Ranking szkół rodzenia w Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 17:33   #1
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248

Ranking szkół rodzenia w Lublinie


Witam drogie Wizażanki
ponieważ powoli zaczynam rozglądać się za najlepszą szkołą rodzenia w Lublinie, byłabym ciekawa Waszych opinii, konkretnych wskazówek w tym temacie.
Wiem, że podobny wątek na wizażu jest, ale z tego co widzę odzew na nim praktycznie żaden. mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 19:32   #2
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

witam fajny wątek, którego treść mnie zainteresuje, czekam na opinie doświadczonych ciężarówek, ja pierwszą dzidzi nosze pod sercem wieć nie posiadam konstruktywnych opinii co do szkół rodzenia
coventry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 21:47   #3
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
witam fajny wątek, którego treść mnie zainteresuje, czekam na opinie doświadczonych ciężarówek, ja pierwszą dzidzi nosze pod sercem wieć nie posiadam konstruktywnych opinii co do szkół rodzenia
Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Witam drogie Wizażanki
ponieważ powoli zaczynam rozglądać się za najlepszą szkołą rodzenia w Lublinie, byłabym ciekawa Waszych opinii, konkretnych wskazówek w tym temacie.
Wiem, że podobny wątek na wizażu jest, ale z tego co widzę odzew na nim praktycznie żaden. mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.
Dziewczyny polecam wam szkołę rodzenia "Lidia Ruta"
http://www.szkolarodzenia-lublin.pl/
W pierwszej ciaży chodziłam na zajęcia właśnie do pani Lidi. Jest ona położną na Kraśnickich. Zajęcia w małym gronie i takiej domowej atmosferze. Pani Lidia super prowadzi zajęcia, jest naprawdę miłą i symptyczną osobą.
Ja się zapisywałam jakoś w czerwcu, tp miałam wtedy na koniec listopada. Zajęcia zaczęłam koniec sierpnia początek września.

Podczas gdy rodziłam miałam szczęście, że byłam na zmianie pani Lidi. Bardzo pomagała mi jej obecność. Potem przekazała mnie w dobre ręce jak szła już do domu.

Dziewczyny ogólnie warto się wybrać do szkoły rodzenia. Dużo przydatnych informacji, przygotowanie do porodu, ćwiczenia ruchowe, warsztaty z karmienia piersia, kąpania i ubierania maluszka, wiązanie chusty.
__________________
Oliwia

Edytowane przez Malemalenstwo
Czas edycji: 2012-02-20 o 21:50
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 16:50   #4
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Dzieki wielkie za info, juz kiedyś słyszałam pozytwne opinie o p. Lidii Ruta
ja chce rodzic na Jaczewskiego i wolałabym "zaprzyjażnić się" z kimś z psk4
coventry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:16   #5
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Również polecam p. Lidię. Chodziliśmy z mężem kilka lat temu, przy pierwszym dziecku a teraz, mając dwumiesięcznego malucha, nadal korzystamy z rad, jakie wtedy nam dała. Fajna, miła atmosfera, spotkanie po rozpakowaniu było b. miłe.
P. Ruta bardzo mi też pomogła już po porodzie, podczas nawału pokarmu, gdy zrobił się zastój.
No ale fakt, pracuje na Kraśnickich.
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 08:22   #6
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

my właśnie się zapisaliśmy na Lubartowską. To dopiero początek, ale wstępnie mi się podoba. Położne są bardzo miłe, odpowiadają na wszystkie pytania.
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 16:45   #7
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Malemaleństwo, a czemu Ty nam zniknęłaś z forum? jak się czujesz?
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 20:41   #8
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Malemaleństwo, a czemu Ty nam zniknęłaś z forum? jak się czujesz?
forum podczytuje, nie mam weny jakoś na pisanie. Zresztą tyle tam was teraz jest, że ciężko będzie mi się wbić. Czuje się jak narazie oki. Raz są dni lepsze raz gorsze, no ale apetyt mi wkońcu wrócił, więc się cieszę
Tak się zastanawiam, czy by nie założyć jakiegoś wątku dla mam 2012 z Lublina i wogóle z woj. lubelskiego
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 20:50   #9
karolka333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
forum podczytuje, nie mam weny jakoś na pisanie. Zresztą tyle tam was teraz jest, że ciężko będzie mi się wbić. Czuje się jak narazie oki. Raz są dni lepsze raz gorsze, no ale apetyt mi wkońcu wrócił, więc się cieszę
Tak się zastanawiam, czy by nie założyć jakiegoś wątku dla mam 2012 z Lublina i wogóle z woj. lubelskiego
hej dziewczyny jestem w 20 tyg od ktorego tygodnia sie chodzi do szkoly rodzenia ? I czy ktoras ma opinie na temat szk.rodzenia na lubartowskiej? pozdrawiam
karolka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:07   #10
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Cytat:
Napisane przez karolka333 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem w 20 tyg od ktorego tygodnia sie chodzi do szkoly rodzenia ? I czy ktoras ma opinie na temat szk.rodzenia na lubartowskiej? pozdrawiam
najlepiej zacząć gdzieś 26tc. No, ale najlepiej dowiedz się w szkole rodzenia do której chcesz chodzić.
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 07:56   #11
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam wam szkołę rodzenia "Lidia Ruta"
http://www.szkolarodzenia-lublin.pl/
W pierwszej ciaży chodziłam na zajęcia właśnie do pani Lidi. Jest ona położną na Kraśnickich. Zajęcia w małym gronie i takiej domowej atmosferze. Pani Lidia super prowadzi zajęcia, jest naprawdę miłą i symptyczną osobą.
Ja się zapisywałam jakoś w czerwcu, tp miałam wtedy na koniec listopada. Zajęcia zaczęłam koniec sierpnia początek września.

Podczas gdy rodziłam miałam szczęście, że byłam na zmianie pani Lidi. Bardzo pomagała mi jej obecność. Potem przekazała mnie w dobre ręce jak szła już do domu.

Dziewczyny ogólnie warto się wybrać do szkoły rodzenia. Dużo przydatnych informacji, przygotowanie do porodu, ćwiczenia ruchowe, warsztaty z karmienia piersia, kąpania i ubierania maluszka, wiązanie chusty.
Cytat:
Napisane przez aagnieszka Pokaż wiadomość
Również polecam p. Lidię. Chodziliśmy z mężem kilka lat temu, przy pierwszym dziecku a teraz, mając dwumiesięcznego malucha, nadal korzystamy z rad, jakie wtedy nam dała. Fajna, miła atmosfera, spotkanie po rozpakowaniu było b. miłe.
P. Ruta bardzo mi też pomogła już po porodzie, podczas nawału pokarmu, gdy zrobił się zastój.
No ale fakt, pracuje na Kraśnickich.
podpisuję siępod tym rekami moimi, męża no i córeczki . ja dodam, ze nie rodziłam na zmianie pani Lidii, ale w mojej sytuacji kryzysowej zadzwoniłam do niej, a ona zadzw do szpitala i już na mnie czekali. a jak leżałam na oddziale to codziennie mnie odwiedziła. Polecam
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 15:55   #12
madzialena-lublin
Rozeznanie
 
Avatar madzialena-lublin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 975
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywami nt. pani Lidii. Bardzo sympatyczna osoba, a przede wszystkim praktyk z dużą wiedzą. Po porodzie (miałam cc) codziennie zaglądała do nas (leżałam na sali z dziewczyną która też do niej chodziła), pomagała, nawet herbatkę na laktację przyniosła
Myślę że SR trzeba wybrać przede wszystkim pod kątem szpitala w którym chcesz rodzić. Na Kraśnickich nie ma przyszpitalnej, tylko p. Lidia.
__________________
Kamilka
madzialena-lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 20:56   #13
meeg_
Raczkowanie
 
Avatar meeg_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Ranking szkół rodzenia w Lublinie

Ja też miałam to wielkie szczęście, że trafiłam na dyżur Pani Lidii. Nie chodziłam do szkoły rodzenia i Panii Lidia wszystko dokładnie i cierpliwie mi tłumaczyła. Pokazała też mojemu mężowi co ma robić i jak mi ma pomagać. Jest naprawdę wspaniałą położną i potrafi pomóc rodzącej!
__________________
Milanek, mój największy skarb
meeg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.