Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-20, 16:46   #2941
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Udało mi się porobić dziś zdjęcia kolejnych stylówek w stylu dark academia, wstawiłam 8 zdjęć. Odebrałam w tygodniu dwie spódniczki z vinted, spódniczka nr 1 jest myślę ok, natomiast nr 2 jest mam wrażenie za krótka i chyba ogólnie źle leży Obie były za dyszkę, więc nie będę oddawać czy sprzedawać dalej, może uda się je jakoś ograć w stylizacji.
Spódniczka 1 fajna, dwójka jakoś ta krata mniej mi się podoba. Może kryjące rajstopy załatwią wrażenie zakrótkości.

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dalej są zdjęcia w klasycznym golfie w kolorze czekoladowego brązu, jak myślicie zostawić go, bo w sumie pasowałby mi do każdej ze spódniczek wstawianych wcześniej?
Golf mam wrażenie trochę za wysoko obejmuje Ci szyję, może by go zawinąć trochę w dół. Ale poza tym jest fajny.



Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Ostatnie 4 zdjęcia są w klasycznym kardiganie (też czekoladowy brąz jak golf), ale nie jestem przekonana, chyba nie potrafię go dobrze zestawić, aby nie wyglądał tak mdło i nijako Kardigan 3 i 4 to połączenie z czarnym golfem, nie wiem czy dobrze to widać na fotkach i chyba najbardziej mi się podoba tylko nie wiem czy taki brak kontrastu mi pasuje
Podoba mi się wersja 3 czyli wsadzony w spódnicę. Brak kontrastu mi jakoś nie wadzi i nie wydaje mi się, że ktokolwiek z typów dobrze wyglądających w kontraście, musi go koniecznie zawsze mieć. Zgadzam się, że wersje 1 i 2 niezbyt, zwłaszcza jak go zapniesz na jeden guzik pośrodku to jakoś tak dziwnie wygląda.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-20, 16:58   #2942
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Spódniczka 1 fajna, dwójka jakoś ta krata mniej mi się podoba. Może kryjące rajstopy załatwią wrażenie zakrótkości.



Golf mam wrażenie trochę za wysoko obejmuje Ci szyję, może by go zawinąć trochę w dół. Ale poza tym jest fajny.





Podoba mi się wersja 3 czyli wsadzony w spódnicę. Brak kontrastu mi jakoś nie wadzi i nie wydaje mi się, że ktokolwiek z typów dobrze wyglądających w kontraście, musi go koniecznie zawsze mieć. Zgadzam się, że wersje 1 i 2 niezbyt, zwłaszcza jak go zapniesz na jeden guzik pośrodku to jakoś tak dziwnie wygląda.
Dziękuję! Nie pomyślałam o kryjących rajstopach, a faktycznie takie połączenie plus marynarka może dać radę
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-20, 20:32   #2943
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Spódniczka 1 fajna, dwójka jakoś ta krata mniej mi się podoba. Może kryjące rajstopy załatwią wrażenie zakrótkości.



Golf mam wrażenie trochę za wysoko obejmuje Ci szyję, może by go zawinąć trochę w dół. Ale poza tym jest fajny.





Podoba mi się wersja 3 czyli wsadzony w spódnicę. Brak kontrastu mi jakoś nie wadzi i nie wydaje mi się, że ktokolwiek z typów dobrze wyglądających w kontraście, musi go koniecznie zawsze mieć. Zgadzam się, że wersje 1 i 2 niezbyt, zwłaszcza jak go zapniesz na jeden guzik pośrodku to jakoś tak dziwnie wygląda.
Zgadzam się ze wszystkim ale spódnica 2 mnie się podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-20, 21:59   #2944
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89004494]Zgadzam się ze wszystkim ale spódnica 2 mnie się podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dziękuję!

Raczej nie będę już ciągnęła dalszych przymiarek do dark academia, bo to co wstawiałam w większości mi się podoba i pokrywa się z tym co wy piszecie, więc nie będę już dalej kombinować Może nie są to typowo outfity dark academia, ale ja nie umiem w taką nonszalancję, którą widać w większości oufitach na pinterest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-20, 22:11   #2945
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dziękuję!

Raczej nie będę już ciągnęła dalszych przymiarek do dark academia, bo to co wstawiałam w większości mi się podoba i pokrywa się z tym co wy piszecie, więc nie będę już dalej kombinować Może nie są to typowo outfity dark academia, ale ja nie umiem w taką nonszalancję, którą widać w większości oufitach na pinterest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem dla FG (i nie tylko) ta nonszalancja najlepsza by była tylko na górę albo na dół stroju. Większość tych outfitów jest jednak zebrana w talii i nadgarstkach, a to powinno wystarczyć, żeby nie przytłoczyć. No ale to kwestia gustu. Ja bym chętnie szła w ten styl będąc ciemnym typem, no ale mogę się obejść smakiem. Ty masz warunki, ale niezbyt Ci się podoba. Zycie

Mnie z kolei zadziwia nagła popularność sweterków w serek i romby. Jakiś miesiąc czy dwa zanim to zalało internet, pozbyłam się takiego egzemplarza, bo nie potrafiłam się w nim dobrze czuć (klasyka dla DC). A tu nagle hit (głównie wśród nastolatek), chociaż jeszcze rok wcześniej pies z kulawą nogą nie chciał mojego kupić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-20, 22:24   #2946
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dla FG (i nie tylko) ta nonszalancja najlepsza by była tylko na górę albo na dół stroju. Większość tych outfitów jest jednak zebrana w talii i nadgarstkach, a to powinno wystarczyć, żeby nie przytłoczyć. No ale to kwestia gustu. Ja bym chętnie szła w ten styl będąc ciemnym typem, no ale mogę się obejść smakiem. Ty masz warunki, ale niezbyt Ci się podoba. Zycie

Mnie z kolei zadziwia nagła popularność sweterków w serek i romby. Jakiś miesiąc czy dwa zanim to zalało internet, pozbyłam się takiego egzemplarza, bo nie potrafiłam się w nim dobrze czuć (klasyka dla DC). A tu nagle hit (głównie wśród nastolatek), chociaż jeszcze rok wcześniej pies z kulawą nogą nie chciał mojego kupić.
Ja przed laty miewałam takie sweterki i było mi w nich nieźle, zwłaszcza gdy były w moich kolorach: mocnym żółtym i zielonym.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 13:50   #2947
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Zaprosiłam do albumu na Pintereście AAAnkę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-24, 15:28   #2948
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zaprosiłam do albumu na Pintereście AAAnkę.
Dziękuje bardzo i witam Was
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 10:02   #2949
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Hej Już jakis czas temu interesowałam się jakim jestem typem według Kibbe: w różnych testach wychodziło mi że jestem Dramatic, ale im głębiej to zaczęłam analizować to pojawiły się watpliwości. Pewne sugestie co do ubrań były trafne, pewne nie i zaczęłam od nowa analizę.Test wykonywałam bez patrzenia na swoje zdjęcia, tylko opierając sie na swoich na odczuciach, wrażeniach. Teraz się tak zastanawiam czy nie lepiej zrobić sobie zdjęcie sylwetki i spojrzeć "z boku"?Jeśli tak to w bieliźnie czy w np. czarnych obcisłych legginsach i koszulce?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 10:14   #2950
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej Już jakis czas temu interesowałam się jakim jestem typem według Kibbe: w różnych testach wychodziło mi że jestem Dramatic, ale im głębiej to zaczęłam analizować to pojawiły się watpliwości. Pewne sugestie co do ubrań były trafne, pewne nie i zaczęłam od nowa analizę.Test wykonywałam bez patrzenia na swoje zdjęcia, tylko opierając sie na swoich na odczuciach, wrażeniach. Teraz się tak zastanawiam czy nie lepiej zrobić sobie zdjęcie sylwetki i spojrzeć "z boku"?Jeśli tak to w bieliźnie czy w np. czarnych obcisłych legginsach i koszulce?
Kibbe nie stosuje analizowania po zdjęciach, uznaje tylko "na żywo" albo samoanalizę przez robienie szkiców, ale wszędzie indziej używa się zdjęć, w przylegających ubraniach albo kostiumie/bieliźnie.
Masz ponad 170 cm?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 10:18   #2951
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kibbe nie stosuje analizowania po zdjęciach, uznaje tylko "na żywo" albo samoanalizę przez robienie szkiców, ale wszędzie indziej używa się zdjęć, w przylegających ubraniach albo kostiumie/bieliźnie.
Masz ponad 170 cm?
Dokładnie 170cm, aczkolwiek poprzez proporcje ciała(długie nogi i ręce)większośc ludzi zawsze oceniało mnie jako wysoką (co mnie dziwiło)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-25, 18:06   #2952
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Powiedzcie mi proszę dla jakiego typu jest kwadratowy dekolt i taki jak w tej sukience, czyli kwadratowy z lekkim sercem? I taki dół jak w tej sukience, dla jakiego jest typu? Romantic? A dekolt będzie dla SD?8419L-42X-002-1.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 18:24   #2953
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę dla jakiego typu jest kwadratowy dekolt i taki jak w tej sukience, czyli kwadratowy z lekkim sercem? I taki dół jak w tej sukience, dla jakiego jest typu? Romantic? A dekolt będzie dla SD?Załącznik 7763257

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałabym chyba dla SC albo Romantic.
Ale kolor odradzam - to jest czerwony dla Jasnego Lata
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 19:07   #2954
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę dla jakiego typu jest kwadratowy dekolt i taki jak w tej sukience, czyli kwadratowy z lekkim sercem? I taki dół jak w tej sukience, dla jakiego jest typu? Romantic? A dekolt będzie dla SD?Załącznik 7763257

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dekolty dla SD są raczej jakoś drapowane, przynajmniej według starych zaleceń:
Soft draped necklines may be high or plunging. Lavish trim (beading, applique, oversized bows, and jabots, deep and soft pleats or folds.)

Całościowo sukienka wydaje mi się miec przewagę yinu, głównie od talii w dół. Może najbardziej dla SN, SG.
Nie pamiętam czy mierzyłaś coś z takimi marszczeniami. Mnie by one na pewno nie pasowały i nawet asymetryczny dół by tego nie uratował.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89012469]Widziałabym chyba dla SC albo Romantic.
Ale kolor odradzam - to jest czerwony dla Jasnego Lata[/QUOTE]

Piękny kolor, brałabym.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 19:29   #2955
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Oo nie sukienka zarówno fasonem jak i kolorem nie jest dla mnie, chociaż ja mierzyłam czarna i nic to nie pomogło To już kolejna sukienka właśnie z takim dekoltem, w której wyglądam baaardzo niekorzystnie i tak szeroko, więc zapytałam się z ciekawości dla jakiego typu będzie. Może faktycznie SN by wyglądały dobrze w takim fasonie. A te drapowania są niby fajne, bo mogą ukryć wystający brzuch, ale mi dodały wizualnie z 10 kilo i sporo centymetrów w biodrach, ta falbanka z boku to jak wisienka na torcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lojra
Czas edycji: 2021-11-25 o 19:31
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 19:42   #2956
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Oo nie sukienka zarówno fasonem jak i kolorem nie jest dla mnie, chociaż ja mierzyłam czarna i nic to nie pomogło To już kolejna sukienka właśnie z takim dekoltem, w której wyglądam baaardzo niekorzystnie i tak szeroko, więc zapytałam się z ciekawości dla jakiego typu będzie. Może faktycznie SN by wyglądały dobrze w takim fasonie. A te drapowania są niby fajne, bo mogą ukryć wystający brzuch, ale mi dodały wizualnie z 10 kilo i sporo centymetrów w biodrach, ta falbanka z boku to jak wisienka na torcie
To był jeden z rekomendowanych dekoltów w niedawno tutaj wrzuconym YT video: "How to style broad shoulders" - tłumaczenie było takie, że w tego typu dekoltach uwaga nieświadomie przechodzi z ramion na dekolt - środek sciąga uwage. Ma to więc sens dla SN.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 19:48   #2957
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89012532]To był jeden z rekomendowanych dekoltów w niedawno tutaj wrzuconym YT video: "How to style broad shoulders" - tłumaczenie było takie, że w tego typu dekoltach uwaga nieświadomie przechodzi z ramion na dekolt - środek sciąga uwage. Ma to więc sens dla SN.[/QUOTE]

Ma to sens. Plus jest to otwarty dekolt, a więc polecany dla SN.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 19:55   #2958
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89012532]To był jeden z rekomendowanych dekoltów w niedawno tutaj wrzuconym YT video: "How to style broad shoulders" - tłumaczenie było takie, że w tego typu dekoltach uwaga nieświadomie przechodzi z ramion na dekolt - środek sciąga uwage. Ma to więc sens dla SN.[/QUOTE]O widzisz, czyli jednak

Zrobiłam sobie zdjęcie w przymierzalni na przestrogę, aby nie tracić czasu następnym razem i nie brać takich sukienek do przymiarki 🤣 W sumie wrzucę na tablicę, chociaż pewnie wszystkie się ze mną zgodzicie, że to sukienka zdecydowanie nie dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 00:13   #2959
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Góra Yinowa, ale nie wiem dla jakiego typu. Dla mnie zbyt dużo Yinu, a podobają mi się takie dekolty (bez wzajemności) i swojego czasu uparcie mierzyłam Dół to będzie SG

Jak ją porównuję do tych stylówek dark academia to niebo, a ziemia. Ona Cię ciotkuje tak jak mnie classikowe kiecki. Chyba nie ma co więcej takich mierzyć. Szkoda czasu i energii.

To w sumie niesamowite ile można ugrać krojem.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-26, 06:24   #2960
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Jak ją porównuję do tych stylówek dark academia to niebo, a ziemia. Ona Cię ciotkuje tak jak mnie classikowe kiecki. Chyba nie ma co więcej takich mierzyć. Szkoda czasu i energii.

To w sumie niesamowite ile można ugrać krojem.
Bardzo na nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 17:53   #2961
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Wrzuciłam sześć kolaży z nowymi przymiarkami, nie fotografowałam tego, do czego od razu miałam zęby, np zbyt glam, choć pięknych torebek, cytrynowego swetra (myślałam, że to krem) i za duzych spodni:
Jasna marynarka - podoba mi się i potrzebuję, bo ta poprzednia z SH jest taka ścierkowata
brązowe wide leg jeansy - podobają mi się
Cynamonowe spodnie materiałowe z szeroką nogawką - też się w nich fajnie czuję, są do skrócenia
Brązowe szorty - niby ok, ale to chyba nie jest jakiś krój wow
Kremowa torebka - podoba mi się
Brązowy crop top z wycięciem łezką - fajny, ale drugi na zdjęciach na jedno ramię jest bardzo podobny, nie wiem czy sens go zostawiać
Błękitne kuloty - też są chyba dobre
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 19:49   #2962
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wrzuciłam sześć kolaży z nowymi przymiarkami, nie fotografowałam tego, do czego od razu miałam zęby, np zbyt glam, choć pięknych torebek, cytrynowego swetra (myślałam, że to krem) i za duzych spodni:
Jasna marynarka - podoba mi się i potrzebuję, bo ta poprzednia z SH jest taka ścierkowata
brązowe wide leg jeansy - podobają mi się
Cynamonowe spodnie materiałowe z szeroką nogawką - też się w nich fajnie czuję, są do skrócenia
Brązowe szorty - niby ok, ale to chyba nie jest jakiś krój wow
Kremowa torebka - podoba mi się
Brązowy crop top z wycięciem łezką - fajny, ale drugi na zdjęciach na jedno ramię jest bardzo podobny, nie wiem czy sens go zostawiać
Błękitne kuloty - też są chyba dobre
Najbardziej podobają mi się szerokie spodnie materiałowe i jasna marynarka, kuloty też fajne chociaż nie wiem czy kolorystycznie będzie ci je łatwo ograć, bo chyba tylko jasne beże będą z nimi dobrze grały. Spodnie wide leg na nie, szorty też średnie. Crop top jest fajny, ale faktycznie masz podobne Torebka super do marynarkowej stylizacji do reszty sama nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 21:33   #2963
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dzięki!
Szorty i top już pakuję do zwrotów.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 21:44   #2964
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Najbardziej podobają mi się rude spodnie/stylowka z nimi. Na drugim miejscu brązowe wide leg w obu wersjach. Marynarka i torebka fajne.
Niezbyt podobają mi się błękitne szerokie spodnie, jakieś takie przyciężkie wrażenie dają. Nie wiem czy to kolor, czy sztuwniejszy materiał niż w innych spodniach czy wypadkowa różnych czynników.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-26, 22:58   #2965
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dzięki!
Tak, te kuloty są... trudne. Najpierw spróbowałam je w wersji letniej do sportowych sandałków i wyszedł efekt "uprawa ryżu". Poczekam z nimi, zobaczę czy wejdą w grudniu na %%% i pomyślę. Jedyne co do mnie w nich mocno przemawia to nieochlapane nogawki zimą.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-29, 23:46   #2966
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Pani Robot, zgadzam się, że jeansowe kuloty wyglądają trochę ciężko. Dużo lepsze te żółte. Szorty z marynarką podobają mi się. Wide leg i rude też są fajne. Topy faktycznie mierzyłaś juz podobne

Wrzuciłam dwie pomarańczowe kurtki i dwie pary zielonych spodni + kolor paznokci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2021-11-29 o 23:55
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-30, 00:36   #2967
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Jasny typ urody, kolorystka, przekazuje sporo wiedzy na temat stylizacji. Między innymi bardzo fajnie pokazała outfity 3-kolorowe vs 5-kolorów.
https://www.youtube.com/channel/UCWa...CPPGeOTM00ZKFQ

Wrzuciłam spodnie ecru/sand takie jak brazowe, spodnie cargo zielone i Swetry - bezowy pokazywałam z przymierzalni kilka tygodni temu, a złamana biel jest tego samego kroju co beżowy.

Zaraz zerknę na Twoje Celestine, tylko pies mi się właśnie zlał

EDIT:
Podoba mi się objętość tej bez kaptura, ale długość tej z kapturem. Obie mają świetny kolor. Spodnie wolę te jasniejsze. Paznokcie mi się bardzo podobają, masz świetny kształt dłoni. I krótkie włosy na plus
Te zielone są ze Stradika? To nie jest zieleń dla wiosny?

Szortów poszukam z mankietem. Nie chcę już takich obrzępanych.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-11-30 o 01:05
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-30, 09:53   #2968
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89018437]
Wrzuciłam dwie pomarańczowe kurtki i dwie pary zielonych spodni + kolor paznokci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Bardziej podoba mi się ta bez kaptura i ze spodniami, ze spódnicą dla mnie już za dużo schowane i za mało kształtu.
Tej z kapturem nie umiem sensownie ocenić, bo nie lubie pufferów.
Spodnie bardziej podobają mi się ciemniejsze, bo są krótsze i mniej oversajzowe, ale te jasne też niezłe.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-30, 13:57   #2969
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jasny typ urody, kolorystka, przekazuje sporo wiedzy na temat stylizacji. Między innymi bardzo fajnie pokazała outfity 3-kolorowe vs 5-kolorów.
https://www.youtube.com/channel/UCWa...CPPGeOTM00ZKFQ

Wrzuciłam spodnie ecru/sand takie jak brazowe, spodnie cargo zielone i Swetry - bezowy pokazywałam z przymierzalni kilka tygodni temu, a złamana biel jest tego samego kroju co beżowy.

Zaraz zerknę na Twoje Celestine, tylko pies mi się właśnie zlał

Zerknę w wolnej chwili na ten kanał, wydaje się ciekawy.
Sweter lepszy złamana biel. W ogóle wersja marynarki jakos mniej mi sie podoba, chyba przez rękawy jakby naturalowe, ale z marynarką juz bardzo fajnie. Bardzo ładnie w spodniach cargo z topem. Spodnie ecru tak samo fajne jak brazowe, obie kolorystyki mi się podobają.
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
EDIT:
Podoba mi się objętość tej bez kaptura, ale długość tej z kapturem. Obie mają świetny kolor. Spodnie wolę te jasniejsze. Paznokcie mi się bardzo podobają, masz świetny kształt dłoni. I krótkie włosy na plus
Te zielone są ze Stradika? To nie jest zieleń dla wiosny?

Szortów poszukam z mankietem. Nie chcę już takich obrzępanych.
Dzięki! Tak, Stradivarius Rzeczywiscie ten kolor jest bardziej dla prawdziwej wiosny niż jesieni, ale wydaje mi się niezły. Są odrobinę za szerokie w pasie, więc dokupiłabym do nich pasek.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardziej podoba mi się ta bez kaptura i ze spodniami, ze spódnicą dla mnie już za dużo schowane i za mało kształtu.
Tej z kapturem nie umiem sensownie ocenić, bo nie lubie pufferów.
Spodnie bardziej podobają mi się ciemniejsze, bo są krótsze i mniej oversajzowe, ale te jasne też niezłe.
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-30, 17:14   #2970
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jasny typ urody, kolorystka, przekazuje sporo wiedzy na temat stylizacji. Między innymi bardzo fajnie pokazała outfity 3-kolorowe vs 5-kolorów.
https://www.youtube.com/channel/UCWa...CPPGeOTM00ZKFQ
Ona chyba jest zgaszoną jesienią, a przynajmniej tak się opisała na Insta. Większość jej kolorów jest jasna, ale zgaszona.
Same porady sensowne, ale niestety mnie się te jasne zestawy w ogóle nie podobają

Lubię tę babkę na Reddicie KLIK. Ona co prawda nie jest stylistką, a jedynie wrzuca swoje outfity. Często przestrzegają one tej zasady 3 kolorów, ale bywa że nie. Wydaje mi się, że kluczem jest wtedy to, że kolory są zestawione na zasadzie wyraźnych bloków, a nie są przemieszane i są wszystkie nasycone jak na dole. Ze słabonasyconymi mogłoby to nie wyjść.
No i ona wydaje się być którymś z wysokich typów, a z wyraźnym vertikalem trudniej zostać przytłoczonym przez ekscentryczną stylówę.


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wrzuciłam spodnie ecru/sand takie jak brazowe, spodnie cargo zielone i Swetry - bezowy pokazywałam z przymierzalni kilka tygodni temu, a złamana biel jest tego samego kroju co beżowy.

Szortów poszukam z mankietem. Nie chcę już takich obrzępanych.
Jasne spodnie fajne, w niczym nie ustępują brązowej wersji. Zielone chyba nawet bardziej mi się podobają. Sweter ok, ale w połączeniu z marynarką wydaje się za bardzo zabudowywać górę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hqnk3vf7ui281.jpg (82,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20211130-165338_Instagram.jpg (108,9 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-11-30 o 17:19
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-05 15:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.