METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-12, 14:09   #841
Dommii877
Raczkowanie
 
Avatar Dommii877
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 54
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała pierwsze z góry. Te drugie wpadają jakby w czerwień. Nie podoba mi się ten odcień drewna.


a mi sie podobają własnie te drugie
Dommii877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 15:36   #842
malinowaiskra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez krzysztof_kura Pokaż wiadomość
Ja proponuje xxx fototapetę na zamówienie. Możesz dostosować wnętrze dokładnie do swojego stylu

Fototapety mi się osobiście nie podobają nie ma to jak czysta ściana.
malinowaiskra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 15:42   #843
Luqqas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Nowoczesne tapety samoprzylepne są super. Możesz w każdej chwili odkleić i przenieść na inną ścianę/do innego pomieszczenia.
Luqqas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 23:00   #844
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez malinowaiskra Pokaż wiadomość
Fototapety mi się osobiście nie podobają nie ma to jak czysta ściana.
Tym bardziej, że jest tyle możliwości łączenia tych barw...
Wystarczy popatrzeć na strony producentów. Widziałem fototapetę, której motyw mi sie spodobał, reszta to tak trochę standardowo NYC albo jakaś plaża. Co kto lubi.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 09:39   #845
tasanova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 13
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez malinowaiskra Pokaż wiadomość
Fototapety mi się osobiście nie podobają nie ma to jak czysta ściana.
Tym bardziej, że jest tyle możliwości łączenia tych barw...
Wystarczy popatrzeć na strony producentów. Widziałem fototapetę, której motyw mi sie spodobał, reszta to tak trochę standardowo NYC albo jakaś plaża. Co kto lubi.
No właśnie jest słaby wybór fototapet, niektóre też dość sztucznie wyglądają :/ jak kiedyś to się zmieni to możę się zdecyduję ale poki co będę odświeżać pokój na kolor Bezkresny Ocean z tej duluxowej kolekcji kolorów świata. Trochę się stresuję bo pierwszy raz postawiłam na odważniejszy kolor, zawsze wybierałam biele, beże itd. Ale przecież świat do odważnych należy, chciałam zmiany
tasanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 23:14   #846
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Kobietki, liczę na Waszą pomoc.
Jasne, szare ściany, meble w odcieniu dąb sonoma/biel, wzorzyste zasłony (duże amarantowe, fioletowe, zielone kwiaty na białym tle - uwielbiam je). Chcę położyć na jedną ze ścian tapetę. Jako, ze zasłony są wyraziste to nie wiem, jaka będzie pasowała. Myślałam o tapecie w geometryczne wzory, w odcieniu biało-szarym (delikatne wzory). Myślicie, ze te wzory będą ze sobą współgrać? Wkleiłabym link do zasłon i przykładowej tapety ale nie chcę tu robić reklamy.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 11:39   #847
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Kobietki, liczę na Waszą pomoc.
Jasne, szare ściany, meble w odcieniu dąb sonoma/biel, wzorzyste zasłony (duże amarantowe, fioletowe, zielone kwiaty na białym tle - uwielbiam je). Chcę położyć na jedną ze ścian tapetę. Jako, ze zasłony są wyraziste to nie wiem, jaka będzie pasowała. Myślałam o tapecie w geometryczne wzory, w odcieniu biało-szarym (delikatne wzory). Myślicie, ze te wzory będą ze sobą współgrać? Wkleiłabym link do zasłon i przykładowej tapety ale nie chcę tu robić reklamy.
Biało szara ok, ale nie we wzory geometryczne tylko takie jakby nieregularne paski, takie jakby z góry do dołu maźnięte. Nie wiem jak to precyzyjnie wytłumaczyć, w każdym razie nie chodzi mi o regularne proste pasy
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 19:00   #848
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Biało szara ok, ale nie we wzory geometryczne tylko takie jakby nieregularne paski, takie jakby z góry do dołu maźnięte. Nie wiem jak to precyzyjnie wytłumaczyć, w każdym razie nie chodzi mi o regularne proste pasy

Dziękuję za odpowiedź . Poszukam w sieci. A np zygzaki (takie szersze)? Znajoma mi radziła, że do takiego wzoru tylko i wyłącznie grube pasy a mi się takie zwykłe pasy nie widzą. Ogólnie wydawało mi się, że wzór powinien być delikatny, regularny i prosty do takich zasłon.

EDIT: teraz wpadłam na pomysł, że może zamiast geometrycznych wzorów tapeta w srebrne/szare gałęzie?
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''

Edytowane przez Lady eSs
Czas edycji: 2018-01-09 o 12:20
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 18:38   #849
manka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

W gałęzie może być ok, ale w takie delikatne, żeby właśnie z tymi zasłonami nie wyszło na przekombinowane.
manka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 12:19   #850
miszczyni89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 22
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Ja przeprowadziłam metamorfozę swojej sypialni dzięki skorzystaniu z nowoczesnej dekoracji jaką są fototapety

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-03-16 o 10:25 Powód: link reklamowy
miszczyni89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 20:24   #851
birdy0008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 106
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Hej,
czy możecie mi polecić jakąś konkretną farbę w kolorze miętowym do pomalowania pokoju? Zależy mi, żeby to był dosyć jasny kolor, a boję się w ciemno kupować, bo już miałam w tym roku sytuację, że kolor z próbnika, a kolor na ścianie to dwa różne światy....
birdy0008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-20, 21:07   #852
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez birdy0008 Pokaż wiadomość
Hej,
czy możecie mi polecić jakąś konkretną farbę w kolorze miętowym do pomalowania pokoju? Zależy mi, żeby to był dosyć jasny kolor, a boję się w ciemno kupować, bo już miałam w tym roku sytuację, że kolor z próbnika, a kolor na ścianie to dwa różne światy....

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to miętowe orzeźwienie.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 16:50   #853
PatiPekala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 19
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez birdy0008 Pokaż wiadomość
Hej,
czy możecie mi polecić jakąś konkretną farbę w kolorze miętowym do pomalowania pokoju? Zależy mi, żeby to był dosyć jasny kolor, a boję się w ciemno kupować, bo już miałam w tym roku sytuację, że kolor z próbnika, a kolor na ścianie to dwa różne światy....
dulux - ja malowałam pokój dziecięcy farbą z tej firmy, ale nie pamiętam konkretnej nazwy farby. Wyszedł kolor miętowy, ale blady, więc jeśli zależy Ci na czymś intensywniejszym, to może 2 warstwy warto byłoby położyć. Ja mam jedną.
PatiPekala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 20:14   #854
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Tutaj trochę jest inaczej niż piszesz, bo farba nie miesza się kolorem ze starą warstwą. Jeśli kolor obecny jest zbyt blady tzn on taki po prostu jest. Druga warstwa by go nie zmieniła. Dwa razy maluje się w celu dobrego krycia, tzn by poprzednia warstwa nie przebijała się na wierzch (zdarzają się czasami takie niedomalowane ślady). Faktem jest to, że farby zwykle trzeba użyć więcej, niż wynika to z deklaracji producenta, ale u mnie np. ze Śnieżka zużycie nie odbiegało od szacunków.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 07:49   #855
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPekala Pokaż wiadomość
dulux - ja malowałam pokój dziecięcy farbą z tej firmy, ale nie pamiętam konkretnej nazwy farby. Wyszedł kolor miętowy, ale blady, więc jeśli zależy Ci na czymś intensywniejszym, to może 2 warstwy warto byłoby położyć. Ja mam jedną.
Myśmy zdecydowali się na farbę z mieszalnika, w ten sposób miałam pewność że to będzie ten kolor.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 09:02   #856
turni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
zmiana wnętrza

Postanowiliśmy zrobić gruntowny remont mieszkania. Było po Ś.P. babci, więc wyglądało jakby czas się zatrzymał na przełomie lat 50/60 - może i miało swój urok, ale nam przestało pasować.
Zastanawiamy się, czego użyć żeby mieszkanie wyglądało nowocześnie. Meble swoją drogą, a materiały budowlane swoją - i to z tymi drugimi mamy większy problem. Widzieliśmy już parę propozycji i aranżacji, ale dalej szukamy inspiracji - może coś nam podrzucicie:coo l:
turni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 09:07   #857
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez turni Pokaż wiadomość
Postanowiliśmy zrobić gruntowny remont mieszkania. Było po Ś.P. babci, więc wyglądało jakby czas się zatrzymał na przełomie lat 50/60 - może i miało swój urok, ale nam przestało pasować.
Zastanawiamy się, czego użyć żeby mieszkanie wyglądało nowocześnie. Meble swoją drogą, a materiały budowlane swoją - i to z tymi drugimi mamy większy problem. Widzieliśmy już parę propozycji i aranżacji, ale dalej szukamy inspiracji - może coś nam podrzucicie:coo l:
Może w tym wątku uda się coś wyszukać.

W jakim stylu planujecie mieszkanie ? Nowocześnie tzn. w duchu minimalizmu, stylu skandynawskim
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 17:20   #858
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: jak urzadzic pokoj

Jaki farbę polecacie do pokoju dziecięcego, okna od wschodu, kolor jasny szary - zależy mi na tym żeby nie był siny i nie wpadał w niebieski/fioletowy ?
__________________
[
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 17:58   #859
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: jak urzadzic pokoj

U nas pokój też od wschodu ściany w pastelowej mięcie i białe meble

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-24, 23:59   #860
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: jak urzadzic pokoj

Mam sciany w pokoju dziennym bardzo jasno siwe, a jedna sciana jest w kolorze sliwki
Kupujemy kanape i zastanawiam sie jaki kolor?


Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 23:15   #861
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mam sciany w pokoju dziennym bardzo jasno siwe, a jedna sciana jest w kolorze sliwki
Kupujemy kanape i zastanawiam sie jaki kolor?


Sent from my I3312 using Tapatalk
Może szary lub beżowy
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 10:42   #862
MaRttaO
Przyczajenie
 
Avatar MaRttaO
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Szary jest dość uniwersalnym i pasującym do większosci miejsc, wydaje się dosyć bezpiecznym wyborem jeśli nie jesteśmy do końca pewni
MaRttaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 09:54   #863
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

A ja ogólnie do tej wszechobecnej szarości nie jestem przekonana. I to wcale. Z jednej strony kolor ten wydaje się uniwersalny, z drugiej strony jest ponury oraz potrafi znacznie przyciemnić pomieszczenie. Mam gabinet pomalowany na kolor szary i żałuje, że pomalowałam go w ten sposób. W gabinecie spędzam co najmniej kilka godzin dziennie oraz wszystko to mnie przybija. Nie pomagają nawet białe obrazy zawieszone na ścianie. Zamierzam za kilka lat przeprowadzić remont i chcę porzemalować na jakiś jaśniejszy kolor. I mozę wymienić meble biurowe?
Łazienkę przy biurze równiez pomalowałam na ciemny szary i teraz dokupiłam inne meble, mianowicie białe (xxx ). Wygląda o wiele lepiej.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-13 o 09:29 Powód: link
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 11:38   #864
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez Allienne Pokaż wiadomość
A ja ogólnie do tej wszechobecnej szarości nie jestem przekonana. I to wcale. Z jednej strony kolor ten wydaje się uniwersalny, z drugiej strony jest ponury oraz potrafi znacznie przyciemnić pomieszczenie. Mam gabinet pomalowany na kolor szary i żałuje, że pomalowałam go w ten sposób. W gabinecie spędzam co najmniej kilka godzin dziennie oraz wszystko to mnie przybija. Nie pomagają nawet białe obrazy zawieszone na ścianie. Zamierzam za kilka lat przeprowadzić remont i chcę porzemalować na jakiś jaśniejszy kolor. I mozę wymienić meble biurowe?
Łazienkę przy biurze równiez pomalowałam na ciemny szary i teraz dokupiłam inne meble, mianowicie białe. Wygląda o wiele lepiej.
To może dodaj jakiś kolor, jak chcesz ożywić biuro i czuć się w nim lepiej? I polecam rośliny Biały tylko rozjaśni, ale nadal może być dość ponuro i nudno
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 10:45   #865
Debski
Raczkowanie
 
Avatar Debski
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 36
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Żadnych czarnych płytek. Chyba, że chcecie codziennie sprzątać... Płytki w łazience pod sam sufit.
Nigdy czarnych mebli na wysoki połysk w kuchni.
Nigdy więcej toalet pod skosem w łazience, bo łazienka jest mała.
Nigdy więcej białych ram okiennych. Mamy jeszcze 2 okna w domu w takim kolorze. Dwa małe okienka - na szczęście. Meble w kuchni pod sam sufit. Zawsze dodatkowa możliwość schowania czegokolwiek, a i kurz nie ma gdzie osiadać.
Lodówka bez pojemnika na wodę. Ustrojstwo straszne. Woda śmierdzi lodówka, a żeby ten pojemniczek wicoagnac... I umyć... Poza tym niepotrzebnie zajmuje miejsce. Nie polecam.
Im więcej szybek w drzwiach, tym więcej sprzątania, czyszczenia itp.
Polecam moskitiery w każdym oknie. Rewelacja.

No i w ostatnim czasie zakupiłam do mieszkania takie dwie małe komódki rattanowe do przechowywania https://bokono.pl/pl/c/Komody-rattanowe/1402 Z których jestem bardzo zadowolona. Na kółeczkach, mieści się w nich wiele rzeczy

Edytowane przez Debski
Czas edycji: 2022-06-30 o 10:56
Debski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 13:32   #866
Paniparkowa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 53
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Witam Szukam inspiracji na ścianę w salonie. "Warunek" - zakrycie obszaru zaznaczonego na żółto, co nieco komplikuje koncepcje, np. na 1-2 duże obrazy. Był swego czasu pomysł na lamele do samej góry, ale jak zaczną się o samej sofy (a nie od początku - od hokerów, to chyba nie jest to zbyt trafiony pomysł i opcja gdzie jest przerwa - lamele - przerwa chyba nie jest optymalnym konceptem, hmm... ).
Czy jednak może się mylę i lamele ścienne dobrze by wyglądały?
Dziękuję za odpowiedzi i inspiracje.
Paniparkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 20:37   #867
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez Paniparkowa Pokaż wiadomość
Witam Szukam inspiracji na ścianę w salonie. "Warunek" - zakrycie obszaru zaznaczonego na żółto, co nieco komplikuje koncepcje, np. na 1-2 duże obrazy. Był swego czasu pomysł na lamele do samej góry, ale jak zaczną się o samej sofy (a nie od początku - od hokerów, to chyba nie jest to zbyt trafiony pomysł i opcja gdzie jest przerwa - lamele - przerwa chyba nie jest optymalnym konceptem, hmm... ).
Czy jednak może się mylę i lamele ścienne dobrze by wyglądały?
Dziękuję za odpowiedzi i inspiracje.
Chyba jest to raczej kwestia symetrii- asymetrii, bo ta druga wygląda ciekawiej tzn. panele nie są umieszczone centralnie.
We wnętrzu, ktore pokazałaś, jest już dużo kolorów i struktur, dlatego lepiej wyglądałyby lamele pomalowane w kolorze ściany lub zasłony, na szerokość 1,5-2 modułów kanapy, od jej lewego brzegu w prawo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lamele-drewniane-na-scianie-w-salonie.jpg (189,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lamele-salonie-sciana-telewizyjna(1).jpg (222,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lamele-drewniane-na-bialej-scianie-salon.jpg (226,6 KB, 19 załadowań)
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021


Edytowane przez _hiver_
Czas edycji: 2022-12-27 o 20:39
_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 21:40   #868
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Cytat:
Napisane przez Paniparkowa Pokaż wiadomość
Witam Szukam inspiracji na ścianę w salonie. "Warunek" - zakrycie obszaru zaznaczonego na żółto, co nieco komplikuje koncepcje, np. na 1-2 duże obrazy. Był swego czasu pomysł na lamele do samej góry, ale jak zaczną się o samej sofy (a nie od początku - od hokerów, to chyba nie jest to zbyt trafiony pomysł i opcja gdzie jest przerwa - lamele - przerwa chyba nie jest optymalnym konceptem, hmm... ).
Czy jednak może się mylę i lamele ścienne dobrze by wyglądały?
Dziękuję za odpowiedzi i inspiracje.
Ja bym szła w lamele asymetryczne i do tego może lustro.
I zgadzam się, że warto je wyciszyć kolorystycznie, bo się dużo dzieje przez niebieską kanapę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 20:56   #869
Mila_ja
Przyczajenie
 
Avatar Mila_ja
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 6
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - część II

Można wykorzystać drewnianą mapę świata jako element dekoracyjny na ścianie w pokoju. Mapa ta może stać się centralnym punktem pomieszczenia, do którego można dopasować pozostałe elementy wystroju, takie jak kolor ścian, meble czy dodatki w stylu vintage lub industrialnym.

Edytowane przez Mila_ja
Czas edycji: 2023-04-16 o 15:47
Mila_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-12 20:56:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.