Zabieg botoksu na włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-30, 16:26   #1
imsdalxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1

Zabieg botoksu na włosy


Witam wszystkich

Umówiłam się do salonu kosmetycznego jako ''modelka'' dzięki czemu cena zabiegu była niższa. Początkowo miało to być keratynowe prostowanie ale ostatecznie wybrałam botoks i stąd moje obawy czy został wykonany praiwdłowy zabieg. Salon generalnie zrobił na mnie bardzo złe wrażenie, dlatego trochę nie ufam czy nie zaszła pomyłka. Na początek Pani umyła mi włosy i na mokre, ledwo co osuszone ręcznikiem, nałożyła rzekomy botoks, rozczesała włosy i na 20 minut zostawiła. Następnie wysuszyła je bez spłukiwania i przeszła do prostowania włosów w wysokiej temperaturze - tutaj właśnie padło pytanie z mojej strony czy na pewno robimy botoks bo wygląda to na keratynowe prostowanie. Pani zapewniła, że botoks i wytłumaczyła że jest to bardzo podobny zabieg do keratynowego i używają botoksu prostującego włosy i dlatego właśnie trzeba je zrobić prostownicą. Dodała jeszcze, że są różne rodzaje botoksu dlatego może to wyglądać różnie. Na końcu jeszcze raz przesuszyła suszarką i powiedziała, że gotowe i przez 24h nie myć głowy. Aktualnie włosy wyglądają jakby były baaardzo tłuste i też takie są w dotyku, są bardzo proste i oczywiście bez objętości.
Czy jest ktoś tutaj w stanie stwierdzić czy zabieg został wykonany prawidłowo i przede wszystkim czy był to faktycznie zabieg botoksu, a nie keratynowego prostowania? Wszędzie gdzie czytałam opisywali te dwa zabiegi zupełnie inaczej i boję się, że będą tego negatywne skutki
imsdalxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 21:20   #2
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Zabieg botoksu na włosy

Cytat:
Napisane przez imsdalxx Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Umówiłam się do salonu kosmetycznego jako ''modelka'' dzięki czemu cena zabiegu była niższa. Początkowo miało to być keratynowe prostowanie ale ostatecznie wybrałam botoks i stąd moje obawy czy został wykonany praiwdłowy zabieg. Salon generalnie zrobił na mnie bardzo złe wrażenie, dlatego trochę nie ufam czy nie zaszła pomyłka. Na początek Pani umyła mi włosy i na mokre, ledwo co osuszone ręcznikiem, nałożyła rzekomy botoks, rozczesała włosy i na 20 minut zostawiła. Następnie wysuszyła je bez spłukiwania i przeszła do prostowania włosów w wysokiej temperaturze - tutaj właśnie padło pytanie z mojej strony czy na pewno robimy botoks bo wygląda to na keratynowe prostowanie. Pani zapewniła, że botoks i wytłumaczyła że jest to bardzo podobny zabieg do keratynowego i używają botoksu prostującego włosy i dlatego właśnie trzeba je zrobić prostownicą. Dodała jeszcze, że są różne rodzaje botoksu dlatego może to wyglądać różnie. Na końcu jeszcze raz przesuszyła suszarką i powiedziała, że gotowe i przez 24h nie myć głowy. Aktualnie włosy wyglądają jakby były baaardzo tłuste i też takie są w dotyku, są bardzo proste i oczywiście bez objętości.
Czy jest ktoś tutaj w stanie stwierdzić czy zabieg został wykonany prawidłowo i przede wszystkim czy był to faktycznie zabieg botoksu, a nie keratynowego prostowania? Wszędzie gdzie czytałam opisywali te dwa zabiegi zupełnie inaczej i boję się, że będą tego negatywne skutki
Nazwa zabiegu może się trochę między salonami, ja znam btw zwany botoxem właśnie w takiej odsłonię jak opisujesz, to jest jak keratyna tylko trochę inny produkt, amazon keratyn ma wśród swoich keratyn właśnie btx.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-15, 18:04   #3
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: Zabieg botoksu na włosy

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Nazwa zabiegu może się trochę między salonami, ja znam btw zwany botoxem właśnie w takiej odsłonię jak opisujesz, to jest jak keratyna tylko trochę inny produkt, amazon keratyn ma wśród swoich keratyn właśnie btx.

Bardzo jest fajny ten btx! koleżanka miała nim robione, tak jakby włosy zyskały na grubości, objętości, ale oczywiście są prościutkie no i się nie puszą, ale to tak jak i przy innych keratynach. Te z amazona sa pierwszoligowe
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 01:02   #4
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg botoksu na włosy

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Bardzo jest fajny ten btx! koleżanka miała nim robione, tak jakby włosy zyskały na grubości, objętości, ale oczywiście są prościutkie no i się nie puszą, ale to tak jak i przy innych keratynach. Te z amazona sa pierwszoligowe
Zgadza się. Amazon keratin to najwyższa półka jeśli chodzi o keratynę
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-23, 10:43   #5
MonikaWalczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg botoksu na włosy

Myślę, że wszystko zostało wykonane jak należy, ja od lat przedłużam włosy w salonie Headstyler w Olsztynie i kilka razy robiłam już botox aby włosy odżywić i nawilżyć. Panie wykonywały zabieg identycznie, jak ten który opisałaś. W moim przypadku może prostownica nie była , ąż tak gorąca (Pani poinformowała mnie wcześniej, że zmniejszy temperaturę aby zabieg był bezpieczny dla włosów) to prawda, że włosy bezpośrednio po zabiegu są troszkę płaskie i pozbawione objętości ale ja to akurat lubię, po jakimś czasie wszystko wraca do normy ale dzięki botoksowi moje włosy nie są tak suche i wyglądają zdrowo.
MonikaWalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-23 11:43:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.