Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 12:03   #4321
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
ależ kochane my też wynajmuejemy mieszkanka. dopiero za rok planujemy zaciągąć kredyt ale to na dom na wsi a nie mieszkanie w bloku.
a na party zapraszam już dziś


A ja tak troszkę nie na temat... czy mogłabyś na tym nowym wątku dopisać, że jestem Monika i mam 25 lat ( co prawda skończę w maju dopiero, ale w trakcie rozwiązania już tyle będę miała) ?

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Oj to smutno... Oby jutro wrócił.
Ja mam swojego na co dzień, a i tak mi go brakuje jak np. musi wrócić późno wieczorem.
Póki co siedzimy oboje jak na szpilkach i czekamy na decyzję jego szefa czy jadą na kolejną budowę czy wracają. Oczywiście poryczałam się jak bóbr, bo w ciągu tygodnia łatwiej mi znosić rozłąkę, całe dnie w pracy to jakoś ucieka ten czas, ale weekendy mnie dobijają. Nie mówiąc o tym, że teraz okres przedświąteczny, poza tym TŻ ma urodziny 4 kwietnia i bardzo bym chciała, żeby był na miejscu. Trzymajcie kciuki Kochane.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:15   #4322
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
wypiłabym sobie piweczko
też za mną chodzi piweczko niepasteryzowane albo winko... jeszcze wczoraj oglądałam z mężem czeski film, w którym akcja toczyła się w winnicach i ciągle degustowali winko... i tak mi się zachciało... i jeszcze jak patrzę do barku (niestety na drzwi z szybką jest zamykany) i tak na mnie spogląda moje ulubione winko Mogen David.... pół lampeczki można??
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
no nie, nie jest tak źle mój też porozmawia, przytuli, pogłaszcze brzuszek ale większość czasu jest poza domem z racji wykonywanego zawodu. poza tym ma swoje pasje, hobby, o których wiem nie od dziś więc nie powinnam mieć o nie pretensji (co nie znaczy, że ich nie mam.
co z tymi chłopami....
od kilku dni czuję się mega samotna i opuszczona przez małżonka... niby jest w domu, śpimy obok siebie, o nic się nie kłóciliśmy, tylko jakiś taki mruk z niego. Nie powiem, że kiedykolwiek był wylewny, ale teraz mocno mi to przeszkadza. Że sam z siebie nie podejdzie, nie przytuli, nie pogłaszcze brzuszka (bo jeszcze nie widać i on się za bardzo ojcem nie czuje), nie szepnie miłego słówka... już wiele razy mówiłam mu o tym.... i jak grochem o ścianę... Nie wymagam fajerwerków i nie wiadomo czego, ale zwyczajnie mi go brak... podczas wspólnych posiłków cisza, dopóki sama się nie odezwę.... Jakbym z obcym człowiekiem pod jednym dachem żyła.... Może jakbym kogoś z ulicy na obiad zgarnęła do domu, to byłby bardziej rozmowny... Męczy mnie to bardzo. Dziś znów zaczęłam rozmowę.. I co usłyszałam? Że jakbym mu wymyśliła pomysł na biznes, to nie musiałby nad tym myśleć i się zastanawiać cały czas. noś kuźwa.... Oboje pracujemy na etat (z tym, że ja teraz na zwolnieniu siedzę), M. z kolegą własną działalność założył i niespecjalnie im ta działalność wychodzi - przecenili rynek, więc kombinuję czym więcej się zająć... No ale przecież nie tylko o kasę chodzi. Co prawda kredyt, rachunki i inne zobnowiązania finansowe, które mamy pochłaniają ponad połowę naszych dochodów, ale przecież inni mają gorzej. Ja to się zastanawiam co będzie później.. Jak już będzie zarabiał zgodnie ze swoimi ambicjami... Będziemy obcymi ludźmi, których łączyć będą jedynie dzieci. Nie chcę tego!

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
no właśnie, zawsze ten tv leci - ja nie wiem co to ma być w ogóle
Święta powinno sie spędzać podobno miło, radośnie itp, a nie jak nie cholerny telewizor to kłótnie bo tak jest u teściów moich właśnie.
Uchleją sie do nieprzytomności, że sie nawet kładą na podłodze i śpią
Nienawidze przez nich świąt każdych czy to Wielkanocnych czy Bożonarodzeniowych - no nienawidzeeeeee!!!!!!!!!
Kiedyś miałam taki przypadek w święta:
Chciało mi sie cholernie siku i przetrzymałam chyba z dwie godziny bo już jedna osoba tam była tak nawalona, że czekałam kiedy pójdzie do wc
No ale w końcu cholercia musiałam iść sie wysikac bo by mi uszami poleciało, a że ta osoba która miała niby w końcu iść zrobić swoje zasnęła to poszłam.
I słuchajcie teraz.... Iwona - czyli ja, idzie do wc, siadam na ten klop, zaczynam robić swoje, a nagle słysze wrzask - IWONA UWAŻAJ!!!!!.
W momencie "urwałam" sikanie i zaczynam sie ubierać żeby kutwa rzygów na łebie nie mieć, ale na szczęście wc i łazienka tam osobno więc poleciał rzygać do łazienki.
Panie Boże ile ja wycierpie tam to masakra jest
po ślubie zaczęłam doceniać moją rodzinę, sposób spędzania świąt, rodzinną atmosferę (czasami przy włączonym tv, ale nie jako element główny świętowania). A u męża bez flaszeczki się nie obejdzie. I to jeszcze jakby było symbolicznie... Rozmowy nic nie dają (chyba, że akurat nie chcę być kierowcą, ale wówczas bywały pretensje, że za mało piję i się marnuje)... zobaczymy, jak w tym roku...
Calineczko, bardzo mi przykro...
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Jak to ??!!
a ja pisze z nowego mieszkanka
gratulacje Sojeczko - niech Wam się dobrze mieszka
Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
no pisza ze nie potrzebnie zasmiecamy i ze chcemy byc lepsze od nich czy cos takiegoze zazdroscimy im tempa i ze i tak jestesmy dobre bo 1 czesc zakonczylysmy duzo wczesniej niz ta 2.. ale nikt nie zauwazyl ze jakos nadal piszemy w tej czesci a tamta sobie na nas czeka tylko
to za mieszkanko! dotrzymalas slowa piszac ze dzis chcesz tam juz byc
zgadzam się, że za wcześnie kolejna część powstała... No ale co IM do tego?

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy od siostry Tż-ta i tak zerknęłam i czytam o lipcówkach i wiecie co przykro mi. Co ich obchodzi co robimy? Siedzą całe dnie przed komputerami, piszą o swoich sprawach a jeszcze kontrolują mamy wiosenne, nas. Matko czy one życia prywatnego nie mają? Przerażające, biedne kobiety. I jeszcze taka zawiść w nich, że jesteśmy obrażone niby. Jakie obrażone, bo prostu nie podoba nam się ich krytyka i wtrącanie się. I te ironiczne i bezczelne wypowiedzi jednej z nich. Ech szkoda gadać. Mam nadzieję że my się w takie zawistne ciężarówki nie zmienimy. I tyle w temacie. Aha i lepiej się więcej na ich temat nie wypowiadajmy bo pójdą do klubu i my na tym stracimy... matko jakie wysokie mniemanie o sobie.
specjalnie po Waszych komentarzach nie zaglądałam na wątek lipcowo-sierpniowy, żeby się nie denerwować, choć i tak troszkę mi ciśnienie skoczyło...
A niech sobie idą do klubu. Nie wiem, jak Wy, ale ja na tamten wątek w ogóle nie zaglądam i żadnych rad od "starszych stażem ciążowym" i bardziej zarozumiałych wizażanek nie potrzebuję. Dobrze mi w naszym gronie, choć zgodnie z terminem porodu powinnam przerzucić się do Nich. Tylko przecież nikt by mnie tam nie chciał, w tym zamkniętym gronie...

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość

No przeprowadzki to cos okropnego. My teraz wynajmujemy dwa pokoiki i tez wizja przeprowadzki Nas nie ominie raczej,bo za ciasno Nam będziea fajnie Nam się tu mieszka. Ale chyba będziemy musieli jednak trzech pokoików poszukać
pamiętam naszą przeprowadzkę i wcześniejszy remont... koszmar... wiecie, że po dwóch latach nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przewieść od rodziców. Tam w małym pokoju jakoś z moimi rzeczami byłam w stanie sie pomieścić, a u nas w 47 metrach i 2 pokojach nie jesteśmy w stanie. Pewnie to kwestia ilości szaf, których u nas mamy deficyt...
Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Witam niedzielnie!

Co do mieszkanka, my dlatego właśnie od razu kupiliśmy trzy pokojowe, bo planowaliśmy powiększenie rodziny i stwierdziliśmy, że tak będzie najrozsądniej. Metrażu nie mamy dużego, ale trzy pokoje są, oddzielna kuchnia i łazienka z toaletą osobno, więc dobrze nam się mieszka każdy ma swoje miejsce i w salonie można też kogoś przenocować w razie potrzeby. Tyle, że na razie większość rzeczy w kartonach, bo na razie w miarę ogarnięta jest tylko sypialnia i łazienka z toaletą, kuchnię powoli mi mąż kończy w przyszłym tygodniu pewnie zamontuje mi już szafki no i całe oprzyrządowanie.

A mi dzisiaj znowu sennie, śnieg już padał kilka razy, na szczęście na ziemi się nie utrzymuje, tylko mokro się robi i kałuże powstają.
Podobno od jutra ma być lepiej.
jak mi się marzyło 3 pokojowe. Niestety nasza ówczesna zdolność kredytowa pozwoliła na zakup 2 pokoi... Może kiedyś uda się zamienić, albo wybudować dom... zobaczymy... marzenia można mieć
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:29   #4323
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

i d.pa,nie poszlam do szkoly
meza mam do jutra wiec korzystam
zrobilam szybki obiad piers z kurczaka+sos chinski+ryz
takie dziwne ale nie chcialo mi sie nic innego. Mam taka ochote na sledzie ze robie na wieczor salatke z matiasow.
Matiasy+ogorki+jajka+jabl ko+cebula+majonez strasznie mi smakuje
Wogole planuje w koncu obejrzec Listy do M. Musze sie przynzac ze dzis rano znowu zaatakowalam meza bynajmniej nie protestowal haha
milej niedzieli
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:46   #4324
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Co sądzicie o tym wózku?

http://allegro.pl/4w1-tako-jumper-x-...226377083.html
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:48   #4325
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

haha oglądam własnie na TLC porodówke, smiechu z jedną kobitą pełno, główka już wychodzi a ta się drze "WYJMIJCIE TOOOO!!!"

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
To mój faworyt
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:54   #4326
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Nie znam się, ale też na niego spoglądam
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:56   #4327
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
haha oglądam własnie na TLC porodówke, smiechu z jedną kobitą pełno, główka już wychodzi a ta się drze "WYJMIJCIE TOOOO!!!"

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------



To mój faworyt
Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Nie znam się, ale też na niego spoglądam

Bardzo mi się podoba i cena też jest w miarę.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 12:58   #4328
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Marciu, to był jeden z moich faworytów. Kilka dni temu oglądałam na żywo jumpera, lareta i captivę. z tych 3 modeli Tako captiva mma największą gondolę i jest najwyższa za to rozstaw kół tylnych ma 10 cm mniejszy niż np. w laret, który w ogóle jest prześliczny. Jumper jest wymiarowo pomiędzy tymi dwoma modelami natomiast ma najmniej wygodne blokowanie kółek przednich i ma najmniejszą gondolę. Poza tym wszystkie 3 modele sa super: bardzo wygodne, zwrotne, świetne amortyzatory, duże pompowane koła. Tylko troszkę ciężkie. gondola i spacerówka w zależności od modelu 5,5-6kg, sam stelaż ok 10-11kg. ja na pewno któryś z nich zakupię (w tym momencie albo laret albo captiva)
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 13:10   #4329
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Marciu, to był jeden z moich faworytów. Kilka dni temu oglądałam na żywo jumpera, lareta i captivę. z tych 3 modeli Tako captiva mma największą gondolę i jest najwyższa za to rozstaw kół tylnych ma 10 cm mniejszy niż np. w laret, który w ogóle jest prześliczny. Jumper jest wymiarowo pomiędzy tymi dwoma modelami natomiast ma najmniej wygodne blokowanie kółek przednich i ma najmniejszą gondolę. Poza tym wszystkie 3 modele sa super: bardzo wygodne, zwrotne, świetne amortyzatory, duże pompowane koła. Tylko troszkę ciężkie. gondola i spacerówka w zależności od modelu 5,5-6kg, sam stelaż ok 10-11kg. ja na pewno któryś z nich zakupię (w tym momencie albo laret albo captiva)

Dziękuję za opinię,zaraz sprawdze te modele co piszesz.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 13:33   #4330
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię,zaraz sprawdze te modele co piszesz.
nie ma za co.
może Tobie uda się znaleźć gdzieś w necie jakieś aukcje dot. tych 2 modeli. Na allegro króluje jumper a tych raczej nie ma a w sklepach cena jumpera (bez fotelika) to ok 1000 zł, captiva i laret (też bez fotelika) ok 1100-1200 zł + 200 zł fotelik. Przynajmniej w moim mieście
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam

Edytowane przez maggie123
Czas edycji: 2012-04-01 o 13:55
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 13:35   #4331
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
nie ma za co.
może Tobie uda się znaleźć gdzieś w necie jakieś aukcje dot. tych 2 modeli. Na allegro króluje jumper a tych raczej nie ma a w sklepach cena jumpera (bez fotelika) to ok 1000 zł, captiva i laret (też bez fotelika) ok 1200 zł + 200 zł fotelik. Przynajmniej w moim mieście
Maggie gdzie byłaś oglądac wózki???
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 13:40   #4332
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię,zaraz sprawdze te modele co piszesz.
Też od razu wzięłam się za rozglądanie za tymi modelami
Choć ostatnio zakochałam się w mutsy transporter .
Tylko cena dość wysoka no i czytałam, że w niektórych przypadkach pękały centralne zawiasy[?]. Przez co mogła stać się krzywda dziecku.
Więc nie wiem czy napalać się na ten wózek, jeżeli chodzi o dizajn, czy sobie darować i lepiej nie ryzykować .

Powiem Wam szczerze, że póki, co rozglądam się za wózkiem, ale pod względem wyglądu. Natomiast bliżej miesiąca, w którym będziemy chcieli kupić dyliżans , będę patrzeć pod względem technicznym..
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 14:02   #4333
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
nie ma za co.
może Tobie uda się znaleźć gdzieś w necie jakieś aukcje dot. tych 2 modeli. Na allegro króluje jumper a tych raczej nie ma a w sklepach cena jumpera (bez fotelika) to ok 1000 zł, captiva i laret (też bez fotelika) ok 1100-1200 zł + 200 zł fotelik. Przynajmniej w moim mieście
u mnie jumper bez fotelika 1600zl,za tyle widzialam
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 14:21   #4334
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Maggie gdzie byłaś oglądac wózki???
oglądałam na smoluchowskiego w sklepie Rampers http://www.rampers.pl/www/
jeszcze na lotniczą do baby fanta chcę się wybrać.
o dziwo na stronie internetowej Krzysia (wydawało mi się, że to mega drogi sklep) ceny są podobne

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
u mnie jumper bez fotelika 1600zl,za tyle widzialam
ło rany... to jakaś zaporowa cena... na allegro zdecydowanie taniej by było
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 14:44   #4335
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Zbieram się na jazdy a tak mi się nie chce

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
u mnie jumper bez fotelika 1600zl,za tyle widzialam

Ale drogo
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 15:02   #4336
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

ja własnie wróciłam z zajeć.jestem mega zmeczona po całym weekendzie i na dodatek uciekłam z kolosa bo nic nie umiałam więc się nie chciałam kompromitować.dupa dupa dupa.smutno mi jakoś


kurna jak mnie denerwuje taka jedna laska na roku.tez jest w ciąży i tak sie z tym obnosi jakby ona jedna w ciaze zaszla z całej Ziemi.jeszcze taka nalana jest na twarzy jakbyw 8 miesiacu byla co najmniej.echh.ja powiedzialam tylko tym ludziom co chciałam i nie mam zamiaru sie z tego powodu wywyzszac
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 15:11   #4337
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cześć kochane

Co do wózków to czy nie próbowałyscie szukać używanego w b. dobrym stanie?? Mnie sie udało cały komplet kupić za połowe ceny nowego a wygląd jak ze sklepu. Czysty, nieporysowany z dodatkami ktore powinny być. Oponki troszke zjechane bo wiadomo jak sie uzywa to sie ścierają, ale niewiele starte bo mają jeszcze te włoski
Mielismy go schować bo stoi w pokoju ale mąż mowi ze lubi na niego patrzeć i niech sobie stoi.
Jerucha, pół roku se postoi jeszcze
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 15:36   #4338
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Kupiłam sobie buty Czarne czółenka na niewielkim obcasiku. Ale dziewczyny jakie ładne ubranka dla Malutka kupiłam za 10zł na rynku. Nowe z cenami. No muszę fotki trzasnąć i się pochwalić normalnie.
Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Jak ja zazdroszczę Wam własnych mieszkań. My ciągle włóczymy się po wynajmowanych. To już będzie nasze 4 wspólnie wyjęte mieszkanie w ciągu 4 lat. Marzę o jakimś własnym koncie, ale skąd zabrać na to pieniążki? Ja chyba jako jedyna (lub jedna z nielicznych) na wątku nie jestem mężatką i ślub będziemy planować dopiero po urodzeniu dzidziusia, więc żadne kredyty hipoteczne niestety nie wchodzą u nas w grę.

Poza tym ja mam dzisiaj kiepski nastrój. Już półtora tygodnia nie widziałam TŻ-ta i umieram z tęsknoty za nim. Jest iskierka nadziei, że może jutro wróci, a jeżeli nie to dopiero w piątek przed samymi świętami. Zazdroszczę Wam, że macie swoich mężczyzn przy sobie
Oj znam ból czekania na powrót na swojego chłopa...
My też na wynajmowanym, ale jutro mam rozmowę w banku w sprawie kredytu. I dla konkubinatów też dają Jutro będę wiedziała więcej. Ale dla mnie chyba bardziej opłacalne jest brać dla samotnej matki. No zobaczę jutro jak to jest.

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
też za mną chodzi piweczko niepasteryzowane albo winko... jeszcze wczoraj oglądałam z mężem czeski film, w którym akcja toczyła się w winnicach i ciągle degustowali winko... i tak mi się zachciało... i jeszcze jak patrzę do barku (niestety na drzwi z szybką jest zamykany) i tak na mnie spogląda moje ulubione winko Mogen David.... pół lampeczki można??
Moje ulubione winko Dziewczyny pisały że lampkę walnęły kiedyś Ja sobie dziś zakupiłam piwko Bavarię jabłkową na spróbowanie i Karmi malinowe.


Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Wogole planuje w koncu obejrzec Listy do M.
Super film, polecam.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Ten własnie koleżanka mi proponowała że odsprzeda, ale dopóki nie zobaczę na żywo to nie wiem. Ten zielony z kolekcji STFF.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01042012.jpg (66,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01042012_001.jpg (65,9 KB, 16 załadowań)
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś

Edytowane przez tamlin111
Czas edycji: 2012-04-01 o 15:58
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 16:58   #4339
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Jak to ??!!
a ja pisze z nowego mieszkanka
sojka, gratuluję przeprowadzki teraz tylko życzę cierpliwości przy rozpakowywaniu pudeł chyba że macie to już za sobą.

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
no pisza ze nie potrzebnie zasmiecamy i ze chcemy byc lepsze od nich czy cos takiegoze zazdroscimy im tempa i ze i tak jestesmy dobre bo 1 czesc zakonczylysmy duzo wczesniej niz ta 2.. ale nikt nie zauwazyl ze jakos nadal piszemy w tej czesci a tamta sobie na nas czeka tylko
to za mieszkanko! dotrzymalas slowa piszac ze dzis chcesz tam juz byc

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
widocznie tak.musi byc równowaga w przyrodzie.ide lulu bo padnieta jestem.dobrej nocki mamuśki!


p.s ale po nas jadą na lipcowo-sierpniowych
jak to mówią kij im w oko

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Matko ale to pięknie ujęłaś że wreszcie sie dzisiaj uśmiałam i humor lepszy
A i popieram w 100% tą wypowiedź.

Kurde oprysznicowałam sie niedawno i tak mnie plecy bolą że aż kręgosup strzela jak sie obracam. Was też boli kręgosłup?? Ja to też mam z racji leżenia przymusowego ale kurka masakrycznie napiernicza teraz - ała

mnie też bolą,zwłaszcza dolna część, tuż przy samym tyłku przeleżałam prawie 2 miesiące i teraz czasem zwijam się z bólu przy chodzeniu.

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Pobudka kochane bo nie będę mu monologu prowadzić.

A co do mamuś lipcowo sierpniowych to jedna wypowiedź mnie rozśmieszyła. Ta w której jedna napisała,że przeniosa się do klubu i tyle będziemy miały z czytania. Że one to chyba gwiazdy jakieś.Tylko ciekawe kto do kogo zajrzał skoro wiedzą ile postów mamy.A to tak na rozweselenie dnia



Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Witam, mam nadzieję że u Was też tak słonecznie

Wstawiłam również swój pękaty brzusio na maila.

Dziewczyny co pieczecie na święta dobrego? Ja póki co rzeżuchę zasiałam. Jajek w tym roku nie chce mi się malować, pewnie zostaną tylko ufarbowane. Okien też nie umyję (wstyd wiem)

Ej i weźcie nie podczytujcie cudzych wątków jeżeli macie się przejmować tym co piszą. Przecież to bez sensu U nas i tak jest najfajniej.
Agnus, u mnie podobnie. też rzeżuchę posiałam i to tyle jeśli chodzi o przygotowanie do tegorocznych świąt

Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
cześć Mamusie witam zimowo
mam do WAS pytanko, czy macie może problemy ze spaniem, ja nigdy nie miałąm z tym żadnych problemów, w I trymestrze to mogłabym cały czas spać a teraz w dzień praktycznie nie robie drzemek a w nocy co jakiś czas się budze i mam problemy z ponownym zasnięciem, nie móiąć nic o męczących snach, snią mi się jakieś głupoty nierealne zupełna fantastyka i chodzę jak zoombi
coventry, mi problemy ze snem towarzyszyły przez cały pierwszy trymestr. teraz jest już znacznie lepiej ale wcześniej to był jakiś horror, budziłam się co godzinę i przewracałam się z boku na bok przez większość nocy. nic mi nie pomagało. w dodatku w dzień też nie dało rady się zdrzemnąć więc miałam wory pod oczami. na szczęście samo przeszło i sypiam już spokojnie.

a ja dzisiaj korzystając z dobrego samopoczucia wybrałam się na zakupy. wreszcie kupiłam spodnie dresowe do chodzenia po domu bo w jeansach było mi już trochę niewygodnie oraz 2 pary spodni 'wyjściowych'.

poza tym byłam w pepco. kurcze, nie wiedziałam że tam są takie śliczne ubrania dziecięce i do tego bardzo tanie. np. bodziaki za 4,99 (100% bawełny). wyszłam z pełną reklamówką łupów kupiłam body, spioszki, pajacyki, kaftaniki, czapeczki, rękawiczki niedrapki, skarpetki, czapeczki... dla siebie też wynalazłam bardzo ładne tuniki, na większy brzuszek będą jak znalazł

humor od razu mi się poprawił
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 17:07   #4340
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

ja ostatnio byłam w pepco i jestem w szoku faktycznie niedrogie i bawełniane ciuszki można kupić
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 17:27   #4341
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

oo tak pepco obok tesco to moje dwa ulubione sklepy tylko aż strach wpuszczać tam ciężarne, bo ceny kuszą :P
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 17:46   #4342
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
ja ostatnio byłam w pepco i jestem w szoku faktycznie niedrogie i bawełniane ciuszki można kupić
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
oo tak pepco obok tesco to moje dwa ulubione sklepy tylko aż strach wpuszczać tam ciężarne, bo ceny kuszą :P
a jakie śliczne były ubranka dla chłopców i w dodatku ogromny wybór wzorów i kolorów. gdybym spodziewała się chłopca wyszłabym pewnie z 2 torbami zamiast jednej

dla dziewczynek szału nie było. wszędzie tylko landrynkowy róż... więc wybrałam uniwersalne.

mówicie, że tesco... może po świętach uda mi się tam wpaść i odchudzić trochę portfel
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:02   #4343
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

jak byłam przed wczoraj u siebie w tesco to zobaczyłam że akurat są wyprzedaże dziecinnych ubranek pewnie już przed letnią kolekcją bo wiosenna już wisi, a i kupiłam takiego pajaca z misiem jak kiedyś sojka pokazywałą cudo za 50% i wydaj się dobre jakoścowo

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

polecam stronke z promocjami można coś podpatrzeć wcześniej zanim się wybierze na zakupy http://www.promobaby.pl/kategoria-odziez.html
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:31   #4344
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cześć kochane.
Nie mam ostatnio weny na pisanie.
Młody mi wymiotował w piątek i dzisiaj rano śniadanie. Także się zamartwiam.

Jutro idę do gina - może w końcu poznam płeć mojego maleństwa.

Całuje Was mocno. Niech Wam i maluszkom zdrowie dopisuje
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:44   #4345
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Tżcior wraca!!!! Już jest w drodze!!! Nie macie pojęcia jaka jestem szczęśliwa.

A ja przed chwilą byłam z mamą w Tesco i nie mogłyśmy się powstrzymać i kupiłyśmy pierwszy ciuszek dla Malucha, a mianowicie zestaw 3x body Jako, że jeszcze nie znamy płci to wybrałam białe ztakimi szarawymi wzorkami. Rozczuliłam się jak je w domu rozłożyłam. Jeszcze chyba jednak nie dociera do mnie, że za kilka miesięcy w tych ciuszkach będzie nasz dzidziuś.


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie buty Czarne czółenka na niewielkim obcasiku. Ale dziewczyny jakie ładne ubranka dla Malutka kupiłam za 10zł na rynku. Nowe z cenami. No muszę fotki trzasnąć i się pochwalić normalnie.

Oj znam ból czekania na powrót na swojego chłopa...
My też na wynajmowanym, ale jutro mam rozmowę w banku w sprawie kredytu. I dla konkubinatów też dają Jutro będę wiedziała więcej. Ale dla mnie chyba bardziej opłacalne jest brać dla samotnej matki. No zobaczę jutro jak to jest.
Śliczne ciuszki. Trzymam kciuki za wyprawę do banku. Jeżeli nie nie problem to proszę napisz jutro jak to wszystko wygląda.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:57   #4346
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

zaraz sie zabieram za ogladanie listy do m.
Rownie dobry wedlug mnie film to swietna komedia "jeszcze dalej niz Polnoc" o malo nie sikam ze smiechu,a to nie jest taki poziom filmu o galych babach i ruchaniu tylko naprawde super komedia francuska. Tak wiec polecam

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

http://www.filmweb.pl/film/Jeszcze+d...oc-2008-453743
tu macie opinie jakby ktos sie wahał
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 19:07   #4347
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Hej dziewczyny, ja mam weekend z nauką... Leżę w łóżku i czuję cały czas malutkie pukanie w brzuchu

Wczoraj zaczęliśmy 17 tydzień, a jutro wizyta kontrolna z wynikami badań
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 19:48   #4348
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez coventry Pokaż wiadomość
jak byłam przed wczoraj u siebie w tesco to zobaczyłam że akurat są wyprzedaże dziecinnych ubranek pewnie już przed letnią kolekcją bo wiosenna już wisi, a i kupiłam takiego pajaca z misiem jak kiedyś sojka pokazywałą cudo za 50% i wydaj się dobre jakoścowo

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

polecam stronke z promocjami można coś podpatrzeć wcześniej zanim się wybierze na zakupy http://www.promobaby.pl/kategoria-odziez.html
ja do tej pory podniecam się tym pajacem z misiem przepiękny jest noooo!!!! ja już chce znów do TESCO
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 19:50   #4349
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
zaraz sie zabieram za ogladanie listy do m.
Rownie dobry wedlug mnie film to swietna komedia "jeszcze dalej niz Polnoc" o malo nie sikam ze smiechu,a to nie jest taki poziom filmu o galych babach i ruchaniu tylko naprawde super komedia francuska. Tak wiec polecam

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------


http://www.filmweb.pl/film/Jeszcze+d...oc-2008-453743
tu macie opinie jakby ktos sie wahał
super jest jeszcze dalej niż północ''.myślałam że sie posikam ze smiechu jak go oglądałam

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja mam weekend z nauką... Leżę w łóżku i czuję cały czas malutkie pukanie w brzuchu

Wczoraj zaczęliśmy 17 tydzień, a jutro wizyta kontrolna z wynikami badań
ja też od dwóch dni czuje pukanie,ostatnio miałam takie uczucie jakby sie dzidek przeciągnoł.słodkie
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:03   #4350
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo -Październikowe część 2 :)

Ja też coś czuję, ale wątpię aby to Malutek był. Za wcześnie trochę, to dopiero 15-ty tydzień.
Ale się wkurzyłam. Zakupiłam Bavarię jabłkową, otwieram, smakuję i co? Koło piwa to nawet nie stało. Wlali sok jabłkowy, podgazowali, dowalili cenę 3 zł za małą mini buteleczkę. A ja chciałam smak piwa
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.