Odnośnie skrzypovity... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 08:17   #31
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Odnośnie skrzypovity...

Cytat:
Napisane przez mckabi
Jak brałam Humavit, to jedno opakowanie starczyło mi jakoś na miesiąc. Tabletki Humavitu należy brać 3 razy dziennie po 3 lub 4 tabletki, więc wychodzi 9 lub 12 dziennie. Po pierwsze te tabletki nie były powlekane i były okropne w smaku, a po drugie nie chciało mi się ich tylu brać. Dlatego przeżyciłam się na skrzypovitę

Pozdrawiam
dziękuję mckabi No ogólnie ze mną to jest tak, że szukam w miarę taniego i dobrego rozwiązania, ponieważ jeszcze sama na siebie nie zarabiam, a nie chcę zbytnio obciążać kiesy rodzicieli A z tego, co wiem, Humavit Z nie przekracza ceny 12 złotych [chyba ]. Saam samk akurat nie jest dla mnie przeszkodą, ponieważ nałykałam się już różnych świństw, by tylko wyleczyć trądzik i teraz prawie nic mi nie jest straszne. Czasem aż ma się dość- walką z cerą przy ograniczonych środkach to jak walka z wiatrakami :/
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 15:41   #32
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Odnośnie skrzypovity...

Nie ma sprawy A co do ceny Humavitu, to zgadza się że jest on jednym z tańszych suplementów (coś koło 10zł). Powiem szczerze, że moje włoski wyglądały po nim lepiej niż po skrzypowicie, ale jakoś wolę brać bezsmakowe i dwie tabletki dziennie zamiast 12 heh. Ale jeśli Tobie, to nie przeszkadza to jak najbardziej je polecam

Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.