studnióweczka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 22:11   #1
futurustic
Raczkowanie
 
Avatar futurustic
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 179
GG do futurustic

studnióweczka :)


cześć dziewczyny! po długich i męczących poszukiwaniach sukienki, wkońcu ją znalazłam. jak sądzicie, ładna? bo ja jestem w niej zakochana planowałam założyć czarne szpilki na wejście a na dalszą część balu czarne baleriny. ale mam problem są nimi: fryzura, marynarka i torebka. pomóżcie!

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
futurustic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 22:59   #2
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: studnióweczka :)

Sukienka fajna (skąd?) oczywiście poza czerwonymi ramiączkami :P
Buty bym widziała tutaj nude, a torebkę jakąś w brązie, lub w kolorze z sukienki A włoski rozpuszczone fale
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 23:05   #3
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: studnióweczka :)

Też pierwsze mi się rzuciło w oczy te ramiączka. Sukienka ładna, ja bym jednak nie dawała butów w kolorze nude, bo będzie już za blado i za nudno. Czarne mogą zostać, tylko dodaj jeszcze jakiś czarny akcent, np. bransoletka na rękę, torebka, czy coś do włosów
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 23:14   #4
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: studnióweczka :)

Sukienka jest spoko.
Jak w większości przypadków polecam skromne, czarne dodatki + kok/jakieś upięcie
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 00:10   #5
klaudia 2010
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: moje wymarzone miejsce ;)
Wiadomości: 289
Dot.: studnióweczka :)

a ja raczej buty, marynarkę i torebkę wybrała w kolorze czarnym
a jeśli chodzi o fryzure to może jakieś upięcie/kok - myślę, że jak najbardziej
klaudia 2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 02:05   #6
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: studnióweczka :)

Wg mojej subiektywnej opinii ta sukienka jest tragiczna... Zero klasy, tania satynka, pospolity krój. Jesteś bardzo ładną kobietą i tylko sobie zrobisz nią krzywdę. Poza tym jeszcze jedna sprawa - dress code studniówki to suknia WIECZOROWA. Suknia wieczorowa sięga do ziemi lub do połowy łydki, nie wyżej. Twoja sukienka to sukienka koktajlowa (choć i tak zbyt krótka - max. 6 cm od środka kolana powinno być). Ja pomyślałabym o sukience długiej, klasycznej w kroju, czarnej (ten kolor jest w kreacjach wieczorowych najbardziej eleganckim) i o perłach. Jeśli będziesz mieć do tego staranną fryzurę, matowy makijaż wieczorowy (żadnych błysków!) będziesz królową balu. Poza tym nie będziesz się wstydzić zdjęć za 10 lat. Niech klasa weźmie górę nad hormonami podczas tego jedynego w życiu balu studniówkowego i niech suknie wieczorowe takimi pozostaną. Tańczenie poloneza w krótkiej sukience to gafa, niezależnie od tego ile koleżanek będzie się z tym nie zgadzać.
Krótkie sukienki będziecie nosić jeszcze miliony razy. Okazja do założenia długiej (wieczorowej) może się szybko nie powtórzyć. Warto tego wieczoru poczuć się wyjątkowo.
PS W kwestii butów - czarne dodatki do brązowego stroju to spore ubraniowe faux pas wg wyznaczników klasycznej elegancji.
__________________
Keep movin!

Edytowane przez Salalina
Czas edycji: 2012-01-23 o 02:10
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 06:18   #7
lina19
Raczkowanie
 
Avatar lina19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 173
Dot.: studnióweczka :)

Niestety nie każdy czuje się dobrze i swobodnie w długich sukniach, niektórym nie pasuje też do figury
Studniówka jest głównie po to, żeby się porządnie wybawić przed maturą, więc czego byś nie założyła - będzie dobrze Oczywiście w granicach rozsądku i dobrego smaku. Wg mnie sukienka może być, widziałam dużo gorszych na swojej studniówce. A więc idz i baw się dobrze!
lina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 08:11   #8
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: studnióweczka :)

Mi się średnio podoba (ale to dlatego, że nie lubię brązów), ale myślę, że ładnie w niej wyglądasz.

I absolutnie nie zgadzam się, że sukienka na studniówkę powinna być do kostek. Czasy się zmieniają. Nie sądzę, żeby autorka miała wstydzić się swojej kreacji za kilka lat tylko dlatego, że jest takiej, a nie innej długości.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 08:55   #9
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: studnióweczka :)

Jest okej, wiadomo, że jak zrobisz makijaż wieczorowy, upniesz ładnie włosy (możesz pokombinować z grzywką), dodasz biżuterię (ja bym stawiała na srebrną albo czarną, skoro masz czarne butki i torebkę) to będzie zupełnie inaczej

A odnośnie długich sukienek. Jak patrzę na kreacje dziewczyn sprzed kilku lat to myślę sobie "dzięki Bogu moda się zmienia", błagam! Pokażcie mi choć kilka dobrze ubranych, te gorsety i spódnice z paskudnych materiałów były straszne! I dobrze ktoś tu napisał, nie każdemu długa sukienka pasuje
Pozdrawiam
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 10:35   #10
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: studnióweczka :)

Sukienka taka sobie, jak dla mnie mało interesująca.

Zgadzam się, moda się zmienia i nie każdemu pasuje długa suknia. Bo np nie widzę niskiej dziewczyny w długiej sukience. Zresztą tą sukienkę, co jest na zdjęciu autorka prędzej założy jeszcze na jakieś wesele czy inną imprezę. A długa suknia wieczorowa byłaby na raz- dla mnie akurat niepraktyczne.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 10:39   #11
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: studnióweczka :)

Śliczna sukienka
Zamiast marynarki bym widziała proste, czarne bolerko
Buty i torebkę w kolorze cielistym, a biżuterię złotą
Masz długie włosy, więc rozpuszczone, lekko falowane, część może być spięta nieco wyżej
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 11:08   #12
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: studnióweczka :)

Spoko jest, ale nudzą mnie już sukienki w tym styluuu
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:12   #13
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: studnióweczka :)

Cytat:
Napisane przez malenkarybunia Pokaż wiadomość
Sukienka fajna (skąd?) oczywiście poza czerwonymi ramiączkami :P
Buty bym widziała tutaj nude, a torebkę jakąś w brązie, lub w kolorze z sukienki A włoski rozpuszczone fale
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:32   #14
oskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 45
Dot.: studnióweczka :)

Buty w odcieniach brązu lub cieliste. To samo z torebką.
oskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 14:21   #15
Bulleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 208
Dot.: studnióweczka :)

Ja bym zostawiła czarne buty, do tego czarny żakiet i czarną torebkę. Będzie klasycznie, ale przy tym unikniesz wpadki ze złym doborem kolorów. Myślę, że dobrze wyglądasz, makijaż taki w którym czujesz się najlepiej, a z włosów wyczaruj śliczne loczki.
Bulleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:06   #16
futurustic
Raczkowanie
 
Avatar futurustic
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 179
GG do futurustic
Dot.: studnióweczka :)

sukienkę kupiłam w osiedlowym sklepiku, gdzie było mnóóóóóstwo sukienek za rady dziękuję. włosy chciałam pokręcić i spiąć na jeden bok, ale nie jestem pewna czy pasowałoby :C
__________________
od 21.03.2010 - zapuszczam włosy
21.10.2011 - szcześliwie zakochana
17.12.2011 - szczęśliwy kierowca


OCHRONA ŚRODOWISKA
futurustic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:07   #17
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: studnióweczka :)

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
Wg mojej subiektywnej opinii ta sukienka jest tragiczna... Zero klasy, tania satynka, pospolity krój. Jesteś bardzo ładną kobietą i tylko sobie zrobisz nią krzywdę. Poza tym jeszcze jedna sprawa - dress code studniówki to suknia WIECZOROWA. Suknia wieczorowa sięga do ziemi lub do połowy łydki, nie wyżej. Twoja sukienka to sukienka koktajlowa (choć i tak zbyt krótka - max. 6 cm od środka kolana powinno być). Ja pomyślałabym o sukience długiej, klasycznej w kroju, czarnej (ten kolor jest w kreacjach wieczorowych najbardziej eleganckim) i o perłach. Jeśli będziesz mieć do tego staranną fryzurę, matowy makijaż wieczorowy (żadnych błysków!) będziesz królową balu. Poza tym nie będziesz się wstydzić zdjęć za 10 lat. Niech klasa weźmie górę nad hormonami podczas tego jedynego w życiu balu studniówkowego i niech suknie wieczorowe takimi pozostaną. Tańczenie poloneza w krótkiej sukience to gafa, niezależnie od tego ile koleżanek będzie się z tym nie zgadzać.
Krótkie sukienki będziecie nosić jeszcze miliony razy. Okazja do założenia długiej (wieczorowej) może się szybko nie powtórzyć. Warto tego wieczoru poczuć się wyjątkowo.
PS W kwestii butów - czarne dodatki do brązowego stroju to spore ubraniowe faux pas wg wyznaczników klasycznej elegancji.
chylę czoła, wyjęłaś mi z ust wszystko co sądzę o krótkich sukienkach na studniówkę, które wyglądają jak dla gimnazjalistek lub na zwykłe imprezy, bez włożenia jakiegokolwiek wysiłku
mam tylko nadzieję, że moda na normalne długie suknie jeszcze powróci

ps. oglądałam zdjęcia ze studniówki w moim liceum z tego roku. tragedia... prawie wszystkie dziewczyny miały sukienki o wyglądzie typowo sieciówkowym, czarna kopertówka i platformy nude

edit: długie gorsetowe sukienki są oczywiście okropne, ale to nie decyduje o tym że wszystkie długie sukienki są brzydkie moje kochane sądziłam że przy ocenie jakiegoś typu ubrań nie bierzemy pod uwagę całkowitego bezguścia.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2012-01-23 o 15:15
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:41   #18
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: studnióweczka :)

Nie chcę się z nikim tutaj wykłócać, każdy ma swoje zdanie i swój gust, ja to szanuję. Powtórzę się: nie każdemu długa sukienka pasuje, a pomyślcie jeszcze o tym, że długie suknie są droższe (tym bardziej te ładne, w dobrym guście, a nie jakiś kicz) i być może nie każdego na nie stać
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 15:59   #19
chocolatto
Raczkowanie
 
Avatar chocolatto
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 42
Dot.: studnióweczka :)

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
Nie chcę się z nikim tutaj wykłócać, każdy ma swoje zdanie i swój gust, ja to szanuję. Powtórzę się: nie każdemu długa sukienka pasuje, a pomyślcie jeszcze o tym, że długie suknie są droższe (tym bardziej te ładne, w dobrym guście, a nie jakiś kicz) i być może nie każdego na nie stać
Zgadzam się Od siebie dodam , że wiele niskich dziewczyn , pomimo włożenia szpilek i tak nie może sobie na długą pozwolić , bo i tak bardzo skraca. Ja osobiście myślałam o długiej. Nawet znalazłam śliczną , spełnienie moich marzeń. Niestety , jestem niska , mam krótkie nogi i pomimo 13 cm szpilek to nie wyglądało zbyt dobrze. skróciło mnie strasznie. Uważam , że krótka sukienka też jest dobra. Trzeba tylko odpowiednią znaleźć i się nie poddawać. Wszelkie dodatki , fryzura i makijaż działają cuda - Zestaw z krótką sukienką może prezentować się elegancko i z klasą.
Co do sukienki ze zdjęcia : nie mój styl i kolory. Osobiście nie zdecydowałabym się na taką. Ale każdy ma inny gust Jednak jeśli ci odpowiada to ok ładnie na Tobie leży co do fryzury : ja bym trochę je upięła , jednak tak nie do końca , by włosy ładnie 'zwisały'. Może zamiast marynarki - czarne bolerko ? Torebka - czarna kopertówka ? To moja sugestia
chocolatto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 17:09   #20
Bonne_nuit
Raczkowanie
 
Avatar Bonne_nuit
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 298
Dot.: studnióweczka :)

Włosy bym spięła, np. takie luźne, lekko falowane upięcie. Może coś jak na tym pokazie:
http://background3.blogspot.com/2011...012-haute.html

Na pewno marynarka. Taka klasyczna, ładnie taliowana. Możesz też poszaleć z różnymi krótkimi, tylko niezbyt ozdobnymi, bo sukienka dość pasiasta i kolorowa. Z bolerkami bym nie zadzierała, bo potrafią zrobić dużo złego. Ja się przynajmniej z nimi baaardzo nie lubię.

A z dodatków to najbardziej by mi pasowała gruba bransoleta. Tylko, że ja jestem minimalistką. No, możesz jeszcze dodać jakieś krótkie kolczyki. Obie rzeczy czarne. Albo bransoleta czarna z kremowym a kolczyki kremowe i inne tego typu kombinacje. W każdym bądź razie nie bawiłabym się już w urozmaicanie stroju
Bonne_nuit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 23:38   #21
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: studnióweczka :)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
długie gorsetowe sukienki są oczywiście okropne, ale to nie decyduje o tym że wszystkie długie sukienki są brzydkie moje kochane sądziłam że przy ocenie jakiegoś typu ubrań nie bierzemy pod uwagę całkowitego bezguścia.
Dokładnie!
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:52   #22
Coldplay
Wtajemniczenie
 
Avatar Coldplay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 201
Dot.: studnióweczka :)

Tandetna sukienka, marszczenia + satynowy połysk - o tak, moje "ulubione" połączenie . Poza tym nie lubię zestawienia brązu z czernią, nijak te kolory do siebie nie pasują..
Coldplay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 22:12   #23
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: studnióweczka :)

okropna do tego te pasy są nieprzemyślenie ułożone, przez co poszerzają okolice talii, a zmniejszają biust
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:23   #24
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: studnióweczka :)

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
PS W kwestii butów - czarne dodatki do brązowego stroju to spore ubraniowe faux pas wg wyznaczników klasycznej elegancji.
Dlaczego nietaktem są czarne dodatki do brązowej sukienki? I odpowiedz mi proszę, jakie są wyznaczniki klasycznej elegancji?
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.