Czy iść w taką relację ? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-11, 21:55   #151
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Miałam się z nim na sobotę spotkać u niego, ale w takim razie muszę zmienić plany. Postanowiłam ostatecznie. Powiem mu że przestało mi odpowiadać nasze spotkania i tak jak doradziła Ellen Ripley - chce więcej czasu poświęcić rodzinie i odnowić znajomości towarzyskie. Nie powiem mu o moich uczuciach - tak będzie lepiej i dla mnie i dla niego. Mam nadzieje że przyjmie to na spokojnie i wszystko dobrze się skończy. Jeśli mówicie że przyjaciółmi już nie będziemy - to zapewne tak będzie. Dziewczyny mają rację, ciężko by mi było widzieć jak bajeruje jakąś laskę lub jak by mi się spowiadał z kim się spotyka. W pracy mamy bardzo małą styczność, aktualnie pracujemy w innych budynkach i rzadko u nas bywa.

Wy nimi nie jesteście. Mylisz przyjaźń z miłym koleżeństwem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-11, 23:12   #152
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Przykro sie to czyta. Desperacko pragniesz żeby jednak on chcial czegoś więcej.
Dla mnie to oczywiste , że po rozwodzie dostałaś od tego chłopaka to czego ci bylo potrzeba, czyli podbudowania własnej wartości . I on ci to dał. Mlodszy , atrakcyjny facet. Dzieciatej rozwódce. Ja sie w ogole nie dziwię , że to cie rozlożyło autorko .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:12   #153
Natalka82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 76
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Hejka dziewczyny

Spotkałam się z moim przyjacielem na weekendzie jak pisałam. Stwierdzilam że raz się żyje i ze inaczej wszystko "rozegram", tak żeby nie wyjsc na idiotke. Przez cały weekend próbowałam go podpytać co myśli o związkach, czy jakaś dziewczyna mu się podoba itd itp. Niestety nie jest przez najbliższy czas zainteresowany czymkolwiek stałym, więc nawet nie odkrywałam się z moimi uczuciami. Nie chciałam wyjsc na desperatke więc nie poruszylam tego tematu. Jak się od niego zbierałam miałam chęć zacząć rozmowę kończącą nasze spotkania ale brakło mi odwagi... Na dniach się z nim spotkam i definitywnie zakończę nasze spotkania argumentami jakie wcześniej pisałam. Przynajmniej wiem na czym stoję teraz i nie będę miała żadnych wyrzutów sumienia ze jakoś nie "podpytałam" go. Na dniach rozmowa i koniec.
Natalka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:26   #154
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny

Spotkałam się z moim przyjacielem na weekendzie jak pisałam. Stwierdzilam że raz się żyje i ze inaczej wszystko "rozegram", tak żeby nie wyjsc na idiotke. Przez cały weekend próbowałam go podpytać co myśli o związkach, czy jakaś dziewczyna mu się podoba itd itp. Niestety nie jest przez najbliższy czas zainteresowany czymkolwiek stałym, więc nawet nie odkrywałam się z moimi uczuciami. Nie chciałam wyjsc na desperatke więc nie poruszylam tego tematu. Jak się od niego zbierałam miałam chęć zacząć rozmowę kończącą nasze spotkania ale brakło mi odwagi... Na dniach się z nim spotkam i definitywnie zakończę nasze spotkania argumentami jakie wcześniej pisałam. Przynajmniej wiem na czym stoję teraz i nie będę miała żadnych wyrzutów sumienia ze jakoś nie "podpytałam" go. Na dniach rozmowa i koniec.

Uhum... jaaasne. Wcale nie wyszłaś na idiotkę wypytując chłopaka czy szuka sobie dziewczyny. No nikt by się w takiej sytuacji nie domyślił co Ci chodzi po głowie.
Kobieto, jakbyś faktycznie nie chciała się z nim wiązać, to nawet przez myśl by ci nie przeszło, by go o to pytać. Szczególnie, że pytałaś nie raz o to samo.
Poza tym zwyczajnie nie wierzyłam, że z nim zerwiesz i nie wierzę, że zrobisz to na dniach jak piszesz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:31   #155
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 316
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Tak czułam (i chyba nawet tu o tym pisałam), że Autorka nie odmówi sobie jeszcze jednego spotkania z gościem

Tak jak pisze poprzedniczka - właśnie nie rozegrałaś tego z twarzą. Tyle tutaj dobrych rad dostałaś, jak to rozegrać, co powiedzieć, żeby nie odkryć swoich uczuć... Ja wiem, że faceci są mało domyślni, ale po takim wypytywaniu to już każdy by się zorientował, o co biega.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 00:37   #156
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny

Spotkałam się z moim przyjacielem na weekendzie jak pisałam. Stwierdzilam że raz się żyje i ze inaczej wszystko "rozegram", tak żeby nie wyjsc na idiotke. Przez cały weekend próbowałam go podpytać co myśli o związkach, czy jakaś dziewczyna mu się podoba itd itp. Niestety nie jest przez najbliższy czas zainteresowany czymkolwiek stałym, więc nawet nie odkrywałam się z moimi uczuciami. Nie chciałam wyjsc na desperatke więc nie poruszylam tego tematu. Jak się od niego zbierałam miałam chęć zacząć rozmowę kończącą nasze spotkania ale brakło mi odwagi... Na dniach się z nim spotkam i definitywnie zakończę nasze spotkania argumentami jakie wcześniej pisałam. Przynajmniej wiem na czym stoję teraz i nie będę miała żadnych wyrzutów sumienia ze jakoś nie "podpytałam" go. Na dniach rozmowa i koniec.
Po kiego grzyba chcesz się z nim znowu spotkać, skoro już wszystko wiesz? Kręcisz, strasznie.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Tak czułam (i chyba nawet tu o tym pisałam), że Autorka nie odmówi sobie jeszcze jednego spotkania z gościem

Tak jak pisze poprzedniczka - właśnie nie rozegrałaś tego z twarzą. Tyle tutaj dobrych rad dostałaś, jak to rozegrać, co powiedzieć, żeby nie odkryć swoich uczuć... Ja wiem, że faceci są mało domyślni, ale po takim wypytywaniu to już każdy by się zorientował, o co biega.
Oczywiście, że tak. I jeszcze to jej bieda-podkreślanie, że to przyjaciel. Jakby mogła, to by to puste hasełko stosowała jako przecinek. Tacy z nich przyjaciele, jak z koziej...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 00:43   #157
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 316
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Autorko, jeszcze jedno - jakby tego faceta naprawdę zauroczyła jakaś kobieta, to skończyło by się jego gadanie, że nie szuka teraz niczego na stałe. Pogódź się z tym, że tą kobietą nie jesteś Ty.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-16, 10:33   #158
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny

Spotkałam się z moim przyjacielem na weekendzie jak pisałam. Stwierdzilam że raz się żyje i ze inaczej wszystko "rozegram", tak żeby nie wyjsc na idiotke. Przez cały weekend próbowałam go podpytać co myśli o związkach, czy jakaś dziewczyna mu się podoba itd itp. Niestety nie jest przez najbliższy czas zainteresowany czymkolwiek stałym, więc nawet nie odkrywałam się z moimi uczuciami. Nie chciałam wyjsc na desperatke więc nie poruszylam tego tematu. Jak się od niego zbierałam miałam chęć zacząć rozmowę kończącą nasze spotkania ale brakło mi odwagi... Na dniach się z nim spotkam i definitywnie zakończę nasze spotkania argumentami jakie wcześniej pisałam. Przynajmniej wiem na czym stoję teraz i nie będę miała żadnych wyrzutów sumienia ze jakoś nie "podpytałam" go. Na dniach rozmowa i koniec.
Dzizas... Naprawdę uważasz, że to było sprytne i się koleś nie skapnął?
To jest wersja dla Ciebie, że na razie nie jest nikim zainteresowany na poważnie. W końcu prawdopodobnie tylko Ty przewijasz się przez jego łóżko.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 11:16   #159
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Dzizas... Naprawdę uważasz, że to było sprytne i się koleś nie skapnął?
To jest wersja dla Ciebie, że na razie nie jest nikim zainteresowany na poważnie. W końcu prawdopodobnie tylko Ty przewijasz się przez jego łóżko.

No dokładnie, przecież wiadomo, że facet powie jej, że nikogo nie szuka i nie chce związku, bo zwyczajnie nie jest zainteresowany związkiem z NIĄ.
Pojawi się w jego życiu dziewczyna, która przewróci mu świat do góry nogami i związku mu się zachce od razu.
Jak trzeba być naiwnym, żeby tak prosty przekaz nie dotarł?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 13:34   #160
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Jeśli facet, z którym uprawiasz seks wkoło ci powtarza, że nie szuka związku, to przekaz jest jasny - poza seksem nic OD CIEBIE nie chce. Nie zdziw się, jak kilka tygodni po zerwaniu waszej znajomości zobaczysz go z jakąś dziewczyną.
Ocknij się, i nie planuj kolejnego spotkania - wystarczy, że przekażesz mu telefonicznie, że to koniec
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 16:24   #161
Natalka82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 76
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Na środę jestem z nim umówiona. Oczywiście nie u niego w domu na bank to utnę.
Natalka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-16, 16:42   #162
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Na środę jestem z nim umówiona. Oczywiście nie u niego w domu na bank to utnę.

nie musisz z nim sie spotykac zeby to zakonczyc
moglabys rownie dobrze pogadac przez telefon ze jednak zmienilas zdanie i to nie dla ciebie relacja ze szukasz czegos na stale i tyle ,nie trzeba aranzowac spotkan do takich wyznan

odnosze ze tyle razy bedziesz sie z nim spotykac,odwlekac az moze wyczujesz ze on zmienie zdanie i zostanie
moze rowniez masz nadzieje ze jak zakonczysz twarza w twarz to bedzie cie prosil zeby tego nie konczyc ze moze cos z tego bedzie

nie zdziwiloby mnie gdyby tak powiedzial zeby troche poprzedluzac te bzykanie za darmo ale przyszlosci waszej wspolnej nie widze
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 16:42   #163
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Na środę jestem z nim umówiona. Oczywiście nie u niego w domu na bank to utnę.
A po co jeszcze chcesz się z nim spotkać?

Powiedział ci, ze nie jest zainteresowany niczym stałym, twoja reakcja powinna być typu "ok, ja szukam czegoś innego" i w tym momencie następuje koniec spotkań.
Na co ty jeszcze liczysz?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 16:46   #164
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Czy iść w taką relację ?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88516203]nie musisz z nim sie spotykac zeby to zakonczyc
moglabys rownie dobrze pogadac przez telefon ze jednak zmienilas zdanie i to nie dla ciebie relacja ze szukasz czegos na stale i tyle ,nie trzeba aranzowac spotkan do takich wyznan

odnosze ze tyle razy bedziesz sie z nim spotykac,odwlekac az moze wyczujesz ze on zmienie zdanie i zostanie
moze rowniez masz nadzieje ze jak zakonczysz twarza w twarz to bedzie cie prosil zeby tego nie konczyc ze moze cos z tego bedzie

nie zdziwiloby mnie gdyby tak powiedzial zeby troche poprzedluzac te bzykanie za darmo ale przyszlosci waszej wspolnej nie widze[/QUOTE]


I ona pewnie na to liczy - że go ruszy "sumienie" i jednak stwierdzi, że może jeszcze trochę, bo może coś się wykluje bla bla bla.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 16:49   #165
Natalka82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 76
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Nie. Nie liczę na to że coś z tego będzie. Teraz już to zakończę. Poszłam do niego na weekend zupełnie nie myśląc nad tym co wcześniej sobie sama ustaliłam mając glupie pomysły w głowie. Przy najbliższym spotkaniu powiem mu ze to koniec i tyle.
Natalka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 16:57   #166
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Nie. Nie liczę na to że coś z tego będzie. Teraz już to zakończę. Poszłam do niego na weekend zupełnie nie myśląc nad tym co wcześniej sobie sama ustaliłam mając glupie pomysły w głowie. Przy najbliższym spotkaniu powiem mu ze to koniec i tyle.
no ale po co to nastepne spotkanie?
skoro to taki przyjaciel to dlaczego do niego nie zadzwnisz i mu nie powiesz?
nie rozumiem tej potrzeby jeszcze jednego spotkania
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 17:27   #167
Natalka82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 76
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Nie chciałabym takiej sprawy załatwiać przez telefon. Poza tym nie wiem do końca czy chce tak naprawdę to przerwać... mimo wiedzy że nie będziemy razem jako para...
Natalka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 17:33   #168
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym takiej sprawy załatwiać przez telefon. Poza tym nie wiem do końca czy chce tak naprawdę to przerwać... mimo wiedzy że nie będziemy razem jako para...
O, w końcu jakiś przebłysk szczerości. Tylko za tym się niestety zapewne kryje Twoja nadzieja, że on jednak zmieni zdanie i zechce związku. A to oszukiwanie się.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 18:07   #169
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym takiej sprawy załatwiać przez telefon. Poza tym nie wiem do końca czy chce tak naprawdę to przerwać... mimo wiedzy że nie będziemy razem jako para...
Ehh miałaś to zakończyć a zapewne był seksik. Najlepiej teraz powinnaś to zakończyć przez telefon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-16, 18:16   #170
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym takiej sprawy załatwiać przez telefon. Poza tym nie wiem do końca czy chce tak naprawdę to przerwać... mimo wiedzy że nie będziemy razem jako para...

To na co w ogóle ten cały wątek, wypisywanie, że to skończysz i jak to wcale się nie łudzisz, skoro tak naprawdę nie chcesz nic z tym zrobić?
Chcesz się karmić ochłapami od faceta, który Cię nie chce, w porządku, Twoja sprawa, ale po co w takim się oszukiwać?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 19:00   #171
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 316
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Autorka zachowuje się, jakby miała rozdwojenie jaźni. Dopiero co pisała, że już definitywnie kończy tą relację, na sto procent i bez żadnych wymówek. Nowy post i pisze, że nie wie jednak, czy chce to zakończyć...

Autorko, proszę bardzo, możesz w tym tkwić. Ale wiesz, co będziesz przeżywać, gdy on pewnego dnia powie, że to już koniec (bo pojawi się nowa kobieta w jego życiu)? "Przyjaźń" też się pewnie skończy, bo nowa partnerka na pewno nie byłaby zadowolona z tego, że jej facet przyjaźni się z byłą kochanką. Jeśli zdajesz sobie sprawę, co będziesz wtedy czuć - proszę bardzo, spotykaj się z nim dalej.

Edytowane przez karawanna
Czas edycji: 2021-02-16 o 19:02
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 19:50   #172
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Dżizas , dajcie kobiecie spokój. Jej akwarium , jej rybki. Zapytała , dostała odpowiedzi , chyba troche wbrew jej oczekiwaniom . To dorosła kobieta i jeśli chce zrobić sobie pod górkę , niech robi.
Szkoda ciosać kołki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 21:33   #173
Natalka82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 76
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Wiem że nic tego nie będzie, nie będziemy para. Nie zgadzam się jednak z komentarzami typu "laska od seksu", miał mnie kiedy chciał, darmowy czy też łatwy seks, przecież ja również korzystam na tych spotkaniach. To nie jest takie łatwe jak się wydaje. Ciężko jest mi to zakończyć.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Szkoda mimo wszystko byłoby mi stracić możliwość spotykania się.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

O to mi chodzi właśnie...
Natalka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 21:35   #174
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Wiem że nic tego nie będzie, nie będziemy para. Nie zgadzam się jednak z komentarzami typu "laska od seksu", miał mnie kiedy chciał, darmowy czy też łatwy seks, przecież ja również korzystam na tych spotkaniach. To nie jest takie łatwe jak się wydaje. Ciężko jest mi to zakończyć.
Korzystałabyś jakbyś miała inną sytuację emocjonalną. Tak teraz to już tylko robienie sobie kuku na własne życzenie.
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-02-16 o 21:38
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 21:36   #175
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Wiem że nic tego nie będzie, nie będziemy para. Nie zgadzam się jednak z komentarzami typu "laska od seksu", miał mnie kiedy chciał, darmowy czy też łatwy seks, przecież ja również korzystam na tych spotkaniach. To nie jest takie łatwe jak się wydaje. Ciężko jest mi to zakończyć.
Ale Przeciez to prawda
Jestes laska od seksu ,co jeszcze innego was laczylo? Pare gadek zanim sciagneliscie majtki i po ?
Sama na poczatku tego watku napisałaś ze chcesz go do seksu .wiec on byl chłopakiem do seksu a ty dziewczyna do seksu
Problem w tyn ze teraz ty chcesz zeby byl kims wiecej a on chce zebys została tylko dziewczyna do seksu nikim więcej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-16, 23:34   #176
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Dżizas , dajcie kobiecie spokój. Jej akwarium , jej rybki. Zapytała , dostała odpowiedzi , chyba troche wbrew jej oczekiwaniom . To dorosła kobieta i jeśli chce zrobić sobie pod górkę , niech robi.
Szkoda ciosać kołki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. To ona marnuje z nim swój czas, nie my. Niech robi kobieta, co uważa. Jest żywym dowodem na to, że strategiczne, życiowe błędy można popełniać w każdym wieku. Na przykład łudzić się, że się nie jest laską tylko na seks, kiedy facet zachowuje się, jakby się było tylko na seks, i mówi tak, jakby się było tylko na seks. Nie istnieją dowody ani argumentacja, które przekonają ją, jaka jest prawda.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 03:39   #177
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Dziewczyny, wydaje mi się, że Autorce chodzi o to, że określając ją jako "dziewczynę do seksu" stawiacie ją w charakterze naiwniary, która dała się wykorzystać facetowi. A ona jednak - w jakimś stopniu - wiedziała co robi (sama zaproponowała układ), też korzystała z seksu, więc stawianie sprawy na zasadzie: on-wspaniały strateg, który namówił głupią na seks za pomocą zwinnej manipulacji i ona-głupia, która dała się namówić na darmowy seks jej się nie podoba. Co w sumie mnie nie dziwi, bo dla mnie to brzmi jak powielanie szkodliwego myślenia, że facet-zdobywca bierze seks dzięki zmyślnym gierkom, a kobieta-naiwniara dała się namówić, choć powinna trzymać nogi razem. Druga sprawa, Autorka uważa, że ona i ten facet są przyjaciółmi, więc degradacja do roli seks-lalki tym bardziej jej przeszkadza.

Autorko, od samego początku wszyscy Ci mówili, że to nie jest dobry pomysł. Tym bardziej, że nie byłaś taka "bezinteresowna" w swoich działaniach jak próbowałaś nam się przedstawić. Nie Ty pierwsza miałaś nadzieję, że seksem zdobędziesz faceta i nie pierwsza się na takim myśleniu przejechałaś. Trudno, mleko się rozlało. Teraz musisz podnieść karton i posprzątać je zanim zacznie śmierdzieć. Na tę radę już za późno, ale nie próbuj go więcej "podpytywać" jak zaopatrywałby się na ewentualne bycie w związku. Facet nie jest głupi, jak zaczniesz wałkować jeden i ten sam temat to domyśli się co Ci chodzi po głowie. Ja osobiście uważam, że powinnaś się z nim spotkać na neutralnym gruncie (nie w domu, bo na bank skończy się to w łóżku) i powiedzieć wprost, że chcesz zakończyć układ, bo zaczęłaś się zbyt mocno angażować emocjonalnie. Dziewczyny doradzają zerwanie znajomości przez telefon, ale ja uważam - może jestem zbyt miła - że skoro nie jest to jakiś pierwszy lepszy przypadkowy ziomek z Tindera tylko ktoś bliższy, ktoś z kim spędzałaś czas, ktoś, kogo nazywasz przyjacielem (nie będę wnikać w Twoją definicję przyjaźni) to zasługuje na wyjaśnienie w cztery oczy, a nie chamskie zerwanie przez komórkę. Musisz to uciąć raz a dobrze, Ty chcesz czegoś więcej, a on nie, zostając z nim w układzie tylko robisz sobie coraz większą krzywdę.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 05:15   #178
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Natalka82 Pokaż wiadomość
Wiem że nic tego nie będzie, nie będziemy para. Nie zgadzam się jednak z komentarzami typu "laska od seksu", miał mnie kiedy chciał, darmowy czy też łatwy seks, przecież ja również korzystam na tych spotkaniach. To nie jest takie łatwe jak się wydaje. Ciężko jest mi to zakończyć.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Szkoda mimo wszystko byłoby mi stracić możliwość spotykania się.

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Korzystałabyś jakbyś miała inną sytuację emocjonalną. Tak teraz to już tylko robienie sobie kuku na własne życzenie.

stety niestety nie nadajesz się do tego typu relacji, mało tego - zaangażowałaś się, sondujesz chłopaka czy chciałby związku - niebezpieczeństwo pozostania w tym układzie jest takie, że nigdy sobie życia osobistego nie ułożysz, bo będziesz coraz bardziej zaangażowana w to w czym tkwisz, a jak facet znajdzie dziewczynę i zakończy tą waszą relację to będzie czarna rozpacz z Twojej strony i leczenie złamanego serduszka.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 11:58   #179
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Cytat:
Napisane przez Arlekinowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wydaje mi się, że Autorce chodzi o to, że określając ją jako "dziewczynę do seksu" stawiacie ją w charakterze naiwniary, która dała się wykorzystać facetowi. A ona jednak - w jakimś stopniu - wiedziała co robi (sama zaproponowała układ), też korzystała z seksu, więc stawianie sprawy na zasadzie: on-wspaniały strateg, który namówił głupią na seks za pomocą zwinnej manipulacji i ona-głupia, która dała się namówić na darmowy seks jej się nie podoba. Co w sumie mnie nie dziwi, bo dla mnie to brzmi jak powielanie szkodliwego myślenia, że facet-zdobywca bierze seks dzięki zmyślnym gierkom, a kobieta-naiwniara dała się namówić, choć powinna trzymać nogi razem. Druga sprawa, Autorka uważa, że ona i ten facet są przyjaciółmi, więc degradacja do roli seks-lalki tym bardziej jej przeszkadza.
(...)
W stwierdzeniu faktu, że jest dla niego kobietą od seksu (bo ostatecznie do tego się to sprowadza, nawet jeżeli otoczka to również miłe rozmowy, przytulanie itd.) boli ją to, że po prostu liczyła po cichu na więcej. I uważam, że bardzo po cichu liczyła na to więcej od samego początku. Te jej opisy jaki to ona ma do niego dystans, że jest dla niej tylko fajnym, miłym wręcz obiektem seksualnym od początku trąciły jakimś drugim dnem. Koleś jej się od dawna mega podobał i szukała pretekstu, aby się do niego zbliżyć. Status takiego niby wielkiego przyjaciela zyskał w tej narracji nagle, gdzieś między grudniem a lutym. No sorry, gdyby to była taka przyjaźń to od początku by o tym pisała. Autorka ma duży problem z samooszukiwaniem siebie i przy okazji ściemnianiem nam tutaj. Czas się przestać czarować i udawać, że jest coś, czego nie ma. I dlatego powinna to zakończyć po prostu przez telefon. Aby znowu nie nadmuchiwać tej bańki uczuć i nie próbować niechcący wpływać na faceta smutnymi spojrzeniami, bo jest młody i może niechcący nawet dać jej nadzieję - nie chcąc wyjść na jakiegoś zimnego drania. Dlatego nie powinna mu mówić, że coś poczuła. Już się w tej kwestii wypowiedział - nikogo obecnie nie szuka.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-17, 14:43   #180
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Czy iść w taką relację ?

Autorko, seksem faceta do siebie nie przekonasz, choćbyś żeńską wersją Greya była. Jeśli on spotka dziewczynę w której się zakocha, to zniknie z twojego życia bez żadnego wyjaśnienia. Nie znasz dnia ani godziny.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.