Aparaty ortodontyczne cz. XVI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-16, 10:59   #1921
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

ja zakładam samoligaturujący kosmetyczny

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Kochana zaraz coś spróbuję wstawić bo foto zrobilam wczoraj po zmianie nowych czystych gumek na zamki a nie wiem czy ten tel mi prześle je bez problemu, działam

Wczoraj mialam wizyte pierwsza po zalozeniu i uwaga mam od 6 do 6 zalozone zamki i pani wyciagnela drucik to juz po skroceniu go nie mogla go wlozyc z powrotem w prawy zamek na 6 ten najważniejszy. Potem chciala go mi calkowicie zdjąć i założyć nowy bo coś z nim jest nie tak ( ten kanalik jakby byl zwezony z jednej strony nie wiem jak i od czego niby nagryzlam ale ja nie wierze ze moglam metal zgryzc ) i uwaga nie mogla mi go sciagnac bo niby tak sie w ten zab przykleil :conf used: przy trzeciej probie powiedzialam, ze nie ogarne bo czulam jak napiera na ten zab i balam sie, ze mi go uszkodzi to jest takie uczucie. I powiedziala dr ze za miesiac ona zalatwi na wizyte "inne szczypce" i sciagniemy go a teraz drucik przelozyla tylko od 5 do 5tki czyli zęby nie będą 'pracować' zwężąć sie rozumiem przez ten miesiąc bo nie jest dolozony i sciagniety w tym ostatnim zamku Jestem mega rozczarowana, ze takie akcje przy pierwszej wizycie juz mam. A klinika z tych 'bardzo dobrych'. Czy któras z Was slyszala albo miala podobna akcje??
I jak tam foteczka?
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-16, 18:49   #1922
neonatus
Rozeznanie
 
Avatar neonatus
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 679
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

moją orto zapytałam o logopedę, powiedziała,że -"nie ma potrzeby i zaraz od dzisiaj zakładamy gumeczki-wyciągi dwójki górne do piątek dolnych".
to było z 3 tyg. temu.
lubię w tych gumkach chodzić
__________________
12.05.2016 SARME...

19.05.2016 - 17.04.2019 góra

01.07.2016 - 17.04.2019 dół



KRYSZTAŁOWA góra i dół
neonatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 22:09   #1923
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Mnie czeka stripping na jednej szczęce, ponoć lepiej to zrobić niż usunięcie zęba
ludzie dajcie fotki!:pros i:
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 22:24   #1924
kasia15051
Raczkowanie
 
Avatar kasia15051
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Striping nic strasznego mam to robione co drugą wizytę, po trochu orto "zwęża" mi dolne siekacze, bo są bardzo stłoczone (alternatywą było usunięcie jedynki ). Dla mnie zabieg jest bezbolesny, trochę nieprzyjemny tylko
kasia15051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 01:07   #1925
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
Mnie czeka stripping na jednej szczęce, ponoć lepiej to zrobić niż usunięcie zęba
ludzie dajcie fotki!:pros i:
Bez paniki to tak jakbyś sobie papierem ściernym przejechała między zębami i zdecydowanie to lepsze niż usunięcie bo to kilka sekund roboty i po krzyku a uwuwanie to już jednak więcej zachodu...

Dzisiaj moja mama pierwszy raz zobaczy mnie w aparacie ciekawa jestem jej reakcji
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 06:38   #1926
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Też raz miałam stripping. Nic strasznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 12:48   #1927
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

mnie martwi to, ze mam bardzo waskie jedynki i dwojki na dole. Jak mi je jeszcze spiluje to juz w ogole beda jak igielki

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Możecie polecić jakiś irygator?
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-18, 15:55   #1928
kasia15051
Raczkowanie
 
Avatar kasia15051
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

myślę, że orto wie co robi przecież zębów nie piłuj się o bardzo dużo, tylko to są raczej jakieś dziesiąte częsci milimetra
kasia15051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 09:54   #1929
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez darinn Pokaż wiadomość
Ja mam 32 a w sumie za 2 miesiące będzie 33.Aparat założyłam dwa miesiące temu i wcale nie żałuję ☺
Mo chyba tylko tego ze nie schudłam😂Bo jak czytałam,rozmawiałam z znajomymi którzy aparat noszą to wszyscy nie mogli jeść,straszny ból itp.A ja nic trochę na początku miałam problem jeść,ale jak już ogarnęłam co i jak to nie ma problemu.Będę go nosić min dwa lata,potem dobry rok jeszcze aparat zakładany na noc.Wiec nie zastanawiaj się tylko zakładaj,bo ja jak pomyślę ze dwa lata temu byłam już tak blisko i zrezygnowałam to teraz już bym zdejmowala.Załącznik 6728246Załącznik 6728251

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

darinn widze, ze masz aparat kosmetyczny. Sama niedawno bylam u ortodonty i werdyk jest - aparat ortodontyczny. Wlasnie zastanawiam sie nad wyborem aparatu. Bardzo mi zalezy, aby aparat nie byl az taki widoczny, dlatego sklaniam sie w kierunku kosmetycznego, ale boje sie, ze ten przezroczysty plastik bedzie sie po jakims czasie odbarwial i przez to bedzie jeszcze bardziej rzucac sie w oczy niz metalowy. Jak to jest w twoim przypadku ?
Do tego ortodonta powiedzial mi, ze na szczescie nie musze usuwac zadnych zebow (kilka lat temu usunelam juz wszystkie osemki, bo nie bylo na nie miejsca), tylko bedzie musial kazdy zab troche spilowac. Zastanawiam sie czy ktos z Was mial cos takiego robione, czy pozniej to widac i czy nie szkodzi to zebom ?
Bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz.
Pozdrawiam
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 10:29   #1930
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez spamie Pokaż wiadomość
darinn widze, ze masz aparat kosmetyczny. Sama niedawno bylam u ortodonty i werdyk jest - aparat ortodontyczny. Wlasnie zastanawiam sie nad wyborem aparatu. Bardzo mi zalezy, aby aparat nie byl az taki widoczny, dlatego sklaniam sie w kierunku kosmetycznego, ale boje sie, ze ten przezroczysty plastik bedzie sie po jakims czasie odbarwial i przez to bedzie jeszcze bardziej rzucac sie w oczy niz metalowy. Jak to jest w twoim przypadku ?
Do tego ortodonta powiedzial mi, ze na szczescie nie musze usuwac zadnych zebow (kilka lat temu usunelam juz wszystkie osemki, bo nie bylo na nie miejsca), tylko bedzie musial kazdy zab troche spilowac. Zastanawiam sie czy ktos z Was mial cos takiego robione, czy pozniej to widac i czy nie szkodzi to zebom ?
Bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz.
Pozdrawiam
mnie czeka dokładnie to samo- bez usuwania zębów, a piłowanie zębów czyli stripping.
Zdecydowałam się na samoligaturujący szafirowy.
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 10:37   #1931
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz. Bylam na konsultacji u innego orto i nic szczegolnego mi nie powiedzial wiecej tylko ze zeby jeszcze dobrze sie nie schodza i on by zostawil na troche dluzej aparat. To bylo we wrzesniu o ile dobrze pamietam. Gdybym pozwolila orto na zdjecie aparatu pol roku temu, tak jak chciala to bylaby masakra. Bo widze roznice teraz, a niby juz wtedy nie dalo sie nic zrobic. Aparat mi nie przeszkadza, moge go nosic, ale nie mam sily na walke z orto za kazdym razem kiedy jestem w klinice .
Koniecznie walcz o swoje. Ja po dwóch latach zmieniłam ortodonte. Też chciała mi ściągać, a ja laickim okiem widziałam, że nie jest dobrze. Miałam "prosta" wadę, nic skomplikowanego, nie wiem jak mogła tak to spaprac. Zaraz mina 3 lata, ja po roku leczenia u innego widzę ogromną różnicę. Na tygodniach mamy ściągać.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 10:40   #1932
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Jeszcze jedno pytanie chodzi mi po glowie. Czy ktoras z Was nosila aparat na zeby bedac w ciazy ?
W przyszlym roku planuje miec dziecko i nie wiem czy aparat zalozyc jeszcze przed ciaza czy lepiej po. Jak myslicie ?
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 11:56   #1933
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez spamie Pokaż wiadomość
darinn widze, ze masz aparat kosmetyczny. Sama niedawno bylam u ortodonty i werdyk jest - aparat ortodontyczny. Wlasnie zastanawiam sie nad wyborem aparatu. Bardzo mi zalezy, aby aparat nie byl az taki widoczny, dlatego sklaniam sie w kierunku kosmetycznego, ale boje sie, ze ten przezroczysty plastik bedzie sie po jakims czasie odbarwial i przez to bedzie jeszcze bardziej rzucac sie w oczy niz metalowy. Jak to jest w twoim przypadku ?
Do tego ortodonta powiedzial mi, ze na szczescie nie musze usuwac zadnych zebow (kilka lat temu usunelam juz wszystkie osemki, bo nie bylo na nie miejsca), tylko bedzie musial kazdy zab troche spilowac. Zastanawiam sie czy ktos z Was mial cos takiego robione, czy pozniej to widac i czy nie szkodzi to zebom ?
Bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz.
Pozdrawiam
Ja mam od sierpnia tego roku założony aparat ceramiczny przezroczysty .W sumie jest on prawie nie widoczny bo juz kilka osób zwróciło mi uwagę ze dopiero jak bardzo blisko stoją to go dopiero widzą.Jem wszystko co chce,twarde miękkie,kolorowe zupy-mój ulubiony barszcz czerwony😊.Nic się z moim aparatem nie dzieje.Nie odbarwila się.Od czasu założenia do teraz nie zauważyłam jakieś widocznej zmiany koloru,wydaje mi się ze jest ciągle taki sam.Po kolorowym jedzeniu jak mam możliwość to to idę go umyć,ale to tak bardziej zapobiegawczo żeby mu nic nie było☺Raz na jakiś czas myje go taka cienka szczoteczka z pasta wybielająca.Staje się wtedy taki jak by ciut bielszy,ale wydaje mi się ze to tylko optycznie tak wygląda.Bo ortodonta powiedział ze pasta aż takiej mocy nie ma☺
Aha wina czerwonego nie pije wiec nie wiem jaka jest reakcja,ortodonta zapewniał mnie ze spokojnie mogę pić,ja za czerwonym nie przepadam wiec tylko białe pije😊
Jak masz jakieś pytania to pisz w miarę możliwości będę ci odpowiadać😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
darinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 12:14   #1934
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez darinn Pokaż wiadomość
Ja mam od sierpnia tego roku założony aparat ceramiczny przezroczysty .W sumie jest on prawie nie widoczny bo juz kilka osób zwróciło mi uwagę ze dopiero jak bardzo blisko stoją to go dopiero widzą.Jem wszystko co chce,twarde miękkie,kolorowe zupy-mój ulubiony barszcz czerwony😊.Nic się z moim aparatem nie dzieje.Nie odbarwila się.Od czasu założenia do teraz nie zauważyłam jakieś widocznej zmiany koloru,wydaje mi się ze jest ciągle taki sam.Po kolorowym jedzeniu jak mam możliwość to to idę go umyć,ale to tak bardziej zapobiegawczo żeby mu nic nie było☺Raz na jakiś czas myje go taka cienka szczoteczka z pasta wybielająca.Staje się wtedy taki jak by ciut bielszy,ale wydaje mi się ze to tylko optycznie tak wygląda.Bo ortodonta powiedział ze pasta aż takiej mocy nie ma☺
Aha wina czerwonego nie pije wiec nie wiem jaka jest reakcja,ortodonta zapewniał mnie ze spokojnie mogę pić,ja za czerwonym nie przepadam wiec tylko białe pije😊
Jak masz jakieś pytania to pisz w miarę możliwości będę ci odpowiadać😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, bardzo dziekuje za cenne informacje. Chyba zdecyduje sie na przezroczysty aparat.
A co do nastepnych pytan, to pewnie z biegiem czasu i poczatkiem noszenia aparatu jakies sie jeszcze pojawia.
Bardzo sie ciesze, ze znalazlam te forum. Dziewczyny jestescie super !
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 13:18   #1935
I_g_1
Raczkowanie
 
Avatar I_g_1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: NW
Wiadomości: 199
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez spamie Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie chodzi mi po glowie. Czy ktoras z Was nosila aparat na zeby bedac w ciazy ?
W przyszlym roku planuje miec dziecko i nie wiem czy aparat zalozyc jeszcze przed ciaza czy lepiej po. Jak myslicie ?


Były tu dziewczyny z aparatem w ciąży. Więc można. Ja na twoim miejscu zakładałabym przed ciążą. Trzeba zrobić wszystkie prześwietlenia, których nie można robić w ciąży itp. Zakładasz i zęby ci się prostować, a w tym czasie zdążysz urodzić i sobie pomyśleć po co ja miałam tyle czasu czekać
__________________
Aparatka - góra 09.12.2014 - 21.11.2016
- dół 05.03.2015 - 21.11.2016
I_g_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 16:36   #1936
spamie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez I_g_1 Pokaż wiadomość
Były tu dziewczyny z aparatem w ciąży. Więc można. Ja na twoim miejscu zakładałabym przed ciążą. Trzeba zrobić wszystkie prześwietlenia, których nie można robić w ciąży itp. Zakładasz i zęby ci się prostować, a w tym czasie zdążysz urodzić i sobie pomyśleć po co ja miałam tyle czasu czekać
Dzieki I_g_1. Tak wlasnie zrobie, najpierw aparat, a pozniej dziecko
spamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 22:06   #1937
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Dzieczyny mam pytani, nie wiem czy tak powinno byc. Mam sprowadzana gorna trojke do łuku zębowego. Od 12 dni mam dodatkowo taka gumke zaczepiana ma zęby (zaczepiona od trojki gornej do szostki górnej) Od kilku dni dziąsło nad dwójką i trójką jest opuchnięte i czerwone, boli mnie. Czy to normalne? Nie wiem czy zawracać tym głowę mojej orto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 11:49   #1938
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

ile płaciłyście za zdjęcie aparatu i retiner?
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 16:32   #1939
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ściągnięcie aparatu (dwóch luków) - 200 zł

Retainer (ja mam taki podobny do tych aparatów zdejmowanych) - 600 zł
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 18:13   #1940
ZielonaaHerbata
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaaHerbata
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ściągnięcie bezpłatne, retencja 800 zł
ZielonaaHerbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 18:25   #1941
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ściągnięcie i retencja wliczone w comiesięczne koszty więc dodatkowo za to nic już nie będę płacić.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-20, 22:38   #1942
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

A mi wycenili na 2200 (ściągnięcie plus retencja)
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 04:05   #1943
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
A mi wycenili na 2200 (ściągnięcie plus retencja)
Wow
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 09:07   #1944
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Wow
ale chyba dotyczy góry i dołu, a te wasze 800 to chyba jednego łuku, tak?
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:07   #1945
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Nie, 1000 zł to "normalna" cena za całość.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:11   #1946
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Czyli mnie naciągnąć chcą
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 15:11   #1947
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
Czyli mnie naciągnąć chcą
A w planie leczenia i kosztach jak masz wycenione?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 22:53   #1948
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja noszę już aparat ponad 1,5 miesiąca. Nie widzę póki co żadnej różnicy. Fakt, że nie mam specjalnie krzywych zębów, tylko wadę w zgryzie, przez co pracują mi źle zawiasy w szczęce. Niektóre zęby na skutek wady, są trochę poprzechylane, ale na razie ani drgnęły. Poza tym mam dwa mleczne zęby i trzeba zrobić miejsce na implanty.

Krótko go noszę, a już mam go dość..., jedzenie włazi między druty strasznie, już nawet nie mam siły ich myć. Och.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez just_wlosy
Czas edycji: 2016-12-24 o 07:48
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 07:41   #1949
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Aparatki i Aparaci

Wesołych, spokojnych Świąt 🎄 dużo zdrowia i miłości. Sukcesów w dążeniu do pięknego uśmiechu i wytrwałości w pałaszowaniu świątecznych pyszności ;-)
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 18:28   #1950
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
A w planie leczenia i kosztach jak masz wycenione?
ja mialam najpierw normalna wizyte, potem wizyte w celu pobrania wyciskow, potem wizyte, gdzie mialam omowiony plan leczenia, a potem mialam wizyte, gdzie mialam przedstawiony koszt leczenia.
Cena wizyty nie pamietam, chyba ok. 200 zl
za podklejenie zamka dodatkowy koszt
zapamietalam jedynie to:
sciagniecie aparatu plus retencja 2200
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-18 11:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.