The Voice of Poland - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-12, 13:14   #301
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: The Voice of Poland

The Voice of Poland zaczęłam oglądać dopiero 2 tygodnie temu,więc ludzi mało kogo znam oprócz tych z dziką kartą i z wcześniejszego odcinka,ale oglądam na internecie po kolei castingi Program jest świetny,wygrywa ze wszystkimi innymi wg mnie typu must be the music , x - factor czy mam talent.Jak dla mnie bardzo wysoki poziom osób śpiewających - nie mogę powiedzieć komu kibicuję,ponieważ nawet wszystkich nie przesłuchałam,ale z ostatniego odcinka najbardziej podobała mi się Karolina Charko - ta wrażliwość,skupienie.Po prostu najlepiej mi podpasowała.Do tego ta pomyłka - to takie ludzkie
Co do jurorów - Anię od zawsze uwielbiam (pamiętam jak idola oglądałam to od początku jej kibicowałam,piosenki znam na pamięc),Kayah - była mi obojętna ale bardziej ku pozytywnemu wrażeniu niż negatywnemu - lubię jej piosenki,ale niewszystkie jak w przypadku Ani,pamiętam jak prowadziła taki program muzyczny na tvnie - niestety nie znam tytułu,ale przepadałam za nią Piasek - piosenek jego nie lubię(coś w stosunku 1 piosenka dla mnie fajna na 5),ale przepadam za nim jako człowiekiem - przynajmniej na tyle co widzę.
I przechodzę do ostatniego jurora - to właśnie on decydował o tym,że nie byłam przekonana do oglądania tego programu - wydawało mi się,że będzie się inaczej zachowywał niż zachowuje.Że to jakiś typ,który zadziera nosa,jest przemądrzały,będzie aktorzył i w ogóle co to nie on.A to szok- wydaje się super facetem,z kulturą,inteligentny,a do tego SZOK,że mówię to ja,ale naprawdę przystojny
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 17:06   #302
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
The Voice of Poland zaczęłam oglądać dopiero 2 tygodnie temu,więc ludzi mało kogo znam oprócz tych z dziką kartą i z wcześniejszego odcinka,ale oglądam na internecie po kolei castingi Program jest świetny,wygrywa ze wszystkimi innymi wg mnie typu must be the music , x - factor czy mam talent.Jak dla mnie bardzo wysoki poziom osób śpiewających - nie mogę powiedzieć komu kibicuję,ponieważ nawet wszystkich nie przesłuchałam,ale z ostatniego odcinka najbardziej podobała mi się Karolina Charko - ta wrażliwość,skupienie.Po prostu najlepiej mi podpasowała.Do tego ta pomyłka - to takie ludzkie
Co do jurorów - Anię od zawsze uwielbiam (pamiętam jak idola oglądałam to od początku jej kibicowałam,piosenki znam na pamięc),Kayah - była mi obojętna ale bardziej ku pozytywnemu wrażeniu niż negatywnemu - lubię jej piosenki,ale niewszystkie jak w przypadku Ani,pamiętam jak prowadziła taki program muzyczny na tvnie - niestety nie znam tytułu,ale przepadałam za nią Piasek - piosenek jego nie lubię(coś w stosunku 1 piosenka dla mnie fajna na 5),ale przepadam za nim jako człowiekiem - przynajmniej na tyle co widzę.
I przechodzę do ostatniego jurora - to właśnie on decydował o tym,że nie byłam przekonana do oglądania tego programu - wydawało mi się,że będzie się inaczej zachowywał niż zachowuje.Że to jakiś typ,który zadziera nosa,jest przemądrzały,będzie aktorzył i w ogóle co to nie on.A to szok- wydaje się super facetem,z kulturą,inteligentny,a do tego SZOK,że mówię to ja,ale naprawdę przystojny
"To bylo grane"
W trakcie jego emisji mialam ledwie 10 lat, co nie przeszkodzilo mi w uwielbianiu tego programu!

Co do Nergala, zgadzam sie całkowicie.
Tez mialam obawy co do jego udzialu, ale okazalo sie, ze to zupelnie fajny facet.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 17:20   #303
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
"To bylo grane"
W trakcie jego emisji mialam ledwie 10 lat, co nie przeszkodzilo mi w uwielbianiu tego programu!


Co do Nergala, zgadzam sie całkowicie.
Tez mialam obawy co do jego udzialu, ale okazalo sie, ze to zupelnie fajny facet.
Oooooooooooooo tak Ja chyba też gdzieś koło tyle miałam - na dobrą sprawę pamiętam tylko,że ciągle tańcowałam do tego jak śpiewali i że kayah była wyluzowana
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 12:25   #304
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: The Voice of Poland

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...e_go_bylo.html

No i niestety stało się
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:50   #305
201704181009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: The Voice of Poland

Weszłam właśnie do wątku, aby przekazać tę wiadomość... Żenada. Jak dla mnie duchowni, i Ci wszyscy przeciw Nergalowi, się ośmieszyli. Atakowanie Adama stało się "topowe", każdy, kto chciał zaistnieć, wypowiadał się na jego temat negatywnie, sami nakręcili aferę, podejrzewam, że kilku osobom się naprawdę nudzi Jestem zażenowania, wściekła i rozczarowana. Od jakiegoś czasu moja wiara przeżywa kryzys, a takie zachowania jeszcze bardziej go pogłębiają. Adam podbił serca widzów i uczestników, stał się najbardziej lubianym jurorem, był sympatyczny, kulturalny, ujmował urokiem osobistym, ale oczywiście ciemnota katolicka, bo inaczej ich nazwać nie umiem, lubi szukać dziury w całym i problemów, tam, gdzie ich nie ma. Wkurza mnie wytkanie nosa przez Kościół do każdej sprawy, nienawidzę tego "strachu" ludzi "co ksiądz powie" i, że nie można powiedzieć publicznie nic niepochlebnego, bo od razu wszyscy się bulwersują, a najbardziej to bezbożnicy Ta nietykalność... mi to wisi i powiewa, co jakiś pan w sutannie powie, bo sam nie jest idealny i bez grzechu, a ocenia innychPo prostu... brak słów żeby wyrazić co mi leży na wątrobie, żenua:rz ygi:
201704181009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 19:13   #306
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: The Voice of Poland

Nerguś, nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeee!!!!!!!!!!!!
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 19:45   #307
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Jak to przeczytałam, to myślałam, że mnie coś trafi i cały urok prysł, Piaska niech wyrzucą a nie Nergala, który pokazuje jako jedyny klasę i zachowuje się kulturalnie i na poziomie. Ech
Podpisuję się pod wypowiedzią Salomea_
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 22:08   #308
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: The Voice of Poland

Petycja by się przydała..jakaś porządna.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 09:47   #309
201704181009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: The Voice of Poland

asqua92, miło mi

sweetish, niezła myśl, ja osobiście zbojkotuję VoP, gdy nie będzie Adama, choć z ciężkim sercem, bo szkoda zmarnowania programu, który, jako jedyny z tego typu, trzyma poziom i nie jest kolejnym show, które robi lansujące się jury, a nie uczestnicy

W ogóle nie rozumiem czemu to usunięcie ma służyć? Kościół ośmieszył się w oczach każdego myślącego człowieka.
Nergal nie wygłaszał na wizji swoich "kontrowersyjnych" poglądów, nie siedział ucharakteryzowany na diabła i nie stosował jako ".", w swoich wypowiedziach, "Ave Satan/Heil Satan"
Niby to nie średniowiecze, ale widzę, że niektóre osoby wciąż boją się klątwy papieża
Ludzie! Nie pozwólmy się zdominować przez Kościół! Duchowni włażą nam z buciorami w życie osobiste, nawet do łóżek i niedługo każda osoba, która nie jest katolikiem, a pracuje w telewizji publicznej, wyleci na zbity pysk, to jest chore. To jest śmieszne i tragiczne za razem. Dlaczego dajemy się tak manipulować?! Ciemnota i głupota. I jeszcze brał w tym udział, chyba, biskup, który będzie mnie bierzmował Jedyne, co podoba mi się w tym, że jestem katoliczką, to Boże Narodzenie, ale głównie przez klimat rodzinny, miłą otoczkę wizualną, atmosferę, jedzenie, no i prezenty
201704181009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 11:35   #310
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: The Voice of Poland

Mnie najbardziej irytują osoby podatne na opinię publiczną - media mówią o chorobie Nergala - wielkie współczucie, biedny człowiek. Po koncertach robią z niego zło wcielone? Najlepiej niech umrze w mękach i to dwa razy, dla dotkliwszej kary. Bez przesady, Ozzy zjadł nietoperza, a jakoś nie pamiętam, by były problemu podczas emisji programu o jego rodzinie. Nergal zdaje mi się byc bardzo fajnym i inteligentnym facetem. Przecież ten 'satanizm' to wizerunek sceniczny, w normalnym życiu raczej nie je kotów i nie składa ofiar z młodych dziewic. The Voice bez Adama będzie bez sensu, bo gdy się na niego patrzę to od razu mi się twarz śmieje i trudno go chyba nie lubic ;p
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 17:27   #311
House
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: The Voice of Poland

Nie no Nergal zostanie Tak czy siusiak ...
Ciekawe jakie będą pozostałe pary poza Martyna Ciok- Antek Smykiewicz i Ola Kasprzyk-Filip Sałapa... Szczerze mówiąc nie ma tu moich faworytów - więc jest mi to obojętne...Chciałabym wreszcie żeby Ares był i pokazał na co go naprawdę stać Poza nim uwielbiam Niesłuchowskiego i Iana
House jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 17:49   #312
201704181009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej irytują osoby podatne na opinię publiczną - media mówią o chorobie Nergala - wielkie współczucie, biedny człowiek. Po koncertach robią z niego zło wcielone? Najlepiej niech umrze w mękach i to dwa razy, dla dotkliwszej kary. Bez przesady, Ozzy zjadł nietoperza, a jakoś nie pamiętam, by były problemu podczas emisji programu o jego rodzinie. Nergal zdaje mi się byc bardzo fajnym i inteligentnym facetem. Przecież ten 'satanizm' to wizerunek sceniczny, w normalnym życiu raczej nie je kotów i nie składa ofiar z młodych dziewic. The Voice bez Adama będzie bez sensu, bo gdy się na niego patrzę to od razu mi się twarz śmieje i trudno go chyba nie lubic ;p

Podpisuję się obiema łapkami.
Niestety, niektórzy nie potrafią dostrzec, że te zbroje, malowanie twarzy, "krwiożercze" teledyski to wizerunek artystyczny, typowy dla tego gatunku metalu, celowo ostentacyjny.
Ja go nie lubię... ja jestem w nim zakochana! VoP bez Adama dużo straci, ten swój urok, który przyciąga przed ekran Jestem ciekawa, kto zastąpi, w razie czego, oczywiście (!), Nerdżiego, musi to być ktoś lubiący ostrzejsze brzmienia, aby została zachowana równowaga i charakter jury, choć bez Adasia to będzie wszystko do pupy W jury podoba mi się to, że każdy prezentuje inny gatunek muzyki, ekstremalnie - Piasek & Nergal - dwa inne światy, inne uszy, inna dusza
201704181009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 20:45   #313
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: The Voice of Poland

no i jak tam wrażenia?
bo my zgadzamy się chyba tylko z werdyktem ani w sprawie oli-kosmitki i kai. reszta...eee... jakim cudem ola kasprzyk czy ten marcin który był z filipem mogli nie przejść?!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 20:52   #314
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: The Voice of Poland

OLA!
MARCIN!
KASIA!

to wszystko, co mam do powiedzenia.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 20:53   #315
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: The Voice of Poland

Niestety, okazuje się, że jurorzy zaczęli stawiać nie na głos a na charyzmę

Jak Ola mogła odpaść?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:09   #316
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: The Voice of Poland

Ja się zastanawiam jakim cudem przeszła ta Kasia Klimczyk, którą z niewiadomych przyczyn wszyscy w tym programie uważają za piękną... Przecież ta druga Kasia miała o wiele lepszy głos!
Oli Kasprzyk też mi strasznie szkoda

P.S. Tak w ogóle to cześć wszystkim, też jestem fanką VoP
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:13   #317
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: The Voice of Poland

Niestety dla mnie Kaja nie była lepsza od Marty.
Poza tym czemu Dąbrowska wybrała Kasię?

W następnym odcinku kibicuję Piotrowi Niesłuchowskiemu i Ewie Kłosowicz
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:30   #318
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
OLA!
MARCIN!
KASIA!

to wszystko, co mam do powiedzenia.
Zgadzam się...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:47   #319
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: The Voice of Poland

Oglądałam dziś The Voice po wskrzeszniu anteny Oli przy Filipie wcale nie było słychać, trochu była na boku ze swoim wykonaniem. Strasznie się cieszę że został Fleszar, choć bardzo mieszane uczucia co do niego miałam i miewam co jakiś jeszcze czas. Ale ducha ma. Rozwalił mnie Piasek śpiewając tą kolędę o archaniele
A drużyna Piaska jakaś niespecjalna mi się wydaje… może nie moje klimaty. Antek nie był znowu taki super, mi się bardziej podobała Martyna, ja bym np. zostawiła ją Ale ja nie rządzę Czekam na tą dziewczynę u niego co ma głosik jak dzwoneczki, nie pamiętam imienia… ta co pracowała z dziećmi niepełnosprawnymi
Kasi szkoda, o wiele fajniej śpiewała i prezentowała się od drugiej Kasi. Trudno
Marcina też szkoda, ale on się gdzieś wybije jeszcze
No i super że została Kaja, jej rywalka śpiewała tak odpustowo jak na mój gust
Co do sprawy Nergala… Kościół sam na siebie kręci bat. I żeby nie było zdziwka że się coraz więcej ludzi od religii przodków odwraca po tym wsadzaniu nochala dosłownie we wszystko. Nie dość że w polityce ich pełno, to jeszcze w programy rozrywkowe się mieszać. Kurna
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 22:07   #320
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Co do sprawy Nergala… Kościół sam na siebie kręci bat. I żeby nie było zdziwka że się coraz więcej ludzi od religii przodków odwraca po tym wsadzaniu nochala dosłownie we wszystko. Nie dość że w polityce ich pełno, to jeszcze w programy rozrywkowe się mieszać. Kurna[/FONT]
Oj tak, to jest początek końca. Dyktują nam na kogo mamy głosować, decydują o tym, kto jest prawdziwym Polakiem a kto nie, włażą do łóżek, porównują aborcję z in vitro, a na dodatek w...cinają się w programy rozrywkowe.
Dość już tego. W sejmie jest odpowiedni człowiek do zajęcia się tą mafią.
(jestem chrześcijanką, ale od jakichś dwóch lat odwróciłam się od kościoła i nie mam zamiaru mieć nic wspólnego z tymi ludźmi)

Wiecie, z kim w parze będzie ten Grek od Nergala?
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 23:14   #321
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: The Voice of Poland

W ogóle wiara a Kościół to dwie zuuupełnie inne rzeczy. W każdym razie w tym kraju. Ludzie mający za zadanie głosić przesłanie miłości okazują nienawiść i sieją zamęt. Jakby Jezus teraz żył na ziemi toby się sam chyba obwiesił widząc jak ludzie jego nauki przekręcili na swoje widzimisię
Ale nic, to nie temat na takie wywody. Co do dalszych par nie wiem zupełnie kto z kim będzie. Ciekawa juz jestem tych wystepów na żywo. Wtedy telewidzowie będą mieli głos??
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 00:05   #322
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Oglądałam dziś The Voice po wskrzeszniu anteny Oli przy Filipie wcale nie było słychać, trochu była na boku ze swoim wykonaniem. Strasznie się cieszę że został Fleszar, choć bardzo mieszane uczucia co do niego miałam i miewam co jakiś jeszcze czas. Ale ducha ma. Rozwalił mnie Piasek śpiewając tą kolędę o archaniele
A drużyna Piaska jakaś niespecjalna mi się wydaje… może nie moje klimaty. Antek nie był znowu taki super, mi się bardziej podobała Martyna, ja bym np. zostawiła ją Ale ja nie rządzę Czekam na tą dziewczynę u niego co ma głosik jak dzwoneczki, nie pamiętam imienia… ta co pracowała z dziećmi niepełnosprawnymi
Kasi szkoda, o wiele fajniej śpiewała i prezentowała się od drugiej Kasi. Trudno
Marcina też szkoda, ale on się gdzieś wybije jeszcze
No i super że została Kaja, jej rywalka śpiewała tak odpustowo jak na mój gust
Co do sprawy Nergala… Kościół sam na siebie kręci bat. I żeby nie było zdziwka że się coraz więcej ludzi od religii przodków odwraca po tym wsadzaniu nochala dosłownie we wszystko. Nie dość że w polityce ich pełno, to jeszcze w programy rozrywkowe się mieszać. Kurna
Też na nią czekam A nazywa się Michalina Malinowska

Adam Miroszczuk- kojarzycie go?
cieszę się, że odpadł. Bardzo mi się nie spodobała jego reakcja po werdykcie. Gadka "i tak byłem lepszy" nie była na poziomie. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogłam na niego patrzeć.. Te miny

Szkoda, że odpadł Marcin Koczot. Moim zdaniem zaśpiewał o wiele lepiej od tego Moniuszko. Chłopak się popisywał.. nie podobało mi sie to.

Kasia Klimczyk
to w ogóle porażka. To, co dziś zrobiła przebiło wszelką żenadę..
To klęknięcie, które skomentował Nergal rozbawiło mnie do łez... Cieszę się, że klęczałaś przede mną, ale twoja rywalka tej nocy była lepsza. Wybaczcie, ale miałam tylko jedno skojarzenie Dziewczyna i tak nie wygra.. myślę, że społeczeństwo jej nie polubiło. Jak na moje oko wyglada na wredną i przemądrzałą... a wy co sądzicie?

Antek Smykiewicz dziś piał jak kogut. Moim zdaniem powinien odpaść. Martyna Ciok była lepsza. To ona rządziła sceną, nie on...

Szkoda mi Kasi Jaźnickiej- była świetna i szkoda, że odpadła.


Nie wiem, czy oglądacie Kocham Cię Polsko. Kilka razy mi się zdarzylo i odnoszę wrażenie, że w tragiocznych chórkach śpiewa tam jedna z uczestniczek TVOP , Ewelina Kordy.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2011-10-16 o 00:17
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 00:25   #323
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: The Voice of Poland

A tu mały dodatek
po nazwiskach tak ciężko jeszcze skojarzyć, wiec dodaję małą ściągawkę tych, którzy jeszcze są w grze i tych, którzy już odpadli..

Drużyna Kayah

1. Maciej Moszyński
2. Edyta Strzycka
3. Karolina Leszko
4. Kaja Domińska
5. Filip Moniuszko
6. Milena Masłowska
7. Mateusz Krautwurst
8. Mirosław Witkowski

Odpadli już:
bitwa dzisiejsza:
Marcin Koczot
Marta Florek

bitwa przedostatnia:
Mariusz Kozak
Małgorzata Kuś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uid_d5fe5fb8362f361d3e91353ea9a7cd631317146853923_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_868c2eb1ec6fcc5401cbfcbb2f99cc7e1317146297419_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_787bc690db2dad1bb3ebd322be9fc3f51316285169272_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (2,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_12fa340d54354bedb06f33af0d9c709e1316284661939_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_283676b2d472e5668a87ea4e4bb2dcd71315423723049_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_dbcad7b6163aac9e58f8e690f2c12d061315423511419_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_7a29a42142e82c4cbf7717494d4e96ab1315423245527_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_44dd5d9159aa4b09d79dfabc92c71cfc1314738941370_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,1 KB, 0 załadowań)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2011-10-16 o 00:42
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 00:29   #324
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: The Voice of Poland

Drużyna Nergala

1. Joanna Makaruk
2. Damian Ukeje
3. Ares Chadzinikolau
4. Ewelina Kordy
5. Kasia Grabowska
6. Filip Sałapa
7. Gabriel Fleszar
8. Monika Urlik

Odpadli:

w dzisiejszej bitwie:
Ola Kasprzyk
Adam Miroszczuk

w przedostatniej bitwie:
Marta Michalska- Uras
Anna Galstyan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uid_2b0c4cc61522472dd4d181a32b01b95f1316538928827_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_f3a86219c42b9e2f8e185cd0194f53e91316538718034_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_45acb43999ce51c44b295aec775b8b2e1316027423537_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_cbc49f1fa30b05b818c982fcb611944f1316284419134_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_b7d0a0099af34ef98e53ceea14afeb441315424202278_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_fe1ff461a536fe97d3d9054f3a6d113e1315423963745_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_dcb5c248ab716db93527232ddb2b1d731314738714709_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_81d4f1334b12902a2a0f486e841f81ed1314738519806_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,5 KB, 1 załadowań)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2011-10-16 o 00:40
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 00:33   #325
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: The Voice of Poland

Drużyna Ani Dąbrowskiej

1. Kasia Klimczyk
2. Ewa Szlachcic
3. Dominika Skowron
4. Kasia Kubik
5. Aleksandra Galewska
6. Ola Pieczara
7. Piotr Niesłuchowski
8. Karolina Charko

Odpadli:
w dzisiejszej bitwie:
Katarzyna Jaźnicka
Patrycja Kawęcka

w przedostatniej bitwie:
Marta Maliszewska
Jakub Foltak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uid_b7be778ce69b50daf478c240cecf42721316539834939_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_20e11a44ea35e0e1959478c05283d3d51316539598339_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_9bc6c7231ce539f436b870df04f19c791316025147344_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_a22a5b43637185dc7a49b7b305c84e9b1315425617405_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_664be80131a8cc8d1d0f8165a1e97c3f1315424576794_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_ca80b5be5b836f22b9f935493c7cc0a71315424458116_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_a6426ae54e5e2cbc5feb5d078ec937611314739568924_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_9eab93bc683f414bff0ff60501bd17941314739506466_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,9 KB, 0 załadowań)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2011-10-16 o 00:40
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 00:39   #326
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: The Voice of Poland

Drużyna Andrzeja Piasecznego

1. Kris Kubiś
2. Michalina Malinowska
3. Rafał Szatan
4. Kasia Lisowska
5. Rafał Brzozowski
6. Antek Smykiewicz
7. Ian Rooth
8. Ewa Kłosowicz

Odpadli:
w dzisiejszej bitwie:
Anna Sokołek
Martyna Ciok

w przedostatniej bitwie:
Natalia Skalska
Bartek Grzanek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uid_db847e8efeeda26089182e2279175e601317149577658_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_4f44a6f4bf8e7dfe054b441a6040de671317150047623_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_cf25b4c12d9de92bc189057b4cb3d7ab1316283155074_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_49f6b25cf473491f7096cef7f6f1b8431315428235147_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_bd0515028e30f4852428fd34cb55d2d61315428376436_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_7af482ce674855000f431a7413c914cf1314739197324_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_4d7311fa6c4ee7e565064ac9782960fe1314739303691_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (4,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uid_e41c9d3b5dffe713487578f3ca09f9301314739424160_width_128_play_0_pos_4_gs_0.jpg (3,0 KB, 2 załadowań)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 07:35   #327
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: The Voice of Poland

Drużna Piaska według mnie jest najsłabsza...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 07:44   #328
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Niestety, okazuje się, że jurorzy zaczęli stawiać nie na głos a na charyzmę

Jak Ola mogła odpaść?
Ania się trochę zamotała wybierając Kasię (tę kręconą ) uzasadniła decyzję stawianiem na charyzmę a przy opinii w dalszej części programu powiedziała, że zawsze stawia na głos

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Też na nią czekam A nazywa się Michalina Malinowska

Adam Miroszczuk- kojarzycie go?
cieszę się, że odpadł. Bardzo mi się nie spodobała jego reakcja po werdykcie. Gadka "i tak byłem lepszy" nie była na poziomie. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogłam na niego patrzeć.. Te miny

Szkoda, że odpadł Marcin Koczot. Moim zdaniem zaśpiewał o wiele lepiej od tego Moniuszko. Chłopak się popisywał.. nie podobało mi sie to.

Kasia Klimczyk
to w ogóle porażka. To, co dziś zrobiła przebiło wszelką żenadę..
To klęknięcie, które skomentował Nergal rozbawiło mnie do łez... Cieszę się, że klęczałaś przede mną, ale twoja rywalka tej nocy była lepsza. Wybaczcie, ale miałam tylko jedno skojarzenie Dziewczyna i tak nie wygra.. myślę, że społeczeństwo jej nie polubiło. Jak na moje oko wyglada na wredną i przemądrzałą... a wy co sądzicie?

Antek Smykiewicz dziś piał jak kogut. Moim zdaniem powinien odpaść. Martyna Ciok była lepsza. To ona rządziła sceną, nie on...

Szkoda mi Kasi Jaźnickiej- była świetna i szkoda, że odpadła.


Nie wiem, czy oglądacie Kocham Cię Polsko. Kilka razy mi się zdarzylo i odnoszę wrażenie, że w tragiocznych chórkach śpiewa tam jedna z uczestniczek TVOP , Ewelina Kordy.
Z wczorajszego odcinka:

drużyna Ani - jak ona mogła nie wybrać Kasi Jóźwickiej
cieszę się tylkoz wybrania Oli-kosmitki, bo uwielbiam jej głos szkoda, że była w parze z Patrycją- w innym duecie Patrycja miałby większe szanse...

drużyna Nergala - nie zgadzam się z wyborem Filipa zamiast Oli, która jest rewelacyjna (to połączenie ostrego głosu z delikatnością jaka bije od jej twarzy ), cieszę się natomiast z wybrania Gabriela - może nie był lepszy, ale gość widać ma klasę, jest skromny, inteligentny (co słychać po wypowiedziach) i mnie osobiście intryguje, cieszę się, że Nergal to zauważa

drużyna Kayah - wybranie Moniuszki ; piosenka E.Bartosiewicz pięknie zaśpiewana przez obie dziewczyny

drużyna Piaska- nie zgadzam się, że wybrana przez niego Kasia była lepsza , kompletnie nie rozumiem dlaczego nie wziął Martyny
ALE
z moich obserwacji wynika, że choć nie ma najmocniejszej drużyny, jest świetnym trenerem i to jego team robi największe postępy
żadna sztuka mieć czarne konie i nie musieć ich wiele uczyć, bo i tak dobrze wypadną

Edytowane przez elf27
Czas edycji: 2011-10-16 o 07:46
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 07:54   #329
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: The Voice of Poland

Piasek nie ma najmocniejszej drużyny bo nikt z super głosów go nie wybiera smutna prawda :P
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 07:59   #330
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: The Voice of Poland

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Piasek nie ma najmocniejszej drużyny bo nikt z super głosów go nie wybiera smutna prawda :P
no to prawda to drużyna wybierała ich nie odwrotnie więc teamy składają się z osób, które nie do końca trenerom mogły pasować
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-04 16:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.