Praca a koronawius / pandemia / covid - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-06, 04:29   #31
michagros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 143
Dot.: Praca a koronawius / pandemia / covid

Mieszkam w województwie łódzkim. To jedno z najgorszych miejsc, jeśli chodzi o bezrobocie.

Tak, otrzymałam informację na jednej z rozmów, że mam mało energii..

Najbardziej odpowiadalaby mi praca asystentki. Miałam 2 rozmowy za sobą na to stanowisko. Właśnie w jednej zarzucono mi brak energii mimo bardzo dobrych umiejętności lingwistycznych, a w drugiej ze mam za wysokie kwalifikacje i obawę przed znudzeniem się obowiązkami w krótkim czasie.

Myślałam, że się poplacze.

Wyslałam multum CV na stanowisko asystentki i tylko te 2 firmy się zgłosiły.

Od większości słyszę, że mam za małe doświadczenie, albo że pracowałam w za małych firmach.

Nawet myślałam nad własną działalnościa, ale nawet nie było chętnych na korepetycje, nie mówiąc już o tłumaczeniach.

Jakoś mi to wszystko idzie po grudzie.
michagros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 09:51   #32
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Praca a koronawius / pandemia / covid

Yyy. Piszesz o stanowisku asystentki zarządu, bo nie zrozumiałam? Wiesz ile na takie miejsce firmy dostają CV? Trzeba cierpliwości i szczęścia by twoje nawet przeczytali. Na pracuj pokazuje się jak wyślesz, ilu ludzi odpowiedziało. W śląskim np, na wszystkie interesujące mnie stanowiska specjalisty z doświadczeniem w pewnej dziedzinie zawsze wskaźnik jest ponad 100. Tak więc no
Znając kilka osób w tym zawodzie, wydaje mi się że trzeba być energicznym, samodzielnym, umieć robić dobrze kilka rzeczy naraz. To bardzo wymaga pewnych predyspozycji, nawet nie wyuczonych umiejętności. Jesteś pewna że to o taką pracę ci chodzi?
Jeśli źle zrozumiałam i chodziło o zwykle asystenckie stanowisko, to niestety ale każdy od czegoś musi zacząć. Student i nie, to setki/tysiące ludzi chętne na 'prace biurową'. Myślę że to zły trop, dlatego masz problem ze znalezieniem czegokolwiek sensownego z powodu konkurencji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-06 10:51:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.