kurs stylizacji paznokci... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-08, 22:58   #1
Sylwucha541
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Cool

kurs stylizacji paznokci...


Hej. Nie wiem czy taki wątek już się pojawił, bo jestem nowa na wizażu i jeszcze nie do końca ogarniam tą stronkę , a bardzo zależy mi na odpowiedziach.
Kilka miesięcy temu dostałam od mojego chłopaka zestaw do robienia paznokci i nie ukrywam, że bardzo mi się spodobało dłubanie przy paznokciach . Pomyślałam więc, że to dobry pomysł na dodatkową pracę, znalazłam fajny kurs w ACK szkolenia - kursy stylizacji paznokci i rzęs. Opinie na temat tego kursu są dobre, tylko zastanawia mnie cena, czy nie jest podejrzanie niska - 500 zł za cały kurs (metoda żelowa, akrylowa itp), a np za sama metodę żelową trzeba zapłacić tam również 500 zł... może jakaś promocja . W każdym razie szukałam w internecie jakichś kursów w Białymstoku ale chyba jakoś nieumiejętnie to robiłam bo niewiele ich znalazłam. Więc liczę na waszą pomoc
Słyszałyście może o tym centrum szkoleniowym ? A może wy znacie jakieś centrum godne polecenia? Najlepiej w Białymstoku. Wgl co sądzicie o tego typu kursach, czy taki kurs wystarczy żeby znaleźć pracę, czy może lepiej iść do jakiejś szkoły policealnej, czy coś w tym stylu ?
Pozdrawiam
Sylwucha541 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 10:28   #2
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: kurs stylizacji paznokci...

Jeśli chcesz ogarniać temat, to zrób sobie szkolenie zawodowe. To co opisujesz, to nie jest szkolenie, które cię nauczy pracy. A zawodowe szkolenie to już kwestia kilku tysięcy. Tak czy siak - warto wydać te pieniądze, ja właśnie tak przygotowałam się do tego zawodu ;-)
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 09:59   #3
ZoskaaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 8
Dot.: kurs stylizacji paznokci...

Ja serdecznie polecam Ci szkołę Vena Art w Białymstoku Sama jestem po dwóch kierunkach tak. I po wizażu i po stylizacji paznokci. Może wolałabyś zamiast na zwykły kurs iść do szkoły? Moim zdaniem więcej i na spokojniej się nauczysz w szkole a nie na jakimś kursie. Mają fajną kadrę Gdybym mogła to poszłabym jeszcze raz <3
ZoskaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 08:14   #4
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: kurs stylizacji paznokci...

Nie jest to prawdą ;-) Owszem, szkoła długo trwa, ale na pewno przekłada się na konkretną wiedzę. Przerabiasz wiele zagadnień, które są dla ciebie po prostu całkowicie zbędne. A na coś takiego nie warto moim zdaniem tracić czasu.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 16:27   #5
sowaaass
Przyczajenie
 
Avatar sowaaass
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: kurs stylizacji paznokci...

Dokładnie... Wiedza jest moim zdaniem niezastąpiona... Świetne kursy są np. na https://www.beautyextra.pl/szkolenia...atyczne-trendy
__________________
Każda sztuka zawsze dąży do tego, by stać się muzyką.

Edytowane przez sowaaass
Czas edycji: 2019-02-06 o 17:13
sowaaass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 14:49   #6
calusna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: kurs stylizacji paznokci...

Hej dziewczyny, byłam w ack szkolenia i polecam. Jak ja byłam były ze mną jeszcze 2 sympatyczne kursantki i humor im dopisywał, były wygłupy także ciekawie było spoko babka instrutorka Patrycja bodajże pomocna i dużo ciekawych rzeczy mówila wiec sporo wyniosłam.
Myśle, że za większą kasę standard byłby ten sam o ile nie gorszy.
Zawodowy czy nie to nie ma znaczenia, ważne żeby zaświadczenie MEN było bo to jest papier który potwierdza kwalifikacje i na tym powinniscie się skupić bo certyfikat każdy sobie może wystawić, a w ack dostaniecie men tyle ze za dopłatą
calusna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 15:05   #7
asiulaziniew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: kurs stylizacji paznokci...

byłam zobaczyłam jest ok w ack i polecam
asiulaziniew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-22, 12:01   #8
MojSukces
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: kurs stylizacji paznokci...

Zapraszamy do nas - www.mojsukces.com - projekt 100% dofinansowany z funduszy europejskich z obiadem. Mamy miejsca na grupę 15 (2 ostatnie miejsca). 533-33-57-46, Warszawa na Świderskiej 114a.
MojSukces jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 14:27   #9
Renata963
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1
Dot.: kurs stylizacji paznokci...

Dziewczyny też byłam na ich szkoleniu. Podeszłam bardzo sceptycznie do tego szkolenia ze względu na nie ma co ukrywać niską cenę. Jestem tak pozytywnie zaskoczona. Instruktorka z rzetelną wiedzą i z super podejściem do nas. Miała niesamowitą cierpliwość, bo przecież miałam milion pytań Polecam!!
Renata963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 12:15   #10
Ninaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1
Post Dot.: kurs stylizacji paznokci...

Hej, Dziewczyny!
Właśnie przeglądam forum z nadzieją na znalezienie opinii dotyczących dobrych kursów zawodowych stylizacji paznokci, niestety większość opinii jakie znalazłam są sprzed kilku dobrych lat. Czy macie aktualne opinie, znacie dobre kursy na terenie Warszawy?
Ninaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-19 12:15:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.