Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2021-11-06, 10:21   #2341
Miroku
aesthetic cats lover

Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Wczoraj użyłam sproszkowanej amli na włosy(po myciu w miksie z maską na 25 minut) i muszę przyznać, że jestem zachwycona

Włosy lekkie i puszyste, ale mięsiste, wygładzone, fajnie się układają.
I znalazłam sposób na zużycie Emolientowej Akacji od Anwen-moje włosy solo obciąża(nieważne jak i na ile ją nałożę), dodanie amli zupełnie to niweluje

Dodałam do tego jeszcze saszetkę maseczki Cien aloesowej i bardzo żałuję, że nie zrobiłam sobie jej zapasu, bo odkrywam ją na nowo. Zarówno solo jak i w miksie jest rewelacyjna, szkoda, że do Lidla mam wybitnie nie po drodze

Jeszcze dzisiaj odbiorę sobie większą Sesę i Navratnę do olejowania skalpu-znowu jestem w nastroju do zapuszczania. Po zużyciu małej Sesy na skórze głowy widzę efekty-mocniejsze włosy i mnóstwo bejbików
Do tego testuję ciekawostkę-płukankę do włosów wypadających z Herbapolu. Cudownie pachnie rzepą
Z miętowo-wrzosowej własnej roboty też byłam zadowolona

14.09.2018/05.02.2021/
Miroku jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 10:52   #2342
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam sproszkowanej amli na włosy(po myciu w miksie z maską na 25 minut) i muszę przyznać, że jestem zachwycona

Włosy lekkie i puszyste, ale mięsiste, wygładzone, fajnie się układają.
I znalazłam sposób na zużycie Emolientowej Akacji od Anwen-moje włosy solo obciąża(nieważne jak i na ile ją nałożę), dodanie amli zupełnie to niweluje

Dodałam do tego jeszcze saszetkę maseczki Cien aloesowej i bardzo żałuję, że nie zrobiłam sobie jej zapasu, bo odkrywam ją na nowo. Zarówno solo jak i w miksie jest rewelacyjna, szkoda, że do Lidla mam wybitnie nie po drodze

Jeszcze dzisiaj odbiorę sobie większą Sesę i Navratnę do olejowania skalpu-znowu jestem w nastroju do zapuszczania. Po zużyciu małej Sesy na skórze głowy widzę efekty-mocniejsze włosy i mnóstwo bejbików
Do tego testuję ciekawostkę-płukankę do włosów wypadających z Herbapolu. Cudownie pachnie rzepą
Z miętowo-wrzosowej własnej roboty też byłam zadowolona
Kochana, ja juz wczesniej pisalam, ze ziola nadaja fajnej miesistosci, sypkosci i gladkosci. Polecam bardzo Fajna jest tez glozyna, kapoor kachli i rubia, tylko ze one moga nadawac cieply odcien, ale jak Ty masz swoje dosc ciemne, to zmiana nie musi byc widoczna Ja chyba tez cos sobie zarzuce, bo ostatnio moje wlosy sa jakies takie wymeczone wizualnie :P

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 11:46   #2343
BeataE0020
BAN stały

Podstawą dla zdrowych włosów i paznokci jest przede wszystkim dieta pełna wartościowych składników. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak jedzenie wpływa na kondycje naszego ciała. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-11-08 o 14:27 Powód: reklama
BeataE0020 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 17:31   #2344
beata_wajs_migdal
Raczkowanie

Pseudofeministka ja ostatnio czesciej robie cassię i też odczułam różnicę kiedy robię co 2-3 tyg niż np raz na 1,5mca.

Kupilam odzywkę Barwa octowa w drogerii natura , będę testować...
beata_wajs_migdal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 21:53   #2345
Miroku
aesthetic cats lover

A na moich włosach cassia w ogóle nie zrobiła szału, nadawała jedynie złotego poblasku, którego ja u siebie nie lubię Żadnej gładkości czy pogrubienia.

Ale amla to zupełnie co innego, zakochałam się w tej mięsistości.

Dwa tygodnie temu robiłam też ,,hennę" ELD Brąz. Uwielbiam ten kolor, ale szybko się u mnie wypłukuje

Dzisiaj dyżur w pracy ściął mnie z nóg, więc tylko włosy umyłam bez odżywek i przepłukałam naparem przeciw wypadaniu z Herbapolu, który sobie rano zalałam. Nawet nie mam siły ich przeczesać po myciu, ciekawe jak się zachowają gdy rozczeszę je dopiero na sucho
Teoretycznie jako prostowłosa powinnam czesać na sucho, ale ja po myciu zawsze rozczesuję wilgotne grzebieniem i nie widzę, aby to im szkodziło

14.09.2018/05.02.2021/
Stary 2021-11-22, 08:33   #2346
bernikula
mOLDerator

Cytat:
A na moich włosach cassia w ogóle nie zrobiła szału, nadawała jedynie złotego poblasku, którego ja u siebie nie lubię Żadnej gładkości czy pogrubienia.

Dwa tygodnie temu robiłam też ,,hennę" ELD Brąz. Uwielbiam ten kolor, ale szybko się u mnie wypłukuje

Dzisiaj dyżur w pracy ściął mnie z nóg, więc tylko włosy umyłam bez odżywek i przepłukałam naparem przeciw wypadaniu z Herbapolu, który sobie rano zalałam. Nawet nie mam siły ich przeczesać po myciu, ciekawe jak się zachowają gdy rozczeszę je dopiero na sucho
Teoretycznie jako prostowłosa powinnam czesać na sucho, ale ja po myciu zawsze rozczesuję wilgotne grzebieniem i nie widzę, aby to im szkodziło
Czy amla ma wpływ na kolor włosów naturalnych?

Insta
bernikula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 11:28   #2347
Shiz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Czy amla ma wpływ na kolor włosów naturalnych?
Teoretycznie ochładza kolor, może lekko przyciemnić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2021-11-23, 07:54   #2348
bernikula
mOLDerator

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Teoretycznie ochładza kolor, może lekko przyciemnić

Kupiłam olejek z amlą, ciekawa jestem jakie będą efekty.

Insta
Stary 2021-11-23, 09:37   #2349
Miroku
aesthetic cats lover

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Kupiłam olejek z amlą, ciekawa jestem jakie będą efekty.

Mi Amla klasyczna schładzała kolor na ciemniejszy, bo nawet koleżanki pytały czy coś robiłam z kolorem
Jednak sam olej nie zrobił nic dobrego dla moich włosów, moja długość jednak woli czysty migdałowy oraz z nasion bawełny, będę też testować macadamię. Oleje indyjskie za to super się sprawdzają na moim skalpie. Teraz mam Sesę, a w kolejce czeka Navratna.

Ja wciągnęłam się w hennę. Najpierw brąz Elda, ale za szybko się wymywał, więc w wolnej chwili pójdzie Venita.

Jednak za bardzo ciągnie mnie w kasztany

Ostatnio nie narzekam na kondycję moich włosów-dzięki Sesie przestały wypadać, a regularne stosowanie na końcówki serum Green Pharmacy ładnie je dyscyplinuje.

Siostra obiecała mi, że w wolnej chwili ciachniemy końcówki oraz grzywkę-tak dla odświeżenia.

14.09.2018/05.02.2021/
Stary 2021-11-23, 12:24   #2350
bernikula
mOLDerator

Cytat:
Mi Amla klasyczna schładzała kolor na ciemniejszy, bo nawet koleżanki pytały czy coś robiłam z kolorem
Jednak sam olej nie zrobił nic dobrego dla moich włosów, moja długość jednak woli czysty migdałowy oraz z nasion bawełny, będę też testować macadamię. Oleje indyjskie za to super się sprawdzają na moim skalpie. Teraz mam Sesę, a w kolejce czeka Navratna.

Ja wciągnęłam się w hennę. Najpierw brąz Elda, ale za szybko się wymywał, więc w wolnej chwili pójdzie Venita.

Jednak za bardzo ciągnie mnie w kasztany

Ostatnio nie narzekam na kondycję moich włosów-dzięki Sesie przestały wypadać, a regularne stosowanie na końcówki serum Green Pharmacy ładnie je dyscyplinuje.

Siostra obiecała mi, że w wolnej chwili ciachniemy końcówki oraz grzywkę-tak dla odświeżenia.
Co do henny to ja kładę na moje niefarbowane włosy tylko tą bezbarwną cassia. Teraz chciałam troszkę zapuścić włosy i pomyślałam właśnie o jakichś wcierkach na porost, a natknęłam się na wpisy o amli, zatem zamówiłam olejek. Kupiłam z firmy Orientana. Hennę miałam już wcześniej od nich i byłam zadowolona, mam nadzieję, że i olejek będzie dobry.

Insta
Stary 2021-11-23, 13:07   #2351
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:

Jak ja czytałam o Cassi to ona az tak nie pogrubia. Najlepsze efekty daje czysta henna i chyba indygo, jezeli chodzi o pogrubienie wlosa.

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

Stary 2021-11-24, 18:19   #2352
Shiz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jak ja czytałam o Cassi to ona az tak nie pogrubia. Najlepsze efekty daje czysta henna i chyba indygo, jezeli chodzi o pogrubienie wlosa.
Ale cassia jakos mocno nie wpływa na kolor, ozłaca jedynie. A henna czy indygo to juz spora ingerencja w kolor

Stary 2021-11-25, 08:25   #2353
bernikula
mOLDerator

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Cassia działa na zasadzie ziołowej odżywki do włosów. Na moje naturalne włosy może trochę wpływa na odcień- końcówki są w kolorze lekko złotego blondu. Ja kładę cassię średnio tak co pół roku.

Insta
Stary 2021-11-25, 11:15   #2354
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ale cassia jakos mocno nie wpływa na kolor, ozłaca jedynie. A henna czy indygo to juz spora ingerencja w kolor

No wlasnie, dlatego o tym pisze. Ja jak mialam etap , ze chcialam zaczac bawic sie w hennowanie to dopuscilam. Cassia daje odcien w korym mi zle i wlasnie czytalam, ze jdynie henna i indygo pogrubiaja, a cassia dzialaja bardziej kondycjonujaco, wiec sobie odpuscilam zabawy.

Stary 2021-11-25, 12:27   #2355
Czubas
Raczkowanie

jakich składników szukać we wcierkach by było dużo baby hairów? coś lepiej działa a coś gorzej?
Czubas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 19:45   #2356
Sybil_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
jakich składników szukać we wcierkach by było dużo baby hairów? coś lepiej działa a coś gorzej?
kozieradka
czarna rzepa
kapsaicyna
kofeina
olejek rozmarynowy

moje ulubione wcierki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...me-tender.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...acniajaca.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...r-tonikum.html
Sybil_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:34   #2357
Shiz
Zadomowienie

Mnie chyba po sattvie amla i coś tam nieźle nawyłaziło babyhairów. Teraz przy lady banfi widzę całe mnóstwo takich 5mm, wiec to napewno działanie wcierki.
Btw, pamiętajcie, żeby przy używaniu cool bananas (niebieska odżywka, do ochładzania koloru) zakładać RĘKAWICZKI. Niby oczywiste, ale jakos nie ogarnęłam i miałam piękne niebieskie dłonie i paznokcie. Do rana jakos się domyło, ale jedzenie od dostawcy odbierałam z niebieskimi dłońmi
A efekt ochładzania na razie mizerny

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości