Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-14, 21:26   #271
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

A myślicie, ze jeżeli mała toleruje avent to moge jej podać inna butelkę tylko, ze w rozmiarze 150 czy lepiej nie mieszać jej w glowie???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 21:57   #272
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mój bezsmoczkowy jest Żadnego nie toleruje więc już od dawna nie podaje Na uspokojenie to tylko pociąg działa.....albo ryby z akwarium

I nie daje kaszki do mleka ...w sumie nigdy tak nie robiłam Kaszka jak coś to pójdzie z łyżki a nie smoczka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 22:02   #273
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Mój bezsmoczkowy jest Żadnego nie toleruje więc już od dawna nie podaje Na uspokojenie to tylko pociąg działa.....albo ryby z akwarium

I nie daje kaszki do mleka ...w sumie nigdy tak nie robiłam Kaszka jak coś to pójdzie z łyżki a nie smoczka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A z butelki potrafi pic, skoro smoczków nie akceptuje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 03:01   #274
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
A myślicie, ze jeżeli mała toleruje avent to moge jej podać inna butelkę tylko, ze w rozmiarze 150 czy lepiej nie mieszać jej w glowie???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O ile zaakceptuje to możesz bo np. nasza pije z Aventu i żadnej innej butelki nie ruszy a próbowaliśmy różnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 06:45   #275
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
A myślicie, ze jeżeli mała toleruje avent to moge jej podać inna butelkę tylko, ze w rozmiarze 150 czy lepiej nie mieszać jej w glowie???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My dajemy z dwóch różnych i nie ma problemu. Początkowo była zdziwiona i musiał przez dwa dni przyzwyczaić do nowej i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 06:49   #276
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Coma- moja pije ze wszystkiego co się da miałam avent ale skończył się na rozmiarze 120ml i potrzebowałam jakieś butelki 150, wiec teraz tommie tippie ma i żadnego problemu nie było. Później znowu pewnie wrócimy do avent bo mam butelki 260ml. Smoczki mamy z lovi rozmiar 0-3, 3-6 i też nie było jakiegoś problemu ze zmiana. Generalnie wszystko jej pasuje
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 07:30   #277
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mój ma avent i miał lovi, jak byłmiejssy to nie miało znaczenia. Teraz już tylko avent akceptuje. I my mamy te duże butelki, bo nasz zjada koło 210ml choć ostatnio ma mniejszy apetyt w ciągu dnia
Moje słońce dzisiaj spało od 20 do 5 rano, super! Pewnie przez szczepionkę, ale liczę po cichu że już tak zostanie.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 08:26   #278
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

My dziś jedziemy na szczepienia, ciekawe czy dojdą do skutku bo mała nadal ma lekki katar i ja się trochę obawiam.


al_dente nasza też potrafi ostatnio wciągnąć 210 ml A czasem nawet 150 ml nie wypije. I bądź tu mądry ile zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 08:35   #279
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
My dziś jedziemy na szczepienia, ciekawe czy dojdą do skutku bo mała nadal ma lekki katar i ja się trochę obawiam.


al_dente nasza też potrafi ostatnio wciągnąć 210 ml A czasem nawet 150 ml nie wypije. I bądź tu mądry ile zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nasz już miał tak, że zawsze zjadal te 210, po kąpieli wypił ok 90 i tak robiliśmy, spał cała noc i super A tu się ostatnio wszystko rozjechalo, jedzenie, sen, łącze to z tym skokiem rozwojowym. No i coraz chętniej pije wodę, myślę że właśnie to była kwestia butelki bo mu podawałam z lovi, mleko w avent a teraz wszystko podaję już w avencie.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 09:28   #280
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
A z butelki potrafi pic, skoro smoczków nie akceptuje ?
no tak, on od dawna jest na mm

My mamy od poczatku butelki MAM i smoki do tego Nic nie zmienialam wiec nawet nie wiem czy inne by zaakceptowal
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 11:51   #281
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Wrr ale się wkurzyłam. Od rana nie mogłam się dodzwonić do przychodni, najpierw ciągle zajęte, potem odłożyły słuchawkę i nie było w ogóle sygnału, żeby się upewnić czy jest pielęgniarka od szczepień dziś i co? Pojechałam i okazało się że nie ma, zbierałam małą na marne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 12:48   #282
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym przykrywacie dzieci w nocy do snu?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja niczym... Wcześniej przykrywalam ale to zlatuje. Starszy też bez niczego. Czasem kocykiem chce się przykryć. U Magdy komsty kiedyś czytałam taki fajny artykuł o tym że dzieci chuba do ok 3 roku życia nie ogarniaja kołdry i może je denerwować i dałam sobie spokój. Mamy 22 stopnie więc jest ciepło
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Moja śpi pod kocykiem ale najczęściej go z siebie ściąga.



Już ząbki rosną ? Szybko
No jestem w szoku jak szybko. Zwłaszcza że mój synek na roczek miał pierwszego
Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Mój synek śpi w spiworku w nocy, a w ciągu dnia przykrywam kocykiem. Jak było bardzo ciepło to tylko pielucha.
A jakieś objawy zabkowania były u Was ?
My po szczepieniu, syn bal się i n płakał na widok babć, a do pielęgniarki uśmiech od ucha do ucha dopóki mu igły nie wbila. Póki co bawi się normalnie, zobaczymy jak dalej będzie

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Haha to tak jak Grześ wczoraj. Też się chichral. Na szczęście po szczepieniu szybko się uspokoił.
Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Na stronach HiPP czy Bebiko rejestrujesz się i mają takie pakiety reklamowe.
Z bebiprogram dostałam karty kontrastowe i mate sensoryczna, która leży nieużywana.
A z HiPP właśnie te słoiczki

A dziś wygrałam jakaś matę do przewijania, a wcześniej kosmetyki Oilan szampon 3w1 i balsam chyba

Jakich smoczków używacie? Bo muszę chyba moja nauczyć to może przestanie ręce jeść i wargę zagryzać
Mam Avent jakiś ale wypluwa. Zamówiłam też Avent ortodontyczny ale ma chyba taki sam kształt.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Mój też odrzucił w końcu smoczek... A ssanie rączek i wargi jest normalne i rozwojowe.

Ja się pomyliłam i za wcześnie byliśmy u pediatry. Ale w sumie dobrze bo było jedno uklocie a za dwa tygodnie będzie następne. Waży 6 kg i ma 63 cm więc maluszek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 20:27   #283
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mój synek śpi w spiworku a smoczki mamy z Nuka i Lovi ale ten z Nuka jest bardziej płaski i mały zdecydowaniem ten woli.

Któraś z Was pisała wcześniej o magicznym kubeczku przy kp? Ile spływa tego mleka z drugiej piersi do tego kubeczka? Bo właśnie się zastanawiam nad kupnem. U Hubiego nie widzę go, skąd zamawialyscie?
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 08:31   #284
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Nikodem jak zasnal wczoraj o 15 to wstal po 21🙄 Wykapalismy go i odlecial. O dziwo noc byla bez tragedii. Obudzil sie o 2:30 i przed 5. Przee 7 juz wstalismy 😊
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 08:56   #285
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja wczoraj próbowałam przetrzymac moja do 19 bo tak zazwyczaj kładziemy, a odleciała juz po 17... bałam sie nocki ale było tak jak zawsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:20   #286
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
Mój synek śpi w spiworku a smoczki mamy z Nuka i Lovi ale ten z Nuka jest bardziej płaski i mały zdecydowaniem ten woli.

Któraś z Was pisała wcześniej o magicznym kubeczku przy kp? Ile spływa tego mleka z drugiej piersi do tego kubeczka? Bo właśnie się zastanawiam nad kupnem. U Hubiego nie widzę go, skąd zamawialyscie?
Masz np. tutaj https://allegro.pl/oferta/kolektor-m...pzh-7838595077

u mnie w pierwszym miesiącu podczas ściagania z drugiej piersi w czasie karmienia nawet 80 ml potrafiło sie uzbierać, zależy czy pierś była pełna czy nie i w którym momencie dnia, najwięcej z tego co pamiętam rano leciało. Teraz nie wiem ile bym uzbierała, bo mój wciąż bezbutelkowy więc nie mam po co ściągać, a zapasy które mam chyba się zmarnują ;/

Dziewczyny jak przekonałyście swoje dzieci do butelki?? po prostu przystawiłyście i jadły? ja już nie mam siły, mój cały czas gryzie smoczek od butelki albo wypluwa i nie ma opcji żeby zjadł, a niedługo wesela nam się szykują i chyba na jedni nie pójdziemy, bo pokoje nie są na miejscu, więc nie będę miała jak dochodzić na karmienia (chciałam żeby moja mama siedziała z dzieckiem w pokoju)
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:24   #287
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez się łapią za uszy? Moja od jakiegoś czasu tak robi i zaczęłam się zastanawiac czy może coś ją tam boli czy swędzi. Tylko ze wtedy pewnie byłby jakiś płacz. Poza tym nie wiem czy takie maleństwo pokazywałoby już ze coś tam w uszku mu przeszkadza. Jak myślicie?
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:25   #288
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Masz np. tutaj https://allegro.pl/oferta/kolektor-m...pzh-7838595077

u mnie w pierwszym miesiącu podczas ściagania z drugiej piersi w czasie karmienia nawet 80 ml potrafiło sie uzbierać, zależy czy pierś była pełna czy nie i w którym momencie dnia, najwięcej z tego co pamiętam rano leciało. Teraz nie wiem ile bym uzbierała, bo mój wciąż bezbutelkowy więc nie mam po co ściągać, a zapasy które mam chyba się zmarnują ;/

Dziewczyny jak przekonałyście swoje dzieci do butelki?? po prostu przystawiłyście i jadły? ja już nie mam siły, mój cały czas gryzie smoczek od butelki albo wypluwa i nie ma opcji żeby zjadł, a niedługo wesela nam się szykują i chyba na jedni nie pójdziemy, bo pokoje nie są na miejscu, więc nie będę miała jak dochodzić na karmienia (chciałam żeby moja mama siedziała z dzieckiem w pokoju)
Kurde nie strasz mnie, wczesniej jadl normalnie?
My w czerwcu idziemy na 3 wesela i na żadne nie chce go brać wiec zostaje opcja butelka tylko i wyłącznie. Oby mu sie nic nie pozmienialo, ostatnio pil z butli 2 tyg temu i bylo ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:30   #289
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Kurde nie strasz mnie, wczesniej jadl normalnie?
My w czerwcu idziemy na 3 wesela i na żadne nie chce go brać wiec zostaje opcja butelka tylko i wyłącznie. Oby mu sie nic nie pozmienialo, ostatnio pil z butli 2 tyg temu i bylo ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z butelki zjadł tylko dwa razy - raz w szpitalu jak był dokarmiamy mm i raz jak miał miesiąc gdy poszłam na pierwsza wizytę do gina. I od tego czasu kaplica :/ próbujemymu podać raz, dwa razy w tyg żeby załapał, ale on chyba myśli ze dajemy mu jakiś gryzak, a nie jedzenie i gryzie i wypluwa smoczek od butelki. Na razie próbowałam 4 butelek, mam jeszcze jedna Nowa- będę dziś próbować i zobaczyny ... Klaudia a jak dajesz mu odciągnięte to w temp pokojowej czy podgrzewasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 09:32   #290
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Z butelki zjadł tylko dwa razy - raz w szpitalu jak był dokarmiamy mm i raz jak miał miesiąc gdy poszłam na pierwsza wizytę do gina. I od tego czasu kaplica :/ próbujemymu podać raz, dwa razy w tyg żeby załapał, ale on chyba myśli ze dajemy mu jakiś gryzak, a nie jedzenie i gryzie i wypluwa smoczek od butelki. Na razie próbowałam 4 butelek, mam jeszcze jedna Nowa- będę dziś próbować i zobaczyny ... Klaudia a jak dajesz mu odciągnięte to w temp pokojowej czy podgrzewasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zalezy jak ściągnę, jak wiem ze zje za chwile to zostawiam w temperaturze pokojowej a czasami jak np. Wieczorem to do lodowki i wtedy podgrzewam pod ciepłą wodą

Teraz będę musiala podac mu mm bo nie dam rady tyle ściągnąć, bym mogla juz zacząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:38   #291
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Nikodem czasami lapie sie za uszy i ciagnie 😂 Najgorzej jak nie umie puscic 😂

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Zbieramy sie na spacer. W koncu. Przez te pogode to bylismy ostatni raz w weekend. Codziennie na czas spaceru byl rozzalony i na rekach. Dzis juz sie znowu zbliza godzina spaceru i juz sie zaczyna. Pogoda super nie jest, ale chociaz nie pada.

Maaaaj w tym roku piekny😏
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:40   #292
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

My też dziś idziemy jak się nie rozpada, póki co jest ok i koło 17 stopni, upy nie urywa ale źle też nie jest

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:46   #293
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

My chodzimy nawet jak pada, haha. Oszalalabym jakbym nie wyszła

No maj okropny, w zeszlym roku taki piekny. 31 braliśmy slub i byl taki upał szok a w dzien matki mielismy tluczenie butelek i tez pogoda byla piekna - jest u Was taka tradycja? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:49   #294
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
My chodzimy nawet jak pada, haha. Oszalalabym jakbym nie wyszła

No maj okropny, w zeszlym roku taki piekny. 31 braliśmy slub i byl taki upał szok a w dzien matki mielismy tluczenie butelek i tez pogoda byla piekna - jest u Was taka tradycja? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Śląsku mieszkasz?
U nas nie ma nic takiego.
Mówię o mazowszu.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:54   #295
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Na Śląsku mieszkasz?
U nas nie ma nic takiego.
Mówię o mazowszu.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Pomorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:56   #296
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
My chodzimy nawet jak pada, haha. Oszalalabym jakbym nie wyszła

No maj okropny, w zeszlym roku taki piekny. 31 braliśmy slub i byl taki upał szok a w dzien matki mielismy tluczenie butelek i tez pogoda byla piekna - jest u Was taka tradycja? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Niee u mnie nie ma takiej tradycji, pierwsze słyszę, ale podoba mi się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 10:03   #297
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Niee u mnie nie ma takiej tradycji, pierwsze słyszę, ale podoba mi się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kiedys bylo to dzien przed weselem, ja miałam tydzien bo tak lepiej dla młodych i coraz czesciej tak sie robi. Schodza sie goscie zaproszeni i sasiedzi, znajomi i ogolnie wszyscy co Was znaja i tłuką szklo na szczescie no i się siedzi i pije do rana minus taki, ze duze koszta bo alkoholu i przekasek idzie sporo ale i tak więcej plusów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 10:24   #298
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja nie znam tej tradycji fajnie to brzmi.
Mieliśmy dzisiaj wyjechać nad morze, na urlop ale taka pogoda, ze przesunęliśmy na poniedziałek. Trochę przeraża mnie taki wyjazd bo ponad 6h jazdy z taka dzidzia. No i jak bedzie padać to bedziemy kisić sie tylko w pokoju to tez słabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 10:41   #299
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dziewczyny, ktore podaja NAN Pro 1 to w Kauflandzie w gazetce jest promocja na 2,3,4 za 32,99, mi za te cene weszla tez 1
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 10:47   #300
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas niektorzy to obchodza. Ja tego nie chce. Mieszkam w bloku i nie mam gdzue tego zrobic. Mojej znajomej postawili karton i w nim kamien. Ktos madry ten karton ze schodow zrzucil.... tesciowa sie upiera na to, als chyba widzi, ze nie wygra 😄
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.