Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 2012 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 09:56   #3571
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość

Dziewczyny poleccie mi jakąś chuste do chustowania. Bo oczywiście jak o tym pisałyście to mówiłam, że to nie dla mnie a teraz widze że Jaś uwielbia przebywać w takiej pozycji na mnie i tak spać. I nie chce się dać przełożyć do bujaczka ani łóżeczka
Ja wyszłam z takiego samego założenia, a teraz też poszukuję:P

Agnus kupiłą taką
http://allegro.pl/haltex-chusta-elas...831150854.html
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:56   #3572
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Dzień dobry.

Ale naskrobałyście od wczoraj

Mój Tosiek śpi po "wystrzałowej" kupie, którą sprezentował mi na dzień dobry. My od dzisiaj przeskakujemy na porcję 120ml przy każdym karmieniu. Zwiększałam mu porcję dając naprzemiennie 90ml i 120ml, ale zauważyłam, że nie najada się już tą 90-tką.

oho budzi sie... no to nadrabiamy juz we dwoje


m_moni, zielona, kasiam, kaczuszka, niegrzeczna, Agnus21, lilka00, dziekujemy za wszystkie miłe słowa

Anusia wspaniała akcja z tymi prezentami dla dzieciaków!

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Ja juz jakiś czas umawiam sie na sesje x jedna panią ale myśle ze po nowym roku dojdzie do skutku tyle ze to bedzie sesja rodzeństwa jestem ciekawa jak ja ogarne dwójkę
ale fajnie! trzymam kciuki, aby sesja doszła do skutku i czekam na fotki rodzenstwa.

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
eXtra!! !!!!



Super,fajne to w objęciach taty.Ps.jaki masz kolor na włosach?piękny jest i ładnie Ci w lokachprzez całe liceum kręciłam
Ja stosuje śmiesznie tania farbę, bo Joannę Naturia, kolor JESIENNY LISC co do loków to zrobiłam je specjalnie na sesje, ale musze przyznac, ze srednio sie w nich czułam. Tzn. ja nie lubię być taka wyczesana.

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Załączam fotki, jak widać nawet koc by chętnie zjadła, a teraz jest na etapie jedzenia piąstek
nasz Antek też ma od jakiegos czasu ten etap... piąchy są taaaakie pyszne

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
duśka niewyspana i nieznośna tym samym a jeszcze mamy szczepienie ... nade mną remont i od 7 wiercą i trzaskają koszmar
u mnie to samo... mamy sasiadów, ktorzy remontuja od kwietnia, odkad tutaj sie wprowadzilismy, a konca nadal nie widac a wierca i stukaja zawsze w najbardziej durnyvh porach dnia np. o 7 rano, 21 wieczorem, albo w niedziele o 13


Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga podpisałam juz papiery odnośnie wyjścia jeszcze czekamy na wizytę i do domku!
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:58   #3573
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

co do chust - ja mam taką: http://allegro.pl/pentelka-chusta-el...856632430.html

mała do skończenia drugiego miesiąca lubiła w niej siedzieć, potem zaczęła ostrzej widzieć i skończyło się chustowanie, bo nie mogła usiedzieć na miejscu, chciała wszystko oglądać
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:06   #3574
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
nie ma za co dobrze, że doszły bo wysyłał moj tz i nadal zwykłym a nie poleconym

i własnie mi tz uswiadomil ze nie dostalismy jeszcze becikowego!! a wniosek złożyliśmy 23 pazdziernika!! czy to normalne?? oczywiscie dodzwonic sie tm nie idzie.
jeśli chodzi o becikowe z miasta, to ja dzwoniłam i będą opóźnienia nawet do kilku miesięcy

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
bo Jaś bardzo fotogeniczny jestTrzymamy kciuki Obamy rękami,byście wyszliwiem,wiem tel.sam zmienia

eXtra!! !!!!




Super,fajne to w objęciach taty.Ps.jaki masz kolor na włosach?piękny jest i ładnie Ci w lokachprzez całe liceum kręciłam

a ja nie znam.Dla mnie najlepszy na świecie robi sernik mama mojej przyjaciółki,taki z mlekiem

Dziękuję za wszystkie komplementy odnośnie synka/ów

Nie muszę chyba pisać,ze też jetem od Was uzależniona
Zamiast spać,to siedzę po nocy i nadrabiam.A moi faceci dawno już chrapią...

Pa.
taki puszysty i lekki?? mama mojej przyjaciółki też taki z mlekiem robi

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
właśnie robię listę rzeczy do spakowania jutro, bo w sobotę śmigamy do moich rodziców
ale ta lista jakaś koszmarnie długa się robi
dla Lilki tyle rzeczy trzeba wziąć że szok
plus prezenty dla rodzinki
to tak jak ja. jeszcze ten sernik przede mną

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość


Widziałaś kiedyś centra handlowe w Warszawie przed świętami? Wózkiem nie przejedziesz! To jest jakieś chore szaleństwo...

A poza tym, przyznam zupełnie szczerze, trochę się boję wirusów. Patrząc na nasz wątek, gdzie tyle dzieciaków chorych w szpitalu, wolę nie chodzić w takie skupiska ludzi o tej porze roku, kiedy wszyscy chorzy...
też tak uważam. dlatego prezenty kupiłam wcześniej
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:16   #3575
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Idziemy z niunią po krokiety.

Do pozniej
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:17   #3576
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj znowu dzień marudzenia. Może to kolejny skok? Jakiś taki nerwowy jest raz zje 100 ml raz 50. Gorączki nie ma, kupa dobra, nie kaszle. Poczekamy, zobaczymy.

Dearlie piękne zdjecia i jaki cudowny model My też się wybierzemy na sesje ale po Nowym Roku.
dziekujemy i czekamy na zdjecia Jaska

Moj tez marudzi od rana... chociaz w sumie nie marudzi... drze sie w nieboglosy. Myslalam, ze to kupa go meczyla, ale pospal 20 minut, obudzil sie i dalej wrzaski.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Biorę górę lekarstw i liczę że całkowicie przejdzie,położyć się nie mam jak bo cały dzień jestem sama z malutką.
Kochana zycze Ci duuuzo zdrowka biedulko

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Dearlie zdjęcia są fantastyczne!!!:lov e:


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Matko jakie piękne


Boskie
dziekujemy

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość


Powinnam pojechać po jakieś prezenty, ale z dzieckiem do galerii handlowej, to chyba kiepski pomysł teraz, przed świętami, co?
kurcze moze byc nieciekawie, lepiej chyba odpuscic sobie wycieczke z maluszkiem w to swiateczne zamieszanie w centrach handlowych

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
idziemy na szczepienie kciuki proszę trzymać bo dzisiaj to ja jestem jakaś słaba i ryczę od rana ... kryzys mnie dopadł przedświąteczny jak rok temu - pomocy !
trzymam kciuki za Dusię!
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:21   #3577
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

moja dzidzia jest wyraźnie zazdrosna o komputer, więc zmykam
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 10:29   #3578
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Witam.
Położyłam się wczoraj o północy.Przez godzinę przewracałam się z boku na bok nie mogąc zasnąć,więc o 1.00 wstałam,by zrobić coś pożytecznego i poprasowałam trochę,a przed 2.00wstał Kubuś na jedzonko.
Zaraz idziemy na spacer i po prezenty.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Kurczę, u mnie tak ładnie już przesypiał ciągiem 4-5 godzin, a dziś jak zasnął o 20.40, to było karmienie o 00.30 (i tu powinnam była spać, a położyłam się o 1 ), 3, 4.30, 6...


Powinnam pojechać po jakieś prezenty, ale z dzieckiem do galerii handlowej, to chyba kiepski pomysł teraz, przed świętami, co?
Przecież spał 4godz.Jak nie masz z kim zostawić Henia,to ruszaj z nim.Ja szczerze mówiąc nie lubię brać Kuby do dużych sklepów.

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
taki puszysty i lekki?? mama mojej przyjaciółki też taki z mlekiem robi
mniam

Asiulka super,że do domku wychodzicie.Zdrówka dla Jasia.

Pozdrowienia dla katiem,by poprawiło się Kubusiowi i wrócili na święta do domku.

Konczi trzymam kciuki.Nie smutaj się.

Miłego dnia!!!
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...

Edytowane przez Katee27
Czas edycji: 2012-12-20 o 10:31
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:36   #3579
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga podpisałam juz papiery odnośnie wyjścia jeszcze czekamy na wizytę i do domku!
Super szybko wracaj do domciu bo robota czeka na święta ;p dobrze, że razem wszyscy będziecie na święta

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Ja mam świnke morską zawsze jak otwieram lodowke to piszczy jak glupia i wie ze wtedy jej ukroje kawalek marchewki czy ogorka.

I z mama tez mam dobry kontakt,mimo ze nie mieszka w PL ale ma darmowe minuty na domowy wiec czesto wisze na linii i kontak dobry mam tez z babcia. Ostatnio zaczelam sie drapac na linii włoskow łonowych (czasem blizna jeszcze mnie swedzi i do tego wrastające włoski) a babcia " no,no bedziesz brana" babcia 65lat
Ja mam dwie świnki morskie jedną długo włosą i jedną rozetkę. Ale to przyjemność Tża, ja mam swojego kotka

Konczi trzymam kciuki żeby Dusia nie płakała a Ty bądź silna ja co roku mam podły nastrój na święta. Nie cierpię całego szału jaki jest w czasie przygotowań.

Poszła bym na spacer ale podobno mroźnie okrutnie jest na dworzu mimo, że przez szybę wygląda niewinnie.

Dzisiaj Maks pospał od 23 do 7 rano Facet się robi hihi

Edytowane przez marzenka1984
Czas edycji: 2012-12-20 o 10:41
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:43   #3580
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
A to pokoik mojego kawaleraściany były takie jak sie wprowadziliśmy,więc jeszcze malowania nie przeszłyżeby nie było,że mu takie zrobiliśmy.A,że wynajmujemy to Nam sie nie śpieszy z inwestycją.
Ło matko, czy Ty mu tam czystki co jakiś czas robisz? I tyle maskotek. Ja to co jakiś czas robię sprzątanie i zabawki którymi się nie bawi idą do wora i do śmieci lub na wydanie. A maskotek zostawiłam raptem kilka sztuk, bo i tak się tym nie bawi, a tylko kurz zbiera.

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga podpisałam juz papiery odnośnie wyjścia jeszcze czekamy na wizytę i do domku!


Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
I macie królika??? też kiedyś miałam. Dwa
Ja też miałam, Bazyla. Ale rok temu mu się zeszło z tego świata, chyba przeze mnie swoją drogą...

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
I z mama tez mam dobry kontakt,mimo ze nie mieszka w PL ale ma darmowe minuty na domowy wiec czesto wisze na linii i kontak dobry mam tez z babcia. Ostatnio zaczelam sie drapac na linii włoskow łonowych (czasem blizna jeszcze mnie swedzi i do tego wrastające włoski) a babcia " no,no bedziesz brana" babcia 65lat
Poległam

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Jak mogę załatwić to drugie becikowe bo jesteśmy z jednego miasta
Drugie becikowe należy się osobom mającym prawo do zasiłku rodzinnego. Jeśli masz zasiłek to i becikowe dostaniesz.

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
W nocy pobudka o 23, 1, 3, 5, no i o 7... Kiedy moje dziecko zacznie normalnie spać???
A moje???????????

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ja to już robię taki myk, że trzymam cyca wywalonego i on się przysysa i tyle... Ale przez to chyba się przejada i potem ulewa i się pręży...

A co do Lilki, życzę jej żeby się jak najlepiej poukładało. Z tymże niestety wiem, że czasem nie da się zapomnieć o tym co nieprzyjemne i nawet jak by się próbowało odbudować, to gdzieś w głowie zawsze pozostaje niesmak... I wtedy nie da rady
Mój jak się naje to puszcza, nie przejada się. Ale za to co pół godziny dziś chciał.
Co do Lilki to fakt, niektóre sytuacje są za ciężkie i mimo prób ratowania związku nie uda się bo tkwią za bardzo w głowie.

Do centrum bym nie szła.

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość

A ja w Warszawie nigdy jeszcze nie byłam a odwiedzilam nawet Barcelone czy Giblartar
A ja pierwszy raz byłam w sierpniu zeszłego roku i w tym roku w maju i znów chcę. Strasznie tęsknię. Kocham wielkie miasta.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
idziemy na szczepienie kciuki proszę trzymać bo dzisiaj to ja jestem jakaś słaba i ryczę od rana ... kryzys mnie dopadł przedświąteczny jak rok temu - pomocy !
Trzymam słoneczko i tulę mocno. Chyba tęsknota za mamusią się nasila co?
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:45   #3581
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Załączam fotki, jak widać nawet koc by chętnie zjadła, a teraz jest na etapie jedzenia piąstek
Śliczne zdjęcia
Moja też wszystko wkłada do buzi

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Asiulka sama nie wiem o czym ja tyle pisałam.
Widze,że nie tylko ja taki cycuś mamusi jak to mój mąż mówi.
A to pokoik mojego kawaleraściany były takie jak sie wprowadziliśmy,więc jeszcze malowania nie przeszłyżeby nie było,że mu takie zrobiliśmy.A,że wynajmujemy to Nam sie nie śpieszy z inwestycją.
Wow, faktycznie zawalony zabawkami a ile maskotek.

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga podpisałam juz papiery odnośnie wyjścia jeszcze czekamy na wizytę i do domku!
Wspaniale! Wracaj do domu
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 10:53   #3582
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga podpisałam juz papiery odnośnie wyjścia jeszcze czekamy na wizytę i do domku!



Uwaga, uwaga.
Melcia wciągnęła wczoraj 100ml kaszki o godzinie 20.
Myślałam, że będzie spała do max. do 3, a tu niespodzianka.
Obudziła się dopiero o 6.30!!!!
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:01   #3583
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Dziewczyny a co lepiej kupić chuste czy nosidełko?
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:04   #3584
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość



Uwaga, uwaga.
Melcia wciągnęła wczoraj 100ml kaszki o godzinie 20.
Myślałam, że będzie spała do max. do 3, a tu niespodzianka.
Obudziła się dopiero o 6.30!!!!

ja tez musze pochwalic Giulie ze od wyjazdu do Włoch przesypia mi juz cała noc zasypia roznie9;30-10;30 i wstaje 7;30-8;30 oby juz tak zostało

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co lepiej kupić chuste czy nosidełko?
mysle, ze lepiej chuste. za dobre nosidelko musi dac naprawde sporo kasy.
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:37   #3585
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

A tskie nosidełko jest dobre?

http://allegro.pl/chusta-nosidelko-n...880451401.html

I znalazłam jeszcze takie http://allegro.pl/nosidelko-m1-lasca...851144142.html
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:15   #3586
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

cześć dziewczyny.

wpadłam tylko na chwilę bo Lena nadal odstawia szopkę, już 4 dzień z rzędu


Anesh, dziękuję za prezentację, jest piękna

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!



a ja tak z innej beczki
polećcie mi jakąś bardzo delikatną pastę do zębów bo się wykończę niedługo
od każdej pękają mi kąciki ust i wyglądam jak klaun z poszerzonym uśmiechem
Ajona, najlepsza
przed dłuższy czas tylko jej używałam.

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Mamy zdjęcia Poniżej kilka fotek Antka
śliczne



Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
zaraz się okaże, że cały wizaż go zna

tylko, że ja dodaję aromat rumowy, a polewę robię z prawdziwego kakao
bardzo prawdopodobne, ja też go znam

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga podpisałam juz papiery odnośnie wyjścia jeszcze czekamy na wizytę i do domku!
nareszcie

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
idziemy na szczepienie kciuki proszę trzymać bo dzisiaj to ja jestem jakaś słaba i ryczę od rana ... kryzys mnie dopadł przedświąteczny jak rok temu - pomocy !
kciuki zaciśnięte

to chyba na tyle jeśli chodzi o dzisiejsze pisanie z Wami...muszę wracać do płaczka mojego
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:26   #3587
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Można mrozić krokiety?

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość



Uwaga, uwaga.
Melcia wciągnęła wczoraj 100ml kaszki o godzinie 20.
Myślałam, że będzie spała do max. do 3, a tu niespodzianka.
Obudziła się dopiero o 6.30!!!!

Ale super

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co lepiej kupić chuste czy nosidełko?
Ja niebawem kupuję nosidło
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:37   #3588
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Mój Antek przechodzi dziś siebie. Wrzeszczy, wrzeszczy, wrzeszczy, aż pada ze zmęczenia i śpi. Raczej nic go nie boli, bo z tego co widzę to wrzeszczy, że głodny... że nudno... że mokro. Jak tylko zaspokoję jedną potrzebę to mam chwilę przerwy i kolejny krzyk aż się nie zmęczy. A w dodatku sami dzisiaj jesteśmy, bo TŻ w trasie do Belgii, więc wróci dopiero jutro wieczorem. Jak zadzwoniłam mu powiedzieć, co nasz syn wyprawia dzisiaj to stwierdził, że z tęsknoty za tatusiem... taaa


colds, marzenka1984 , kasiam187 brawa dla Waszych śpiochów! Ja już nie mogę się doczekać kiedy Antek zacznie przesypiać całą noc, choć ja ogólnie nie mam prawa narzekać, bo mój maluszek przesypia już w nocy 4-5h. Tylko czasami już mu się zdarza budzić co 3 godziny. Myślę, że jak na 7-tygodniowe dziecko to, to i tak niezły wynik.


Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.

wpadłam tylko na chwilę bo Lena nadal odstawia szopkę, już 4 dzień z rzędu


śliczne
Oho to Lenka może przybić sobie piąchę ( u Antka zapewne oślinioną od ciumkania jej ) z moim Małym.

Dziękujemy.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:41   #3589
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Martwię się trochę bo Zuzia zjadła o 7.30 90 ml mleka i od tej pory nic,próbowalam jej dać to zaraz ulewa,martwię się
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 12:48   #3590
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość

A ja pierwszy raz byłam w sierpniu zeszłego roku i w tym roku w maju i znów chcę. Strasznie tęsknię. Kocham wielkie miasta.
Ja byłam tylko raz w stolycy, w marcu 2011 gdy (a, pochwalę się ) startowałam w "Jaka to melodia"

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość



Uwaga, uwaga.
Melcia wciągnęła wczoraj 100ml kaszki o godzinie 20.
Myślałam, że będzie spała do max. do 3, a tu niespodzianka.
Obudziła się dopiero o 6.30!!!!
Weź Ty mnie nawet nie denerwuj

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Można mrozić krokiety?

Można
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:07   #3591
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Widziałam prezentacje super
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:11   #3592
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość

wiem, ze nozki musza byc w takiej pozycji jak tu http://www.mamazen.pl/category/nosidelka-marsupi-plus czyli kolanka wyzej niz tyleczek. ciezko powiedziec czy jest to dobre nosidlo bo zdjecia z dzieckiem w nim bardzo male i nie widac jak tam sa te nozki.
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:35   #3593
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość



Uwaga, uwaga.
Melcia wciągnęła wczoraj 100ml kaszki o godzinie 20.
Myślałam, że będzie spała do max. do 3, a tu niespodzianka.
Obudziła się dopiero o 6.30!!!!
Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość

ja tez musze pochwalic Giulie ze od wyjazdu do Włoch przesypia mi juz cała noc zasypia roznie9;30-10;30 i wstaje 7;30-8;30 oby juz tak zostało
Jak ja Wam zazdroszczę.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Kasiam napisała to co chciałam, także powtarzać się nie będę. Ale bardzo ważne jest ułożenie nóg, aby nie doszło do zwyrodnienia stawów.

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ja byłam tylko raz w stolycy, w marcu 2011 gdy (a, pochwalę się ) startowałam w "Jaka to melodia"
O proszę. Jaki był wynik???
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:37   #3594
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Jak ja Wam zazdroszczę.


Kasiam napisała to co chciałam, także powtarzać się nie będę. Ale bardzo ważne jest ułożenie nóg, aby nie doszło do zwyrodnienia stawów.


O proszę. Jaki był wynik???
Do 3 rundy doszłam. Za podróż się zwróciło Ale przygoda niezapomniana
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:59   #3595
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Aaaaale zimnica!!! Wyszłam na chwilkę korzystając z okazji, że siostra wpadła zrobiłam jej kawkę i wybyłam po pieczarki na obiad, na dworzu byłam z 15 minut a zmarzłam jak bym co najmniej pół godziny siedziała bez ruchu.

Już chyba skończyły się pogody na spacer z dzidzią jedynie na święta do rodziców i to samochodem bo na autobus się doczekać nie ma szans
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:01   #3596
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Moja niunia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201212111151.jpg (84,4 KB, 23 załadowań)
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:02   #3597
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Asiulka sama nie wiem o czym ja tyle pisałam.
Widze,że nie tylko ja taki cycuś mamusi jak to mój mąż mówi.
A to pokoik mojego kawaleraściany były takie jak sie wprowadziliśmy,więc jeszcze malowania nie przeszłyżeby nie było,że mu takie zrobiliśmy.A,że wynajmujemy to Nam sie nie śpieszy z inwestycją.
U Kamila podobnie, nawet ma więcej
Super sprawa z tym zrywaniem serduszek
A co do allegro to myślę że juz nie dojdzie .

A ja dziś dostałam przesyłkę z Bobovity, poradnik zywienia i 2 sloiczki zupy jarzynowej.
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:08   #3598
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Moja niunia:
sweet

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
U Kamila podobnie, nawet ma więcej
Super sprawa z tym zrywaniem serduszek
A co do allegro to myślę że juz nie dojdzie .

A ja dziś dostałam przesyłkę z Bobovity, poradnik zywienia i 2 sloiczki zupy jarzynowej.
A u nas z kolei przesyłka z hippa - poradnik, 2 saszetki herbatek i słoik z jabłuszkiem
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:10   #3599
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
A ja dziś dostałam przesyłkę z Bobovity, poradnik zywienia i 2 sloiczki zupy jarzynowej.
Ta przysyłka jest darmowa z próbkami? Czy te słoiczki są takie wielkości jak w sklepie można kupić?
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:15   #3600
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Gaworzą, płaczą i brudzą pieluchy, lecz Mamy kochają jesienne Maluchy! IX-X 201

my właśnie wróciłyśmy z zakupowego spacerku
zimno jest pioruńsko ale dobrze, że wiatru nie ma to dało się połazić

Dzięki dziewczyny za rady o tej paście
nabyłam ajonę i zobaczymy czy będzie lepiej
Elena może rzeczywiście brakuje mi witamin, ale łykam takie dla matek karmiących a pasty na pewno dodatkowo mi podrażniały bo po myciu zębów zawsze mi się to pogarsza

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ja teraz czekam aż się dzieć obudzi (taaa... teraz śpi ) i idę wywołać parę fotek dla Dziadków, no i muszę podejść do PGE bo wczoraj dostałam rachunek za prąd za dwa miesiące z którego wynika że przez ten czas nie zuzyliśmy ani jednej kWh prądu licznik się zaciął i naliczyli tylko opłatę stałą 12 zł. A dziś był gościu wymienić ten licznik, ale nie był w stanie mi powiedzieć co z tym fantem... czy mi jakoś naliczą wstecz?


Mam taką samą listę, też jutro pakuję i też w sobotę wyjeżdżamy Daleko jedziecie?
my ok 100 km a wy?

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Za sfera na komorow.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------



A ja w Warszawie nigdy jeszcze nie byłam a odwiedzilam nawet Barcelone czy Giblartar
no to piękne kwiatki tu mamy zapraszam do stolicy jak się ociepli

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
nie mogę Was nadrobić... nocami czytam a tu wciąż parę stron do tyłu.
Ostatnio byłam trochę zajęta, najpierw robiłam porządki wraz z moją pomocą, ona ogarniałam mieszkanie "z zewnątrz" a ja penetrowałam szafki itp. Dokopałam się do mojego stosiku pamiętników z wieku nastoletniego i się nie oparłam żeby sobie poczytać. Ależ ja miałam problemy..
Poza tym mały wczoraj był tak absorbujący... 20 min drzemki, chwila zabawy a reszta cyc lub na rękach... a na noc usypiałam go 2,5h
I dziś widzę to samo. Mam już dość chwilami.
to przejdzie małemu
no ale nasze dzieci to mają wczucie zazwyczaj
jak mamy muszą coś robić pilnie to dzieciaczki się uwagi domagają
człowiek ma wrażenie że na złość tak robią choć to nie prawda bo one jeszcze na złość robić nie potrafią

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Ale naskrobałyście od wczoraj

Mój Tosiek śpi po "wystrzałowej" kupie, którą sprezentował mi na dzień dobry. My od dzisiaj przeskakujemy na porcję 120ml przy każdym karmieniu. Zwiększałam mu porcję dając naprzemiennie 90ml i 120ml, ale zauważyłam, że nie najada się już tą 90-tką.

oho budzi sie... no to nadrabiamy juz we dwoje


m_moni, zielona, kasiam, kaczuszka, niegrzeczna, Agnus21, lilka00, dziekujemy za wszystkie miłe słowa

Anusia wspaniała akcja z tymi prezentami dla dzieciaków!



ale fajnie! trzymam kciuki, aby sesja doszła do skutku i czekam na fotki rodzenstwa.



Ja stosuje śmiesznie tania farbę, bo Joannę Naturia, kolor JESIENNY LISC co do loków to zrobiłam je specjalnie na sesje, ale musze przyznac, ze srednio sie w nich czułam. Tzn. ja nie lubię być taka wyczesana.



nasz Antek też ma od jakiegos czasu ten etap... piąchy są taaaakie pyszne


u mnie to samo... mamy sasiadów, ktorzy remontuja od kwietnia, odkad tutaj sie wprowadzilismy, a konca nadal nie widac a wierca i stukaja zawsze w najbardziej durnyvh porach dnia np. o 7 rano, 21 wieczorem, albo w niedziele o 13




eh z tymi remontami
my jak remontowaliśmy to mąż wiercił i walił tylko do 16-17 jak ludzie byli w pracy teoretycznie
no i w weekendy staraliśmy się te cichsze etapy wykonywać
ale najwyraźniej nie każdy mózgu potrafi używać i pomyśleć o innych lokatorach a nie tylko o sobie

oczywiście sesja Antka przepiękna, bo nie pamiętam czy wczoraj chwaliłam

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość



Uwaga, uwaga.
Melcia wciągnęła wczoraj 100ml kaszki o godzinie 20.
Myślałam, że będzie spała do max. do 3, a tu niespodzianka.
Obudziła się dopiero o 6.30!!!!
o matko, to mogłaś sobie pospać pięknie
u nas standardowo co 3h trzeba wstać a dziś jakoś wyjątkowo mi się nie chciało ale cóż, moje chcenie zostało zignorowane przez jęki małej o papu

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Do 3 rundy doszłam. Za podróż się zwróciło Ale przygoda niezapomniana
ale fajnie
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.