Jaki mam kształt twarzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-10, 09:57   #1
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Wink

Jaki mam kształt twarzy?


Waszym zdaniem jestem ładna ? Mam mase kompleksów i ciężko jest mi siebie zaakceptować . Moja twarz jest mega pyzata i trochę aymetryczna ,mam dziwne czoło ,wyraznie zarysowaną żuchwę i małe oczy . Potrzebuje zmiany i moze mi coś doradzicie . Wygląd odbiera mi moją pewność siebie

Załącznik 7727162

Załącznik 7727163

Załącznik 7727164

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2020-09-11 o 22:03 Powód: Usuniecie zdj;
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 11:11   #2
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Probowałam chudnać ,ale to nic nie dało . Wazę 52 kg przy 166 wzrostu i dalej mam twarz jak księżyc w pełni i serio jest asymetryczna . W moim wygladzie podobają mi się tylko moje usta i włosy a całościowo jest dla mnie masakra .

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Broke_molly Pokaż wiadomość
Probowałam chudnać ,ale to nic nie dało . Wazę 52 kg przy 166 wzrostu i dalej mam twarz jak księżyc w pełni i serio jest asymetryczna . W moim wygladzie podobają mi się tylko moje usta i włosy a całościowo jest dla mnie masakra .
czuje się taka brzydka że często mam myśli samobojczę i wydaje mi się ze nikt w miarę normalny i chcociaż przeciętny z wyglądu nie będzie mnie chciał . Wstydzę się ludzi i mam wrażenie że smieją się ze mnie i hejtują moj wygląd
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 14:42   #3
madziambi
Raczkowanie
 
Avatar madziambi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Jesteś ładna i widać, że sympatyczna tak jak sama zauważyłaś masz bardzo ładne usta. Podobają mi się też jasne oczka w połączeniu z ładnym odcieniem brązu na głowie ( to Twój naturalny?). Włoski do tego są zdrowe i gęste Nie widzę tutaj mocno rozbudowanej żuchwy i widocznych asymetrii. Pamiętajmy, że każda buzia jest lekko asymetryczna. Masz podobny kształt czoła jak ja i w moim przypadku całkowite zaczesanie włosów do tyłu odpada. Przy kucyku zawsze wypuszczam sobie kosmyki po bokach twarzy A co do przesadnego chudnięcia to nie rób sobie tego, Słonko. Mocne wychudzenie odejmuje dużo kobiecości i podkreśla bardziej cechy, które wcześniej wydawały się nam "przesadzone".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Twoje ramiona- niekruszące sie ciasto, nie pachną miętowa maścią...
Ja w twoich ramionach- nieistotny dysonans...
Deszcz szczęścia, strzał nad przepaścia...
madziambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-10, 14:59   #4
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

dziękuje za poady ciężko nie mieć kompleksów w tych czasach .

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

kolor naturalny
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-11, 22:05   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

Wätek zamykam na zyczenie Autorki.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 22:05:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.