Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 11:48   #31
olaciach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 9
Smile Dot.: celulit

stosuję się do tego co napisałaś już od dłuższego czasu, a ćwiczę znaaacznie dłużej. Mimo to mam ten celulit i mimo to nie jest łatwo się go pozbyć. Nie generalizujmy, każda kobieta, nawet super młoda super zgrabna co pije wodę, ćwiczy, jest na diecie może mieć celulit, bo tak i już. Nawet "trenerki z youtuba", modelki, gwiazdy z trenerem personalnym i innymi dodatkami w dziennym świetle i na zdjęciu "z zaskoczenia" nie mają idealnych pośladków i ud. A są osoby, nie dbają o swoje ciało tak jak nam mówi wszechwiedzący internet i mają świetną i sylwetkę i cerę i skórę, albo niewiele im trzeba i działają na nich małe zmiany w życiu.
I właśnie chciałabym poznać sugestie ludzi co mają podobnie do mnie, nie wystarczały im te piedestały zdrowego trybu życia według internetu i musiały stosować środki wspomagające.
Tylko co, jakie, no i w jakiej cenie, bo ja lubię moje pośladki, no ale bez przesady
olaciach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 12:29   #32
MagdalenaWojtczak
Przyczajenie
 
Avatar MagdalenaWojtczak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Obecnie Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez Liskowe Pokaż wiadomość
Jak się go pozbyłam?
1. Trening.
2. DIETA!
4. Woda
Do dzieła, odstawcie chemię, ćwiczcie, a problem zniknie.
No dobra, ale patrz, ja mam trening codziennie w pracy, dobrą dietę (nawet pilnuję godzin), wodę też piję i to dużo.
A cellulit mam nadal.
I nie mogę się go pozbyć. Dlatego chyba tylko działanie z zewnątrz mnie ratuje. Spróbuję tych GUAM, bo mają dobre opinię. Ale też spróbuję może zimna-ciepła woda, takie prysznice, też słyszałam.
MagdalenaWojtczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 23:55   #33
kozikowa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: celulit

no bo to nie jest tak, ze ktoś wam da jakiś cudowny środek i wszystkie się celulitu pozbędziecie. Czasem trzeba samej poszukać i popróbować. bo ja też zanim dotarłam do takich kosmetyków co sa super dla mnie to probowałam różnych. i pytałam się koleżanek i brałam od nich próbki, ale to głównie kosmetyki drogeryjne były. a ja się cudów za 15zł spodziewać nie będę.
ze sportem tez tak jest, ze nie każda dziewczyna pozbędzie się celulitu przez sport. gdyby tak było, to wszystkie sportowczynie by go w ogóle nie miały. a tak nie jest. czasem kobiety mają taką tendencję do niego i nic na to nie poradzą. trzeba sie z tym pogodzić. nie ma przecież ludzi idealnych. A celuit to o tyle dobry w obsludze jest, ze go latwo ukryć. Gorzej gdybyscie miały na przykład wąsik... przemyślcie.
kozikowa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 14:28   #34
czytelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez kozikowa83 Pokaż wiadomość
no bo to nie jest tak, ze ktoś wam da jakiś cudowny środek i wszystkie się celulitu pozbędziecie. Czasem trzeba samej poszukać i popróbować. bo ja też zanim dotarłam do takich kosmetyków co sa super dla mnie to probowałam różnych. i pytałam się koleżanek i brałam od nich próbki, ale to głównie kosmetyki drogeryjne były. a ja się cudów za 15zł spodziewać nie będę.
ze sportem tez tak jest, ze nie każda dziewczyna pozbędzie się celulitu przez sport. gdyby tak było, to wszystkie sportowczynie by go w ogóle nie miały. a tak nie jest. czasem kobiety mają taką tendencję do niego i nic na to nie poradzą. trzeba sie z tym pogodzić. nie ma przecież ludzi idealnych. A celuit to o tyle dobry w obsludze jest, ze go latwo ukryć. Gorzej gdybyscie miały na przykład wąsik... przemyślcie.
Niby jak mam ukryć celulit na plaży?

Myślę że to nie tylko kwestia diety gdyż ja też mam z tym problem a odżywiam się zdrowo, nie jem chipsów, słodyczy, czekolady, fast foodów, jem dużo warzyw i chudego mięsa, zrezygnowałam z białego pieczywa i węglowodanów typu makaron ziemniaki itp... a celulit jak był tak jest, tyłek wygląda jak dwa kalafiory widocznie to problemy hormonalne lub z krążeniem.
czytelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 18:56   #35
blackberry26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Dziewczyny, wątków o cellulicie jest już od groma, jednak wszędzie przewijają się porady typu: słyszałam, że zabieg x jest dobry, itp. Chciałabym, aby wypowiedziały się tutaj osoby, które przeszły serię danych zabiegów i uzyskały bądź też nie, zadowalające efekty. Które zabiegi lub masaże polecacie, a które były tylko wyrzuceniem pieniędzy w błoto?
Problem z cellulitem mam od okresu dojrzewania, który mam już dawno za sobą, jestem osobą aktywną fizycznie, zdrowo się odżywiam, jednak domowymi sposobami sobie nie poradzę i chciałabym się wybrać na serię zabiegów, tylko zupełnie nie mam pojęcia co wybrać. Zastanawiam się nad bańką chińską i tutaj też mam pytanie do osób, które korzystały z tego rodzaju masaży. Ile płaciłyście za masaże bańką i czy były one wykonywane przez fizjoterapeutów czy kosmetyczki/kosmetologów? W moim mieście przebitka cenowa jest ogromna, od 16 zł w gabinetach fizjoterapii do nawet 90 zł w salonach kosmetycznych
blackberry26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 22:21   #36
Katrin287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 36
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Słyszałam, że fusy z kawy zmieszane z oliwą oliwek dobrze jest nakładać na miejsca dotknięte cellulitem i owinąć potem folią spożywczą na ok 20 min.
Katrin287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 13:20   #37
pooolka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
UJASTEK- usuwanie rozstępów

Witam. Mam pytanie czy ktoś usuwał rozstępy na ujastku laserem? m.in. u dr. Juszczyka? Jakie były efekty i jak to cenowo wypada. Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam
pooolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 09:11   #38
mpatrycjaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Ultradźwiękowe usuwanie cellulitu - med contour itp

DS INSTYTUT na Ujazdowskich w Warszawie. Maja dobra promocje na zabiegi, 500 zl za jeden w pakiecie, ja akurat przyjezdzalam na zabiegi z Siedlec, ale liczac dojazd to i tak bardzo mi sie oplacilo niz mialabym robic je gdzies blizej, bo ceny duuuzo drozsze
mpatrycjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 23:14   #39
elena79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: celulit

To nie jest takie proste. Sama przez to przechodziłam. Próbowałam różnych środków. Skutecznie pomogło podskórne wprowadzenie preparatu Alidya przez lekarza. Zabieg przeprowadziłam w katowickim gabinecie Freshmed. Jestem bardzo zadowolona z efektów
elena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 06:54   #40
shaggyme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: UJASTEK- usuwanie rozstępów

Podbijam temat, też jestem zainteresowana.
shaggyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 14:17   #41
magmar777
www.zadbajocialo.pl
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Teraz zabiegi antycellulitowe można wykonać w domu.Niegdyś do tego służył tylko balsam,a na drogie zabiegi trzeba było udać się do salonu kosm.
Teraz w domu można zastosować na cellulit np masaż próżniowy, lub zabieg body wrapping
Masaż próżniowy wykonany w domu jest ostatnio hitem.Dlatego że taki masaż jest naprawdę nie drogi a przynosi extra efekty.Do masażu próżniowego wystarczy kupić chińską bańkę. Kosztuje tylko kilkanascie zł
magmar777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 11:44   #42
natalia4566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Liposukcja jest super na cellulit Efekty widać po pierwszym zabiegu, jednak najlepiej wykupić całą serię. Ja miałam wykonywanę serię kilku zabiegów w Pure Clinic w Lublinie. Skórę mam wyraźnie gładszą na udach i pośladkach, oprócz tego mniej cellulitu. Ponadto kilka cm mniej! Polecam
natalia4566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 19:06   #43
Agnesiik87
Przyczajenie
 
Avatar Agnesiik87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: celulit

Cellulit ktoś słyszał o ultadzwiękach ??
Agnesiik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 09:12   #44
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: celulit

Ja robiłam fale akustyczna i LPG pomogło !
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 23:06   #45
lydzbix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 9
Dot.: celulit

Powiem tak - moim zdaniem dieta nic nie zmienia, bo nawet jedząc zdrowo, zawsze się coś "odłoży". Trzeba ćwiczyć (uwielbiam trening pośladków z Mel B!! ) ale to też się nie sprawdza tak w 100%, bo zawsze skóra się trochę trzęsie. Uskładałam sobie kasę na serię zabiegów karboksyterapii i szczerze mówiąc to bardzo sie ciesze. Nie bolało jakos bardzo, to polega na wpuszczaniu dwutlenku wegla pod skóre.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-11-29 o 09:11 Powód: reklama
lydzbix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 09:02   #46
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez lydzbix Pokaż wiadomość
Powiem tak - moim zdaniem dieta nic nie zmienia, bo nawet jedząc zdrowo, zawsze się coś "odłoży". Trzeba ćwiczyć (uwielbiam trening pośladków z Mel B!! ) ale to też się nie sprawdza tak w 100%, bo zawsze skóra się trochę trzęsie. Uskładałam sobie kasę na serię zabiegów karboksyterapii i szczerze mówiąc to bardzo sie ciesze. Nie bolało jakos bardzo, to polega na wpuszczaniu dwutlenku wegla pod skóre. xxx
Chyba marny ten gabinet, skoro nie stać go na reklamę. Widać nie zarabiają. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-11-29 o 09:12 Powód: reklma w cytacie i odp do reklamy
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 23:01   #47
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: celulit

Robił ktoś Żelazno?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 16:03   #48
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: celulit

Najskuteczniejszymi zabiegami wartymi polecenia sa karboksyterapia, endermologia oraz zabiegi wykorzystujące falę radiową np. Venus Legacy i Maximus. Zabiegi nie sa inwazyjne i nalezy je wykonać w serii. Warto dodatkowo wprowadzić aktywność fizyczną, która wzmocni efekty.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 16:18   #49
Alaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 51
Dot.: celulit

Jestem z wami kobitki ! Oby tak dalej
Alaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-19, 10:15   #50
Szpakowka
Przyczajenie
 
Avatar Szpakowka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez lydzbix Pokaż wiadomość
Powiem tak - moim zdaniem dieta nic nie zmienia, bo nawet jedząc zdrowo, zawsze się coś "odłoży". Trzeba ćwiczyć (uwielbiam trening pośladków z Mel B!! ) ale to też się nie sprawdza tak w 100%, bo zawsze skóra się trochę trzęsie.
Czy ja wiem - jezeli robisz same ćwiczenia to faktycznie moze ci sie trząść, ale jak wesprzesz to dietą i odpowiednimi kosmetykami to moim zdaniem zabiegi niedomowe są wyrzucaniem kasy w błoto. Sama stosuje takie potrójne działanie (pływanie jak mam czas + dieta wegańska + smarowanie się Sinialem razem z masażem) i efekty mam takie, że nawet nie chce mi sie myśleć o płaceniu po 1000 zł za zabiegi. A skórę też mam mocno ujędrnioną, pewnie dzieki kremowi.
Szpakowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 07:40   #51
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Kiedyś udało mi się pozbyć cellulitu, więc opowiem Wam mój sposób:
1. Dieta to wiadomo
2. Do tego ćwiczenia - ale nie cardio, tylko siłowe, na maszynach albo z ciężarami. I nie lelum-polelum tylko z dużym obciążeniem. Tylko one ujędrniają i pomagają przy cellulicie.
3. Wykonywany co 2-3 dni masaż bańką chińską przy pomocy olejku rozgrzewającego. I tu również - nie głaskanie, tylko mocny masaż.

Próbowałam również bieżni Vacu, kriolipolizy a także iniekcji z L-Karnityną. Po bieżni nie widziałam innych efektów, niż jakbym zwyczajnie biegała, po serii krio - zero różnicy, a jeśli chodzi o iniekcje - w miejscu gdzie były podawane zrobił mi się jeszcze gorszy cellulit

Stary dobry masaż bańką sprawdził się najlepiej
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 08:37   #52
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Kiedyś udało mi się pozbyć cellulitu, więc opowiem Wam mój sposób:
1. Dieta to wiadomo
2. Do tego ćwiczenia - ale nie cardio, tylko siłowe, na maszynach albo z ciężarami. I nie lelum-polelum tylko z dużym obciążeniem. Tylko one ujędrniają i pomagają przy cellulicie.
3. Wykonywany co 2-3 dni masaż bańką chińską przy pomocy olejku rozgrzewającego. I tu również - nie głaskanie, tylko mocny masaż.

Próbowałam również bieżni Vacu, kriolipolizy a także iniekcji z L-Karnityną. Po bieżni nie widziałam innych efektów, niż jakbym zwyczajnie biegała, po serii krio - zero różnicy, a jeśli chodzi o iniekcje - w miejscu gdzie były podawane zrobił mi się jeszcze gorszy cellulit

Stary dobry masaż bańką sprawdził się najlepiej
Rozbudowa mięśni pogarsza krążenie limfatyczne i sprzyja powiększeniu cellulitu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 09:32   #53
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Rozbudowa mięśni pogarsza krążenie limfatyczne i sprzyja powiększeniu cellulitu.
Co za bzdura...

Zamiast przerzucać się teoriami, napiszę tak:
wystarczy spojrzeć na wszystkie dziewczyny, które ćwiczą siłowo, jakie mają super ujędrnione ciała.
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:27   #54
blondi535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

u mnie bardzo dobrze działa dermapen. Sama robię sobie zabiegi. Tak naprawdę chodziło mi o zagęszczenie skóry bo mam już swoje lata, tak więc zmniejszenie cellulitu jest efektem ubocznym. Wyraźny efekt widziałam po pierwszym zabiegu. Dermapen - w sklepach internetowych jest duży wybór, moim zdaniem są dwie najważniejsze cechy: częstotliwość nakłuć i głębokość nakłuwania. Zasadniczo te urządzenia służą do poprawiania gęstości skóry twarzy, na ciało przydałyby się głębsze nakłucia, jak do tej pory nie znalazłam niestety urządzenia do mikronakłuwania ciała. To do twarzy nakłuwa bardzo małą powierzchnię (średnica ok 6 mm) więc do ciała przydałyby się nakładki (tzw. kartridge) z dłuższymi igłami i na większej powierzchni. cały zabieg razem z twarzą, szyją, nogami, brzuchem i pośladkami zajmuje mi niestety 2-3 godziny, ale efekty są widoczne. W gruncie rzeczy to zagęszczenia skóry jeszcze specjalnie nie widzę ale cellulit na udach jest już prawie niewidoczny. Nie wiem czy to tylko efekt wizualny czy cellulit się zredukował, ale jestem z tego zadowolona. Zabiegi robię sobie co 2 tyg, miejsca mocno unerwione znieczulam kremem - głównie okolice oczu, ust szyja.
blondi535 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 13:43   #55
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Co za bzdura...

Zamiast przerzucać się teoriami, napiszę tak:
wystarczy spojrzeć na wszystkie dziewczyny, które ćwiczą siłowo, jakie mają super ujędrnione ciała.

Wystarczy poczytać. Zdobywanie wiedzy naprawdę nie boli.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 14:50   #56
littlelou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Wystarczy poczytać. Zdobywanie wiedzy naprawdę nie boli.
Dokładnie. A że niestety wybiórczo podchodzisz do tego, co czytasz, to Twoja teoria nie jest zgodna z prawdą.

Cellulit to przede wszystkim sprawa hormonów; nadmiar estrogenów i związki, które je "udają", a którymi jesteśmy bombardowani zewsząd; należałoby wyeliminować z otoczenia plastik, toksyczną odzież, meble farbowane i klejone toksycznymi substancjami; pestycydy- wszystko to destabilizuje naszą gospodarkę hormonalną. Ćwiczenia siłowe nie przysparzają cellulitu.

Jak mówiłaś, wiedza nie boli. Za to chamstwo aż w oczy kole.

Edytowane przez littlelou
Czas edycji: 2019-04-01 o 14:57
littlelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 08:41   #57
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Cytat:
Napisane przez littlelou Pokaż wiadomość
Kiedyś udało mi się pozbyć cellulitu, więc opowiem Wam mój sposób:
1. Dieta to wiadomo
2. Do tego ćwiczenia - ale nie cardio, tylko siłowe, na maszynach albo z ciężarami. I nie lelum-polelum tylko z dużym obciążeniem. Tylko one ujędrniają i pomagają przy cellulicie.
3. Wykonywany co 2-3 dni masaż bańką chińską przy pomocy olejku rozgrzewającego. I tu również - nie głaskanie, tylko mocny masaż.

Próbowałam również bieżni Vacu, kriolipolizy a także iniekcji z L-Karnityną. Po bieżni nie widziałam innych efektów, niż jakbym zwyczajnie biegała, po serii krio - zero różnicy, a jeśli chodzi o iniekcje - w miejscu gdzie były podawane zrobił mi się jeszcze gorszy cellulit

Stary dobry masaż bańką sprawdził się najlepiej

Ja do ćwiczeń dodałam jeszcze pakiet endermologii i widzę efekty

Ćwiczenia siłowe i utrzymywanie prawidłowej masy ciała regulują hormony.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 10:48   #58
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Popieram- endermologia jest wg mnie najlepszym sposobem na cellulit (też już sporo innych metod przetestowałam) Trzeba tylko wziąc serię, min 10 zabiegów.
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 10:01   #59
Toska_Samoska
Raczkowanie
 
Avatar Toska_Samoska
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 57
Dot.: celulit

a peeling kawowy? ewentualnie zrobienie maseczki z kawy i oleju kokosowego i pod folię?
__________________
>luke i am your father....
>
>


Toska_Samoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 11:36   #60
aaiss
Przyczajenie
 
Avatar aaiss
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Puszczykowo
Wiadomości: 19
Dot.: Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi

Zauważyłam, ze u mnie dobrze działają bańki chińskie, więc może warto sprawdzić i taką metodę. Do tego mam jeszcze rękawicę ze splotami, tak by speelingować tą skórę, a później balsam na cellulit z kofeiną. No i wiadomo - ćwiczenia
aaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-28 00:27:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.