Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październik IV - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 11:20   #2671
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
Są już obie nerki i obu dzidzi....ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!! I będą córeczki wiec w domu bede miala dwie parki.a czulam jakoś ze bedą chłopcy znów,juz nawet imiona mielismy wybrane a teraz jakos nic mi sie nie nasówa, nic nie pasuje...Dzidzie kopią jak szalone,ja wymiotuję i mam biegunke wiec musz emiec kroplowki bo jestem słaba jak mucha bo moje dziewuszki to bardzo duze babki!!!
GRATULUJĘ

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
M-moni ja też myśle o wózku Emmaljunga http://www.bobowozki.com.pl/product_...8&%3CosCsid%3E
Ooooo super! Na nowy to mnie nie stać ale myslałam o używanym takim, bo wydaje się być porządny:

http://allegro.pl/emmaljunga-smart-d...362027016.html

Ale właśnie nie wiem czy lepiej kupić wózek tańszy i nowy czy w tej samej cenie droższy, a używany??
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:25   #2672
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Lukrecja wiem, że są dobre, ale ważą 15 kg i nie mają skrętnych przednich kół
Cały czas jeszcze szukam, ale tamten wpadł mi w oko i można do stelaża wpiąć fotelik Maxi - Cosi co dla mnie jest ważne.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Jeszcze ten jest fajny http://www.bobowozki.com.pl/product_...5&%3CosCsid%3E

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

I mam jeszcze pytanie - czy wózki z takimi rączkami są wygodne do prowadzenia? http://www.bobowozki.com.pl/product_...3&%3CosCsid%3E
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:25   #2673
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

zakupów ciąg dalszy

gruby kombinezon na zimę, szlafroczek dla małej, grubsze sukieneczki do rajstopek i oczywiście dużo różu... róż też musi być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szlafroczek.jpg (99,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kombinezon na zimę.jpg (52,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róż 1.jpg (67,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róż 2.jpg (74,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienki do rajstopek.jpg (75,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweterek.jpg (72,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg śpoichy w pieski.jpg (70,8 KB, 26 załadowań)
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:29   #2674
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a to moje niektóre zdobycze z lumpka, trochę ich będzie

więc tutaj
ciepłe bluzy, pajace i bodziaki, sporo niebieskich mimo iż dziewczynka ale ja nie uznaję podziału kolorów w zależności od płci. kupuję co mi się podoba

chociaż wiadomo,że chłopcu nie założyłabym bluzeczki z napisem śliczna ćóreczka chyba, że w domu gdyby wszystkie inne były w praniu
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
zakupów ciąg dalszy

gruby kombinezon na zimę, szlafroczek dla małej, grubsze sukieneczki do rajstopek i oczywiście dużo różu... róż też musi być
O mamo, jakie słodkie te bluzy. fajne zdobycze.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:30   #2675
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Aga_ton dla dziewczynki mam Julka albo Dominika i już mi się raczej nie zmieni. Stwierdziłam, że jak zobaczę dziecko, to zdecyduję które lepiej będzie do niego pasować Ale Julka chodziła za mną już dobrych kilka lat, tylko denerwuje mnie to, że jest ten szał, bo modne imię, to wszystkie dziewczynki w okolicy tak mają na imię....
Usg niby lekarz mówił, że za jakieś 4-6 tyg. ale nie wiem, bo na nfz robi chyba 3, a gdyby mi zoribł wtedy, to by były 4, bo jeszcze przed porodem robi, chyba ok. 35 tyg. Ale we wtorek mam wizytę, to się go zapytam.
O płci maleństwa nie chcę nikomu mówić, no chyba że nie wytrzymam Ale jeśli powiem, to wszyscy będą wiedzieć, bo tak jak wczoraj pisałam, u mnie niestety nic się nie zachowa w domu w tajemnicy, a nie lubię jak ludzie za wcześnie dużo wiedzą, jak się urodzi to będą wiedzieli. Ale właśnie to wmawianie jest najgorsze.... Wczoraj już powiedziałam przy którymś z kolei wysłuchiwaniu jaki to dziadek będzie dumny z pierwszego wnuczka, że to nie koncert życzeń, żeby sobie ktoś wybierał co będzie
Śliczne ciuszki Ja jak tylko się dowiem co będziemy mieli, to wszystkie sh w krakowie chyba obłażę i będę miała zapas ciuszków na 2 lata
A czapeczkę mam jedną zawiązywaną i jedną wkładaną i chcę jeszcze jedną kupić i nie wiem którą....
__________________

K

Sz

Edytowane przez Kalpana
Czas edycji: 2012-06-01 o 11:33
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:38   #2676
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a to moje niektóre zdobycze z lumpka, trochę ich będzie

więc tutaj
ciepłe bluzy, pajace i bodziaki, sporo niebieskich mimo iż dziewczynka ale ja nie uznaję podziału kolorów w zależności od płci. kupuję co mi się podoba

chociaż wiadomo,że chłopcu nie założyłabym bluzeczki z napisem śliczna ćóreczka chyba, że w domu gdyby wszystkie inne były w praniu
TO ZASZALAŁAŚ ups caps lock. i bardzo dobrze, ja kocham kolor niebieski i nie mam zamiaru sie ograniczać

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
Haj, mam zwolnienie ale jeszcze w pracy jezdem

a podobne wózki ma ROAN a to dobre wózki takie jakby zamienniki emaljungi tańsze moze se popaczcie
juz patrze

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Jeszcze ten jest fajny http://www.bobowozki.com.pl/product_...5&%3CosCsid%3E

I mam jeszcze pytanie - czy wózki z takimi rączkami są wygodne do prowadzenia? http://www.bobowozki.com.pl/product_...3&%3CosCsid%3E
nr 1 faaajny
nr 2 nie podobają mi się takie rączki, wygodne to chyba to nie może być


DORADŹCIE MI PROSZĘ JAKĄŚ DOBRĄ ZMYWARKĘ i nie za drogą oczywiście
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:41   #2677
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

i kolejne ostatnie już póki co

jeansowe zdobycze plus mój psiak przylepa jedna przyszła za mną i za nic nie chciała zejść z łóżka chyba chciał być na zdjęciu

kocyk i czapeczka z pepco

i koszula do szpitala. kupiłam w lumpku bo uznałam, że po porodzie i tak nie będę chodziła w tych workach, więc szkoda mi pieniążków na nówki.

a jeszcze pluszaki do pokoju małej. też je znalazłam w lumpku były nowiutkie, bez śladów używania, jeszcze z metką, pytałam pracownicę i powiedziała mi, że pochodzą z likwidacji sklepu z zabawkami. ale miałam farta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jeansy i odi 1.jpg (75,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jeansy i odi 2.jpg (92,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg półśpiochy z ogonkiem.jpg (61,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszula.jpg (58,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kocyk z pepco.jpg (62,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pluszaki.jpg (30,5 KB, 28 załadowań)
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 11:42   #2678
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

aga ale zaszalałaś śliczne ciuszki
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:51   #2679
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

ten navington cadet bardzo mi się podoba, jak jutro go nie znajde to może w przyszły weekend wybiorę sie do siedziby bobowózki bo mam niedaleko a tam jest spory wybór choc ceny niekoniecznie niskie
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:56   #2680
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Coventry ja właśnie planuje pojechać do tych bobowózków i oglądnąć te wózki. I jak coś mi się spodoba to może kupie gdzieś indziej taniej.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Aga ton piękne zakupy. Poszalałaś.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:57   #2681
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

http://www.bobowozki.com.pl/product_...oducts_id=1487
moi znajomi nabyli ten wóżeczek jakies 4 miesiące temu i są bardzo zadowoleni, firme im podpowiedzialam bo moja szwagierka w austinie 3 przewoziła 2 córeczki i nic się nie psuło - miałabym od niej ten wózeczek bo jest w swietnym stanie ale trójkołowy a ja takiego nie chce, dostaniemy od niej fotelik masi cosi wiec chociaz to mi odpada, ewentualnie adaptery jesli nie bedzie

ja osobiście na żywo tutka nie oglądałam ale mój mąż widział u kolegi ( zakupili w lutym 2012) i powiedział że całkiem mu się spodobał (az dziwne) i chyba jest dość wysoki bo ten jego kumpel to kawał chłopa, a zona tez do wyższych babek się zalicza wiec pewnie nie jest za taki niski

Edytowane przez coventry
Czas edycji: 2012-06-01 o 12:00
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 11:58   #2682
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a to moje niektóre zdobycze z lumpka, trochę ich będzie
O matko ale cudeńka ta bluza niebieska i te spodnie "psiakowe" urocze
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:07   #2683
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość

a tak w ogóle kiedy będziecie kupowac wózek?
bo teściowie mówią, że zamówi się na all, gdy już będę w domu po szpitalu
gdybym miała pieniążki na niego to nawet dziś ale gdybym nie miała miejsca to pewnie w lipcu, sierpniu. na pewno nie po porodzie

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
TO ZASZALAŁAŚ ups caps lock. i bardzo dobrze, ja kocham kolor niebieski i nie mam zamiaru sie ograniczać



juz patrze



nr 1 faaajny
nr 2 nie podobają mi się takie rączki, wygodne to chyba to nie może być


DORADŹCIE MI PROSZĘ JAKĄŚ DOBRĄ ZMYWARKĘ i nie za drogą oczywiście
ja mam boscha, 60 szer. i jestem bardzo zadowolona, mogę polecić

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
aga ale zaszalałaś śliczne ciuszki
no trochę zaszalałam ale w moim mieście nie ma takich lumpków i do tego dojeżdżam 30 km więc jak już tam jestem to robię większe zakupy.


dzięki dziewczyny za miłe słowa
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:09   #2684
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
Dearlie urodziny 31 maja? A które? Bo ja też dzisiaj/ Magiczna 3 z przodu.

Zależy też od tego czy będziesz nacinana. Moja koleżanka po 2 tygodniach zaczęła na rowerze jeździć. A ja czułam krocze chyba przez jakieś 2, 3 miesiące.

Mieliśmy jeden na wyjście ze szpitala bo w szpitalu mają swoje.
A w domu w ogóle nie używałam.
Spóźnione, ale szczere!!! Wszystkiego najlepszego!!!

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Co do ćwiczęń po porodzie, to ja musze dorwać książeczekę którą mi sprezentowała położna przy pierwszym porodzie, i tam już są prostę ćwiczenia od doby po porodzie, na początek są to ćwiczenia które wykonujesz leżąc w łózku i polegają na wciąganiu brzucha i wypychaniu (przypomina to oddychanie) - żeby pobudzić mięśnie i codziennie jakieś inne ćwiczenie, które nie zagraża zdrowiu. Moja koleżanka, która jest instruktorką stepu + wuefistka, jest 3 tygodnie po porodzie i zrobiła sobie 5-6 brzuszków skośnych i skończyło się to tym, że zaczęła silniej krwawić a już ładnie zanikało. Więc chyba wszystko powoli trzeba robić.
Patrzyłam z ciekawości w internecie i znalazłam ćwiczenia dla ciężarnych. Tylko właśnie pytanie.. Czy one są bezpieczne?

angel166 - Widzisz, do męża dotarło. To chyba przez nasze jojczenie na Niego .

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
mój dzidek juz wie że dziś jego dzień bo mi tak skacze w brzuchu,wypina sie i szaleje wariacik.
wkraczamy dziś w 26 tydzień
z tej okazji coś słodkiego

Zaszalałaś z tym słodkim

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
my też dzisiaj wchodzimy w 26 tydzień
a więc soczek dla wszystkich


Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Wiecie co, trzymajta mnie żebym znowu nie zamówiła czegoś na all bo jak wczoraj te kocyki zaklepałam to znowu nachodzi mnie na kolejny zakup
Ja już nie wchodzę na allegro, bo się boje, że coś przypadkowo kliknę i zamówię niechcący , a tu najlepiej do 10tego czekać

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
mamusie pamiętacie moją akcję z karuzelą????? jakoś nie dało mi to spokoju i na własną rękę zaczęłam szukać tej kobiety w necie i znalazłam ją na NK ... więc napisałam do jej męża i do jej rodziny (osoby noszące to samo nazwisko) i dzisiaj otrzymuje od niej maila że doszło do pomyłki i że jeszcze dzisiaj wyśle odpowiednie przedmioty .. hmm co sądzicie o tym ? wyśle znowu jakieś szmaty ?
Miejmy nadzieję, że wyśle to, co miała . Chociaż wydaje mi się, że nie ma co się jakoś bardzo nastawiać..

Anusia - Co macie zamiar zrobić z psiakiem jak nikt się po niego nie zgłosi?
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:11   #2685
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Aga ale wpadłaś w szał zakupów
ciuszki śliczne.

ja też nie uważam,że nie można mieszać kolorówdziewczynki mogą nosić niebieskie a chłopcy coś w różu.
moj synek mial rozowe body jak byl maly. I dla tego teeż mam kuupione biale spioszki w rozowe serduszka.
wiadomo,że chlopcu nikt nie ubierze kiecki,ale po domku cos w rozu moze byc.

ja sie objadlam obiadem i zaraz zbieramy sie do mamci mojej.
padać przestalo,ale pochmurno nadal. Najlepiej to bym spac poszla..
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:14   #2686
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Moni wózek bardzo fajny tylko nie ma skrętnych kół, a jak przerobisz go na spacerówke to może to być uciążliwe.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:18   #2687
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
Są już obie nerki i obu dzidzi....ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!! I będą córeczki wiec w domu bede miala dwie parki.a czulam jakoś ze bedą chłopcy znów,juz nawet imiona mielismy wybrane a teraz jakos nic mi sie nie nasówa, nic nie pasuje...Dzidzie kopią jak szalone,ja wymiotuję i mam biegunke wiec musz emiec kroplowki bo jestem słaba jak mucha bo moje dziewuszki to bardzo duze babki!!!
córeczek

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
ja tez kupie 3w1 ale chyba dopiero w sierpniu,bo musze zamówic na all a potem musi mi go ktoos tu do de przywiesc...tu w sklepach sa wózki brzydkie a jak ladne to drogie
ja szukam takiego do 1300 zl
a moje typy to
http://allegro.pl/vector-3w1-espiro-...375633261.html

http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyj...368665482.html

ten drugi(tylko bez fotelika) mialam juz przy synku i byl swietny.nie bylo miejsca do ktorego niemoznabylo nim dojechac.niestety go sprzedalam a 3 mies pozniej zaszlam w ciaze
ładne te wózeczki tak powyżej 1000 już się lepsze zaczynają, nawet tako można nowy kupic u mnie w sklepie za 1050zł - tako jumper

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a to moje niektóre zdobycze z lumpka, trochę ich będzie

więc tutaj
ciepłe bluzy, pajace i bodziaki, sporo niebieskich mimo iż dziewczynka ale ja nie uznaję podziału kolorów w zależności od płci. kupuję co mi się podoba

chociaż wiadomo,że chłopcu nie założyłabym bluzeczki z napisem śliczna ćóreczka chyba, że w domu gdyby wszystkie inne były w praniu
śliczne ubranka, szczególnie ta kurteczka pierwsza
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:19   #2688
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Ja gdzieś słyszałam ostatnio, że dziecka nie wolno w foteliku wozić więcej jak dwie godziny dziennie
ja też tak czytałama czesto widze mamy z tymi fotelikami wpiętymi do stelaza.rozumien na chwile na zakupy ale na spacer to juz przegięcie
Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Tamlin spokojnie. ja sobie ciągle tłumaczę, że mamy jeszcze kupę czasu, bo tak jest. 4 miesiące to bardzo dużo i ze wszystkim zdążymy. wiadomo, że kobitki lepiej się czują jak mają już wcześniej wszystko kupione, ale jak się zrobi zakupy za 2 miesiące to też nic się nie stanie. poza tym możesz się pocieszyć, że ja nie mam jeszcze podłóg, mebli, drzwi... a Ty chociaż to masz z głowy
moni dobrze Cie rozumiem.co prwada podłogi i drzwi już mam ale z meblami jest krucho.na razie kupilismy szafe i lóżko a dziś jedziemy po telewizor
czuje sie jak na placu budowy
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:19   #2689
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
co do wózka my tez będziemy kupowac 3w1, taki, żeby był wpinany fotelik na wszelki wypadek. Do tego pompowane koła, przekładana rączka itp. tylko kompletnie nei wiemy jakiej marki, bo nówki tako są drogie a jak pisałam wcześniej teściowie chcą przeznaczyc na wózek 600/650zł. Myślę, żeby dołożyc 200 i kupic coś lepszego. Znalazłam takie spełniające powyższe warunki ale firmy nie zbyt znane

http://allegro.pl/wozek-4w1-viper-10...338527444.html

http://allegro.pl/wozek-raptor-black...350237932.html

http://allegro.pl/komeko-s-line-nowo...328795320.html

a tak w ogóle kiedy będziecie kupowac wózek?
bo teściowie mówią, że zamówi się na all, gdy już będę w domu po szpitalu
Ja w wózkach już sie nie wypowiem bo skończyłam szperać z 2 m-ce temu. Stoi i już czeka w domciu





Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
Są już obie nerki i obu dzidzi....ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!! I będą córeczki wiec w domu bede miala dwie parki.a czulam jakoś ze bedą chłopcy znów,juz nawet imiona mielismy wybrane a teraz jakos nic mi sie nie nasówa, nic nie pasuje...Dzidzie kopią jak szalone,ja wymiotuję i mam biegunke wiec musz emiec kroplowki bo jestem słaba jak mucha bo moje dziewuszki to bardzo duze babki!!!

gratuluje zdrowych dziewczynek




Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Iwoncia jak przyjdą kocyki, to się pochwal
'
Pochwale sie na pewno

Ide na kompa bo nie widze zdjęć Waszych ciuszków a zaraz też sie pochwale co mama moja kupiła szkrabowi
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 12:20   #2690
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

no trochę zaszalałam ale w moim mieście nie ma takich lumpków i do tego dojeżdżam 30 km więc jak już tam jestem to robię większe zakupy.


dzięki dziewczyny za miłe słowa
aga ciuszki na prawdę super, myśle że warte swojej ceny ja rusze na lumki jak dostane wypłate
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:20   #2691
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
zakupów ciąg dalszy

gruby kombinezon na zimę, szlafroczek dla małej, grubsze sukieneczki do rajstopek i oczywiście dużo różu... róż też musi być
wow,a to jeszcze ciąg dalszy zakupów wszystkie sweet a kombinezonik boski, też mam taki z uszkami tylko, że biały i inny materiał
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:23   #2692
Enigmama
Raczkowanie
 
Avatar Enigmama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 497
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

jesli chodzi o tako Dziewczyny to naprawde opłaca się bardziej używany, moge z doswiadczenia powiedziec, odsprzedawalam moj po poltorej roku (dla Haneczki mielismy nowy) w stanie idealnym ,mial jeszcze pol roku gwarancji a oni wymieniają wszystko bez problemu jak trzeba (np mi jendo koło w całosci) jak mi dętki strzelały to mi gratis wysłali komplet. ale to bylo z mojej winy bo mialam za mocno koło napompowane prawdopobnie
Nie wiem jak inne ale uważam że po jednym dziecku uzywany z tako to super interes.
__________________
„Ludzie są jak góry: wielcy wydają się z bliska mniejsi, a mali – więksi (…)” - Aleksander Świętochowski

Alicja 06.08.2005 rok 3050 g 55 cm
Hanna 27.03.2008 rok 3350 g 59 cm
Dorotka 21.09.2012 rok 3540 g 58 cm
Moje skarby!
Kruszynka
Enigmama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:25   #2693
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Aga ale wpadłaś w szał zakupów
ciuszki śliczne.

ja też nie uważam,że nie można mieszać kolorówdziewczynki mogą nosić niebieskie a chłopcy coś w różu.
moj synek mial rozowe body jak byl maly. I dla tego teeż mam kuupione biale spioszki w rozowe serduszka.
wiadomo,że chlopcu nikt nie ubierze kiecki,ale po domku cos w rozu moze byc.
no właśnie też tak myślę gdyby jednak urodził się chłopiec zamiast dziewczynki to nie odstroję go przecież w jeansowe sukienki, których mam kilka ale różowe body pewnie mu założę.
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:25   #2694
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

moni ja mam mastercook 60 i nie polecam, bo ma zagrania. Bynajmniej z moją coś nie tak, bo ma odpały, że czasem nie domywa wszystko ok jak był serwis, chemię też tylko calgonit i bądź tu człowieku mądry co jej jest
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:26   #2695
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak Wy myslicie bo ja chce ten wozek TAKO i czy brac 3w1 czy lepiej 2w1-jest tanszy,a fotelik dokupic inny. Chodzi mi o to czy jak maly sie urodzi pod koniec wrzesnia to bedzie jezdzil w foteliku przypietym do stelaza?czy juz bedzie za zimno? jak myslicie?
Właśnie wczoraj się nad tym zastanawiałam . I stwierdziłam, że muszę przedyskutować z TŻem

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
co do wózka my tez będziemy kupowac 3w1, taki, żeby był wpinany fotelik na wszelki wypadek. Do tego pompowane koła, przekładana rączka itp. tylko kompletnie nei wiemy jakiej marki, bo nówki tako są drogie a jak pisałam wcześniej teściowie chcą przeznaczyc na wózek 600/650zł. Myślę, żeby dołożyc 200 i kupic coś lepszego. Znalazłam takie spełniające powyższe warunki ale firmy nie zbyt znane

http://allegro.pl/wozek-4w1-viper-10...338527444.html

http://allegro.pl/wozek-raptor-black...350237932.html

http://allegro.pl/komeko-s-line-nowo...328795320.html

a tak w ogóle kiedy będziecie kupowac wózek?
bo teściowie mówią, że zamówi się na all, gdy już będę w domu po szpitalu
Ten ostatni najbardziej mi się podoba .

Hm, my będzie kupować w połowie sierpnia.

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
Są już obie nerki i obu dzidzi....ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!! I będą córeczki wiec w domu bede miala dwie parki.a czulam jakoś ze bedą chłopcy znów,juz nawet imiona mielismy wybrane a teraz jakos nic mi sie nie nasówa, nic nie pasuje...Dzidzie kopią jak szalone,ja wymiotuję i mam biegunke wiec musz emiec kroplowki bo jestem słaba jak mucha bo moje dziewuszki to bardzo duze babki!!!

Więc teraz zdrówka dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Colds ja swoją listę wczoraj wstawiłam, ale tutaj masz link jakby coś https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34427443
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:27   #2696
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
ja rusze na lumki jak dostane wypłate
ja też.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:30   #2697
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

kochane mam do Was pytanie organizujecie imprezę z okazji narodzin dziecka dla koleżanek/ przyjaciólek itp? taką jak się czasem widzi na filmach, że przynoszą rzeczy dla dzidziusia tzw. babyshower?
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:31   #2698
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Aga_ton boskie te ciuszki, szczególnie jak widze jak na stópkach są odbite jakieś łapki, albo ogonek jest to padam normalnie - ekstra
Ale zaszalałaś nieźle, ja to mam z ciuszków chyba połowe z tego co Ty masz

Jezusicku ale wieje na dworze, jakby sie ktoś powiesił i zdmuchnąć go chciało

A takie oto zakupki moja mama zrobiła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-05-29_08.51.49.jpg (40,0 KB, 31 załadowań)
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:33   #2699
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

zmywarkę polecam z boscha lub simensa, to dla mnie dwie najlepsze firmy jeżeli chodzi o zmywarki, sama mam boscha 10 lat i do tej pory myje super i nie było żadnej usterki. Kiedyś troszkę pracowałam tez w agd ale teraz już nie jestem na bieżąco i nie wiem czy inne marki podciągnęły się do ich poziomu.
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:34   #2700
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy :) Mamy wrzesień-październ

Widzę, że wózkowy temat powrócił

My kupujemy na pewno Bugaboo Cameleon, też 3 w 1- http://www.bobowozki.com.pl/index.ph...cturers_id=126

Rodzice się składają

Bardzo poruszył mnie wątek klapsów, ponieważ jestem ich wielką przeciwniczką... Uważam, że świadczą tylko o bezsilności rodzica i służą wyładowaniu jego złości, a szkodzą dziecku.

Jeśli któraś byłaby zainteresowana, jak można popracować nad sobą i nad technikami wychowawczymi, zamiast klapsów, to polecam Wam te materiały (są w linkach pod nazwiskami)-
http://stopklapsom.pl/zamiast-klapsa/wedlug-ekspertow



---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
kochane mam do Was pytanie organizujecie imprezę z okazji narodzin dziecka dla koleżanek/ przyjaciólek itp? taką jak się czasem widzi na filmach, że przynoszą rzeczy dla dzidziusia tzw. babyshower?
Ja robię!

Edytowane przez gda
Czas edycji: 2012-06-01 o 12:36
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.