Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 18:03   #361
pineczka166
Raczkowanie
 
Avatar pineczka166
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 153
GG do pineczka166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Niestety muszę Cię zmartwić, bo szafy Manhattan wycofują tylko z Natur. W Rossach zostają
ponoć firmę Manhattan ogólnie wycofują z Polski. Tak słyszałam ale nie jest to na 100% pewna informacja. Zawsze można mieć nadzieję
__________________
Nic nie jest warte by być z tego powodu
nieszczęśliwym

CODZIENNIE


Zapuszczam włosy

pineczka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 18:07   #362
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez pineczka166 Pokaż wiadomość
ponoć firmę Manhattan ogólnie wycofują z Polski. Tak słyszałam ale nie jest to na 100% pewna informacja. Zawsze można mieć nadzieję
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1183

Myślę, że ten link rozwieje wszelkie wątpliwości

To tak dla wszystkich dla informacji
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 18:36   #363
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Aaale się wkurzyłam dziś Jako, że dziś poniedziałek pomyślałam, że może w Gdańsku pojawiła się limitka Bondi Beach. Zadzwoniłam więc do Douglasa, a pani do mnie, że ona nie wie o jakią limitkę chodzi, ponadto ona w ogóle nic nie wie o firmie Essence, bo się szkoli tylko w tych droższych markach, a to to "się samo sprzedaje". I jeszcze bezczelnie próbowała mi wmówić, że jest jakaś inna specjalna oferta, bo znalazła jakieś lakiery z napisem "NEW" Umarłam po prostu i kupiłam sobie inne lakiery, bo ile można czekać na ich łaskę. To limitki są dla nas, a nie my dla ich limitek. o!
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 18:39   #364
pineczka166
Raczkowanie
 
Avatar pineczka166
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 153
GG do pineczka166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1183

Myślę, że ten link rozwieje wszelkie wątpliwości

To tak dla wszystkich dla informacji
a no to wiele wyjaśnia w sumie szkoda wolałabym żeby wstawili jakąś inną szafę
__________________
Nic nie jest warte by być z tego powodu
nieszczęśliwym

CODZIENNIE


Zapuszczam włosy

pineczka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:11   #365
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Aaale się wkurzyłam dziś Jako, że dziś poniedziałek pomyślałam, że może w Gdańsku pojawiła się limitka Bondi Beach. Zadzwoniłam więc do Douglasa, a pani do mnie, że ona nie wie o jakią limitkę chodzi, ponadto ona w ogóle nic nie wie o firmie Essence, bo się szkoli tylko w tych droższych markach, a to to "się samo sprzedaje". I jeszcze bezczelnie próbowała mi wmówić, że jest jakaś inna specjalna oferta, bo znalazła jakieś lakiery z napisem "NEW" Umarłam po prostu i kupiłam sobie inne lakiery, bo ile można czekać na ich łaskę. To limitki są dla nas, a nie my dla ich limitek. o!
a w którym douglasie taka "przyjemna" obsługa?
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:14   #366
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Przychodzę dziś do pracy a moja 'koleżanka' z pokoju - elegancka pani po 50-tce wyjmuje z torebki mgiełkę z essence YR i daje mi do powąchania po czym psika nią po pokoju (ona ma zwyczaj psikania różnymi zapachami w powietrze ) zaczęłam się zastanawiać, czy ona wie, że to limitka itd... i tak mnie to jakoś rozweseliło i rozśmieszyło

p.s. zapach mnie nie powalił na kolana
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:39   #367
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Kochane Essencomaniaczki z Lublina: czy w N na ul. 1-go maja, niedaleko Dworca PKP są może 2 szafy Essence?
Niedawno byłam w Lublinie i przechodząc tamtędy widziałam N, ale niestety juz było późno, była zamknięta i nie mogłam sprawdzić.
Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
Są 2 szafy
Heh dobrze wiedzieć ja się tam nie zapuszczam, jakaś taka okolica niefajna
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
mojego CaC nie oddam bo go koszkam chociaż krótko się utrzymuje niestety...

ale CAH chętnie pośle w świat...
No weź! ukradłaś mi słowo
Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Aaale się wkurzyłam dziś Jako, że dziś poniedziałek pomyślałam, że może w Gdańsku pojawiła się limitka Bondi Beach. Zadzwoniłam więc do Douglasa, a pani do mnie, że ona nie wie o jakią limitkę chodzi, ponadto ona w ogóle nic nie wie o firmie Essence, bo się szkoli tylko w tych droższych markach, a to to "się samo sprzedaje". I jeszcze bezczelnie próbowała mi wmówić, że jest jakaś inna specjalna oferta, bo znalazła jakieś lakiery z napisem "NEW" Umarłam po prostu i kupiłam sobie inne lakiery, bo ile można czekać na ich łaskę. To limitki są dla nas, a nie my dla ich limitek. o!
Pełen profesjonalizm... pewnie myśli, że jest fajna.
Właśnie, który to Douglas? jak będę nad morzem będę się strzec
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 21:06   #368
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

też miałam dziś pokaz profesjonalizmu w mojej drogerii.Pytam panią o pędzelek do eyelinera , który zamówiły dla mnie z innej drogerii , jedzie i nie może dojechać - sprawdzam regularnie 2 razy w tygodniu a pani wciąż dopytuje czy wciąż go chcę i czy poczekam. Rozmawiamy tak sobie chwilę o essence a w tym czasie jej koleżanka po fachu nie świadoma,że ją obserwuję bierze z półki ze 4 lakiery do paznokci firmy deborah, maluje każdy paznokieć na inny kolor po czym odstawia lakierki z powrotem mieszając z pozostałymi.To jest pełen profesjonalizm - uczą się na produktach , które później sprzedają.

Najgorsze jest to ,że zrobiła to na moich oczach.Odechciewa się zakupów...a Wam?
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 21:31   #369
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1183

Myślę, że ten link rozwieje wszelkie wątpliwości

To tak dla wszystkich dla informacji
Musiałaś mnie sprowadzić na ziemię?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 23:02   #370
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a w którym douglasie taka "przyjemna" obsługa?
W Alfie. Tragedia. No tak się oburzyłam, że mi się odechciało tych ich limitek. W Naturach rżną głupa, że nic nie wiedzą jakby to jakaś państwowa tajemnica była, w Douglasie traktują Essencomaniaczki jak margines - TRAGEDIA.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
też miałam dziś pokaz profesjonalizmu w mojej drogerii.Pytam panią o pędzelek do eyelinera , który zamówiły dla mnie z innej drogerii , jedzie i nie może dojechać - sprawdzam regularnie 2 razy w tygodniu a pani wciąż dopytuje czy wciąż go chcę i czy poczekam. Rozmawiamy tak sobie chwilę o essence a w tym czasie jej koleżanka po fachu nie świadoma,że ją obserwuję bierze z półki ze 4 lakiery do paznokci firmy deborah, maluje każdy paznokieć na inny kolor po czym odstawia lakierki z powrotem mieszając z pozostałymi.To jest pełen profesjonalizm - uczą się na produktach , które później sprzedają.

Najgorsze jest to ,że zrobiła to na moich oczach.Odechciewa się zakupów...a Wam?
Krew mnie zalewa jak czytam takie rewelacje. No po prostu tylko na taką.
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 23:19   #371
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A na przykład w Douglasie w Madisonie nigdy nie miałam problemów, zdarzało się też telefoniczne zamawianie kosmetyków E. do odłożenia - wszystko miło i ze zrozumieniem (mimo niskiego rachunku )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 23:34   #372
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
W Alfie. Tragedia. No tak się oburzyłam, że mi się odechciało tych ich limitek. W Naturach rżną głupa, że nic nie wiedzą jakby to jakaś państwowa tajemnica była, w Douglasie traktują Essencomaniaczki jak margines - TRAGEDIA.
Trafiłaś chyba na jakąś niedowartościowaną nową ekspedientkę. Dzwoniłam tam jak wychodziło Denim Wanted i bez problemu jedna z ekspedientek mnie poinformowała, że limitka już jest i można przyjechać na zakupy, dokładnie wiedziała o co chodzi i nie popisywała się drogimi markami
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 23:35   #373
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A na przykład w Douglasie w Madisonie nigdy nie miałam problemów, zdarzało się też telefoniczne zamawianie kosmetyków E. do odłożenia - wszystko miło i ze zrozumieniem (mimo niskiego rachunku )
W Madisonie jest szafa Essence? Łoooo, nie wiedziałam. A 1 czy 2? Może tam będą lepiej poinformowane panie...
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 23:46   #374
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Jest, tylko taka malutka podstawowa (no, chyba, że od marca coś się zmieniło ale nic o tym nie wiem).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 00:45   #375
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
W Alfie. Tragedia. No tak się oburzyłam, że mi się odechciało tych ich limitek. W Naturach rżną głupa, że nic nie wiedzą jakby to jakaś państwowa tajemnica była, w Douglasie traktują Essencomaniaczki jak margines - TRAGEDIA.[COLOR="Silver"]
Ja mam u siebie taką panią, która zawsze się do mnie tak uroczo, głupio uśmiecha, jak wchodzę i zmierzam do Essence, a potem robię obchód po tych jakże cudownych i ekskluzywnych markach Jak ja nie znoszę tej baby. Ostatnio kupowałam krem z Shiseido i dwa cienie z E, tylko czekałam na durnowaty komentarz, ale na szczęście nie padł, chyba bym wyszła z siebie

http://myfaveyeshadowatemybrain.blog...siace-lat.html - błyszczyki SWM
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 06:05   #376
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
W Madisonie jest szafa Essence? Łoooo, nie wiedziałam. A 1 czy 2? Może tam będą lepiej poinformowane panie...
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jest, tylko taka malutka podstawowa (no, chyba, że od marca coś się zmieniło ale nic o tym nie wiem).
nic się nie zmieniło - jedna mała szafa
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:08   #377
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Jak byłam ostatnio w mojej Naturze, to akurat pędzelka do kresek nie mieli (kupiłam tusz, ale i tak przyjechałam przede wszystkim po ten pędzelek). Poszłam do Douglasa, bo to dosłownie żabi skok. Już stoję przy kasie, a mnie babka pyta czy nie chcę kupić jeszcze błyszczyka Essence. Mieli jakieś tam takie... Nie wciskała mi żadnych innych, tylko z tej samej firmy Potraktowała mnie równie sympatycznie, co poprzednią babkę, która zrobiła zakupy za 200 zł, a nie 7

Inna sytuacja, pytam w Douglasie, czy mają może kosmetyki Essence, miałam nadzieję, że może dorzucą, ale uprzejmie mi wytłumaczyła w których Douglasach znajdę

Sądzę więc, że można trafić na paskudną babę z problemami hormonalnymi, ale ja akurat miałam to szczęście, że zawsze trafiałam na te, które nie patrzyły, że ktoś kupuje tusz 10x tańszy.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:36   #378
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Podczytuję Was od jakiegoś czasu, ale wątpię, że będę w stanie na bieżąco nadrabiać. Właściwie to przez Was polubiłam Essence. No ale nie o tym miałam pisać.

Proszę o dopisanie do listy:
Łęczna - Natura w Wamexie (dwie szafy)

Gdyby któraś z Was z woj. lubelskiego miała po drodze do Łęcznej, to przy dworcu autobusowym jest właśnie Wamex, a tam Natura z dwoma szafami, zwykle pełniutkimi (ostatnio brakowało tylko pękaczy), przewijają się tu w zasadzie wszystkie limitowanki i rzadko widuję puste przegródki po czymkolwiek. Tak więc jeśli będziecie w okolicy to korzystajcie.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:19   #379
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Niestety muszę Cię zmartwić, bo szafy Manhattan wycofują tylko z Natur. W Rossach zostają
No właśnie, ostatnio byłam w dwóch krakowskich Naturach i miejsce po szafie Manhattan było puste. Mam nadzieję, ze coś tam wstawią fajnego w zamian .
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 10:36   #380
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Proszę o dopisanie do listy:
Łęczna - Natura w Wamexie (dwie szafy)

Gdyby któraś z Was z woj. lubelskiego miała po drodze do Łęcznej, to przy dworcu autobusowym jest właśnie Wamex, a tam Natura z dwoma szafami, zwykle pełniutkimi (ostatnio brakowało tylko pękaczy), przewijają się tu w zasadzie wszystkie limitowanki i rzadko widuję puste przegródki po czymkolwiek. Tak więc jeśli będziecie w okolicy to korzystajcie.
Aaaa rzeczywiście jakoś zawsze bywam w Łęcznej nocą, i widziałam nawet że tam jest Natura ale już zawsze była zamknięta kiedy przejeżdżałam
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:40   #381
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

lejdi nati: zmien link do kwc, powinien byc ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=1076

a Ty wpisalas jako slowo wyszukiwania essence i sa tez kosmetyki / perfumy z innych firm
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:46   #382
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
lejdi nati: zmien link do kwc, powinien byc ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=1076

a Ty wpisalas jako slowo wyszukiwania essence i sa tez kosmetyki / perfumy z innych firm
Oj rzeczywiście śpieszyłam się i tak jakoś wyszło. Już zmienione
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:51   #383
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Jak byłam ostatnio w mojej Naturze, to akurat pędzelka do kresek nie mieli (kupiłam tusz, ale i tak przyjechałam przede wszystkim po ten pędzelek). Poszłam do Douglasa, bo to dosłownie żabi skok. Już stoję przy kasie, a mnie babka pyta czy nie chcę kupić jeszcze błyszczyka Essence. Mieli jakieś tam takie... Nie wciskała mi żadnych innych, tylko z tej samej firmy Potraktowała mnie równie sympatycznie, co poprzednią babkę, która zrobiła zakupy za 200 zł, a nie 7

Inna sytuacja, pytam w Douglasie, czy mają może kosmetyki Essence, miałam nadzieję, że może dorzucą, ale uprzejmie mi wytłumaczyła w których Douglasach znajdę

Sądzę więc, że można trafić na paskudną babę z problemami hormonalnymi, ale ja akurat miałam to szczęście, że zawsze trafiałam na te, które nie patrzyły, że ktoś kupuje tusz 10x tańszy.
Sama bardzo lubię chodzić do Douga na Floriańskiej - mam na tyle szczęścia, ze trafiam zawsze na miłe Panie. Zawsze mi dorzucą jakąś próbkę droższych kosmetyków nie patrząc na to na ile widnieje rachunek. Jedna z nich to nawet parę razy pomogła mi wybrać kosmetyki. Ucięła sobie nawet ze mną pogawędkę. Mówiła, że niejednokrotnie starają się nawet polecać Essence, bo chociaż to marka przeznaczona dla nastolatek, to ma naprawdę fajne kosmetyki i kiedy ktoś np. nie jest pewien czy dany kolor lakieru, cieni jest odpowiedni - polecają Essence. Bo jakoś dobra, cena przystępna - akurat w sam raz na wypróbowanie. I często się okazuje, ze kobiety przy Essence zostają
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:01   #384
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Przez dluuugi czas moim ulubionym różem był róż mineralny z essence 2 w 1 w kolorze 03 - bronzing star. Wyglada o tak:
http://www.chrivic.com/shop/index.ph...&product_id=43
Czy wiecie moze, czym mozna go zastapic, co ma podobny kolorek? Bo jest juz nie do zdobycia raczej a tak go lubilam
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:30   #385
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Sama bardzo lubię chodzić do Douga na Floriańskiej - mam na tyle szczęścia, ze trafiam zawsze na miłe Panie. Zawsze mi dorzucą jakąś próbkę droższych kosmetyków nie patrząc na to na ile widnieje rachunek. Jedna z nich to nawet parę razy pomogła mi wybrać kosmetyki. Ucięła sobie nawet ze mną pogawędkę. Mówiła, że niejednokrotnie starają się nawet polecać Essence, bo chociaż to marka przeznaczona dla nastolatek, to ma naprawdę fajne kosmetyki i kiedy ktoś np. nie jest pewien czy dany kolor lakieru, cieni jest odpowiedni - polecają Essence. Bo jakoś dobra, cena przystępna - akurat w sam raz na wypróbowanie. I często się okazuje, ze kobiety przy Essence zostają
zgadzam się w calej rozciaglosci Regularnie bywam na Florianskiej w celach Essencowych i zawsze panie są bardzo mile zaraz po wprowadzeniu nowosci, jedna z pan sama zaproponowala, ze poszuka mi na zapleczu pedzelka do rozcierania cieni, na ktorym mi bardzo zalezalo Gdy nie znalazla- dala mi wizytowke tego Douglasa i powiedziala, zeby sie nie krepowac, dzwonic i sie dopytywac czy sa
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:45   #386
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

No po prostu aż chce sie tam chodzić ^^
Ja mam nawet kartę Douglasa, którą wyrobiły mi same z siebie, gdy kupowałam chyba bazę pod cienie za 30 złotych - a kartę ponoc wyrabia się od 100 w górę Takich zakupów to ja tam nigdy nie zrobiłam

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2011-06-21 o 14:46
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:56   #387
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Przyłączę się do zachwytów nad Douglasem na Floriańskiej też zawsze dostaję próbeczki, a mojej koleżance również zaproponowano kartę przy zakupach za ok. 20 zł mnie niestety ten zaszczyt jeszcze nie kopnął
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 15:05   #388
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Taaak jest tam naprawdę miło
I szafa Essence całkiem dobrze zaopatrzona tez
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 16:23   #389
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
Są 2 szafy
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Heh dobrze wiedzieć ja się tam nie zapuszczam, jakaś taka okolica niefajna
Właśnie tez mi się wydała taka... podejrzana Mnóstwo w okolicy dworca knajp, barów piwnych, przypominających speluny No i monopolowych Do tego pełno typów spod ciemnej gwiazdy albo w stanie nieważkości i głębokiego upojenia Takie były moje pierwsze obserwacje i wrażenia z Lublina po opuszczeniu budynku dworca Dobrze, że nie byłam sama, bo naprawdę aż strach...

Powtarzałam to już nie raz, ale powtórzę jeszcze raz, bo N swoim podejściem do klientów mnie dobija... Gdyby nie Essence i Catrice (no i My Secret, czasami) moja noga by więcej nie przekroczyła progu Natury!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 16:37   #390
latoszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
GG do latoszunia
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Na Floriańskiej raz mnie potwornie baba wkurzyła, kiedy stałam tam najpierw pół godziny, bo obsłużyła babkę przede mną, a później jeszcze kosmetyki które położyłam na ladzie przesunęła w kąt i zajęła się kolejną babką. ale 'innymi razami' jedna grzecznie odpowiadała mi kiedy może się pojawić BB, dała wizytówkę, a jeszcze inna zaproponowała mi kartę, kiedy kupowałam tylko błyszczyk SWM! i wszystko milutko wytłumaczyła i polecała wyrobić tę kartę, bo opłaca się nawet przy małych zakupach. więc trzeba po prostu trafić
latoszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.