Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 18:45   #2971
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
zielona trzymaj się tam.biednaś Ty.jeszcze tyle czasu do terminu


ja własnie wróciłam ze zwiedzania porodówki.położna była super,wszystko opowiedziała.jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego szpitala ale w czasie rozmowy naszej jakaś kobitka właśnie rodziła i tak przeokropnie kryczała że myślałam że sie rozpłacze że mnie też to czeka.teraz jeszcze bardziej boje sie porodu
Też tak miałam jak mężul był u mnie w odwiedzinach.
Zaraz my spierniczali na dół gdzieś co by nie słyszeć wrzasków.
Boże jak mnie to przeraża
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:46   #2972
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Zielona,Nisi trzymak kciuki


Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość

wkurzylam sie wczoraj troche na męza mego,bo poszlismy do sklepu wybrac tapete do sypialni i wrócilismy z niczym.za wiele kasy na tą tapete nie mielismy ale cos ladnego by sie wybrało lecz moj małż stwierdził,ze kupimy dopiero po wyplacie,bo jemu sie żadna nie podoba.a ja chcialam poprostu,zeby ta sypialnia byla skonczona jak wróce z malutka do domui obojetne mi sa wzory na tapecie.
i on mi mowi,ze ja mam wymagania????
mysmy ostatnio w obi byli po wszystkie tapety dekoracyje ale nic ciekawego nie bylo tylko mamy do salonu już

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość


Brzusio piękny! Patrzę i próbuję sobie wyobrazić, że tam aż dwie istotki siedzą...
sama czasami sie zastanawiam ale wiesz musze szczerze przyznac ze ta ciaza nie moze sie rownac z poprzednimi,mam juz tak napieta skore,ruchy czuje inaczej a najlepsze jest to jak mocno czuje co mi tam wystawiaja przez skore...jednak ciasno im tam musi byc

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
to nie jestes samabo ja tez


ma któras z was chusteczki nawilżane z lidla?
ja w sumie tylko je kupuje,czasem jak jest xxl tydzien to nakupie bo 10 paczek,teraz dla synkow juz nie uzywam ale mam juz spore zapasy...są świetne!!!!!!!!




jesli ktos potrzebuje poprawy nastroju to moge zarazic...mam dzis tyle energi w sobie ile juz dawno nie mialam,poprostu bez powodu chce mi sie sp[iewac i tanczyc,ładnie chlodno sie zrobila,wiec lepiej mi sie funkcjonuje,po znacznym podniesieniu insuliny 2 dni juz dobrze sie czuje,porobilam dzis tyle rzeczy ze szok...i jedno lozeczko juz pomalowane!!!!!!!!!!:jupi :
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:02   #2973
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!


Ojoj ciekawe co z Oskarkiem? Kciuki za zieloną i maleństwo żeby choć parę dni posiedziało W końcu każda z nas może trafić bo coś się dzieje do szpitala ale jakoś po niej bym się tego nie spodziewała

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
SMS od Nisi:

"Jestem w szpitalu. Jak na razie pobrali mi krew i mocz i dwa razy zrobili ktg. Za pierwszym razem wyszły mocne skurcze, brakowało skali. Wszystko zależy od wyników tej wątroby. Jeśli to cholestaza to nie będą czekać, tylko rozwiążą ciążę. Pewnie konkrety będą w poniedziałek. W sumie chciałabym wyjść już z Dzidzią na rękach "
Ech, czyli czekamy do poniedziałku. Dasz nam znać co i jak. Trzymam kciuki, żeby nie cholestaza.
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:04   #2974
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Choco nie
Raczej koncentrowalam sie na tym co polozna do mnie mowi. I wypelnialam jej polecenia. Mąż byl przy mnie wiec tez czulam sie lepiej. Ona sama rodzila. Polozna ja zostawila i akurat jak zaczely sie te najbardziej bolesne skurcze to sama byla. A ja za sciana.
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:05   #2975
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Też tak miałam jak mężul był u mnie w odwiedzinach.
Zaraz my spierniczali na dół gdzieś co by nie słyszeć wrzasków.
Boże jak mnie to przeraża

Iwcia dasz radę. Ja sama staram się przyzwyczajać do tej myśli, że jak będę rodzić to w gronie iluś tam wrzeszczących bab. Bo owszem do porodów rodzinnych są sale osobne, ale dla reszty nie. I to mnie przeraża, że nie będę mogła skupić się na sobie bo inne baby przeszkadzać będą. Chyba, że akurat będę sama, no ale to raczej nie ma na co liczyć.
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:09   #2976
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Iwcia dasz radę. Ja sama staram się przyzwyczajać do tej myśli, że jak będę rodzić to w gronie iluś tam wrzeszczących bab. Bo owszem do porodów rodzinnych są sale osobne, ale dla reszty nie. I to mnie przeraża, że nie będę mogła skupić się na sobie bo inne baby przeszkadzać będą. Chyba, że akurat będę sama, no ale to raczej nie ma na co liczyć.
Rozbawilo mnie to
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:19   #2977
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
Kolejny sms od Zielonej:
Zaraz bede miec laptopa.Lekarz powiedział ze mam zostać do porodu i ma nadzieje ze wytrzymam jak najdłuzej.Jestem przerażona.

jeszcze jeden sms:
Lekarz nie wrozy tyg, liczy ze chociaz 2 dni uda mi sie utrzymac dziecko zeby ten dexaven zaczal dzialac.
Ojej biedna w takim razie trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze potoczyło
__________________
Jaśko

Edytowane przez weronika_91
Czas edycji: 2012-08-25 o 19:38
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 19:23   #2978
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

strasznie slabo mi net chodzi,zasieg do dupy.
oskar jest u moich dziadkow. tez sie wystraszylam ze bede tu do konca,ale lekarz dal max tydzien.jutro zaczynam 35tydz, usg mi jeszcze nie zrobili wiec nawet niewiem ile maly wazy.ogolnie nie nawidze szpitali i jestem wsciekla.
Lekarze beda mnie obserwowac czy nie wdało sie zakazenie. mam dostac jakis antybiotyk.
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:34   #2979
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

cześć dziewczyny

nadrobiłam... piszecie ostatnio jak szalone

u nas wszystko dobrze, chociaż brzuch nadal się napina niezależnie od tego czy chodzę czy leżę, więc wolę to pierwsze

sprężyłam się z zakupami i prawie wszystko już mam, jutro zamówię łóżeczko, leżaczek bujaczek, konika morskiego, laktator i to będzie wsio

poza tym moja siostrzenica, o której Wam ostatnio pisałam nabawiła się infekcji pęcherza więc wyszło na to, że to ja muszę wokół niej skakać a nie na odwrót

dodatkowo mój psiak zaniemógł byłam z nim przedwczoraj skrócić mu kłaczki, bo po porodzie nie będę miała tyle czasu by go tyle czesać i niestety fryzjer trochę za krótko go ostrzygł mały bardzo źle się teraz czuje, chowa się po kątach, bez przerwy pcha się na kolana i popiskuje...jakby jakiś nawiedzony był...
dziś wybrałam się z nim do weterynarza a ten jak na złość zamknął wcześniej gabinet i niestety musimy czekać do poniedziałku. bardzo mi go szkoda, z tego stresu dostał jeszcze biegunki więc już całkiem nieciekawie... i oczywiście wszystko znów na mojej głowie

colds, śpioszka, serdecznie Wam gratuluję

zielona, trzymam kciuki by maluch jeszcze trochę posiedział w brzuszku

maggie, super że już jesteście z Zuzią w domku. buziaki dla Was

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Iwcia dasz radę. Ja sama staram się przyzwyczajać do tej myśli, że jak będę rodzić to w gronie iluś tam wrzeszczących bab. Bo owszem do porodów rodzinnych są sale osobne, ale dla reszty nie. I to mnie przeraża, że nie będę mogła skupić się na sobie bo inne baby przeszkadzać będą. Chyba, że akurat będę sama, no ale to raczej nie ma na co liczyć.
dlatego położna poleciła nam zabrać ze sobą mp3 z ulubioną muzyką, bo podobno nic tak nie wk.urwia jak wrzask innych bab

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-08-25 o 19:40
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:39   #2980
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
Rozbawilo mnie to
Bo ja jestem taki typ, żeby coś przeżyć muszę się spokojnie skupić. Wtedy umiem opanować ból, a jak mnie ktoś będzie rozpraszał Nie żebym na te babki zła była. Choć cholera wie może będę Jestem leworęczna, a wyczytałam na wp, że leworęczni są agresywni. Mój mąż potulny jak baranek wcina wszystkie tablety jak mu to przeczytałam

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
strasznie slabo mi net chodzi,zasieg do dupy.
oskar jest u moich dziadkow. tez sie wystraszylam ze bede tu do konca,ale lekarz dal max tydzien.jutro zaczynam 35tydz, usg mi jeszcze nie zrobili wiec nawet niewiem ile maly wazy.ogolnie nie nawidze szpitali i jestem wsciekla.
Lekarze beda mnie obserwowac czy nie wdało sie zakazenie. mam dostac jakis antybiotyk.
Nie denerwuj się teraz i walcz o każdy dzień Nikt nie lubi szpitali. Teraz jesteście pod dobrą opieką. Leżysz w wojewódzkim?

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość


dlatego położna poleciła nam zabrać ze sobą mp3 z ulubioną muzyką, bo podobno nic tak nie wk.urwia jak wrzask innych bab
cześć zgubo

cenna rada, na mp3 mam Korna to chyba wystarczy, żeby zagłuszyć wrzaski
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:41   #2981
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

dlatego położna poleciła nam zabrać ze sobą mp3 z ulubioną muzyką, bo podobno nic tak nie wk.urwia jak wrzask innych bab
i tak zrobie.bo mnie to nawet nie wku... ale przeraża
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 19:43   #2982
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość

cześć zgubo

cenna rada, na mp3 mam Korna to chyba wystarczy, żeby zagłuszyć wrzaski
cześć

ja mp3 już spakowałam położna poradziła nam by nagrać jakąś rytmiczną, pozytywną muzyczkę, żadnych wyjców czy rzewnych ballad
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:58   #2983
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Ja Wam szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie słuchać muzyczki w czasie porodu. Dla mnie to było tak zajmujące, że muzyka chyba by mnie tylko podkur.wiała Poza tym w przerwach między skurczami marzyłam o chwili ciszy i wsłuchaniu się w siebie i swój oddech. No ale każdemu co innego pomaga, także pakujcie co może choć na chwilę dać relaksik
Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
strasznie slabo mi net chodzi,zasieg do dupy.
oskar jest u moich dziadkow. tez sie wystraszylam ze bede tu do konca,ale lekarz dal max tydzien.jutro zaczynam 35tydz, usg mi jeszcze nie zrobili wiec nawet niewiem ile maly wazy.ogolnie nie nawidze szpitali i jestem wsciekla.
Lekarze beda mnie obserwowac czy nie wdało sie zakazenie. mam dostac jakis antybiotyk.
Dobrze że jesteś pod opieką, a zakażenie nie powinno się tak szybko wdać, no ale lepiej dmuchać na zimne. Obyście jak najdłużej wytrwali

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dodatkowo mój psiak zaniemógł byłam z nim przedwczoraj skrócić mu kłaczki, bo po porodzie nie będę miała tyle czasu by go tyle czesać i niestety fryzjer trochę za krótko go ostrzygł mały bardzo źle się teraz czuje, chowa się po kątach, bez przerwy pcha się na kolana i popiskuje...jakby jakiś nawiedzony był...
dziś wybrałam się z nim do weterynarza a ten jak na złość zamknął wcześniej gabinet i niestety musimy czekać do poniedziałku. bardzo mi go szkoda, z tego stresu dostał jeszcze biegunki więc już całkiem nieciekawie... i oczywiście wszystko znów na mojej głowie
Może się wstydzi, tak jak kiedyś Lunka po obcinaniu jej przez Kropka

Elena 100 ja lubię szpitale Baaaaardzo
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:10   #2984
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość

Może się wstydzi, tak jak kiedyś Lunka po obcinaniu jej przez Kropka
a jak długo to trwało, bo mój taki nieswój już 3 dzień
podejrzewam jeszcze zatkane gruczoły, bo kiedyś już mieliśmy z tym problem, ale poczekam z tym do poniedziałku na weterynarza bo sama nie będę mu pchała w tyłek paluszka by to sprawdzić
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:11   #2985
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość

Elena 100 ja lubię szpitale Baaaaardzo
No tak, zapomniałam
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:18   #2986
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
strasznie slabo mi net chodzi,zasieg do dupy.
oskar jest u moich dziadkow. tez sie wystraszylam ze bede tu do konca,ale lekarz dal max tydzien.jutro zaczynam 35tydz, usg mi jeszcze nie zrobili wiec nawet niewiem ile maly wazy.ogolnie nie nawidze szpitali i jestem wsciekla.
Lekarze beda mnie obserwowac czy nie wdało sie zakazenie. mam dostac jakis antybiotyk.
Trzymaj się jakoś . Ja też nienawidzę szpitali, ale jak trzeba to trzeba. Będę trzymać kciuki, żeby było jak najlepiej .
Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Iwcia dasz radę. Ja sama staram się przyzwyczajać do tej myśli, że jak będę rodzić to w gronie iluś tam wrzeszczących bab. Bo owszem do porodów rodzinnych są sale osobne, ale dla reszty nie. I to mnie przeraża, że nie będę mogła skupić się na sobie bo inne baby przeszkadzać będą. Chyba, że akurat będę sama, no ale to raczej nie ma na co liczyć.
A ja myślałam, że sale do porodu są zawsze jednoosobowe . No nic w poniedziałek zadzwonię do szpitala się zapytać o oglądanie i się dopytam dokładnie, bo wizja rodzenia w sali wieloosobowej jest dość przerażająca jak dla mnie...
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:20   #2987
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a jak długo to trwało, bo mój taki nieswój już 3 dzień
podejrzewam jeszcze zatkane gruczoły, bo kiedyś już mieliśmy z tym problem, ale poczekam z tym do poniedziałku na weterynarza bo sama nie będę mu pchała w tyłek paluszka by to sprawdzić
Moja jakieś 2 dni chodziła osowiała, łeb spuszczony, chowała po kątach. No ewidentnie się wstydziła.
To jakie gruczoły mogły mu się zapchać że przed dupkę trzeba to sprawdzać? I od obcinania mogło się stać?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że sale do porodu są zawsze jednoosobowe . No nic w poniedziałek zadzwonię do szpitala się zapytać o oglądanie i się dopytam dokładnie, bo wizja rodzenia w sali wieloosobowej jest dość przerażająca jak dla mnie...
Jednoosobowe są do porodów rodzinnych, wieloosobowe przedzielone parawanami są dla samych rodzących. Ale w większych szpitalach są same jednoosobowe.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:28   #2988
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Jednoosobowe są do porodów rodzinnych, wieloosobowe przedzielone parawanami są dla samych rodzących. Ale w większych szpitalach są same jednoosobowe.
Sprawdziłam na stronce szpitala i piszą, że wszystkie są jednoosobowe, uff, ale i tak pójdę obejrzeć w przyszłym tygodniu i sprawdzę osobiście.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:28   #2989
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

W moim pojedyncze pojedyncze sa oddzielone scianami, ale drzwi nie ma wiec czy sciana czy parawan i tak slychać. Ja nie uda sie rodzic z mezem to dadza mnie na 1-osobowa.

Kurcze nie mialam pojecia, ze psy tez sa takie wrazliwe
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 20:33   #2990
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

elena
na wyspianskim leze,tu bylo lepsze jedzenie niz w wojewodzkim a pozatym moj lekarz tu pracuje i blizej tez zeby mnie odwiedzic.
jeszcze teraz pielegniarka mowila ze jest w szoku ze mnie tu przujeli a nie na woj. bo urodze za 2-3 dni.jestem w szoku
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:35   #2991
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
elena
na wyspianskim leze,tu bylo lepsze jedzenie niz w wojewodzkim a pozatym moj lekarz tu pracuje i blizej tez zeby mnie odwiedzic.
jeszcze teraz pielegniarka mowila ze jest w szoku ze mnie tu przujeli a nie na woj. bo urodze za 2-3 dni.jestem w szoku
Zielona trzymamy kciuki za Ciebie.
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:40   #2992
coventry
Raczkowanie
 
Avatar coventry
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 228
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

zielona trzymaj sie bedzie dobrze- najwazniejsze ze jestes pod dobra opieka
coventry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:47   #2993
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam na stronce szpitala i piszą, że wszystkie są jednoosobowe, uff, ale i tak pójdę obejrzeć w przyszłym tygodniu i sprawdzę osobiście.
u mnie też są jedoosobowe ale i tak jak się ktoś drze to słychać

zielona
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:50   #2994
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Jednoosobowe są do porodów rodzinnych, wieloosobowe przedzielone parawanami są dla samych rodzących. Ale w większych szpitalach są same jednoosobowe.
A może wiesz jak to wygląda w Pile i w Trzciance?
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:59   #2995
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cześc dziewczyny. Wróciliśmy niedawno i właśnie się rozpakowałam.

Zielona
trzymam kciuki za każdy dzień. Wytrzymaj ile się da

Nisia kciukasy za pomyslne wyniki

Z urlopu przywieźliśmy dla Jasia Wózek i fotelik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000277-1.jpg (33,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1007453_0.jpg (75,4 KB, 42 załadowań)
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:38   #2996
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Moja jakieś 2 dni chodziła osowiała, łeb spuszczony, chowała po kątach. No ewidentnie się wstydziła.
To jakie gruczoły mogły mu się zapchać że przed dupkę trzeba to sprawdzać? I od obcinania mogło się stać?
gruczoły okołoodbytowe
od obcinania się nie zapchają. po prostu zbieg okoliczności, że przydarzyło się w tym samym czasie co strzyżenie.
jeśli to gruczoły, to weterynarz raz dwa przeczyści mu dupkę i przepisze na 2 dni czopki, które pańcia będzie miała przyjemność mu aplikować już nie raz to przerabialiśmy ale nigdy po strzyżeniu dlatego nie jestem pewna czy to właśnie to.

gorzej jeśli fryzjer zrobił mu jakąś krzywdę i mały ma traumę, wtedy może być gorzej...

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny. Wróciliśmy niedawno i właśnie się rozpakowałam.


Z urlopu przywieźliśmy dla Jasia Wózek i fotelik
kraven, witaj
jak po urlopie, udał się?
a wózeczek naprawdę ładny

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-08-25 o 21:42
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 22:26   #2997
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

No tu jak zwykle nowości.

Zielona po Tobie bym sie tego nie spodziewała trzymam za Was kciuki. A co Tż na to? Bo on w trasie,tak?
Oby Oskar wytrzymał bez mamci

Nisia trzymam kciuki za dobre wyniki

No Karpatka gotowa,dopiero wieczorem zrobiłam

Jestem ciekawa czy moja dzidzia sie obróciła,ale chyba nie...może sie zdecyduje jeszcze

Marta witaj ponownie

A jak tam Colds wie ktoś?

Zmykam na dzisiaj
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 22:39   #2998
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

zielona trzymam kciukibedzie dobrze
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 23:02   #2999
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Nisia za Ciebie tez trzymam kciuki

Kraven super bryka - co to za model?

Zdawałam relacje Colds co u nas i tez trzyma kciuki za dziewczyny.

Ja moze pojde juz do łóżka co???

Dzisiaj w szkole rodzenia poznałam dziewczyne ktora od 27 tygodnia byla na podtrzymaniu. Kilka wizyt w szpitalu. Rozwarcie 3 cm. A teraz jest w 39 tygodniu i rozwarcie caly czas tak samo. Codziennie seks, sprzatanie i nic.
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 00:26   #3000
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Ostatnie chwile z brzuszkami, czas na wrześniowo-październikowe mamy!

Jejku już ta pora ?! dopiero co się ocknełam...

DOBRANOC :P
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.