Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-20, 21:02   #31
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Tak jak obiecałam wstawiam fotki PRZED i PO Zdj, "po" to mój nosio po 5 tyg. od operacji...spuchnięty jeszcze, wygląda jakby wyłaził z czoła ale podobno się to zmieni a i tak mi się już podoba :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ount.jpg (44,0 KB, 944 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p7vr.jpg (67,1 KB, 788 załadowań)
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 13:04   #32
patrycja_4854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

witam Cię minelo juz troche czasu od operacji, jak teraz czujesz sie ze swoim nowym nosem i wygladem zadowolona?? nos zmienil sie jeszcze od tego czasu jak wstawialas zdjecia, 5 tyg po zabiegu? ja mam zabieg 19.02, zaczynam sie juz powaznie obawiac pozdrawiam serdecznie
patrycja_4854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 10:52   #33
anja3w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

czesc wam, przepraszam z gory za brak polskic znakow. ja tez mam operacje nosa w euroklinice 26 lutego i jestem pelna obaw, boje sie narkozy i efektu koncowego. bede wam na biezaco udzielac info jak u mnie ,pozdrawiam
anja3w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 11:45   #34
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

hej Ja też chciałabym bardzo zrobić sobie korekcję nosa. Od zawsze jest to mój mega kompleks. Musze się w końcu zebrać i pojechać na konsultację. Anja pisz tutaj jak zabieg i w ogóle. Ja myślać o tym zabiegu, chyba najbardziej boję się bardzo narkozy.
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 13:13   #35
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Proszę o informacje dt. powiekszania piersi u doktora Wilgusa?
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 15:37   #36
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Dziewczyny tak jak wspominałam kiedyś tam... wklejam kilka fotek, dziś mija pół roku od operacji... Ja jestem bardzo zadowolona-bo nie ma co porównywać z tym co było- aczkolwiek uważam, że u podstawy nos mógł być jakoś tak bardziej wciśnięty no nie? Jeśli wiecie o co mi chodzi ale nie ma ideałów podobno Najważniejsze, że w kolejną dekadę - czyli w moje 30 urodziny - weszłam z nowym nosiem!
ps: Euroklinika, dr. Wilgus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C360_2014-03-12-12-02-28-456.jpg (45,2 KB, 570 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C360_2014-03-12-12-03-03-759.jpg (59,8 KB, 462 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C360_2014-03-12-12-03-10-809.jpg (72,3 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C360_2014-03-12-12-03-17-725.jpg (64,7 KB, 420 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C360_2014-03-12-12-06-45-312.jpg (60,4 KB, 471 załadowań)
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 15:41   #37
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anja3w Pokaż wiadomość
czesc wam, przepraszam z gory za brak polskic znakow. ja tez mam operacje nosa w euroklinice 26 lutego i jestem pelna obaw, boje sie narkozy i efektu koncowego. bede wam na biezaco udzielac info jak u mnie ,pozdrawiam
anja3w i jak tam po operacji-gips już zdjęty więc jakie pierwsze odczucia? aaa i ile zapłaciłaś jeśli można wiedzieć bo mnie wyniosło 9300 brutto (do tego badania ok 300zł)
Śmiałam się z mężem, że teraz to chyba sobie twarz ubezpieczę
__________________
ilonkasz

Edytowane przez Ilonaa
Czas edycji: 2014-03-12 o 15:43
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 07:16   #38
anja3w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

WITAM,niestety nie mogłam jechac na operację bo mam przewlekłe zapalenie zatok ropne otolaryngolog zabronił dopóki się z tym nie uporamy a może to trochę zając i przełozyłam operację na wrzesień w dodatku wykryli u mnie gronkowca w gardle i nosie więc z tym bagażem też muszę się uporac co nie jest łatwe ehh zawsze pod górkę,narazie muszę odłożyc moje marzenia o pieknym nosku. Koszt mojej operacji bedzie wynosił 9950zł, nie mam garba,ale uważam że mój nos jest za duży i zbyt męski więc chcę go złagodzić oraz wyprostować przegrodę.Pozdrawiam! i piszcie jak tam u Was!
anja3w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:24   #39
TUSIA325
Raczkowanie
 
Avatar TUSIA325
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 66
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Proszę o informacje dt. powiekszania piersi u doktora Wilgusa?
Witaj
Co dokładnie Cię interesuje?
2 lata temu poddałam się operacji powiększenie piersi, w związku z czym służę pomocą...
__________________
325ml Mentor - okrągłe - 17.05.2012
TUSIA325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 09:00   #40
patrycja_4854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam, Ilonaa jestem w szoku jak zmienił sie Twoj nos przez te 6 miesiecy, ja jestem 3 tygodnie po zabiegu i nos wyglada dokladnie tak jak Twoj po tych 5 tygodniach od operacji, tzn widoczne jest jeszcze duze opuchniecie nosa i okolic. Oczywiscie juz jestem baardzo zadowolona z efektow, ale nie moge sie juz doczekac kiedy opuchniecie zejdzie i ujrze tak super efekt jak u Ciebie.
Wszystkim, ktorzy jeszcze szukaja lekarza moge z czystym sumieniem polecic dr Wilgusa, przez dlugi czas sledzilam forum i rozmawialam z kilkoma osobami, ktore poddaly sie zabiegowi korekty nosa w Euroklinice i teraz wiem, ze wszelkie obawy byly niepotrzebne. Nie bałam sie zabiegu, jedynie tego, czy efekt bedzie taki jak chcialam, czy nos bedzie rzeczywiscie mniejszy, czy wydane pieniadze nie pojda na marne. Po zdjeciu gipsu wszytskie obawy znikely. Mialam pewna wizje co do wygladu nosa po zabiegu i jest prawie tak jak chcialam, efekt bedzie mozna w pelni ocenic za pare miesiecy; kolezanka z sali, zaufala w pelni lekarzowi i zdala sie na niego i jego "wizje" i rowniez jest zadowolona. Jesli ktos bedzie mial jakies pytania, sluze pomoca Pozdrawiam
patrycja_4854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 14:23   #41
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ale masz też tak jakby "wysoko"między oczami?? Wydaje mi się, że nie mam dość mocno zaznaczonego tego takiego wgłębienia między oczami... Chyba, że znów wymyślam
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 11:50   #42
patrycja_4854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Mam myslalam ze to zejdzie z czasem, ze to opuchniecie. Ale skoro masz to jeszcze pol roku po zabiegu to widocznie zostanie. Przed zabiegiem nie mialam tak, ale tak wysoko doktor chyba nie robil nic. Nie wiem.. Mialam tylko troche scianana kosc i poprawke czesci chrzestnej.
patrycja_4854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 08:53   #43
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Tak sobie myślę, skoro już nie mam garbka to i profil się zmienił ...może dlatego mi się wydaje, że coś "tam" mi podnosił hehe
Niestety zauważyłam, że mam jakieś ubytki w kości po lewej stronie :/ Gdy dotykam prawej str nosa wszystko jest OK natomiast po lewej stronie czuję, że jest tam tak jakby maleńka szczelina i robi mi się w tym miejscu nieestetyczna zmarszczka-takie wgłębinie Liczę, że to się wypełni tkanką, ale pewności nie mam...póki co widzę to gdy np. świeci słonko, a ja się"marszczę" wiecie o co chodzi -po prawej str nie mam tego problemu.
__________________
ilonkasz

Edytowane przez Ilonaa
Czas edycji: 2014-03-21 o 08:54
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 11:09   #44
patrycja_4854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

A długo po operacji miałaś uczucie zatkanego nosa/kataru? Minął mi już miesiąc od zabiegu i ciągle mam przytkany nos, nie wiem czy to jeszcze opuchnięcie śluzówki, zapytam doktora przy okazji. Przeziębienie nie wchodzi w grę..
patrycja_4854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:28   #45
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Po wyjęciu setonów nie miałam już żadnego problemu z zatkanym nosem
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 09:57   #46
kataszza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ilona, jestem pod wrażeniem Twojego efektu. Masz śliczny nosek! Chociaż twój 'stary nos' też był dobry w porównaniu do mojego.

Ja mam termin opracji wyznaczony na 10 czerwca, konsultacje tydzień wcześniej. Mieszkam za granicą, więc wszystko załatwiłam w małych odstępach czasu, żeby nie latać tam i z powrotem. Na razie nie mam żadnego stresu, nie boję się narkozy ani bólu, jedynie efektów. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i w lipcu wrócę do życia z nową twarzą.

Ilona, jak możesz to napisz jak otoczenie zareagowało na Twój nowy wygląd, wszyscy zauważyli czy są osoby, które nie zwróciły nawet uwagi na to, że coś się zmieniło? Ja nikomu się nie chwalę, że operuję nos, bo nie chcę zapeszać. Tylko najbliższe mi osoby wiedzą, w sumie około 5 osób i trochę się boję jak ludzie zareagują. Jestem dosyć wstydliwa i obawiam się jak będę znosiła komentarze, tzn jak mam odbierać ewentualne komplementy albo neprzychylne uwagi. Od zawsze nienawidzę swojego nosa bo jest za duży, garbaty i krzywy, ale nigdy nie mówię o tym ludziom. Odkąd pamiętam, zawsze milczałam, kiedy była mowa o kompleksach. Może dlatego, że nie chciałam zwracać uwagi ludzi na ten przykry mankament. Mówię sobie ciągle, że to moja twarz i moja decyzja i najważniejsze, żebym ja była zadowolona Każdą cenę zapłacę za pozbycie się tego kompleksu

Może któraś z Was też ma termin na czerwiec i spotkamy się w klinice? Piszcie dziewczyny

Ja na pewno pochwalę się efektem, bo sama wiem jakie to jest ważne dla dziewczyn przed operacją, a mało osób wrzuca fotki.
kataszza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 16:39   #47
Sitatunga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć
Jestem po operacji nosa u Dr Wilgusa. W poniedziałek czeka mnie ściągnięcie gipsu. Jeżeli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć - Zapraszam.
Iwona

Edytowane przez Sitatunga
Czas edycji: 2014-05-01 o 15:42
Sitatunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 13:18   #48
Avona_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witajcie, Jestem tu "nowa".
Od ponad 20 lat marzę o operacji nosa, konkretnie usunięcie "garbu". Teraz myślę o tym coraz częściej. Przekroczyłam magiczną 40-stkę. I mam pewne obawy.
Czy jest ktoś w moim wieku, kto się zdecydował?
Po jakim czasie od operacji można się pokazać w pracy?
Czy trzeba zarezerwować urlop, czy może dostałyście L4?
Do którego z lekarzy się zapisać?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Avona
Avona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 20:07   #49
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Avona_ Pokaż wiadomość
Witajcie, Jestem tu "nowa".
Od ponad 20 lat marzę o operacji nosa, konkretnie usunięcie "garbu". Teraz myślę o tym coraz częściej. Przekroczyłam magiczną 40-stkę. I mam pewne obawy.
Czy jest ktoś w moim wieku, kto się zdecydował?
Po jakim czasie od operacji można się pokazać w pracy?
Czy trzeba zarezerwować urlop, czy może dostałyście L4?
Do którego z lekarzy się zapisać?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Avona
Avona, powiem Ci tak - L4 od plastyka? Nie wiem czy uda się i czy planujesz ukrywać operację, myślę że pierwszy tydzien czy nawet dwa powinnaś sobie wziąć wolne, żebyś nie musiała chodzić i straszyć w pracy - na pewno pięknie nie będziesz wyglądać od razu
Poza tym, każdy inaczej przechodzi okres rekonwalescencji.
Moje koleżanki operują piersi w Twoim wieku, więc śmiało! Spełniaj marzenia!
Powodzenia!
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 09:35   #50
Avona_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Z tym L4 - to tak właśnie myślałam, że nie. Ale ponieważ to moje pierwsze kroki, które robię w tym kierunku, to zadaję pewnie "dziwne" pytania.
A ważne jest dla mnie czy zarezerwować sobie 1, 2 czy 3 tygodnie. A może więcej? Ukryć, to mam nadzieję, że się nie da (liczę jednak na różnicę, a przy nosie, to będzie widoczne). Ale nie chcę iść do pracy z sińcami i bardzo opuchnięta.
Avona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:51   #51
Sitatunga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witaj Avona!
Strach ma wielkie oczy - uwierz mi . Ja mam 35 lat i właśnie to zrobiłam. Niczego nie ukrywałam, wszystkich uprzedziłam o zabiegu. Poza tym chyba inaczej by się nie dało bo mój nos a razcej nochal był konkretny i oczywiście dostałam L-4 z Kliniki na 14 dni. Jutro właśnie wracam do pracy chociaż jestem jeszcze nieźle opuchnięta ale nie przejmuje się ludźmi.
Sitatunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 16:07   #52
Sammy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kataszza Pokaż wiadomość
Ilona, jestem pod wrażeniem Twojego efektu. Masz śliczny nosek! Chociaż twój 'stary nos' też był dobry w porównaniu do mojego.

Ja mam termin opracji wyznaczony na 10 czerwca, konsultacje tydzień wcześniej. Mieszkam za granicą, więc wszystko załatwiłam w małych odstępach czasu, żeby nie latać tam i z powrotem. Na razie nie mam żadnego stresu, nie boję się narkozy ani bólu, jedynie efektów. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i w lipcu wrócę do życia z nową twarzą.

Ilona, jak możesz to napisz jak otoczenie zareagowało na Twój nowy wygląd, wszyscy zauważyli czy są osoby, które nie zwróciły nawet uwagi na to, że coś się zmieniło? Ja nikomu się nie chwalę, że operuję nos, bo nie chcę zapeszać. Tylko najbliższe mi osoby wiedzą, w sumie około 5 osób i trochę się boję jak ludzie zareagują. Jestem dosyć wstydliwa i obawiam się jak będę znosiła komentarze, tzn jak mam odbierać ewentualne komplementy albo neprzychylne uwagi. Od zawsze nienawidzę swojego nosa bo jest za duży, garbaty i krzywy, ale nigdy nie mówię o tym ludziom. Odkąd pamiętam, zawsze milczałam, kiedy była mowa o kompleksach. Może dlatego, że nie chciałam zwracać uwagi ludzi na ten przykry mankament. Mówię sobie ciągle, że to moja twarz i moja decyzja i najważniejsze, żebym ja była zadowolona Każdą cenę zapłacę za pozbycie się tego kompleksu

Może któraś z Was też ma termin na czerwiec i spotkamy się w klinice? Piszcie dziewczyny

Ja na pewno pochwalę się efektem, bo sama wiem jakie to jest ważne dla dziewczyn przed operacją, a mało osób wrzuca fotki.
Hej, właśnie przeczytałam twój komentarz i tak się składa że też mam operację w tym samym terminie co ty więc prawdopodobnie się spotkamy. Będę miała również operowany nos w sumie podobny do twojego z garbem i za długi, który nie pasuje do mojej twarzy. Jestem bardzo ciekawa o której godzinie masz zabieg bo ja muszę być o 9:50 w Euroklinice. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź
Sammy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 20:27   #53
Sitatunga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć
Jestem po operacji nosa u Dr Wilgusa. Czy mogłabyś mi powiedzieć jak długo miałaś zdrętwiały i spuchnięty nos po zdjęciu gipsu? Czy używałaś normalnych kosmetyków ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Iwona
Sitatunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 11:01   #54
motyka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej Dziewczyny, też jestem nowa na tym forum, temin korekty u dr Wilgusa mam na 02.10 i też jestem pełna obaw, jak moje przedmówczynie: o narkozę, o efekt wizualny końcowy, o powikłania o których dużo piszą dziewczyny niezadowolone z operacji korekty nosa. Dodatkowo mam wrażenie że trochę późno zdecydowałam się na ten krok, a z drugiej strony jeśli nie teraz to kiedy ? Bardzo ładny nosek ma Ilona pozdrawiam Motyka 1970

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Hej dziewczyny, piszę jeszcze raz bo zniknął mój wpis. Jestem nowa na tym forum i też mam ustalony termin korekty nosa u dr Wilgusa na 02.10 br Też jestem pełna obaw o rezultat, boję się powikłań: grudek, zapadających się skrzydełak, niedrożnego nosa i " latającej" przegrody... o tych wszystkich koszmarkach czytałam na innym forum, gdzie wypowiadały się dziewczyny niezadowolone z operacji nosa ( dodam że operowały się nie w Katowicach) Do Avony: jestem starsza i też mam dylemat czy nie za późno? a z drugiej strony jak nie teraz to kiedy ) Do Ilonki masz śliczny nosek Pozdrawiam wszystkie forumowiczki motyka
motyka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 08:53   #55
kataszza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witaj Motyka Ja mam operacje w EUROKLINICE dokladnie za 3 tygodnie i na pewno napisze tu na forum co i jak. Wiadomo, kazdy przypadek inny, ale przynajmniej wiadomo czego sie spodziewac. Wierze, ze dr Wilgus to bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie (a szczegolnie w nosach) i ze mozna mu zaufac. Wkleje zdjecia, zeby sie pochwalic i opisze wszystko ze szczegolami, bo tego mi samej tu na forum brakowalo pozdrawiam
kataszza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 11:57   #56
kataszza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Sitatunga Pokaż wiadomość
Cześć
Jestem po operacji nosa u Dr Wilgusa. Czy mogłabyś mi powiedzieć jak długo miałaś zdrętwiały i spuchnięty nos po zdjęciu gipsu? Czy używałaś normalnych kosmetyków ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Iwona
Sitatunga, napiszesz cos wiecej o operacji? o calej organizacji, o bolu i reszcie? Ile zostalas w klinice i jaki byl ogolny koszt operacji? Ja mam swoja za 3 tygodnie u dr Wilgusa i mam milion pytan bez odpowiedzi. Wymienilam juz kilkanascie maili z klinika, ale to nie wszystko. Dzieki z gory
kataszza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 11:59   #57
motyka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

dziękuję za odpowiedź, już myślałam że nikt nie odpowie na forum ja też wkleję foty przed i po pozdrawiam i trzymam kciuki za udaną korektę Motyka
motyka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 15:32   #58
motyka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ilonka czy miałaś też robioną resekcję skrzydełek? bo ja zastanawiam się czy prosić o to dr, czy zdać się na jego wizje?? napiszcie proszę inne dziewczyny, które są po operacji i miały resekowane skrzydełka pozdrawiam Motyka
motyka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 09:38   #59
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez motyka1970 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, też jestem nowa na tym forum, temin korekty u dr Wilgusa mam na 02.10 i też jestem pełna obaw, jak moje przedmówczynie: o narkozę, o efekt wizualny końcowy, o powikłania o których dużo piszą dziewczyny niezadowolone z operacji korekty nosa. Dodatkowo mam wrażenie że trochę późno zdecydowałam się na ten krok, a z drugiej strony jeśli nie teraz to kiedy ? Bardzo ładny nosek ma Ilona pozdrawiam Motyka 1970

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Hej dziewczyny, piszę jeszcze raz bo zniknął mój wpis. Jestem nowa na tym forum i też mam ustalony termin korekty nosa u dr Wilgusa na 02.10 br Też jestem pełna obaw o rezultat, boję się powikłań: grudek, zapadających się skrzydełak, niedrożnego nosa i " latającej" przegrody... o tych wszystkich koszmarkach czytałam na innym forum, gdzie wypowiadały się dziewczyny niezadowolone z operacji nosa ( dodam że operowały się nie w Katowicach) Do Avony: jestem starsza i też mam dylemat czy nie za późno? a z drugiej strony jak nie teraz to kiedy ) Do Ilonki masz śliczny nosek Pozdrawiam wszystkie forumowiczki motyka


Hej Wam dziewczyny, ja mam termin konsultacji na 11 września, napiszcie ile czekaliście od daty konsultacji do zabiegu? I czy któraś może miała robioną tylko część chrzęstną ? Ile to kosztuje. Dzięki
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 22:02   #60
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Angelicz Pokaż wiadomość
Hej Wam dziewczyny, ja mam termin konsultacji na 11 września, napiszcie ile czekaliście od daty konsultacji do zabiegu? I czy któraś może miała robioną tylko część chrzęstną ? Ile to kosztuje. Dzięki
Gdyby któraś z was , ktoóra .a termin korekty na październik nie mogąby w tym zasie tam być lub rozmyśliłaby się to dajcie znać ja chętnie wskoczę na ten termin.
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.