Co sądzicie o mikrodembrazji u kosmetyczki-złuszczanie specjalną maszyną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 11:00   #1
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Smile

Co sądzicie o mikrodembrazji u kosmetyczki-złuszczanie specjalną maszyną


Byłam na mikrodembrazji u kosmetyczki na 2 zabiegach każdy po 150zł. Jeżeli nałoże podkład to widzę dużą poprawę, bużka sie ładnie wyrównala, przebarwienia potrądzikowe stały prawie, że niewidoczne. Ale różnicę widać tylko po nałożeniu podkładu. Natomiast gdy buźka jest po umyciu i bez grama tego cudownego specyfiku jakim jest podkład wygląda dalej brzydko i widać ciągle te koszmarne przebarwienia.Po ilu zabiegach będzie widać pożądne efekty? I czy mikrodembrazją usunę ew całości przebarwienia? Nie wiem kiedy powiedzieć stop i zaprzestać tych zabiegów, gdyż zwyczajnie mnie nie stać aby co tydzień wywalać 150zł. Doradźcie
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 11:14   #2
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Co sądzicie o mikrodembrazji u kosmetyczki-złuszczanie specjalną maszyną

Na zniknięcie przebarwień trzeba poczekać. To nie jest zabieg 1 czy dwa i nie ma przebarwień. Czasami nawet kilka lat trwają. Zależy od intensywności i od czego one powstały. Jeśli z podkładem buźka wygląda ładnie to bardzo dobrze. Na razi noś podkład, zrób sobie kilka jeszcze tych zabiegów a na codzień używaj maści na przebarwienia - polecam skinoren, albo innego specyfiku z kwasami. Przebarwienia prędzej czy później mijają.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 19:27   #3
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Co sądzicie o mikrodembrazji u kosmetyczki-złuszczanie specjalną maszyną

Ja na Twoim miejscu dałabym sobie spokój. Ten sam efekt złuszczania (bo chodzi Ci głównie o te przebarwienia własnie) osiągniesz stosując np. kwasy w domu. I koszt całej kuracji wyniesie Cię góra 150 zł. Oczywiście efekty nie będą widoczne od razu. Jeżeli natomiast są to głębsze przebarwienia po opalaniu to wtedy bedziesz musiała jeszcze zainwestować w jakiś wybielający krem. Najlepsze na Kwc. Powodzenia
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.