wieczor panienski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 22:32   #1
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Question

wieczor panienski


witam Was kochane i o rade prosze

dostapil mnie zaszczyt bycia druhna i co sie z tym wiaze musze wymyslec wieczor panienski nie mam zielonego pomyslu a bym chciala dla kolezanki zrobic niespodzianke ktora dluugo bedzie pamietala

moja panna mloda jest w ciazy wiec jakies disco i wyskokowe zabawy juz odpadaja zebiegi kosmetyczne i masaze tez to co mozna zrobic zeby dla dziewczyn sie podobali i jej tez
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:34   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: wieczor panienski

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz ale u mnie znajoma organizowała W Barze Bados (potocznie nazywany barbadosem ;P) zjedli coś trochę potańczyli posiedzieli pogadali tragedii finansowej z tego co wiem nie było, klimatyczne przyjemne miejsce.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 00:42   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: wieczor panienski

Cytat:
Napisane przez princess_m Pokaż wiadomość
witam Was kochane i o rade prosze

dostapil mnie zaszczyt bycia druhna i co sie z tym wiaze musze wymyslec wieczor panienski nie mam zielonego pomyslu a bym chciala dla kolezanki zrobic niespodzianke ktora dluugo bedzie pamietala

moja panna mloda jest w ciazy wiec jakies disco i wyskokowe zabawy juz odpadaja zebiegi kosmetyczne i masaze tez to co mozna zrobic zeby dla dziewczyn sie podobali i jej tez
No to repertuar nieco ograniczony Podejrzewam, że dziewczynom spodoba się taki "normalny" wieczór panieński, można grupą iść do jakiegoś lokalu, chociaż osobiście wolałabym chyba w domu - można się swobodnie powygłupiać Jakaś fajna muzyka albo filmy, jedzenie, może jakieś wspominki? Może śmieszne historie? Ogólnie myślę, że zabawa powinna się sama rozkręcić, trzeba jej tylko zapewnić odpowiednią oprawę Czyli przygotować miejsce, jedzenie, picie, gości, wspomnianą muzykę czy filmy, może zdjęcia...

Jak chcesz żeby długo pamiętała, to może zorganizuj zupełnie tajną imprezę broń boże u niej, gdzieś u kogoś (może któraś z zaproszonych dziewczyn ma działkę, której może użyczyć na tę okazję?), porwij ją i wywieź z zawiązanymi oczami
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:23   #4
NataliaZBruklinu
Rozeznanie
 
Avatar NataliaZBruklinu
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 653
Dot.: wieczor panienski

Ja bym spróbowała pożyczyć rzutnik (czy tam projektor) multimedialny i zdjęcia wyświetlać na ścianie. Na pewno będzie miało lepszy efekt, niż oglądanie fotek na kompie czy przekazywanie z rąk do rąk. A zabawy i śmiechu pewnie będzie dużo
__________________
"Ludzi można podzielić na dwa rodzaje -
tych, którzy są wytworem świata, w którym żyją,
i tych którzy są wytworem samych siebie,
którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu.
Oni chodzą po świecie a nie świat po nich."
/E. Stachura/

NataliaZBruklinu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 09:17   #5
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: wieczor panienski

w jakiejs gazecie czytalam o wieczorach panienskich zorganizowanych np w spa...
albo manicure, pedicure dla panny mlodej i kolezanek, a w trakcie tych zabiegow ogladanie filmow plus dobre jedzonko...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:29   #6
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: wieczor panienski

Cytat:
Napisane przez NataliaZBruklinu Pokaż wiadomość
Ja bym spróbowała pożyczyć rzutnik (czy tam projektor) multimedialny i zdjęcia wyświetlać na ścianie. Na pewno będzie miało lepszy efekt, niż oglądanie fotek na kompie czy przekazywanie z rąk do rąk. A zabawy i śmiechu pewnie będzie dużo
No fotki od dzieciństwa (jakieś śmieszne ) do kobiety.
To całkiem ładny pomysł. Jakieś fotki ułożone chronologicznie
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:44   #7
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: wieczor panienski

hmm..
wieczór panieński mojej siostry choć nie cieżarnej jakoś by tu pasował. choc właściwie był to dzień panienski bo dla nie zacząła sie już o 10 ej rano

10.00 masażysta zamówiony - masaż relaksacyjny całego ciała - ty możesz wziąć np. twarzy i dekoltu lub nóg - wierzmi jako matce 2,5 latki że ciężarna doceni masaż stóp etc - puchna jak diabli w ciazy :P
(koszt całego ciała 90 zł)

12.00 - fryzjer - żeby mogła wybróbowac swoja slubna fryzure i zaprezentowac wieczorem
(koszt upiecia 40 zł)
13.30 - jej makijazystka sluu bna przyszła i zrobiła próbny makijaz do fryzury
(koszt ppróbnego 40 zł)

18.30 miała sesje zdjęciowa w studiu fotograficznym od ubranej do aktu - od niej zależało na ile sobie pozwoli ale poszła na całośc i ma piekne zdjęcia, choc z natury jest niesmiała może twoja koleżanka chciałaby miec piekne zdjęcia w ciaży? to tez piekna pamiatka a takie akty na których w sumie niewiele widac zrobione na czarnym tle, gdy jest tylko zarys ciałaczy brzuszka sa super
(koszt wynajęcia studia na 2h - 80 zł, koszt fotografa za sesję - 220 zł)

Salon zamieniłam na buduar - zasłoniete rolety, kupa świec, czerwone, zielone narzuty mnóstwo poduszek, musa arabska,
o 21.00 przyszły kolezanki i był tort w kształcie panieska :P
(koszt 0 zł bo robiła kolezanka taki "nie profesjonalny
" ale fajnie i smiesznie wyszedł - był to jedyny sporsny element wieczoru)

22.00 przysżła ANia- nauczycielka tańca brzucha. załatwiłam nam chusty z przywieszkami i 2h dziewczyny uczyły sie tanca brzucha, z czego PPM (przyszła panna młoda) miała pełny trój - cudny.
to tez nawet w Twoim przypadku mogłoby byc, bo tańce w domu, swobodnie, strój przychodzi na biodra, a jesli brzuszek jeszcze taki sobie to chociaż sie pokołysze - dziecku nie zaszkodzi a w domowych pieleszach sie nie zmęczy
(koszt 150 zł)

Tyle kosztowal mnie panieński siostry, siostra i kolezanki jej mówiły ze było super choc nogi w zadnej knajpie nie postawiłyśmy.
Koniec zabawy był coś ok. 2-3 w nocy
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.