Co zrobic z takim kolorem????:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 07:45   #1
latii1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33

Co zrobic z takim kolorem????:(


Witam

Proszę o propozycję co najlepiej zrobic z takim kolorem. Miałam blond balejage i nałożyłam blond popielaty loreala- i było okropnie na to nałożyłam blond loreal excelence i mam teraz taki niefajny ten kolor - choć juz sie sprał to jednak chciałabym cos z nim zrobić.
Czy mogłybyście mi doradzić ?

Juz załozyłam watek czy moge nałozyc na to casting mroźny beż - ale zro odzewu.

mam niebieskie "wyblakłe" oczy z ciemną obwódką teczówki , jasna cerę - opalam sie na żółtą oliwkę, oprawa oczu jasna , włosy naturalne - bardzo ciemny blond - jasny szatyn.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0050.jpg (30,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0055.jpg (41,1 KB, 105 załadowań)
latii1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:17   #2
stoprocentserca
Raczkowanie
 
Avatar stoprocentserca
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 234
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

szczerze powiedziawszy to ja bym te wloski jeszcze rozjasnila jakims pasemkami. Masz sliczne niebieskie oczy i taki jasny blondzik by ci pasowal. Pisałas o mroznym bezu tzn ze chcialabys ciemniejsze? bo troche nie zrozumialam...
__________________
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się,
Znaczy nigdy się nie zaczęło.
Gdyby prawdziwie się zaczęło,
Nie skończyłoby się.
Skończyło się, bo się nie zaczęło.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna
Nigdy się nie kończy...
stoprocentserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:35   #3
latii1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

Nie chce ciemnych - zawsze miałam bardzo jasny balejage , później farbnęłam 111 garnierem i wyszly białe - sztuczna lalka barbie i te odrosty - wiec chciałam wrócić do blondu wygladającego bardziej naturalnie - no i walnełam na to te blondy loreala. Wobec czego pod ta farbą są schowane rozjasniane włosy - boje sie ze mi odpadna jak je znowu rozjasnie rozjasniaczem - włosy mam zniszczone i porowate.
wiem wiem przekombinowałam a teraz ten zielonkawy odcień.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Teraz szukam koloru który byłby najodpowiedniejszy i dla urody i dla zdrowia i stąd to pytanie
latii1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:13   #4
stoprocentserca
Raczkowanie
 
Avatar stoprocentserca
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 234
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

ciemny zdcydowanie by ci nie pasowal, jakos widze cie w jakims swietlistym blondzie ( nie białym oczywiscie ), skoro masz zniszczone wlosy to faktycznie w tym przypadku bedzie ciezko do takiego dotrzec hmm, a moze na ten czas "regeneracji" wlosow zrob sie jakis balejaz z roznymi odcieniami- lekki brazik, ten co masz i jeszcze jakis, Wtedy sie zgubi ten "zielonkawy" odcien moja kolezanka tak zrobila i bylo jej bardzo fajnie a miala podobne wlosy.Zreszta najlepiej proponuje Ci isc do dobrego fryzjera. Na pewno bedzie wiedzial czy mozna zaryzykowac z rozjasniaczem a jesli nie to co innego mozna pokombinowac. Ogolnie co do blond kolorow nie za wiele ci powiem bo jestem brunetka, niemalze kruczoczarna i naprawde sie na nich nie znam
__________________
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się,
Znaczy nigdy się nie zaczęło.
Gdyby prawdziwie się zaczęło,
Nie skończyłoby się.
Skończyło się, bo się nie zaczęło.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna
Nigdy się nie kończy...
stoprocentserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:03   #5
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

mroźny beż to dość zdecydowany brąz więc nie ryzykowałabym
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:10   #6
latii1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

myślałam że to bardziej blond
latii1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:33   #7
latii1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

a co myslicie o casting - bursztynowy blond - jaki wychodzi kolor i czy by mi pasował?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5579_1.jpg (32,0 KB, 23 załadowań)
latii1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 13:29   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

nałożyłaś chyba ciepły odcień na zimy i ci wyszło na zielono....

wszystkie farby które proponujesz już na opakowaniu są ciemne a ty piszesz, ze chcesz jasne... no przecież to widac chociaż po opakowaniu ;/


moim zdaniem to nie pasuje Ci nic ciepłego, poszukałabym jakiegoś chłodnego odcienia vo w ciepłych możesz mdło wyglądać. Inna sprawa, że ten zielonkawy odcien pewnie się wzmocni jak położysz coś ciepłego znowu wieć jak już się bawić to jednak w popiele.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:41   #9
latii1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

jak widzisz nie mam pojecia co bedzie dobre - z kolorem powyzej zasugerowałam sie że w nazwie jest "blond" - a możesz mi podac który kolor z castingów byś mi zaproponowała? Boje sie że znowu zrobie sie siwa :/
latii1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:12   #10
stoprocentserca
Raczkowanie
 
Avatar stoprocentserca
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 234
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

Cytat:
Napisane przez latii1978 Pokaż wiadomość
jak widzisz nie mam pojecia co bedzie dobre - z kolorem powyzej zasugerowałam sie że w nazwie jest "blond" - a możesz mi podac który kolor z castingów byś mi zaproponowała? Boje sie że znowu zrobie sie siwa :/
mi zas w popielatych jakos tak "szaro" wygladasz hmm ogolnie ja uzywam castingow i powiem ci ze nawet ekspedientka w sklepie mowila mi ze wychodza ciemniej niz na opakowaniu. Z tym bezem to nawet nie kombinuj a ten bursztynowy blond to obawiam sie ze moglby wyjsc jak jasny braz... zreszta wiesz... jak pojde do fryzjerki to mi powie ze mam ciemny braz a \normalny laik widzi czarny. Takze moze te kolory dobrze sie nazywaja i wychodza zgodnie z nazwa tylko my sie nie znamy a ogolnie moze sprobuj swietlisty blond albo sloneczny blond
__________________
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się,
Znaczy nigdy się nie zaczęło.
Gdyby prawdziwie się zaczęło,
Nie skończyłoby się.
Skończyło się, bo się nie zaczęło.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna
Nigdy się nie kończy...
stoprocentserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:08   #11
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

Powiem tak, fryzjerką nie jestem, ale uważam, że lepiej Ci będzie w tym bursztynowym blondzie. Moim zdaniem będzie bardziej kontrastować z Twoimi niebieskimi oczami i jasną cerą. Jeśli będziesz blon, to moim zdaniem zbyt jasno będziesz wyglądać i tak jakby "płasko"/bez charakteru. Przepraszam jeśli Cię uraziłam, jednak myślę, ze bardziej rude/ ciut ciemniejsze - właśnie jak ten bursztynowy blond, będą Ci bardziej pasować. Ale to tylko moje subiektywne zdanie. Pozdrawiam ciepło
summershine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 06:01   #12
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

witam ja równiez jak kolezanka wyzej uwazam ze slicznie ci bedzie w odcieniu bursztynu tylko mysle zebys nie robiłał sama masz troche jak piszesz juz rozjasniane włosy i farbowane wiec farba silno chyta i wyjda ci napewno ciemniejsze jak te z loreala te farby wychodza ciemniej niz na opakowaniu najlepiej w twoim przypadku zrobi fryzjer pasemka w odcieniach blondu z lekkim brązikiem bardzo jasnym tak ci skomponuje ze wyjdzie ci takie bursztynowe refleksy ocienie nie ryzykuj sama bo niewiadomo czy uzyskasz taki kolor masz rózne farby na włosach i dlatego zawsze moze ci wyjsc co innego znajoma pisała iz popaliła włosy rozjasniaczem na to dałą ciemny blond i wyszło ciemny brąz prawie czarny Pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 11:09   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

Cytat:
Napisane przez Edytkaa1 Pokaż wiadomość
witam ja równiez jak kolezanka wyzej uwazam ze slicznie ci bedzie w odcieniu bursztynu tylko mysle zebys nie robiłał sama masz troche jak piszesz juz rozjasniane włosy i farbowane wiec farba silno chyta i wyjda ci napewno ciemniejsze jak te z loreala te farby wychodza ciemniej niz na opakowaniu najlepiej w twoim przypadku zrobi fryzjer pasemka w odcieniach blondu z lekkim brązikiem bardzo jasnym tak ci skomponuje ze wyjdzie ci takie bursztynowe refleksy ocienie nie ryzykuj sama bo niewiadomo czy uzyskasz taki kolor masz rózne farby na włosach i dlatego zawsze moze ci wyjsc co innego znajoma pisała iz popaliła włosy rozjasniaczem na to dałą ciemny blond i wyszło ciemny brąz prawie czarny Pozdrawiam
w sumie myślę, że to najlepsza rada

wiecej wydasz na te castingi niz na pasemka u fryzjera, a pasemka moze zrobic tak ze malo co bedzie widac pasemka a wyjda tylko piekne refleksy

i to jest racja - po rozjasnianiu wlosy przyjmuja mocniej kolor, mi z blondu wyszły ciemnobrazowe raz;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:43   #14
latii1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

dzieki w pon ide do fryzjera - hmm mam nadzieje ze bede umiała jej naświetlic co chce zrobić - tylko ze nie bardzo mi sie podobają pasemka - mam nadzieje ze da sie zrobić je takie delikatne żebym nie wyglądała jak zebra ;/
latii1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 12:59   #15
latii1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

Witam dziewczyny - byłam u tego fryzjera i ....wyglądam jak zebra!!! Porażka - mam brązowoszare włosy i na nich bardzo jasne blond cieniuteńkie paseczki - wogóle mi sie nie podoba - wieczorem załącze zdjęcie - nie wiem co robic - jestem załamana. Chciałam w miare naturalny efekt a mam jakies kluski na głowie.
latii1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 18:36   #16
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Co zrobic z takim kolorem????:(

wklej fotki,to ocenimy,moze nie jest tak zle
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.