Mamy sierpniowe 2019 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-24, 16:50   #4591
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja meza zagonie do golenia. Mam nadzieje, ze calo z tego wyjde



Dzisiaj mam warzywny dzien. Zjadlam zupe z samych warzyw i zaraz sie zabieram za burgery warzywne

A na kolacje, pewnie warzywny kebab
Zdrowo
Ja ostatnio non stop jadlabym makrele w pomidorach z puszki, a nie mozna tyle

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 17:18   #4592
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zdrowo
Ja ostatnio non stop jadlabym makrele w pomidorach z puszki, a nie mozna tyle

Sent from my E5823 using Tapatalk
Ja jem czesto filety sledziowe w pomidorach z puszki, chociaz wiem, ze "puszkowane" nie sa zbyt zdrowe, ale sledzia w innej formie, nie tkne.
Wlasnie wylicytowalam dwa spiworki uzywane za 50p + przesylka. Wyszlo niecale 4 f.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 17:20   #4593
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja jem czesto filety sledziowe w pomidorach z puszki, chociaz wiem, ze "puszkowane" nie sa zbyt zdrowe, ale sledzia w innej formie, nie tkne.

Wlasnie wylicytowalam dwa spiworki uzywane za 50p + przesylka. Wyszlo niecale 4 f.
Ogolnie nie mozna makreli i innych tlustych ryb czesciej niz 2 w tyg. Tunczyka chyba 4 tak tutejszy nhs mowi

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 17:26   #4594
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ogolnie nie mozna makreli i innych tlustych ryb czesciej niz 2 w tyg. Tunczyka chyba 4 tak tutejszy nhs mowi

Sent from my E5823 using Tapatalk
Oni tu duzo rzeczy mowia a w poprzedniej ciazy dostalam informacje z tygodniowym limitem spozycia alko w ciazy dla tych, co pic musza
Teraz zmadrzeli i juz tego nie ma, tak samo wzieli sie za palace i mocno naciskaja na rzucenie palenia, tylko co z tego, jak laski z porodowki wychodza na papierosa (widze, jak jezdze na wizyty, bo pala przed wejsciem).
Wole juz sie najesc tych ryb z puszki czy zjesc fast fooda niz isc na piwo i fajke. Zapewne duuuuzo mniejsza szkodliwosc.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 17:29   #4595
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Oni tu duzo rzeczy mowia a w poprzedniej ciazy dostalam informacje z tygodniowym limitem spozycia alko w ciazy dla tych, co pic musza

Teraz zmadrzeli i juz tego nie ma, tak samo wzieli sie za palace i mocno naciskaja na rzucenie palenia, tylko co z tego, jak laski z porodowki wychodza na papierosa (widze, jak jezdze na wizyty, bo pala przed wejsciem).

Wole juz sie najesc tych ryb z puszki czy zjesc fast fooda niz isc na piwo i fajke. Zapewne duuuuzo mniejsza szkodliwosc.
Nue no wiadomo! O fajkach i piwie nawet nie pomyslalabym
Tluste ryby zawieraja costam co wplywa zle na rozwoj mozgu dziecka

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 17:45   #4596
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Nue no wiadomo! O fajkach i piwie nawet nie pomyslalabym
Tluste ryby zawieraja costam co wplywa zle na rozwoj mozgu dziecka

Sent from my E5823 using Tapatalk
Chodzi o rtec, ale jest malo ryb, ktore maja jej wysoka zawartosc.
Wszystko nalezy jesc z umiarem.
Jak to ostatnio powiedziala moja mama "kiedys ciezarne nie wiedzialy, ze nie mozna spac na plecach czy jesc niektorych rzeczy i nic sie nie dzialo". Teraz mamy dostep do tego typu informacji i nie kazdemu to sluzy bo niektorzy popadaja wrecz w paranoje. Sama raz najadlam sie salami, po czym przypomnialam sobie, ze to przeciez nie przechodzi porzadnej obrobki termicznej, naczytalam sie o mozliwisci zakazenia listeria i chodzilam nerwowa kolejne 3 dni czekajac na objawy. Czasem lepiej byc nieswiadomym, bo gdy jest juz "po fakcie", to jedynie niepotrzebnie sie czlowiek stresuje.

Wszedzie same zakazy a niestety jak hormony szaleja to i zachcianki sie pojawiaja. Wczoraj mnie wzielo na zapiekanki z pieczarkami, wyslalam meza po bagietki, pieczarki oraz ser i sama sobie "fast fooda" zrobilam.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 17:53   #4597
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja jedynie z tych niezdrowych rzeczy to mam ochotę na zupki chińskie.

Byłam wczoraj na weselu. Najadłam się, wytańczyłam i o 23 już do domu jechałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 18:17   #4598
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ja jedynie z tych niezdrowych rzeczy to mam ochotę na zupki chińskie.

Byłam wczoraj na weselu. Najadłam się, wytańczyłam i o 23 już do domu jechałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ochote na chipsy, zupki, fast food, frytki, wszystko co smazone i makrele z puszki jem wszystko z umiarem. Unijam serow plesniowych, surowych jaj ryb i miesa. Reszte jem

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 18:29   #4599
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja od jakiegos czasu szybko sie robie pelna. W sumie po zjedzeniu normalnego obiadu, moglabym juz nie jesc kolacji. Z tego powodu, nie jem duzo a zaczyna mi sie twarz zaokraglac i po ubraniach czuje, ze w tylku tez mi troche przybylo.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 18:56   #4600
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja od jakiegos czasu szybko sie robie pelna. W sumie po zjedzeniu normalnego obiadu, moglabym juz nie jesc kolacji. Z tego powodu, nie jem duzo a zaczyna mi sie twarz zaokraglac i po ubraniach czuje, ze w tylku tez mi troche przybylo.
Ja tez nie moge zjesc duzo, ale jem czesto. Kolacja 8-9 a o 4 rano nieraz budze sie z glodu
Poki co + 6kg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 19:16   #4601
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Ja od 2 dni mam jakąś ostrą gastrofazę. Non stop chciałabym coś mielić. Dałam sobie weekend rozpusty, ale od jutra już postaram się racjonalnie żywić. Bo inaczej źle się to skończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 23:40   #4602
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja od jakiegos czasu szybko sie robie pelna. W sumie po zjedzeniu normalnego obiadu, moglabym juz nie jesc kolacji. Z tego powodu, nie jem duzo a zaczyna mi sie twarz zaokraglac i po ubraniach czuje, ze w tylku tez mi troche przybylo.
Ja tez zauwyazylam, ze zjesc moge co prawda prawie tyle samo, to trawi sie dluzej. Dzis np zjadlam sniadanie o 9 rano. Potem jeszcze drzemke walnelam przed lunchem, i na lunch na 14.00 niezbyt bylam glodna.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 23:44   #4603
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja od 2 dni mam jakąś ostrą gastrofazę. Non stop chciałabym coś mielić. Dałam sobie weekend rozpusty, ale od jutra już postaram się racjonalnie żywić. Bo inaczej źle się to skończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poniedziałek to jeszcze weekend a dwa że nie można tak nagle ograniczyć, piątek to już weekend też więc tylko wtorek, środa i czwartek trzeba przystopować haha

Ja dziś cały czas leń. Intensywnie szukam imion i gonie męża by to samo zrobił. Plan jest taki że do czwartku musi skompletować liste imion i każdego z nich musi być pewny na 100% . W czwartek się wymienimy listami i wybierzemy po 2 imiona które byśmy nadali. Kolejny krok to wykreślenie po jednym imieniu z swojej listy które wybrał partner. To nam da 2 imiona i z tego podejmiemy decyzję.
Moja lista : Bianca, Elena, Ariana, Adeline, Victoria , Kornelia , Matilda
Na drugie jest Elizabeth po jego babci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 05:56   #4604
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Smile Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Bardzo ładne imiona🙂
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 06:56   #4605
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Mnie się zawsze Matylda podobała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 10:17   #4606
beetkkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Hej wszystkim. Nie wiedziałam do którego wątku się zapisać, bo termin mam na 31 sierpnia . Trochę późno chcę dołączyć, mam nadzieję, że to nie kłopot. Najwyżej będę w tyle. Mam 23 lata, jest to moja druga ciąża. Pierwsza niestety to ciąża pozamaciczna, przebyta w marcu rok temu. Ale tutaj skupmy się na teraźniejszej - pełnej rozmaitej maści objawów jak za pewne większość z Was. Najdziwniejsze było dla mnie to, że w ciąży dostałam potwornego uczulenia na orzechy, mimo że nigdy nie byłam alergikiem. Jak kogoś zainteresuje ten temat to opiszę coś więcej. W każdym razie witam Was i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beetkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 10:20   #4607
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Witam sie w połowie 😀💣🎉

Biedronka oo tez mam ochote czasem na chińską z vifona 😂 i raz zgrzeszyłam.. po prostu musiałam ją wsunąć 🙈🙊

Też ostatnio pojemność żołądka mi sie zmniejszyła... byliśmy na pizzy to 1 kawałek i koniec .. ale za to jem częściej bo dzieć sie dopomina 😂
Makrele to moze ze 2 razy jadłam teraz w ciąży.. zrezygnowałam z dorsza na rzecz morszczuka.. duzo lepiej mi smakuje.. surowych jajek czy mięsa nigdy nie jadłam takze teraz tymbardziej.. no i serki pleśniowe i oscypki normalnie jemy z tżtem.. są z mleka pasteryzowanego takze ok..nie ma co przesadzać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2019-03-25-08-56-08.jpg (42,0 KB, 29 załadowań)
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 10:25   #4608
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Witam sie w połowie 😀💣🎉

Biedronka oo tez mam ochote czasem na chińską z vifona 😂 i raz zgrzeszyłam.. po prostu musiałam ją wsunąć 🙈🙊

Też ostatnio pojemność żołądka mi sie zmniejszyła... byliśmy na pizzy to 1 kawałek i koniec .. ale za to jem częściej bo dzieć sie dopomina 😂
Makrele to moze ze 2 razy jadłam teraz w ciąży.. zrezygnowałam z dorsza na rzecz morszczuka.. duzo lepiej mi smakuje.. surowych jajek czy mięsa nigdy nie jadłam takze teraz tymbardziej.. no i serki pleśniowe i oscypki normalnie jemy z tżtem.. są z mleka pasteryzowanego takze ok..nie ma co przesadzać
Ja czekam na ta rowna polowe jeszcze 12 dni
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 10:27   #4609
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Czy któras idzie jeszcze na połowkowe? Moze w tym tygodniu macie wizyty?? Ja w środę 😁
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 10:41   #4610
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Jestem po połówkowych. Chłopcy super, wielcy , mają po 16cm i jeden waży 350g a drugi 377g. Łącznie mam 727g dzieci w sobie . Siedzą po mojej prawicy - jeden pod piersią, drugi pod nim, stykają się główkami. Mam zdjęcia . Kręgosłupy i wargi całe, serduszka i inne narządy prawidłowe. Super, strasznie się cieszę
Super, że wszystko ok i jakie już duże Twoje chłopaki, gratuluję

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ok przejrzałam i posegrowałam ubranka dla noworodka. Wyszło mi:
-11 piżam
-6 kopertowych body z długim rękawem
-1 body z krótkim rękawkiem przez głowe
-5 par spodenek
-2 bluzki rozpinane z długim rękawem (jedna bardzo ciepła)
-7 czapek
Chyba wystarczy? Jedynie skarpetki dokupię 2, 3 pary.
Coś na krótki rękawek kupować?
Mi się na krótki rękaw nic nie przydało do jakiś 10 mc córki. Urodziłam na początku lipca i mała wogóle nie trzymała temperatury i nawet w bardzo ciepłe dni musiała mieć na sobie długi rękaw , długie nogawki i cienkie skarpetki bo inaczej siniała, później zrobiła się zima więc też nie potrzebowałam dopiero wiosna następnego roku. Także to co miałam na krótki rękaw to zakładałam bo było mi szkoda i do tego cienki kaftanik. Dla mnie zbędny krótki rękaw jak rodzimy pod koniec sierpnia.


Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
To mam pytania o ciuszki bom zielona w temacie:
1. Body zakładane przez głowę, czy kopertowe? Które będą mniej stresogenne dla rodziców?
2. W sierpniu dla noworodka do spania długi rękaw i rożek/śpiworek będzie ok?
3. W wyprawce szpital pisze o kaftanikach kopertowych i spodenkach/półśpiochach- to ze względu na pępek? Czy po prostu tak sie od 50 lat ubiera noworodki? Body będą złe?
Help
1.Ja nie miałam problemu z zakładaniem przez głowę, a body kopertowe było dla mnie nie wygodne. Ale przez pierwszy miesiąc moja chodziła głównie w kaftanikach z tego względu że u nas pępek się trzymał 6 tygodni
2. długi rękaw plus śpiworek, z rożka korzystałam tylko w szpitalu, dla mnie zbędny
3. u mnie w szpitalu żadnych wymagań, co przyniesiesz to w to będziesz ubierać.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
A w czym planujecie wziasc dziecko w podroz z szpitala do domu? Mydlalam o body+ pajacyk oczyeiscie czapeczka i kocyk...
Wszystko zależy od pogody, moja wracała w bodziaku z napisem born tu 2014 (tatuś kupił ) i w spodenkach, czapeczka , kocyk. Także taki zestaw jak napisałaś będzie ok

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
1. Kopertowe, ja przez pierwszy miesiąc nic przez głowe nie zakładałam
2. Może tylko długi rękaw?
3. Body będą dobre. Kaftaniki bardzo niepraktyczne. Pajac jak ciepło + dodatkowe warstwy jak zimno
Z tymi ubrankami to jest tak, że w zależności co komu podpasuje , nam podpasowały kaftany ze względu na uparty pępek, za to body kopertowe bardzo mi nie podeszły.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
[/COLOR]Mamuski, czy piersi rosna w 2-3 trymestrze czy juz nie?
Mam dwa staniki w pasujacym rozmiarze bo przed ciaza to plaska nak deska bylam. Chcialabym dokupic jeszcze z 2 i zastanawiam sie czy moge juz te do karmienia kupic i nosic juz od teraz
Mi najbardziej napuchły zaraz po porodzie, przez pierwszy miesiąc używałam miekkich staników z hm i one się dostosowywały, a jak laktacja się unormowała to kupiłam sobie pożądne usztywnanie staniki do karmienia.

Cytat:
Napisane przez beetkkaaa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Nie wiedziałam do którego wątku się zapisać, bo termin mam na 31 sierpnia . Trochę późno chcę dołączyć, mam nadzieję, że to nie kłopot. Najwyżej będę w tyle. Mam 23 lata, jest to moja druga ciąża. Pierwsza niestety to ciąża pozamaciczna, przebyta w marcu rok temu. Ale tutaj skupmy się na teraźniejszej - pełnej rozmaitej maści objawów jak za pewne większość z Was. Najdziwniejsze było dla mnie to, że w ciąży dostałam potwornego uczulenia na orzechy, mimo że nigdy nie byłam alergikiem. Jak kogoś zainteresuje ten temat to opiszę coś więcej. W każdym razie witam Was i pozdrawiam
Witaj zapraszamy

U mnie dziś 18+0, umówiłam się na połówkowe na 23.04 i dziś poczułam że już mi tak mało czasu do porodu zostało

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Ja jestem po usg , mam połówkowe 17 kwietnia. Dziecko zdrowe, wszystko ok. Na 100 procent chłopczyk. Taki spokojny, spał sobie.
Super, że wszystko ok jeszcze raz gratuluję

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Czy któras idzie jeszcze na połowkowe? Moze w tym tygodniu macie wizyty?? Ja w środę 😁
Ciekawe czy tym razem Twój uparciuch się ujawni
ja wizytę mam dopiero 16.04 a połówkowe 23.04

I gratuluję połówki teraz odliczanie w dół , ależ szybko leci, a początki taaaaak się ciągnęły
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 11:02   #4611
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez beetkkaaa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Nie wiedziałam do którego wątku się zapisać, bo termin mam na 31 sierpnia . Trochę późno chcę dołączyć, mam nadzieję, że to nie kłopot. Najwyżej będę w tyle. Mam 23 lata, jest to moja druga ciąża. Pierwsza niestety to ciąża pozamaciczna, przebyta w marcu rok temu. Ale tutaj skupmy się na teraźniejszej - pełnej rozmaitej maści objawów jak za pewne większość z Was. Najdziwniejsze było dla mnie to, że w ciąży dostałam potwornego uczulenia na orzechy, mimo że nigdy nie byłam alergikiem. Jak kogoś zainteresuje ten temat to opiszę coś więcej. W każdym razie witam Was i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy

Martynka89 ja wlasnie mam te pieluszki z kieszonkami.

Jutro idę do lekarza bo mam jakieś dziwne plamy na skórze i średnio to wygląda.

Ja jeszcze 3 dni i połowa ciąży

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

A co do ubranek to ja lubiłam body przez głowę nie wien właściwie czemu są tak odradzane kaftaniki to miałam takie bardziej jak bluzeczki rozpinane
I muszę kupić właśnie wszystko N krótki rękaw bo synek z grudnia więc mam tylko na długi

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 11:32   #4612
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ok przejrzałam i posegrowałam ubranka dla noworodka. Wyszło mi:
-11 piżam
-6 kopertowych body z długim rękawem
-1 body z krótkim rękawkiem przez głowe
-5 par spodenek
-2 bluzki rozpinane z długim rękawem (jedna bardzo ciepła)
-7 czapek
Chyba wystarczy? Jedynie skarpetki dokupię 2, 3 pary.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Coś na krótki rękawek kupować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym dokupiła jakieś bodziaki na krótki rękaw.

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Kocurasek gratuluje udanej wizyty

Ja jestem po usg , mam połówkowe 17 kwietnia. Dziecko zdrowe, wszystko ok. Na 100 procent chłopczyk. Taki spokojny, spał sobie.
Supcio

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
To mam pytania o ciuszki bom zielona w temacie:
1. Body zakładane przez głowę, czy kopertowe? Które będą mniej stresogenne dla rodziców?
2. W sierpniu dla noworodka do spania długi rękaw i rożek/śpiworek będzie ok?
3. W wyprawce szpital pisze o kaftanikach kopertowych i spodenkach/półśpiochach- to ze względu na pępek? Czy po prostu tak sie od 50 lat ubiera noworodki? Body będą złe?
Help


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przy pierwszym miałam body kopertowe i byłam mega zadowolona. Drugie dziecko urodziło się większe i było "sztywniejsze"; ja może też już się tak nie bałam i miałam tylko te wkładane przez głowę.

Dla mnie body/kaftanik +pajac i jakiś cienki kocyk.

Myślę, że ze względu na pępek. Jak ktoś miałby strupa na pępku to lepiej by mu było w czymś luźniejszym niż przylegającym do ciała i podrażniającym ten strup.
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
A w czym planujecie wziasc dziecko w podroz z szpitala do domu? Mydlalam o body+ pajacyk oczyeiscie czapeczka i kocyk...

Sent from my E5823 using Tapatalk
W zależności od pogody Ja pewnie poło końcówki września wyjdę to albo ten zestaw co Ty napisałaś. Albo może trafię na jakiś cieplejszy pajacyk

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj drugi dzień boli mnie głowa i nijak nie mogę sobie z tym bólem poradzić. Masakra. Do tego chyba w okolicy coś zaczęło pylić, bo z nosa cieknie, w gardle drapie.



I chyba ogólnie się jakoś tak źle czuje - zmęczona, słaba, senna.
Ja jakiś czas temu miałam ból głowy przy chorobie i pani z apteki dała Tżtowi takie coś. Fajne i pomogło mi.
https://www.e-zikoapteka.pl/apap-ice...owy-2-szt.html

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Kupilam dzisiaj 2 sukienki ciążowe w lidlu miałam nakupować jeszcze body, ale kupiłam tylko 2 sztuki bo moja mama już wpadła w pułapkę kupowania wnuczkowi i chyba do sierpnia go całkowicie obkupi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też w sobotę zrobiłam ranny napad na Lidla. Kupiłam jedną jasną, legginsy i jeden dwupak bluzek.

Najchętniej nic bym nie kupowała ale ja wcale nie mam ubrań. Większość moich ubrań jest sprzed 1 ciąży, zostały wyeksploatowane i teraz jak znów rosnę to nie mam się w co ubrać.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Pokaz czapeczke

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Mamuski, czy piersi rosna w 2-3 trymestrze czy juz nie?
Mam dwa staniki w pasujacym rozmiarze bo przed ciaza to plaska nak deska bylam. Chcialabym dokupic jeszcze z 2 i zastanawiam sie czy moge juz te do karmienia kupic i nosic juz od teraz

Sent from my E5823 using Tapatalk
Mi jeszcze w ostatnim miesiącu urosły, a przy nawale miałam masakrę. Ale to poratowałam się takimi sportowymi topami.

Teraz cały czas rosną

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja od 2 dni mam jakąś ostrą gastrofazę. Non stop chciałabym coś mielić. Dałam sobie weekend rozpusty, ale od jutra już postaram się racjonalnie żywić. Bo inaczej źle się to skończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piąteczka !!!

Wczoraj była niedziela niehandlowa, zachciało mi się chipsów. Mało się nie rozbeczałam jak poszłam pocałować klamkę od Żabki. Na szczęście była czynna od 12. Kupiłam dwupak iiii...1 zjadłam wczoraj a drugie dzisiaj Nie jestem z siebie dumna.

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Poniedziałek to jeszcze weekend a dwa że nie można tak nagle ograniczyć, piątek to już weekend też więc tylko wtorek, środa i czwartek trzeba przystopować haha

Ja dziś cały czas leń. Intensywnie szukam imion i gonie męża by to samo zrobił. Plan jest taki że do czwartku musi skompletować liste imion i każdego z nich musi być pewny na 100% . W czwartek się wymienimy listami i wybierzemy po 2 imiona które byśmy nadali. Kolejny krok to wykreślenie po jednym imieniu z swojej listy które wybrał partner. To nam da 2 imiona i z tego podejmiemy decyzję.
Moja lista : Bianca, Elena, Ariana, Adeline, Victoria , Kornelia , Matilda
Na drugie jest Elizabeth po jego babci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elena

Cytat:
Napisane przez beetkkaaa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Nie wiedziałam do którego wątku się zapisać, bo termin mam na 31 sierpnia . Trochę późno chcę dołączyć, mam nadzieję, że to nie kłopot. Najwyżej będę w tyle. Mam 23 lata, jest to moja druga ciąża. Pierwsza niestety to ciąża pozamaciczna, przebyta w marcu rok temu. Ale tutaj skupmy się na teraźniejszej - pełnej rozmaitej maści objawów jak za pewne większość z Was. Najdziwniejsze było dla mnie to, że w ciąży dostałam potwornego uczulenia na orzechy, mimo że nigdy nie byłam alergikiem. Jak kogoś zainteresuje ten temat to opiszę coś więcej. W każdym razie witam Was i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj !!!
Znasz już płeć?
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.

Edytowane przez badzia987
Czas edycji: 2019-03-25 o 11:21
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 12:05   #4613
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez beetkkaaa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Nie wiedziałam do którego wątku się zapisać, bo termin mam na 31 sierpnia . Trochę późno chcę dołączyć, mam nadzieję, że to nie kłopot. Najwyżej będę w tyle. Mam 23 lata, jest to moja druga ciąża. Pierwsza niestety to ciąża pozamaciczna, przebyta w marcu rok temu. Ale tutaj skupmy się na teraźniejszej - pełnej rozmaitej maści objawów jak za pewne większość z Was. Najdziwniejsze było dla mnie to, że w ciąży dostałam potwornego uczulenia na orzechy, mimo że nigdy nie byłam alergikiem. Jak kogoś zainteresuje ten temat to opiszę coś więcej. W każdym razie witam Was i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj! W końcu nie tylko ja będę najmłodsza U mnie jedyne co to dostaje choroby lokomocyjnej, co ciekawe tylko w autobusach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 12:24   #4614
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez beetkkaaa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Nie wiedziałam do którego wątku się zapisać, bo termin mam na 31 sierpnia . Trochę późno chcę dołączyć, mam nadzieję, że to nie kłopot. Najwyżej będę w tyle. Mam 23 lata, jest to moja druga ciąża. Pierwsza niestety to ciąża pozamaciczna, przebyta w marcu rok temu. Ale tutaj skupmy się na teraźniejszej - pełnej rozmaitej maści objawów jak za pewne większość z Was. Najdziwniejsze było dla mnie to, że w ciąży dostałam potwornego uczulenia na orzechy, mimo że nigdy nie byłam alergikiem. Jak kogoś zainteresuje ten temat to opiszę coś więcej. W każdym razie witam Was i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Witaj
Masz termin na moje urodziny

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Witam sie w połowie



Biedronka oo tez mam ochote czasem na chińską z vifona i raz zgrzeszyłam.. po prostu musiałam ją wsunąć



Też ostatnio pojemność żołądka mi sie zmniejszyła... byliśmy na pizzy to 1 kawałek i koniec .. ale za to jem częściej bo dzieć sie dopomina

Makrele to moze ze 2 razy jadłam teraz w ciąży.. zrezygnowałam z dorsza na rzecz morszczuka.. duzo lepiej mi smakuje.. surowych jajek czy mięsa nigdy nie jadłam takze teraz tymbardziej.. no i serki pleśniowe i oscypki normalnie jemy z tżtem.. są z mleka pasteryzowanego takze ok..nie ma co przesadzać

Witam w połowie, tez mam tę aplikację, jutro Ci wskoczy, że jesteś w 6 miesiącu. A według większości portali/ aplikacji od 23 tc jest 6.
Oscypek jest z pasteryzowanego? Ostatnio moi rodzice przywieźli i tak mi się chciało, ale się tylko oblizałam ☹️

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Czy któras idzie jeszcze na połowkowe? Moze w tym tygodniu macie wizyty?? Ja w środę

Ja dzisiaj do drugiego lekarza, ale byłam w czwartek u innego, wiec dzisiaj to formalność

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Super, że wszystko ok i jakie już duże Twoje chłopaki, gratuluję







Mi się na krótki rękaw nic nie przydało do jakiś 10 mc córki. Urodziłam na początku lipca i mała wogóle nie trzymała temperatury i nawet w bardzo ciepłe dni musiała mieć na sobie długi rękaw , długie nogawki i cienkie skarpetki bo inaczej siniała, później zrobiła się zima więc też nie potrzebowałam dopiero wiosna następnego roku. Także to co miałam na krótki rękaw to zakładałam bo było mi szkoda i do tego cienki kaftanik. Dla mnie zbędny krótki rękaw jak rodzimy pod koniec sierpnia.









1.Ja nie miałam problemu z zakładaniem przez głowę, a body kopertowe było dla mnie nie wygodne. Ale przez pierwszy miesiąc moja chodziła głównie w kaftanikach z tego względu że u nas pępek się trzymał 6 tygodni

2. długi rękaw plus śpiworek, z rożka korzystałam tylko w szpitalu, dla mnie zbędny

3. u mnie w szpitalu żadnych wymagań, co przyniesiesz to w to będziesz ubierać.







Wszystko zależy od pogody, moja wracała w bodziaku z napisem born tu 2014 (tatuś kupił ) i w spodenkach, czapeczka , kocyk. Także taki zestaw jak napisałaś będzie ok





Z tymi ubrankami to jest tak, że w zależności co komu podpasuje , nam podpasowały kaftany ze względu na uparty pępek, za to body kopertowe bardzo mi nie podeszły.







Mi najbardziej napuchły zaraz po porodzie, przez pierwszy miesiąc używałam miekkich staników z hm i one się dostosowywały, a jak laktacja się unormowała to kupiłam sobie pożądne usztywnanie staniki do karmienia.







Witaj zapraszamy



U mnie dziś 18+0, umówiłam się na połówkowe na 23.04 i dziś poczułam że już mi tak mało czasu do porodu zostało

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------





Super, że wszystko ok jeszcze raz gratuluję







Ciekawe czy tym razem Twój uparciuch się ujawni

ja wizytę mam dopiero 16.04 a połówkowe 23.04



I gratuluję połówki teraz odliczanie w dół , ależ szybko leci, a początki taaaaak się ciągnęły

Dziękuję
Strasznie szybko czas leci a ja dalej w proszku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 12:35   #4615
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez beetkkaaa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Nie wiedziałam do którego wątku się zapisać, bo termin mam na 31 sierpnia . Trochę późno chcę dołączyć, mam nadzieję, że to nie kłopot. Najwyżej będę w tyle. Mam 23 lata, jest to moja druga ciąża. Pierwsza niestety to ciąża pozamaciczna, przebyta w marcu rok temu. Ale tutaj skupmy się na teraźniejszej - pełnej rozmaitej maści objawów jak za pewne większość z Was. Najdziwniejsze było dla mnie to, że w ciąży dostałam potwornego uczulenia na orzechy, mimo że nigdy nie byłam alergikiem. Jak kogoś zainteresuje ten temat to opiszę coś więcej. W każdym razie witam Was i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj. Wiesz już co będziesz miała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 12:49   #4616
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Kocurasek jutro 6 juz? 😲 ta aplikacja to wogole jakiś 10 miesiąc ciąży pokazuje 😝 ja to liczyłam sobie tak, że skoro @ była 6.11 tzn że każdy kolejny miesiąc zaczyna sie 6stego. Czyli teraz 6 kwietnia szósty, 6 maja siódmy, 6 czerwca ósmy, 6 lipca dziewiąty i najprawdopodobniej cc będzie 7 sierpnia...
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 12:52   #4617
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Kocurasek jutro 6 juz? ta aplikacja to wogole jakiś 10 miesiąc ciąży pokazuje ja to liczyłam sobie tak, że skoro @ była 6.11 tzn że każdy kolejny miesiąc zaczyna sie 6stego. Czyli teraz 6 kwietnia szósty, 6 maja siódmy, 6 czerwca ósmy, 6 lipca dziewiąty i najprawdopodobniej cc będzie 7 sierpnia...
Mhm. Miesiąc ciąży ma 4 tygodnie × 7 dni, więc "książkowo" miesiąc ciąży trwa 28 dni. Więc wychodzi, że jest 10 miesięcy ciąży, ale 9 kalendarzowych.
Pogmatwane, ale ja też liczę miesiącami kalendarzowymi łatwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 12:55   #4618
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Poniedziałek to jeszcze weekend a dwa że nie można tak nagle ograniczyć, piątek to już weekend też więc tylko wtorek, środa i czwartek trzeba przystopować haha

Ja dziś cały czas leń. Intensywnie szukam imion i gonie męża by to samo zrobił. Plan jest taki że do czwartku musi skompletować liste imion i każdego z nich musi być pewny na 100% . W czwartek się wymienimy listami i wybierzemy po 2 imiona które byśmy nadali. Kolejny krok to wykreślenie po jednym imieniu z swojej listy które wybrał partner. To nam da 2 imiona i z tego podejmiemy decyzję.
Moja lista : Bianca, Elena, Ariana, Adeline, Victoria , Kornelia , Matilda
Na drugie jest Elizabeth po jego babci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzo ładne imiona

Cytat:
Napisane przez beetkkaaa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Nie wiedziałam do którego wątku się zapisać, bo termin mam na 31 sierpnia . Trochę późno chcę dołączyć, mam nadzieję, że to nie kłopot. Najwyżej będę w tyle. Mam 23 lata, jest to moja druga ciąża. Pierwsza niestety to ciąża pozamaciczna, przebyta w marcu rok temu. Ale tutaj skupmy się na teraźniejszej - pełnej rozmaitej maści objawów jak za pewne większość z Was. Najdziwniejsze było dla mnie to, że w ciąży dostałam potwornego uczulenia na orzechy, mimo że nigdy nie byłam alergikiem. Jak kogoś zainteresuje ten temat to opiszę coś więcej. W każdym razie witam Was i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hej
Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Witam sie w połowie 😀💣🎉

Biedronka oo tez mam ochote czasem na chińską z vifona 😂 i raz zgrzeszyłam.. po prostu musiałam ją wsunąć 🙈🙊

Też ostatnio pojemność żołądka mi sie zmniejszyła... byliśmy na pizzy to 1 kawałek i koniec .. ale za to jem częściej bo dzieć sie dopomina 😂
Makrele to moze ze 2 razy jadłam teraz w ciąży.. zrezygnowałam z dorsza na rzecz morszczuka.. duzo lepiej mi smakuje.. surowych jajek czy mięsa nigdy nie jadłam takze teraz tymbardziej.. no i serki pleśniowe i oscypki normalnie jemy z tżtem.. są z mleka pasteryzowanego takze ok..nie ma co przesadzać
oscypki, te "górskie" są z niepasteryzowanego mleka. Te w marketach już chyba z pasteryzowanego

też uważam, że najwazniejszy jest zdrowy rozsdek i brak przesady. Mam koleżankę, która strasznie pilnowała jedzenia. Serów plesniowych nie jadła, bo nie i nie docierał argument, że są z pasteryzowanego mleka. Kiedyś na grillu głośno rozmyślała, czy może zjeść grillowaną kaszankę, no bo z krwi jest - nie docieralo, że po pierwsze: jest mooooocno ugrillowana, a przy produkcji też jest poddawana obórbce cieplnej. Niemal się popłakała, kiedy przy śniadaniu z rozpędu zjadła jajko nie do końca ścięte (takie z english breakfast)...

ale dozwolone dawki alkoholu dla tych co pić muszą... przesada w żadną stronę nie jest dobra...
Z kolei inna koleżanka, po kilku utraconych ciążach, ta też zagrożona popijała czerwone wino, bo to na krążenie dobre jest, i jej zdaniem lampka wytrawnego wina jest wręcz wskazana wyprawki nie kupowała chyba do 30tc zeby nie zapeszać, ale winko już tak
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 13:10   #4619
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
bardzo ładne imiona

hej

oscypki, te "górskie" są z niepasteryzowanego mleka. Te w marketach już chyba z pasteryzowanego

też uważam, że najwazniejszy jest zdrowy rozsdek i brak przesady. Mam koleżankę, która strasznie pilnowała jedzenia. Serów plesniowych nie jadła, bo nie i nie docierał argument, że są z pasteryzowanego mleka. Kiedyś na grillu głośno rozmyślała, czy może zjeść grillowaną kaszankę, no bo z krwi jest - nie docieralo, że po pierwsze: jest mooooocno ugrillowana, a przy produkcji też jest poddawana obórbce cieplnej. Niemal się popłakała, kiedy przy śniadaniu z rozpędu zjadła jajko nie do końca ścięte (takie z english breakfast)...

ale dozwolone dawki alkoholu dla tych co pić muszą... przesada w żadną stronę nie jest dobra...
Z kolei inna koleżanka, po kilku utraconych ciążach, ta też zagrożona popijała czerwone wino, bo to na krążenie dobre jest, i jej zdaniem lampka wytrawnego wina jest wręcz wskazana wyprawki nie kupowała chyba do 30tc zeby nie zapeszać, ale winko już tak

Kazdy robi wg wlasnegu sumienia mysle
musze poczytac o serach plesniowych bo tak za mna chodza a sie obawialam.
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 13:27   #4620
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Czy któras idzie jeszcze na połowkowe? Moze w tym tygodniu macie wizyty?? Ja w środę 😁
Ja mam USG struktralne w piatek

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Kazdy robi wg wlasnegu sumienia mysle
musze poczytac o serach plesniowych bo tak za mna chodza a sie obawialam.
Mi nowy lekarz powiedzial, ze teraz to moge juz jesc wszystko, byle z umiarem i z zaufanych miejsc. Nawet iles tam wina i piwa (jakos pol szklanki / kieliszka), spirytow oczywiscie nie. Ale ja sie raczej nie odwaze na zadne surowizny ani krewetki Jedyne, co jem to krwiste steki, ale to cala ciaze, wychodzac z zalozenia ze jednak one poddane sa obrobce termicznej, wiec listeria nie grozi.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.