INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 17:42   #31
ka999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Hej, mam pytanie. A mianowicie. Mam w domu sunflower clear 1. Jednak nie najlepiej utrzymuje mi się na paznokciach.. nie wiem może to wina pracy (mam prace związaną z przekładaniem małych blaszek, które mi się często zachaczają i z papierem sciernym ).
Teraz chciałabym kupić sobie primer z sunflowera albo żel bazowy z Indigo. Co będzie lepszym wyborem. ??
ka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 18:02   #32
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Mam bazę i top z Indigo. 2w1

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 22:19   #33
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Zmieniłam bazę na Peggy Sage i wszystko w porządku, wiec była to wina bazy Indigo

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 21:19   #34
Malgorzata_wizaz24
Raczkowanie
 
Avatar Malgorzata_wizaz24
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

witajcie, mam pytanie dotyczace bazy pod clear Indigo.... jakie macie o niej zdanie? czy fajnie współgra z zelami clear innej marki ? testował ktoś cos ?
bede wdzieczna za odpowiedz...
__________________
Zapraszam na mojego bloga: www.gosia-makeup.blogspot.com
Malgorzata_wizaz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:18   #35
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
indigo bydgoszcz

Witam wszystkich, czy ktoś miał do czynienia z kursami w indigo bydgoszcz ?? co sądzicie i czy polecacie m.in. kurs przedłużania na formie żelowo pus jakieś zdobienie z hybryd ??
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 15:11   #36
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: indigo bydgoszcz

up
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 21:13   #37
kasiag12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

A ja mam problemy z INDIGO na poczatku było tak cudownie... ale po 2 dniach i kilku klientach chyba zmienia zdanie juz nie wiem co robić... nablyszczacz pęka...mimo grubego paznokcia,robie jak zawsze wczesniej pracowalam na ibd to paznokcie sie krusza,łamia sie pomocy!!;(
kasiag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 20:13   #38
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
uzywam indigo od jakis 8-9 miesiecy i nic takiego mi sie nie dzieje. Nic sie nie kurczy, nie odchodzi i nie odpryskuje (chyba ze mocze rece non stop w wodzie to w tego nie ma bata, zawsze cos odrysnie). Dobrze zabezpieczam wolny brzeg a do utwardzania mam lampe 12w led. Lemon ice tez mam i wszystko z nim ok. Trzeba pamietac ze jest mocno napigmentowany biela i jesli masz stara lampe/slabe zarowki to juz Ci sie tak dobrze nie utwardzi. Sporo dziewczyn pisalo w watku z lakierami hybrydowymi ze maja wlasnie problemy z utwardzaniem m.in. tego koloru (marszczy sie) i wszystkie z nich uzywaly lamp uv. Moze problem tkwi w mocy utwardzania? Dla mnie indigo to jedne z najlepszych hybryd. Pytanie jeszcze jakiej bazy i topu uzywasz? bo to te produkty daja 90% gwarancji trwalosci manicure.
też używam lampy led 12W, dzisiaj kupilam baze i kolor indigo na to dalam top Cz bo innego nie mam, a w sklepie topu z indigo nie bylo. No i po utwardeniu itd. gdzies około 15 minut poźniej podwazylam sobie lekko i zeszło ;/ w czy tkwi problem ??
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 06:48   #39
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

nie wiem gdzie robilas zakupy bo nie napisalas ale w sklepie www indigo jest top i w wersji mini i w wersji standardowej.
Top CZ nie ma za dobrych opinii, moze nie wspolgrac z indigo (nie uzywam CZ wiec nie testowalam na sobie).
Poza tym hybryda im dluzej na paznokciu tym twardsza, czyli latwiej ja zdjac po 1 dniu niz po 5. Nie podwazamy i nie skubiemy hybrydy poniewaz tuz po zrobieniu jest miekka i jeszcze nie spasowana z paznokciem wiec schodzi po podwazeniu platami. Skoro podwazylas to zakladam ze cos zle zrobilas (zle zabezpieczylas brzeg, zalalas skorki, zle przygotowalas plytke) bo tylko wtedy moglo powstac "cos" co mozna podwazyc.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 07:00   #40
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
też używam lampy led 12W, dzisiaj kupilam baze i kolor indigo na to dalam top Cz bo innego nie mam, a w sklepie topu z indigo nie bylo. No i po utwardeniu itd. gdzies około 15 minut poźniej podwazylam sobie lekko i zeszło ;/ w czy tkwi problem ??
Czy to może był kciuk?
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 14:14   #41
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Czy to może był kciuk?

tak kciuk

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie robilas zakupy bo nie napisalas ale w sklepie www indigo jest top i w wersji mini i w wersji standardowej.
Top CZ nie ma za dobrych opinii, moze nie wspolgrac z indigo (nie uzywam CZ wiec nie testowalam na sobie).
Poza tym hybryda im dluzej na paznokciu tym twardsza, czyli latwiej ja zdjac po 1 dniu niz po 5. Nie podwazamy i nie skubiemy hybrydy poniewaz tuz po zrobieniu jest miekka i jeszcze nie spasowana z paznokciem wiec schodzi po podwazeniu platami. Skoro podwazylas to zakladam ze cos zle zrobilas (zle zabezpieczylas brzeg, zalalas skorki, zle przygotowalas plytke) bo tylko wtedy moglo powstac "cos" co mozna podwazyc.
nie no z kupnem topu nie ma tylko akurat w sklepie zabrakło.
możliwe ze tak jak mowisz ze poprostu hybryda na tyle nie byla utwradzona ze zeszla, bo raczej przygotowana plytka byla dobrze, i nie zalałam skorek itd. ale dzięki za odp
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 14:40   #42
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
tak kciuk
To sprawa jest jasna. Twoja lampa nie ma ledów z boku. Folia lustrzana pomaga w zwykłych UV, gdzie światło jest bardzo rozproszone. W ledówkach "żarówki" powinny być maksymalnie prostopadle ustawione do utwardzanej powierzchni. Pewnie włożyłaś rękę tak, że kciuk był blisko ścianki " w cieniu". Musisz kciuki utwardzać osobno.
W lampach led 50% jakości to moc, drugie 50% to budowa (umiejscowienie ledów, ochrona wzroku).
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 20:09   #43
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
To sprawa jest jasna. Twoja lampa nie ma ledów z boku. Folia lustrzana pomaga w zwykłych UV, gdzie światło jest bardzo rozproszone. W ledówkach "żarówki" powinny być maksymalnie prostopadle ustawione do utwardzanej powierzchni. Pewnie włożyłaś rękę tak, że kciuk był blisko ścianki " w cieniu". Musisz kciuki utwardzać osobno.
W lampach led 50% jakości to moc, drugie 50% to budowa (umiejscowienie ledów, ochrona wzroku).


taak wlasnie już gdzies tez o tym wyczytałam ;/ no tak ja wlasnie wkladam kciuki osobno, ale moja znajoma zawsze wygina go jakos w bok i moze dlatego
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 21:00   #44
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Cool Produkty do paznokci Indigo - wasze wrażenia

Chciałabym żebyśmy się na tym wątku podzieliły naszymi wrażeniami dotyczącymi lakierów do paznokci, oliwek do skórek i reszty kosmetyków do paznokci firmy Indigo. Co byście poleciły, jak się sprawdziło, co miałyście/macie?
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 11:51   #45
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Polecam lakiery. Cleaner supershine. Efekt syrenki. Oliwki sa super pieknie pachna isuper nawilzaja
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 14:38   #46
onestep
Przyczajenie
 
Avatar onestep
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez kasiag12 Pokaż wiadomość
A ja mam problemy z INDIGO na poczatku było tak cudownie... ale po 2 dniach i kilku klientach chyba zmienia zdanie juz nie wiem co robić... nablyszczacz pęka...mimo grubego paznokcia,robie jak zawsze wczesniej pracowalam na ibd to paznokcie sie krusza,łamia sie pomocy!!;(
Mam identyczny problem. Hybryda pęka na wierzchu i nie mowimy tutaj o odpryskach.Szukam przyczyny
onestep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 11:34   #47
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

mieszasz produkty czy wszystko masz z indigo? może za grube warstwy? używałam indigo i nic mi nie pękało
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 05:47   #48
SN Studio
Przyczajenie
 
Avatar SN Studio
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Witam. Czy używasz tylko produktów INDIGO? Nie spotkaliśmy się jeszcze z takim problemem dlatego poważnie analizujemy każde zgłoszenia. A jeżeli chodzi o brak naszej obecności to przyznajemy iż zaniedbaliśmy się troszkę. Może dlatego iż na samym początku był tu mały ruch Ale obiecujemy poprawę Pozdrawiam wszystkie Panie
SN Studio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 19:43   #49
onestep
Przyczajenie
 
Avatar onestep
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

używam bazy i topu Gelish,gdyz takie połaczenie miało bardzo dobre opinie. Dowiedzialam sie ze indigo swietnie sprawdza się na przedłuzanych paznokciach,a na naturalnych zwłaszcza słabych gorzej,gdyz nie jest to zbyt elastyczna hybryda. Mam jeszcze 2 inne marki hybryd ,nie powstają na nich te pęknięcia.
Dodam ze czytałam juz o podobnych problemach,ale nikt nie znajduje przyczyny.Lakiery są nowe a warstwy cienkie

Edytowane przez onestep
Czas edycji: 2015-05-11 o 19:45
onestep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 05:10   #50
SN Studio
Przyczajenie
 
Avatar SN Studio
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Nie dajemy gwarancji na produkty innych producentów. Jesteśmy dystrybutorem INDIGO ale również prowadzimy salon kosmetyczny w Poznaniu - nasze dziewczyny pracują tylko na INDIGO łącznie z bazą i topem i nie zgłaszały takich problemów. Może zamów bazę i top INDIGO - przypuszczam że problemy znikną. pozdrawiam
SN Studio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 06:13   #51
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

używałam połączenia baza + top gelish + kolorówka indigo i nic takiego się nie działo. Dużo zależy od płytki.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 21:09   #52
SN Studio
Przyczajenie
 
Avatar SN Studio
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Zgadza się - wiele Pań miesza produkty różnych firm, jednak my jako INDIGO nie możemy odpowiadać za efekty takich połączeń. Nie możemy się za bardzo też wypowiadać na temat produktów których nie znamy, na których nikt z nas nie pracował. Kosmetyczki w naszym salonie pracują wyłącznie na INDIGO i nie zgłaszały takich problemów. Zgadza się - wiele zależy od płytki. Często się zdarza iż płytka jest bardzo zniszczona, a wtedy trzeba utwardzić żelem lub akrylem
SN Studio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 18:11   #53
Michalinka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

czesc, czy ktos może mi pomóc w pewnej kwestii?uśmiechposiadam zestaw do hybryd lampę uv dziś wymieniłam w niej żarówki pracuje na lakierach indigo, i po kilku minutach z lampy wyciagam wilgotne paznokciesmutny uśmiechsmutny uśmiech czy tak ma być, czy może ja robię coś nie tak, dodam jeszcze, że nakładam cienkie warstwy: baza - wyciagam wilgotne paznokcie, mimo to nakładam lakier też indigo cienką warstwe - wyciągam wilgotne, nakładam drugą warstw lakieru - wyciągam wilgotne, top też indigo i wyciągam wilgotne. Na samym początku oczyszczam paznokcie cleaneram, lakier utrzymuje się ok 1.5 tyg i po tym czasie lakier sam schodzi z paznokci. Prośba o pomocuśmiech
dodam jeszcze, że z lakierów indigo korzystają Panie w salonach kosmetycznych
Michalinka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 21:40   #54
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

A może do lampy wkładasz paznokcie pomalowane lakierem, nie hybrydą? Dziwne jest co piszesz. Wilgotne, czyli maja warstwę dyspersyjną ( lepką). I to jest prawidłowe. Taka warstwę trzeba na koniec przemyć cleanerem.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 07:02   #55
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

przez ten słowotok w ogóle ciężko zrozumieć o co chodzi autorce...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 09:19   #56
Michalinka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Hybryda na 100%, takie lepkie wyciągam z lampy, na ta lepka baze i lakier nakladam top i na koniec przecieram cleanerem. Rozumiem, ze to normalne ze po bazie jak i lakierze dwóch warstwach wyciągam lepkie paznokcie. Myślałam ze to może wina lampy dlatego tez wymieniłam żarówki w lampie ale to nic nie dało.
Michalinka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 09:34   #57
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Ile czasu utwardzasz? Moze za krotko? Albo za malo cleanera?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 09:39   #58
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

wszystkie warstwy musza być lepkie aż do momentu przetarcia cleanerem. Czy po przetarciu cleanerem paznokcie nadal sa lepkie?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 09:40   #59
iv90
Raczkowanie
 
Avatar iv90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 55
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Michalinka123 myślę, że przed podejściem do robienia hybryd wypadałoby się choć odrobinę dokształcić w tym temacie. Nie mówię oczywiście o kursach, ale poczytać fora internetowe czy obejrzeć filmiki na yt. Nie chodzi tu o jakieś wymądrzanie, tylko możesz sobie krzywdę zrobić przez niewiedzę.

Ta lepka warstwa o której piszesz to warstwa dyspresyjna dzięki której kolejne warstwy lakieru łączą się ze sobą. Po utwardzeniu topu przecieramy ją cleanerem i gotowe.
iv90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 10:00   #60
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotycząceproduktów

Cytat:
Napisane przez iv90 Pokaż wiadomość
Michalinka123 myślę, że przed podejściem do robienia hybryd wypadałoby się choć odrobinę dokształcić w tym temacie. Nie mówię oczywiście o kursach, ale poczytać fora internetowe czy obejrzeć filmiki na yt. Nie chodzi tu o jakieś wymądrzanie, tylko możesz sobie krzywdę zrobić przez niewiedzę.

Ta lepka warstwa o której piszesz to warstwa dyspresyjna dzięki której kolejne warstwy lakieru łączą się ze sobą. Po utwardzeniu topu przecieramy ją cleanerem i gotowe.
miałam pisać to samo, ale po 2 zdaniach ręce mi opadły
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-26 11:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.