dziewczyny!
wie ktoraś gdzie mozna kupic Dermacol w Tarnowie ??
bardzo prosze o szybką odpowiedz
__________________
słowa zlewają się w fałszywy ton.. ;(
patticzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:47   #26
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Dermacol .... ?

Hej Dziewczyny! Wlasnie wyskoczyla mi na brodzie ogromna boląca bomba i zastanawialam sie jak tu dzisiaj z nia wyjsc z domu wieczorem. Myslalam o przyklejeniu plastra, kiedy trafilam na watek o dermacolu Zupelnie o nim zapomnialam. Mam go juz od jakichs 3 lat i nie uzywam go od jakichs 2. Jak myslicie, czy jeszcze moge go uzyc pukntowo na ta kroste? Z czym go wymieszac zeby konsystencja byla lzejsza i aby go troche rozjasnic? Mam odcien 215 i bardzo jasna cere ( jak go kupowalam nie bylo zbyt duzo odcieni...) Pomozcie, prosze
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.