Studniówka!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 13:27   #61
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Studniówka!!

Wygladasz swietnie i przynajmniej nie bedziesz wygladala jak wiekszosc dziewczyn czyli ``przesadnie odwalona``
masz sliczna figure i zadne kreacje do szczescia nie sa Ci potrzebne tak wygladasz pieknie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:39   #62
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
świetnie pięknie wyglądasz

Buty fantastyczne, mogę znać link na allegro?
http://allegro.pl/wyprzedaz-luksusow...076873533.html

Dziekuje
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:44   #63
balbinio20
Przyczajenie
 
Avatar balbinio20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: Studniówka!!

ja sobie nie wyobrazam isc w takiej sukience na studniowke! Jest bardzo ladna, ale na jakas zwykla impreze. Studniowke ma sie tylko jedna, nawet jak sie jest osoba towarzyszaca to mysle, ze trzeba sie ubrac elegancko i czuc sie wyjatkowo. Dobrze ze mam swoja studiowke za soba, bo jak widze obecne trendy w studiowkowej modzie to chyba sama bym nie wiedziala jak sie ubrac.
__________________
[euc2]346070[/euc2]
balbinio20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:47   #64
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Studniówka!!

Odkryte plecy + ta długość = przesadna nagość, nie tylko na studniówce.
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:07   #65
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez balbinio20 Pokaż wiadomość
ja sobie nie wyobrazam isc w takiej sukience na studniowke! Jest bardzo ladna, ale na jakas zwykla impreze. Studniowke ma sie tylko jedna, nawet jak sie jest osoba towarzyszaca to mysle, ze trzeba sie ubrac elegancko i czuc sie wyjatkowo. Dobrze ze mam swoja studiowke za soba, bo jak widze obecne trendy w studiowkowej modzie to chyba sama bym nie wiedziala jak sie ubrac.
Na studniowke zawsze trzeba bylo ubrac sie z klasa i wyczuciem smaku i dobrego stylu. Zasada savoi vivre mowi, ze kreacja wieczorowa powinna byc dluga, do samej ziemi, gdzieniegdzie mozna natrafic na informacje, ktora dopuszcza sukienki krotkie, ale elganckie. Czy elegancja jest laczenie mini za tylek z odkrytymi plecami? Nie sadze. Studniowka to bal, a nie impreza w byle jakim klubie. A mialam sie juz nie odzywac

ale musze dodac, jeszcze tego nie powiedzialam, ze autorka wieszaka ma bardzo ladna figure
__________________
oh wow, lovely

Edytowane przez malinowydzemx3
Czas edycji: 2012-01-27 o 14:10
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:57   #66
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Studniówka!!

Jak wyżej: sukienka i figura super, ale nie na studniówkę.

Ja swoją mam jutro, byłam już na 2, ale ŻADNA dziewczyna nie była tak roznegliżowana. Mimo wszystko to bal, a nie impreza w klubie. Ja bym się czuła co najmniej głupio przed nauczycielami występując w takiej sukience, ale jeśli Tobie odpowiada...
Baw się dobrze.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:28   #67
o Kasia o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 474
Dot.: Studniówka!!

Piękny kolorek tej sukienki. Wydaje mi się, ze lepiej zamienić zielony pasek kopertówki na taki w kolorze sukienki, będzie lepiej wyglądać.
Co do ramiączka, to ja nie lubię jak wystają spod ubrania, a jeżeli jest silikonowe to będzie dodatkowo brzydko odbijać światło na wszystkich zdjęciach. Jeżeli dałoby się je odczepić, to lepiej tak zrób.
__________________
Moje postanowienia na 2012 rok:
-zapuszczam włosy,
-dbam o figurę i zdrowo się odżywiam,
-zacznę ćwiczyć.

Zapisali.pl - blog pisany z moim Tż . O wspólnym życiu i perypetiach
o Kasia o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 16:29   #68
carryoot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 980
Dot.: Studniówka!!

Wyglądasz świetnie, ale nie na studniówkę.
__________________

Wszystko. I co jeszcze..? - hedonizm
carryoot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:44   #69
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Studniówka!!

Bardzo podoba mi się Twoja sukienka Ale nie założyłabym jej na studniówkę, tylko na jakąś imprezkę
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 17:58   #70
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Studniówka!!

Może trendy się zmieniają, ale nie sądzę, żeby wszędzie był dj na studniówce... Ja rok temu miałam studniówkę w hotelu (zamku), na sali balowej/bankietowej, klimat niesamowity przez scenerię no i zabawa udana przede wszystkim przez muzykę którą grała orkiestra
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 18:04   #71
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
Może trendy się zmieniają, ale nie sądzę, żeby wszędzie był dj na studniówce... Ja rok temu miałam studniówkę w hotelu (zamku), na sali balowej/bankietowej, klimat niesamowity przez scenerię no i zabawa udana przede wszystkim przez muzykę którą grała orkiestra
U mnie także jest orkiestra i w 3/4 LO w mieście też.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 18:09   #72
chillichocolate
Raczkowanie
 
Avatar chillichocolate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 193
Dot.: Studniówka!!

Sukienka jest śliczna. Bardzo podoba mi się głęboki "dekolt" na plecach, ale rzeczywiście ten krój ma to do siebie, że bieliznę cieżko dobrać. Uważam, że to ramiączko nie wygląda atrakcyjnie - chyba najlepszy byłby biustonosz krzyżowany nisko na plecach albo przyklejany. Chyba że pójdziesz bez
Za to nie bardzo przemawia do mnie biżuteria - mam wrażenie, że to elegancki bal, pierwszy taki w życiu, więc jeśli postawiłaś na oryginalny, dość krzykliwy kolor, to biżuteria powinna być stonowana, klasyczna.
I fajniej będzie jak zasłonisz ten zielony pasek.
__________________
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
chillichocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:55   #73
Milla_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 261
Dot.: Studniówka!!

jak dla mnie slicznie!!! Zielony kolor jako inny akcent kolorysztyczny całkowicie mi nie przeszkadza zmieniłabym tylko biżu... a tak paza tym to wyglądasz bardzo bardzo ładnie! Troche sexi..ale ze smakiem !!!! brawo!
__________________
my home is where my heart is
Milla_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:30   #74
antygonglowa
Raczkowanie
 
Avatar antygonglowa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Studniówka!!

Niestety, nie w moim guście.
A to czy pasuje taka sukienka na studniówkę to zależy od szkoł i uczniów. Jeśli wszyscy ubiorą się tak ... "krótko". To nawet okej. Przynajmniej biustem nie świecisz. W mojej szkole stuniówka to BAL.
antygonglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:41   #75
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Studniówka!!

Oj Dziewczyny, nie przesadzajcie! Dziewczyna wygląda pięknie mnie się nawet ten zielony akcent podoba, ale ramiączka koniecznie zdejmij

ja miałam 100dniówke 5lat temu!! i już wtedy miałyśmy gołe plecy itd

a dwie laski z mojej klasy zaszalały i załozyły mini (wiele krótszą od tej), z dekoltem na całe plecy, a z przodu dekolt był do pępka to dopiero była przesada... Ale Ty masz zakryty biust i wyglądasz moim zdaniem po prostu cudnie
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:41   #76
Kiciaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: Studniówka!!

Krój sukienki jest piękny. Zmieniłabym materiał (santyna kojarzy mi się z czymś staromodnym). Jeśli figura jest ospowiednia to nie zastanawiałabym się ani minuty.
Kiciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 00:05   #77
mk1304
Raczkowanie
 
Avatar mk1304
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 102
Dot.: Studniówka!!

moim zdaniem ten zielony pasek w niczym nie przeszkadza, torebka jest tylko na wejscie, tańczyć z nią nie będziesz, pewnie zostawisz na krzesełku albo i nawet w szatni
mk1304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:54   #78
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Studniówka!!

Zielony pasek w kopertówce już zniknął, jest zastąpiony takim w kolorze sukienki
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 09:28   #79
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność wypowiedzi, więc jeśli ktoś zamieszcza swoje zdjęcie z prośbą o komentarz to mam prawo go dodać. Dla mnie strój jest po prostu wulgarny. Można wyglądać ładnie/ elegancko/ seksownie nie pokazując dupska.
Można się wypowiedzieć ładnie i elegancko nie pokazując chamstwa. Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz konsekwentnie wyznawać swoje zasady wolności języka i wypowiedzi wychowując córkę
Moim zdaniem sukienka jest ładna, ładnie leży, a co do długości - tyłka nie widać. Ja na swojej studniówce miałam sukienkę długą do ziemi i wcale nie czułam się w niej dobrze. Co gorsza - nie wyglądałam dobrze. Jeśli autorka dobrze się czuje w tej długości, a do tego ma świetne nogi, to moim zdaniem dopóki nie widać pośladków (a nie widać i nie sądzę, żeby było je widać przy pochylaniu) nie powinna mieć oporów przed wyglądaniem tak, jak chce. Dekolt na plecach to nie dekolt na biuście, więc głębokość również mnie nie razi. Wyglądasz super i baw się dobrze
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 09:41   #80
kassia1981
Raczkowanie
 
Avatar kassia1981
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 264
Dot.: Studniówka!!

kassia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 11:09   #81
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość
Odkryte plecy + ta długość = przesadna nagość, nie tylko na studniówce.
Zgadzam się, osobiście bym się tak nie ubrała,ale jeśli Ty się dobrze czujesz to czemu nie? Baw się dobrze.

Fajnie,że udało się zmienić pasek na torebce
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:56   #82
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Studniówka!!

Ten strój jest straszny. Nie na studniówkę, nikt w porządnym liceum nie wpuściłby cię tak ubranej... Mi by było wstyd się tak pokazać przed nauczycielami, studniówkę miałam trzy lata temu i jak ktoś by się tak ubrał to kiepsko by z nim było Ale co szkoła to obyczaj, widzę...
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".

Edytowane przez ever-dream
Czas edycji: 2012-01-28 o 16:00
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:00   #83
carryoot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 980
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez blondette Pokaż wiadomość
Tą kopertówkę kupiłam dzisiaj i podoba mi się jej krój i to ze jest zamszowa , bo pasuje do butów, wiec na pewno ją wezmę, ale macie racje, co do tego zielonego. Jutro na pewno pojadę i poszukam jakiejś tasiemki czy coś wykombinuje
I dodaje buty w zbliżeniu. Niestety drugiego, lepszego zdjecia nie udalo sie załadowac .

I dziekuje za wszystkie komplementy
Mi ten paseczek na torebce bardzo się podobał.
Przecież nie wszystko musi być ściśle dopasowane.
__________________

Wszystko. I co jeszcze..? - hedonizm
carryoot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:05   #84
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Studniówka!!

Mi się nie podoba, bo taka sukienka kojarzy mi się bardziej "do cioci na imieniny" niż na studniówkę... Za to butki masz ładne, kopertówkę też Pasek w kopertówce może i nie pasuje, ale torebka jest ładna. Jak będziesz szukać paska, to koniecznie postaraj się znaleźć jakiś kolor, który pasuje do sukienki, ale nie jest identyczny. Jak będzie w kolorze sukienki, to trochę tandetnie będzie to wyglądało... Polecam kolor karmelowy
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:12   #85
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Ten strój jest straszny. Nie na studniówkę, nikt w porządnym liceum nie wpuściłby cię tak ubranej... Mi by było wstyd się tak pokazać przed nauczycielami, studniówkę miałam trzy lata temu i jak ktoś by się tak ubrał to kiepsko by z nim było Ale co szkoła to obyczaj, widzę...
dokladnie.
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:43   #86
futurustic
Raczkowanie
 
Avatar futurustic
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 179
GG do futurustic
Dot.: Studniówka!!

sukienka sama w sobie jest piękna a kolor - przecudowny

czasy się zmieniły i nie trzeba iść w sukni do ziemi na studniówke żeby wyglądac pieknie i z klasą. z roku na rok moda idzie do przodu i dziewczyny zakładaja coraz to wymyślne sukienki nie ma co tu jej oskarżac że wygląda jakby szła do burdelu bo jest to conajmniej niedorzeczne. mam nadzieje że nie bierzesz do siebie tych negatywnych komentarzy na wizażu. może to tylko zazdrosc za te piekne nogi?
__________________
od 21.03.2010 - zapuszczam włosy
21.10.2011 - szcześliwie zakochana
17.12.2011 - szczęśliwy kierowca


OCHRONA ŚRODOWISKA
futurustic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:38   #87
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
Może trendy się zmieniają, ale nie sądzę, żeby wszędzie był dj na studniówce... Ja rok temu miałam studniówkę w hotelu (zamku), na sali balowej/bankietowej, klimat niesamowity przez scenerię no i zabawa udana przede wszystkim przez muzykę którą grała orkiestra
na mojej studniówce 6 lat temu był dj i studniówka była właśnie w hotelu na sali takiej jak u ciebie... ale ale... byłyśmy ubrane tak jak piszę o tym poniżej

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Oj Dziewczyny, nie przesadzajcie! Dziewczyna wygląda pięknie mnie się nawet ten zielony akcent podoba, ale ramiączka koniecznie zdejmij

ja miałam 100dniówke 5lat temu!! i już wtedy miałyśmy gołe plecy itd

a dwie laski z mojej klasy zaszalały i załozyły mini (wiele krótszą od tej), z dekoltem na całe plecy, a z przodu dekolt był do pępka to dopiero była przesada... Ale Ty masz zakryty biust i wyglądasz moim zdaniem po prostu cudnie
jestem z tego samego rocznika i żadna z dziewczyn na mojej studniówce się tak nie ubrała - prawie wszystkie miałyśmy suknie do ziemi (choć teraz uważam, że taki styl jaki był wtedy modny nie był najlepszy, ale wciąż studniówka to przecież BAL maturalny, a nie imprezka, nie mówiąc już o tym, że po prostu fajnie jest założyć ten choć jeden raz w życiu długą, elegancką kieckę), niewiele dziewczyn zdecydowało się na sukienki przed kolana lub tuż za nie (i to one wyglądały raczej dziwnie na naszym tle) - tak czy siak żadna nie ubrała się jak na imprezę bo to nie był ten rodzaj imprezy

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
A moim zdaniem te buty są świetne, uwierz że da się przetańczyć w takich całą noc bez problemu, wystarczą np. dobre żelowe wkładki i jest super .
owszem też mi się podobają
ale co z tego skoro się nie nadają na taką okazję?
a biorąc pod uwagę, że są odkryte wkładka będzie widoczna (nie mówię o pięcie, bo tam akurat przy takich butach nie ma największe nacisku)

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez blondette Pokaż wiadomość
Dzieki za pozytywny i konstruktywny komentarz Ostatanio obejrzałam bardzo dużo zdjęć z różnych studniówek i też widziałam mnóstwo dziewczyn w podobnych długościach. Ja sie na pewno źle nie bede czuła. Moze caly zestaw nie jest super elegancki , ale czy żeby wygladac z klasą to trzeba mieć czarna sukienkę?
Co do rajstop, to mam bezszwowe i bez placow ,więc zobacze które mi beda lepiej pasowały.
a co to za rajstopy te bez palców? ja takich nigdzie nie mogę znaleźć
bezszwowe ok, ale jak mówię bez palców to w Gattach i innych takich patrzą na mnie jak na kosmitkę
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2012-01-28 o 22:40 Powód: liter.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:45   #88
olcia317
Raczkowanie
 
Avatar olcia317
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Studniówka!!

Sukienki do ziemi to już przeżytek,w tej wyglądasz pięknie i jeszcze ta figura ! dla mnie dziewczyny w sukienkach długich wyglądają poważnie i staro,okropnie a ta sukienka jest rewelacyjna
olcia317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 08:47   #89
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Studniówka!!

Masz pięknę figurę, zgranba pięęęęęęęęęęęekne noooogi suknie do ziemi wcale nie sa takie fajne i wygodne, ja miałam do ziemi i sie bardziej umęczyłam niz wybawiłam, w tańcu-skakańcu trzeba było ją trzymać rękoma, żeby się pobawić :p
Powiem tak: zmień w torebce pasek na różowy i będzie szał
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:07   #90
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Studniówka!!

Cytat:
Napisane przez futurustic Pokaż wiadomość
sukienka sama w sobie jest piękna a kolor - przecudowny

czasy się zmieniły i nie trzeba iść w sukni do ziemi na studniówke żeby wyglądac pieknie i z klasą. z roku na rok moda idzie do przodu i dziewczyny zakładaja coraz to wymyślne sukienki nie ma co tu jej oskarżac że wygląda jakby szła do burdelu bo jest to conajmniej niedorzeczne. mam nadzieje że nie bierzesz do siebie tych negatywnych komentarzy na wizażu. może to tylko zazdrosc za te piekne nogi?
Wiadomo, ze nie biore ich do siebie Sama sie zdecydowalam na taka sukienke, wiec trudno, zebym teraz zalowala tego czy cos Studniowka byla swietna! Super sie bawiłam! Byly dziewczyny z jeszcze krotszymi sukienkami A w mojej czulam sie bardzo swobodnie i dobrze!!!
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.