Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-14, 21:45   #871
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez polini Pokaż wiadomość
No cóż, u mnie też porażka: w kwietniu 1ml. Juvederm Volift, w maju i czerwcu powtórka po 1 ml, a w lipcu zmiana preparatu na Restylane Kysse znów 1 ml. już tylko w górną wargę, którą w końcu chciałam mieć i niestety po 4 ml zero efektu... Lekarz z renomowanej kliniki rozkłada ręce tłumacząc,że zastosowane preparaty są jednymi z lepszych, a on wykonał wszystko odpowiednio. A ja zostawiłam ponad 3 tys.zł....Nie wiem czy brnąć w to dalej próbując innych preparatów, czy dać sobie spokój. W czym jest problem, że u mnie na 3-ci dzień nie ma już nic ???

ja mam podobnie. efekt utrzymal sie ok. 2 miesiace
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 00:02   #872
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Ja się już zastanawiałam nad implantami bo u mnie kwas to samo... wcale się nie trzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 17:43   #873
ida779
Przyczajenie
 
Avatar ida779
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

No właśnie bo te kwasy to trzeba co jakiś czas powtarzać?
ida779 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:12   #874
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja polecam https://www.facebook.com/SpectacularHyaluronicEffects/, robiłam też w https://www.biogenica.pl/ i też mogę polecić, ale efekt po SHE bardziej mi się podobał. To pewnie zależy od gustu. W biogenice miałam dodatkowo wyprofilowaną przestrzeń między nosem a ustami, teraz jak byłam uzupełnić w she poprosiłam by tego nie robić bo właśnie chyba ten efekt nie przypadł mi do gustu. W She jest o tyle fajnie, że można wykupić 0,5ml, w biogenice (chyba że coś zmienili) tylko 1 ml. W biogenice przyjmuje lekarz (jak wyszła mi opryszczka dostałam od razu leki i receptę) wiec to jest plus. Aczkolwiek na ten moment będę wracać do She.
Korzystałam z SHE jak jeszcze przyjmowała u siebie w domu..
Z perspektywy czasu ubolewam nad swoją głupotą, nie wiem co mną kierowało, na prawdę. To było moje pierwsze powiększanie ust i koleżanka mnei namówiła żeby do niej pójść..
Ta Pani nie jest lekarzem, nie wiem czy miejsce w którym przyjmuje to gabinet? Jakis czas temu przyjmowała w domu..
Podczas ostrzykiwania przebiła mi naczynko na ustach - tak że wylądowałam u lekarza bo krwawiło i usta mi spłuchły kilkukrotnie. Może to nieszczęśliwy przypadek ale ta Pani spanikowała tak że wyszła z pokoju i wróciła po kilkunastu minutach a ja siedziałam z zakrwawioną chusteczką na ustach.
Ja do dziś w tym miejscu mam gulę na ustach - wyczuwalną językiem, inni lekarze u których później powiększałam mówili że zrobił się zrost wewnątrz. I w tym miejscu nie mogą się wbić.
Nigdy do niej nie pójdę - na pewno na takich przypadkach jak moje nabrała wprawy ale obiecałam sobie że nigdy do "kosmetyczki" na takie poważne zabiegi nie pójdę.
Z perspektywy czasu dziękuję opatrzności że mi nie uszkodziła czegoś ani żadnych widocznych blizn nie porobiła..

Czy możecie polecić jakiegoś lekarza z Poznania lub okolic?
Mam problem z bardzo szybko wchłaniającym się kwasem - co jest najtrwalsze?

Z Innej beczki - czy znacie jakąś mniej inwazyjną opcję naprawy opadających powiek? Botoks niewiele pomaga, zastanawiam się czy lifting brwi nićmi by nie pomógł?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 08:10   #875
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Z Innej beczki - czy znacie jakąś mniej inwazyjną opcję naprawy opadających powiek? Botoks niewiele pomaga, zastanawiam się czy lifting brwi nićmi by nie pomógł?[/QUOTE]




Co do opadających powiek moge doradzić blefaroplastykę
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 06:48   #876
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Z Innej beczki - czy znacie jakąś mniej inwazyjną opcję naprawy opadających powiek? Botoks niewiele pomaga, zastanawiam się czy lifting brwi nićmi by nie pomógł?



Co do opadających powiek moge doradzić blefaroplastykę [/QUOTE]

Dziękuję ale poszukuję mniej inwazyjnej metody - kilka moich koleżanke jest po wycięciu skóry na powiekach i efekty moim zdaniem nie są powajalące
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 09:17   #877
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Jak długo utrzymuje się kwas podany w brodę i na nos w porównaniu z ustami? Ma ktoś doświadczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 09:43   #878
agek
Przyczajenie
 
Avatar agek
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, jak ktoś chce w haro laser spa w Sosnowcu szukają osób chętnych na powiększanie ust kwasem hialuronowym w obniżonej cenie. Na 28.09. W ramach szkolenia jednej z kosmetologów.
agek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 12:11   #879
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hej, czy możecie polecić mi kogoś w Łodzi? Moje usta nie są bardzo małe, ale chciałabym je uwydatnić. Boję się iść do pierwszego lepszego gabinetu znalezionego w internecie. Chciałabym uniknąć przede wszystkim okapu nad górną wargą. Zależy mi raczej na dyskretnej poprawce.
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 12:34   #880
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Korzystałam z SHE jak jeszcze przyjmowała u siebie w domu..
Z perspektywy czasu ubolewam nad swoją głupotą, nie wiem co mną kierowało, na prawdę. To było moje pierwsze powiększanie ust i koleżanka mnei namówiła żeby do niej pójść..
Ta Pani nie jest lekarzem, nie wiem czy miejsce w którym przyjmuje to gabinet? Jakis czas temu przyjmowała w domu..
Podczas ostrzykiwania przebiła mi naczynko na ustach - tak że wylądowałam u lekarza bo krwawiło i usta mi spłuchły kilkukrotnie. Może to nieszczęśliwy przypadek ale ta Pani spanikowała tak że wyszła z pokoju i wróciła po kilkunastu minutach a ja siedziałam z zakrwawioną chusteczką na ustach.
Ja do dziś w tym miejscu mam gulę na ustach - wyczuwalną językiem, inni lekarze u których później powiększałam mówili że zrobił się zrost wewnątrz. I w tym miejscu nie mogą się wbić.
Nigdy do niej nie pójdę - na pewno na takich przypadkach jak moje nabrała wprawy ale obiecałam sobie że nigdy do "kosmetyczki" na takie poważne zabiegi nie pójdę.
Z perspektywy czasu dziękuję opatrzności że mi nie uszkodziła czegoś ani żadnych widocznych blizn nie porobiła..
Teraz przyjmuje przy gabinecie stomatologicznym. Jak ja ją wybierałam znalazłam tylko pozytywne opinie. Teraz pewnie będę miała rozkiminę jak za jakiś czas będę szła kolejny raz. No bo na ten moment nadal efekt mi się bardziej podoba niż po biogenice;/
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 18:57   #881
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Goskakr Pokaż wiadomość
Jak długo utrzymuje się kwas podany w brodę i na nos w porównaniu z ustami? Ma ktoś doświadczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam w brodzie 1 ml Teosyal RHA 4. Mój lekarz mówi, że to najnowocześniejsze wypełniacze na rynku i że powinny się spokojnie utrzymać do 2 lat. Ja już jestem pół roku po zabiegu a broda bez zmian.
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-21, 08:08   #882
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Czy ktoś robił nos i brode? Jak długo trzyma się kwas? Tak jak w ustach czy dłużej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 12:31   #883
camila97
Przyczajenie
 
Avatar camila97
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Hej dziewczyny!! Mam pytanie!! Kogo polecacie w Warszawie do powiększaniu ust kwasem teosyal? Miałam dwa razy powiększane kwasem princess ale nie to to taki efekt jak chciałam, trzymały się góra 3-4 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
maj 2017 - mama Maxa
październik 2015 - teosyal usta
camila97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 12:33   #884
camila97
Przyczajenie
 
Avatar camila97
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Kochana, a jest duża opuchlizna po takim zabiegu? Bo ja nad broda myślę, mam okrągła twarz a chciałabym taka bardziej podłużna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
maj 2017 - mama Maxa
październik 2015 - teosyal usta
camila97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 13:33   #885
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Korzystałam z SHE jak jeszcze przyjmowała u siebie w domu..

Z perspektywy czasu ubolewam nad swoją głupotą, nie wiem co mną kierowało, na prawdę. To było moje pierwsze powiększanie ust i koleżanka mnei namówiła żeby do niej pójść..

Ta Pani nie jest lekarzem, nie wiem czy miejsce w którym przyjmuje to gabinet? Jakis czas temu przyjmowała w domu..

Podczas ostrzykiwania przebiła mi naczynko na ustach - tak że wylądowałam u lekarza bo krwawiło i usta mi spłuchły kilkukrotnie. Może to nieszczęśliwy przypadek ale ta Pani spanikowała tak że wyszła z pokoju i wróciła po kilkunastu minutach a ja siedziałam z zakrwawioną chusteczką na ustach.

Ja do dziś w tym miejscu mam gulę na ustach - wyczuwalną językiem, inni lekarze u których później powiększałam mówili że zrobił się zrost wewnątrz. I w tym miejscu nie mogą się wbić.

Nigdy do niej nie pójdę - na pewno na takich przypadkach jak moje nabrała wprawy ale obiecałam sobie że nigdy do "kosmetyczki" na takie poważne zabiegi nie pójdę.

Z perspektywy czasu dziękuję opatrzności że mi nie uszkodziła czegoś ani żadnych widocznych blizn nie porobiła..



Czy możecie polecić jakiegoś lekarza z Poznania lub okolic?

Mam problem z bardzo szybko wchłaniającym się kwasem - co jest najtrwalsze?



Z Innej beczki - czy znacie jakąś mniej inwazyjną opcję naprawy opadających powiek? Botoks niewiele pomaga, zastanawiam się czy lifting brwi nićmi by nie pomógł?

Co do powiek, poczytaj o Plasma Lift Pen


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 15:34   #886
camila97
Przyczajenie
 
Avatar camila97
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Dziewczyny, jaki lekarz jest naj w Warszawie od ust i bazuje na kwasie teosyal? Wiecie może?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
maj 2017 - mama Maxa
październik 2015 - teosyal usta
camila97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 06:30   #887
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Co do powiek, poczytaj o Plasma Lift Pen


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robiłam 3 zabiegi - efekt zerowy, szkoda pieniędzy, w tej cenie miałabym wycięcie a i na bdb krem pod oczy by mi zostało
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 20:27   #888
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Robiłam 3 zabiegi - efekt zerowy, szkoda pieniędzy, w tej cenie miałabym wycięcie a i na bdb krem pod oczy by mi zostało

Zaskoczyłaś mnie, świetne efekty widziałam na zdjęciach, ale właśnie, to pewnie marketing. Szkoda, bo się zbierałam. Po Twojej opinii odpuszczę :/ jak coś znajdziesz, daj znać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 07:38   #889
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Panthalones Pokaż wiadomość
Widzę coraz częstsze spamowanie tym badziewiem jakim jest "magiczna" klinika.

Ja oczywiście tam nie byłam ale moja znajoma tak. Efekt- wypełnione bruzdy niewiadomo czym (no bo naklejki od preparatu nie uświadczysz) i właściwie zero efektów a 900zł poszło. Zresztą, wystarczy wejść na stronę i zobaczyć cennik żeby się zorientować że to jakaś lipa.

Nie oszczędzajcie na zdrowiu i nie chodźcie do takich pseudo gabinetów. Tylko lekarz z doświadczeniem i najwyższej klasy preparatami!

Ja tez to zauważyłam. Mega słabe zachowanie. Mam nadzieje, ze nikt sie nie nabierze, ze to reklama. Kurcze, ludzie, nie o to chodzi w tym forum zebyscie spamowali tylko polecali kogos naprawde dobrego ze swojego własnego doswiadczenia.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 10:27   #890
nuutricia
Przyczajenie
 
Avatar nuutricia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 28
Dziewczyny czy 0,5 ml tylko w górną wargę da widoczny efekt? Czy lepiej od razu 1 ml? Dolnej nie chcę ruszać, bo jest duża. Chciałabym poprawić kształt górnej wargi, mniej zależy mi na efekcie powiększenia.
nuutricia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:42   #891
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Ja zaczynałam od połówki i właśnie w górnej wardze była większość - zmiana widoczna. Moja koleżanka miała połówkę w górnej, prawie nic nie było widać.
Wszystko zależy od sposobu podania i od gęstości preparatu. Ja miałam w kontur, pewnie dlatego było widać. Chyba nikt Ci na 100% nie powie niestety.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 19:01   #892
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

[QUOTE=Kocurasek;85973255]Ja zaczynałam od połówki i właśnie w górnej wardze była większość - zmiana widoczna. Moja koleżanka miała połówkę w górnej, prawie nic nie było widać.
Wszystko zależy od sposobu podania i od gęstości preparatu. Ja miałam w kontur, pewnie dlatego było widać. Chyba nikt Ci na 100% nie powie niestety.

A ja mam pytanie z innej beczki? Czy zabieg bardzo boli? Ile utrzymują się efekty i jaki jest szacunkowy koszt?
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 00:08   #893
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Ja robiłam 0.5ml tak samo tylko na górą wargę i w zupełniści to wystarczyło. Zależy jak dużo masz to wyrównania. Z góry założyłam, że na pierwszy raz nie chcę więcej, bo będzie to okropnie widać. Przy uśmiechaniu było i tak widać grudki przez długi czas, raczej nie zdecyduję się ponownie na ten zabieg. Testuję teraz falę bipolarną na usta. Efekt nie jest taki szybki jak kwas, ale po paru razach na pewno będzie to wyglądało lepiej.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 13:58   #894
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez anuska9111 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki? Czy zabieg bardzo boli? Ile utrzymują się efekty i jaki jest szacunkowy koszt?

Bardzo nie. Efekty od pół roku do roku niby. U mnie każdy kolejny trzyma się dluzej. Ostatnio robiłam w czerwcu 2017. Ceny są bardzo różne, zależy ile, czym i gdzie

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Ja robiłam 0.5ml tak samo tylko na górą wargę i w zupełniści to wystarczyło. Zależy jak dużo masz to wyrównania. Z góry założyłam, że na pierwszy raz nie chcę więcej, bo będzie to okropnie widać. Przy uśmiechaniu było i tak widać grudki przez długi czas, raczej nie zdecyduję się ponownie na ten zabieg. Testuję teraz falę bipolarną na usta. Efekt nie jest taki szybki jak kwas, ale po paru razach na pewno będzie to wyglądało lepiej.

Musiałaś mieć źle zrobione skoro miałaś grudki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 05:54   #895
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Ja robiłam 0.5ml tak samo tylko na górą wargę i w zupełniści to wystarczyło. Zależy jak dużo masz to wyrównania. Z góry założyłam, że na pierwszy raz nie chcę więcej, bo będzie to okropnie widać. Przy uśmiechaniu było i tak widać grudki przez długi czas, raczej nie zdecyduję się ponownie na ten zabieg. Testuję teraz falę bipolarną na usta. Efekt nie jest taki szybki jak kwas, ale po paru razach na pewno będzie to wyglądało lepiej.
Co ta fala daje? Pierwsze słyszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:44   #896
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Bardzo nie. Efekty od pół roku do roku niby. U mnie każdy kolejny trzyma się dluzej. Ostatnio robiłam w czerwcu 2017. Ceny są bardzo różne, zależy ile, czym i gdzie
Musiałaś mieć źle zrobione skoro miałaś grudki.
Widocznie tak, chociaż w klinice u lekarza i boję się następnego razu. Dzwoniłam z reklamacjami to chciał mi to rozpuszczać, ale jakoś się z tym przemęczyłam i po jakimś czasie przestały być bardzo widoczne.

Cytat:
Co ta fala daje? Pierwsze słyszę
Powiększa i nadaje koloryt. Podpatrzyłam to na YouTube na kanale MishOn, tytuł filmu Czy powiększyłam usta?! Cena dużo niższa niż kwas, ale trzeba to zrobić na pewno parę razy. Ja po jednym na razie nie widzę efektów poza siniakami na początku
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 17:24   #897
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się ostatnio nad takim zabiegiem. Moja przyjaciółka powiększała usta i nadawała im kształt. Robiła w <ciach> i cieszy się zarówno z efektów jak i z całej obsługi. Musze podejść na jakąś konsultację. Myślicie, że na takiej pierwszej rozmowie określą mi jaki proponują zarys efektu i jaka ilośc będzie potrzebna?
Nie widzę takiej metody u nich na stronie

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-12 o 00:49
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 19:19   #898
witam_tina
Raczkowanie
 
Avatar witam_tina
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Jakieś półtora miesiąca temu zdecydowałam soe pierwszy raz w życiu na kwas. Na pierwszą próbę poszło 1 ml juve, z czego 3/4 było dotowanie w górna wargę.
U mnie szczerze powiedziawszy efekt dość słaby. Jeśli zdecyduje się na kolejne powiększanie to na pewniaka będą to 2 ml.

Tak wyglądały moje usta przed zabiegiem.

IMG_1539540881.118971.jpg


Tutaj jakąś godzinę po.


IMG_1539540915.797144.jpg

Tutaj jakieś 4 godziny po, spuchłam masakrycznie, facet śmiał soe ze wyglądam jak kaczka

IMG_1539541084.740537.jpg



A to jest ten moment, gdzie modliłam się, żeby takie usta mi zostały. Bardzo podobał mi taki efekt właśnie.


IMG_1539541126.425451.jpg




I tu już jakieś 3 tygodnie po zabiegu.

IMG_1539541161.231613.jpg









Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
witam_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 15:04   #899
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez witam_tina Pokaż wiadomość
Jakieś półtora miesiąca temu zdecydowałam soe pierwszy raz w życiu na kwas. Na pierwszą próbę poszło 1 ml juve, z czego 3/4 było dotowanie w górna wargę.
U mnie szczerze powiedziawszy efekt dość słaby. Jeśli zdecyduje się na kolejne powiększanie to na pewniaka będą to 2 ml.

Tak wyglądały moje usta przed zabiegiem.

Załącznik 7643311


Tutaj jakąś godzinę po.


Załącznik 7643312

Tutaj jakieś 4 godziny po, spuchłam masakrycznie, facet śmiał soe ze wyglądam jak kaczka

Załącznik 7643313



A to jest ten moment, gdzie modliłam się, żeby takie usta mi zostały. Bardzo podobał mi taki efekt właśnie.


Załącznik 7643315




I tu już jakieś 3 tygodnie po zabiegu.

Załącznik 7643316









Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się bardzo podoba efekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 12:41   #900
daria_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 20
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Może zamiast kwasu warto zainwestować w implanty ust ? Efekt długotrwały a jeśli coś Ci się nie podoba zawsze możesz je wyciągnąć lub wymienić na inny rozmiar
daria_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.