Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-11, 20:06   #2191
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam Was dziewczyny właśnie wróciłam do domku i już Wam pisze co mi powiedziała Pani dr Radzikowska u której byłam na konsultacji. Ze skierowaniem które miałam udałam się do rejestracji tam Pani zobaczyła skierowanie i w sumie nie była pewna czy kwalifikacja do zabiegu będzie na NFZ i prosiła abym Pani dr pokazała to skierowanie czy może być. Okazało się, że skierowanie które miałam od POZ nie bardzo podlega pod NFZ ale Pani dr przyjęła mnie i nie płaciłam za wizytę zwyczajnie grzecznościowo nie potraktowała konsultacji jako wizyta prywatna. Następnie Pani dr powiedziała, że w ramach tej umowy którą mają z NFZ chirurgia 1 dnia zabieg zmniejszenia piersi nie kwalifikuje się pod tą umowę, ta umowa dotyczy drobnych zabiegów np. onkologicznych itd.... oraz, że w poniedziałek już taki sam przypadek przerabiała z inną Panią doktor i tu nie chodzi o ten jeden dzień pobytu na oddziale kwestia zabiegu czyli na chwilę obecną zgodnie z umową z NFZ tylko drobne zabiegi ale będą coś działać aby to zmienić. Jak coś się zmieni to Pani dr będzie do mnie dzwoniła. Dr Radzikowska sama zaproponowała, że mnie przebada i oczywiście bez najmniejszych problemów powiedziała, że się kwalifikuję i że wykonuje takie zabiegi w innych szpitalach więc świetnie mi wytłumaczyła co by zrobiła czyli na szypule no rozmiar C może w porywach do D oraz też jaki kształt oczywiście uzasadniony, że taki będzie pasował do mojej budowy ciała. Oceniając wizytę u dr Radzikowskiej jestem pod ogromnym wrażeniem pozytywnie oczywiście bardzo miła i sympatyczna osoba naprawdę chciała pomóc.

Edytowane przez Aniakra77
Czas edycji: 2018-10-11 o 20:16
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:19   #2192
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

To ja juz naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Dwa razy dzwoniłam. Raz odpowiedź, że nie robią za drugim razem robią. Potem dwa emaile i taka sama sytuacja, raz że nie robią, na drugi dzień, że robią. We wtorek jestem umówiona i nie wiem czy jechać. 200 zł za wizytę + droga żeby sie dowiedzieć, że jednak nie robią. 🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:25   #2193
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja się przejechałam 400 km i piszę to co mi Pani dr powiedziała też się zmartwiłam jak mi Pani dr powiedziała, że na NFZ nie robią ale całe szczęście nie musiałam płacić za konsultację 200 zł

Edytowane przez Aniakra77
Czas edycji: 2018-10-11 o 20:26
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:27   #2194
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

No właśnie. Więc po co informują, że robią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 20:39   #2195
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja jak napisałam emaila to na następny dzień dostałam informację, że nie wykonują takich operacji na NFZ a jak zadzwoniłam to powiedziano, że wykonują więc dlatego pojechałam bo mi zależało na czasie. Pani dr ma do mnie zadzwonić jak się coś zmieni.
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 22:25   #2196
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczynki , jest już bardzo późno , ale nie mogłam wcześniej . Zapewne chciałybyście wiedzieć co słychać w Łodzi , obiecałam Wam to. Otóż byłam na konsultacji i niestety (jak przeczuwałam) miałam pecha . Kwalifikację przeprowadza i wyznacza terminy nie lekarz , a sam Prof.B.Antoszewski . Niestety Prof. miał pilny wyjazd i go nie było. przyjmował mnie młody barrrdzo przystojny lekarz , przyjał zaświadczenia jakie miałam powiedział że jest wszystko w porządku i jak najbardziej kwalifikuję się na operację , ale muszę się spotkać z Prof. żeby mi wyznaczył termin . wizytę mam za tydzień 18.10. wstępnie wiem ,że oczekuje się około roku. za tydzień się okaże , pozdrawiam i dobrej nocki życzę
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 23:04   #2197
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do dziewczyn operowanych w Łęcznej- czy jadac na operację musialyscie miec swieze badanie usg piersi? Bo mi lekarz dwa lata temu na konsultacji nic nie mowil,na tej kartce tez nic nie pisalo bym je miala, mam tylko takie sprzed dwóch lat.. Czy jesli nie bede miala swiezego to nie zrobia mi operacji? Bo do Łęcznej jadę z drugiego konca Polski..
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 06:45   #2198
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Karro87 musisz mieć świeże badanie usg. Wiecej badan robic nie musisz, całą resztę zrobią Ci na miejscu
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 07:13   #2199
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

@kluskowata, dziękuję za odpowiedź. A jak to jest z tymi drenami, czy jak je wyjmują to boli? i w ogóle czy długo to wszystko po operacji boli? po jakim czasie mogłaś wrócić do pracy?
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 07:58   #2200
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Monieka, dreny zakladane są odrazu podczas operacji. Ja chodziłam z nimi 3 dni. Przy wyjmowaniu czułam lekki dyskomfort, ale nie ból. Po operacji zostaniesz przewieziona na salę obserwacji, tam zostaniesz do następnego dnia. Na sali obserwacji dostaje się kroplówki przeciwbólowe i ja naprawdę zupełnie nie czułam bólu. Po powrocie na salę zawsze możesz poprosić o kolejną kroplówkę. Ja byłam w szoku, że to wszystko okupione jest takim małym bólem.. Nastawiłam sie na duzy ból, a większy ból czułam po wyrwaniu zęba Najgorsze dla mnie było ściśnięcie bandażem po operacji, trudno bylo mi wziąć głęboki oddech Do pracy mozna wrócić średnio po 4 tygodniach (niektore dziewczyny wracają wczesniej), po 6ciu tygodniach jest się już zupełnie sprawnym Ja jestem jeszcze w domu, wczoraj minęły 2 tygodnie od operacji

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Aha, kup sobie też wodę w małej butelce z dziubkiem, wygodnie się z niej pije na sali obsersacji
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 08:18   #2201
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzięki @kluskowata, naprawdę cenne info od Ciebie mam... a powiedz mi jeszcze jak to jest z odwiedzaniem - mąż chce ze mną przyjechać w dniu rejestracji i ponoć mam mieć operację następnego dnia więc mąż chce zostać sobie noc w hotelu i rano być na oddziale jak będzie operacja - czy po operacji może mnie ktoś odwiedzić czy to raczej na salę po-operacyjną nie wpuszczają nikogo? bo nie wiem czy jest sens żeby czekał do operacji
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 08:52   #2202
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A mial ktos tak,ze pojechal bez swiezego usg? Nie zdaze w tydzien...
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 10:36   #2203
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja miałam USG roczne ale operację w Katowicach.

Jak będziesz musiała mieć aktualne to może idź i zrób prywatnie.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 10:40   #2204
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Karo ja rownież miałam z kilku miesięcy usg i sprawdzali mi je. Także albo musisz iść szybko prywatnie albo zadzwoń do szpitala i dopytaj.
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 10:57   #2205
Miaustra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny dzwoniłam do szpitala św Elżbiety w Wawie żeby odwołać wizytę. Bo jednak nie robią redukcji na nfz . Pani w rejestracji mówił a że to zależy od dr czy zakwalifukuje. Kurczę tak bardzo mu szkoda bo byłam gotowa od pod nóż nawet zw miesiąc. Mam jednak nadzieję że się to zmieni 👅👅👅może z nowym rokiem. A narazie zostają Katowice listopad 19

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

No i wychodzi na to że pani z rejestracji wprowadza w błąd.
Miaustra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 11:09   #2206
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Monieka Pokaż wiadomość
Dzięki @kluskowata, naprawdę cenne info od Ciebie mam... a powiedz mi jeszcze jak to jest z odwiedzaniem - mąż chce ze mną przyjechać w dniu rejestracji i ponoć mam mieć operację następnego dnia więc mąż chce zostać sobie noc w hotelu i rano być na oddziale jak będzie operacja - czy po operacji może mnie ktoś odwiedzić czy to raczej na salę po-operacyjną nie wpuszczają nikogo? bo nie wiem czy jest sens żeby czekał do operacji
Monieka, na salę nie można wejść. Po operacji Panie Pielęgniarki przyniosą Ci telefon i wodę na salę obserwacyjną, tak żebyś miała kontakt ze światem Jeśli Mąż będzie chciał się dowiedzieć jak wygląda sytuacja po operacji, a zdecyduje się pojechać do domu, będzie mógł zadzwonić do gabinetu lekarskiego żeby lekarz przekazał mu wszystkie informacje. Ja dzwoniłam sama po obudzeniu do męża

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez karro87 Pokaż wiadomość
A mial ktos tak,ze pojechal bez swiezego usg? Nie zdaze w tydzien...
Karro87 idź prywatnie.. USG sprzed 2 lat nie przejdzie.. Podam Ci adres mailowy do dr Mądrego, napisz do niego. Ale myślę, że napisze Ci to samo..
Dr Ryszard Mądry
e-mail: kontakt@drmadry.pl
tel. 509 317 808
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:40   #2207
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Byłam u rodzinnego. Wypisał mi skierowanie na wszystkie badania, które na druczku dostałam od dr Karoliny. RTG płuc już zrobiłam, odbiór opisu mam na poniedziałek. Zastanawia mnie tylko glukoza. Dr Karolina mi nie wypisała żebym to badała, a pamiętam że Paulina miała badaną bo obawiała sie że może być problem. Dużybiust, Kasiaz13, reniutka czy wy miałyście zlecone zbadanie glukozy?? No ja nie mam.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 13:04   #2208
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja nie miałam badania glucosy😍😎
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 15:03   #2209
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

no to w takim razie wszystko gra
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 15:09   #2210
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Miaustra Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzwoniłam do szpitala św Elżbiety w Wawie żeby odwołać wizytę. Bo jednak nie robią redukcji na nfz . Pani w rejestracji mówił a że to zależy od dr czy zakwalifukuje. Kurczę tak bardzo mu szkoda bo byłam gotowa od pod nóż nawet zw miesiąc. Mam jednak nadzieję że się to zmieni 👅👅👅może z nowym rokiem. A narazie zostają Katowice listopad 19

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

No i wychodzi na to że pani z rejestracji wprowadza w błąd.

Na to wygląda, że nie zależy od kwalifikacji na zabieg bo ja się zakwalifikowałam bez problemu tylko, że nie wykonują takich operacji na NFZ
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 16:01   #2211
sandzia_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny!
Chce zamienić swoje brzydkie J na piękne D, ale lekarz którego sobie wybrałam z nieznanych przyczyn przestał przyjmować pacjentów do końca roku, a ja niestety muszę to zrobić w grudniu (mam małe dziecko i wtedy mam zapewnioną opiekę). Uzbierałam kase i chce to zrobić prywatnie, ale jak na razie nie mam lekarza... Jakiego polecacie lekarza w Łodzi?
sandzia_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 21:15   #2212
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
no to w takim razie wszystko gra



GONCIA89 - u Ciebie to już tuż, tuż ..trzymaj się cieplutko dbaj o siebie a z drugiej strony - nie myśl o tym ale jestem mądralińska sama miałam stres PAMIĘTAM ten moment wybudzenia po operacji wróciła świadomość że to już po i TYLE SZCZĘŚCIA ...... i wiecie co TO TRWA DO DZIŚ ... każdego dnia wstaję rano i czuję się KOBIECA ..dużo ludzi zadaje mi pytanie .. co zrobiłam, że tak schudłam .... a co mam im powiedzieć ... CYCKI SOBIE ZMNIEJSZYŁAM więc mówię : się biega to się ma ... głupia odpowiedź a zarazem tak mądra ...

Edytowane przez duzybiust
Czas edycji: 2018-10-12 o 22:46
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:55   #2213
magda_so111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, jaka jestem szczęśliwa że odkryłam fakt że można zrobić operację zmniejszenia biustu na nfz, jestem w szoku. Nawet nie marzyłam, że mogę kiedyś znaleźć się w grupie szczęściar które mogą wejść do sieciówki i kupić sobie stanik. Zawsze myślałam że takie operacje to tylko prywatnie, a wiadomo to duży wydatek. Siedzę i czytam nie mogę jeszcze uwierzyć że ja też mogę mieć szansę na lepsze życie.
Co prawda muszę poczekać bo jestem w 12 tygodniu ciąży, ale będę miała możliwość wgryzienia się w temat i teraz czekam nie tylko na maluszka....
Widziałam efekty u dziewczyn, które pochwaliły się fotkami na forum ogólnym, a gorąca prośba o dodanie mnie do znajomych przez dziewczyny które mają fotki tylko w galerii Dlaczego wcześniej tego nie odkryłam
magda_so111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 12:50   #2214
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pytanie do dziewczyn po. Czy wy też miałyście problem z dobraniem biustonosza? Byłam dzisiaj na zakupach i chciałam kupić sobie już jakiś normalny, bo dostałam zgodę od dr Michalskiej. Niestety nie potrafię sobie żadnego dobrać Tu mi coś wystaje, tu uwiera... Jeśli będę miała możliwość to pojadę gdzieś do miasta do brafitterki i może wtedy coś uda się dobrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 15:09   #2215
stokrotka2727
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2727
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Swiat
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dr.Mądry ale LUBLIN ja też w grudniu będę u niego robiła operacje prywatnie
stokrotka2727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 17:21   #2216
Jo_Zi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dr Mądry robi tez operacje w Krakowie- ale płatne
Jo_Zi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 08:19   #2217
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jak dobierałam sobie biustonosz sportowy to też miałam problem. Nie wyobrażam sobie doboru biustonosza normalnego. Jaki ci wyszedł rozmiar jak mierzylas? Kupiłaś w końcu? Jak tak to jakiej firmy. Też niedługo będę musiała coś kupić.😍😍😍
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 08:41   #2218
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Jak dobierałam sobie biustonosz sportowy to też miałam problem. Nie wyobrażam sobie doboru biustonosza normalnego. Jaki ci wyszedł rozmiar jak mierzylas? Kupiłaś w końcu? Jak tak to jakiej firmy. Też niedługo będę musiała coś kupić.
Jak mierzyłam wyszła mi miseczka D Niestety nie udało mi się dobrać żadnego biustonosza Może przy pomocy brafitterki uda mi się coś kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 08:54   #2219
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

magda_so111 dodałam Cię do znajomych.
Dodałam nową galerię ze zdjęciami 2 tygodnie po operacji
Paulina miseczka D oznacza ogromny wybór wzorów i modeli stanika brafiterka na pewno pomoże Ci dobrać idealny krój bielizny już nie mogę doczekać się przymierzania póki co oglądam tylko staniczki na internecie i jestem taaaaka szczęśliwa w końcu będę mogła wybierać i przebierać, a nie kupować to co jakimś cudem pasuje
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 09:51   #2220
magda_so111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata, dziękuję. Twoje piersi są PRZEPIĘKNE!!!!!!!!! Taki kształt i taka wielkość to moje marzenie. Niestety nie jestem taka szczupła więc na tak piękne nie liczę, ale i tak będę zadowolona jeśli pozbędę się tego ciężaru. Mam o czym marzyć, a marzenia się spełniają jak widać.
magda_so111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.