Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 20:35   #3901
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość

http://aleksfashion.blogspot.com/201...y-sweater.html nie byłam pewna czy wklejać, bo pierwsza myśl: co za sweterrrr a potem zobaczyłam jakiej jest firmy...
sweater z Zary, każda z nas dałaby się za taki posiekać!
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:40   #3902
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Rozwalacz z dzisiaj: dwie identyczne, idące pod jednym parasolem dziunie, TAKIE SAME włosy, kolor (platynowy blond ofc) uczesanie długość, takie same kozaki, takie same krótkie pomarańczowe puchowe kurteczki, takie same spódniczki, miały tylko inne torebki. Fajnie mieć swojego klona, super, podejżewam jednak że to nie były bliźniaczki tylko szalone przyjaciółki
pamietam taki atak klonów jak była moda na styl britnej albo jenifer lopez, wszystkie laski chodziły w dżinsach biodrówkach, dzinsowych kurteczkach wyszywanych świecidełkami i innymi pierdółkami, miały blond pasemka, solarki, itp itd i mam wrazenie że moda na plastiki właśnie ewoluowała z tamtego ataku klonów ale do potęgi entej tak nawiasem mówiąc to był chyba - wg mnie - pierwszy atak klonow na tak wielką skalę

przejrzałam sklep zary. Mój mąz kompletnie nie może zrozumieć dlaczego to jest modne i mężczyzni to sobie robią z własnej woli
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:43   #3903
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
A mnie dzisiaj rozwaliło zakładanie kont na facebooku świeżo narodzonym dzieciom, przez rodziców oczywiście... widziałam dzisiaj coś takiego, zdjęcia z karmienia cycem na koncie dwutygodniowego noworodka, jak dla mnie masakra.

Co do blogów modowych, to rozumiem, że każdemu wolno, jednak ja bym się zastanowiła kilka razy, zanim wrzucę jakieś swoje foty do neta, gdzie widać twarz. zwłaszcza, jeżeli chodzi o wysyp tych marnych blogów, gdzie zupełnie nie ma na co paczeć.
Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
serio? gdzieś wyczytałaś? bo dojrzeć to nie dostrzegam jakby nie było dla takich stylizacji nie ma usprawiedliwienia, a już za publikowanie w internecie...

haha taa, oko w oko z tyłkiem Kamili


http://aleksfashion.blogspot.com/201...y-sweater.html nie byłam pewna czy wklejać, bo pierwsza myśl: co za sweterrrr a potem zobaczyłam jakiej jest firmy...

http://vslvstyle.blogspot.com/2012/03/deszczowo.html mamy też 'szafiarzy', żeby nie było
myslalam ze to dziewczyna a to facet. o bosz.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:50   #3904
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Nie wyobrażam sobie założyć dziecku konta na jakimś portalu społecznościowym

a sweter z Zary... dałabym za niego max 8 zeta w lumpie
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:53   #3905
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że sam lakier pękający nie pęka, jeśli nie ma pod spodem podkładu?
Chyba raczej tak nie jest, bo ona ewidentnie nie miała nic pod spodem - czarny pękający lakier na "gołe" paznokcie. Wyglądało to obrzydliwie W ogóle nie podobają mi się lakiery tego typu, bo wyglądają tak jakoś bazarowo i nieestetycznie.
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:57   #3906
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, jasne, w koncu mam zamiar byc tak samo trędi jak moje idolki szatniarki .


jest Zara, jest impreza.
Już nie ma podpisu skąd jest, albo nie widzę Bardziej rozwalił mnie polisz-inglisz w opisie profilu:

Cytat:
Aleks,17 years old,Poland. I love: music, movies, fashion, desperate housewives ,history, Pawła Małaszyńskiego, Warsaw, London, Paris, reading books, French!
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:16   #3907
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość




Kamila wogóle zrobiła karierę na wizażu Jak ktoś dłużej ma konto tu to ją 'zna' bardzo dobrze
No, ba! Kamila jest gwiazdą Wizażu Za pewne jest to jej główne źródło ruchu sieciowego. Właściwie każda jej stylizacja jest "hitem" i trafia do tego wątku
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 22:25   #3908
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
serio? gdzieś wyczytałaś? bo dojrzeć to nie dostrzegam jakby nie było dla takich stylizacji nie ma usprawiedliwienia, a już za publikowanie w internecie...

haha taa, oko w oko z tyłkiem Kamili


http://aleksfashion.blogspot.com/201...y-sweater.html nie byłam pewna czy wklejać, bo pierwsza myśl: co za sweterrrr a potem zobaczyłam jakiej jest firmy...

http://vslvstyle.blogspot.com/2012/03/deszczowo.html mamy też 'szafiarzy', żeby nie było
Nie no, nie wyczytałam, ale tak mi się nasunęło po lekko zaokrąglonym brzusiu ... Kurczę, ale może mi się tak tylko wydaje

Chyba się kolo zawstydził i wykasował bo mi wyświetla, że strona nie istnieje. I swetra z Zary nie oblukam!

A ten pan szafiarz to mi się kojarzy z Czakiem Norrisem na emeryturze
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:32   #3909
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

podajcie prosze nowy adres kamili <prosi>
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:39   #3910
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
podajcie prosze nowy adres kamili <prosi>
Znaj me dobre serce http://newlifewithfashion.blogspot.com/



A'propos tego całego Marni w H&M http://www.pudelek.pl/artykul/38764/...zakupach_foto/

BRODKA
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:44   #3911
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Nie no, nie wyczytałam, ale tak mi się nasunęło po lekko zaokrąglonym brzusiu ... Kurczę, ale może mi się tak tylko wydaje

Chyba się kolo zawstydził i wykasował bo mi wyświetla, że strona nie istnieje. I swetra z Zary nie oblukam!

A ten pan szafiarz to mi się kojarzy z Czakiem Norrisem na emeryturze
Pan szafiarz Właśnie sobie wyobraziłam jak inne blogerki do niego zaglądają i piszą "cute outfit" itd.

Co do aleks... - OMG!

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Znaj me dobre serce http://newlifewithfashion.blogspot.com/



A'propos tego całego Marni w H&M http://www.pudelek.pl/artykul/38764/...zakupach_foto/

BRODKA
Brodka całkiem fajnie wygląda
Ale co to za dziołcha w gustownym wdzianku: http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/c9a2b...fce3131e2c30a5 ?
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 22:48   #3912
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Brodka całkiem fajnie wygląda
Ale co to za dziołcha w gustownym wdzianku: http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/c9a2b...fce3131e2c30a5 ?
ona gra w Na Wspólnej
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:53   #3913
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Pan Szafiarz jest czaderski , przynajmniej to coś innego od masy małoletnich klonów. Gość ma styl

A Brodkę bardzo lubię i ma fajny styl )

Jedynie co mi się rzuciło, to to, że pani Dygant powinna przyciąć sobie grzywkę albo ją jakoś spiąć. Od samego patrzenia, jak jej wchodzi ona w oczy, mnie samą bolą oczy.

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-03-08 o 22:56
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:55   #3914
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ona gra w Na Wspólnej
Jaka gwiazda, taki "ałtfit"

Rozwalają mnie takie bluzy - o zgrozo zauważyłam, że powracają do łask... Widziałam kilka razy je na Wizażu (wątki typu "gdzie ją kupić, jest boska") oraz u mnie w mieście.

Mój codzienny rozwalacz to koleś ubrany w szary dres (takie luźne spodnie z grubego dresu + bluza nie od kompletu, ale też dresowa), a do tego żółto-czarne "adidasy" Chodzi tak ubrany prawie codziennie Ach, faceci mają gust
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:56   #3915
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Nie no, nie wyczytałam, ale tak mi się nasunęło po lekko zaokrąglonym brzusiu ... Kurczę, ale może mi się tak tylko wydaje

Chyba się kolo zawstydził i wykasował bo mi wyświetla, że strona nie istnieje. I swetra z Zary nie oblukam!

złudzenie optyczne po innych fotkach można orzec że to nie ciąża padła dziewczynie na głowe, że tak brzydko napisze

a co do mega cudnego swetra Zary, faktycznie post zniknął mamy miażdżącą krytykę, nie do udźwignięcia, a to dziwne bo przecież wszystkie napisałyśmy, że marzymy o takim swetrze
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 23:01   #3916
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
złudzenie optyczne po innych fotkach można orzec że to nie ciąża padła dziewczynie na głowe, że tak brzydko napisze

a co do mega cudnego swetra Zary, faktycznie post zniknął mamy miażdżącą krytykę, nie do udźwignięcia, a to dziwne bo przecież wszystkie napisałyśmy, że marzymy o takim swetrze
Sweter był spoko, kupiłabym go, bo jestem zmarźluchem. Tyle, że nie po "zarowej" cenie, a za te 8 zeta w lumpku... sorry, second handzie

Mnie rozwaliło, że na tym Marnim głownie lansowały się pseudogwiazdy z TeVueNu . Teraz pewnie na blogach szafiarskich zakipi od tych ubranek, a panny będą książki nosić w plastikowych reklamówkach.

A co do pana Szafiarza jeszcze... kojarzy mi się z moimi wykładowcami ze studiów .

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-03-08 o 23:05
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 00:20   #3917
emerald_sky
Raczkowanie
 
Avatar emerald_sky
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 201
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
BRODKA
Strasznie mnie bawi ten pseudohipsterski styl Brodki. Tu jeszcze jakoś wygląda, gdyby nie te za małe spodnie i, no nie mogę, za długie rękawy w marynarce - stać na Marni@H&M ale 20zł na krawca szkoda?
emerald_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:40   #3918
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
a co do mega cudnego swetra Zary, faktycznie post zniknął mamy miażdżącą krytykę, nie do udźwignięcia, a to dziwne bo przecież wszystkie napisałyśmy, że marzymy o takim swetrze
no, ba, jestesmy lepsze niz Horodynska i Malinowska razem wziete, mysle, ze mamy szanse stac sie najbardziej opiniotworczym zrodlem w kwestii rozwalajacej mody w Polsce.

a pan szatniarz spoko, byle tylko nie robil takich groznych min, jak na niektorych fotach.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:04   #3919
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, ba, jestesmy lepsze niz Horodynska i Malinowska razem wziete, mysle, ze mamy szanse stac sie najbardziej opiniotworczym zrodlem w kwestii rozwalajacej mody w Polsce
Ojojoj będziemy CELEBRITESSSSSSS
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 10:11   #3920
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie takie bluzy - o zgrozo zauważyłam, że powracają do łask... Widziałam kilka razy je na Wizażu (wątki typu "gdzie ją kupić, jest boska") oraz u mnie w mieście.
To Ty nie wiesz, że bluza a'la "amerykański boyfriend sportowiec" to jest hit od paru miesięcy Też nie pojmuje tego, chyba się seriali niektórzy naoglądali


Co do kołnierzyka z H&M - właśnie siedzę na wątku gdzie wszyscy świrują na jego punkcie Może i ładny ale po pierwsze w życiu bym nie dała za kawałek szmatki i trochę cekinów kasy, za którą bym mogła kupić bluzke albo i dwie. A po drugie - jak i gdzie to nosić? Do szkoły nie, do pracy cekiny nie bardzo, na imprezę kołnierzyk też niezbyt
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2012-03-09 o 10:17
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:23   #3921
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja za 79,90 kupię bluzkę z przyszytym kołnierzykiem
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:50   #3922
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Pan Szafiarz jest czaderski , przynajmniej to coś innego od masy małoletnich klonów. Gość ma styl
Ok, przyznam się. Mnie się Pan Szafiarz i jego kapelut podoba. No.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:51   #3923
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
To Ty nie wiesz, że bluza a'la "amerykański boyfriend sportowiec" to jest hit od paru miesięcy Też nie pojmuje tego, chyba się seriali niektórzy naoglądali

bluza bejsbolisty sie toto bodajze zwie
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:08   #3924
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Kurde, laski, zrzedzicie jak 90-letnie matrony.

Buty z tkaniny z długim włosiem- nie podobają się. a szkoda, lepiej sie przyzwyczajcie, bo sa bardzo silnym trendem na jesień/zme 2012 wiec bedziecie je czesciej widywac

Kołnierzyki - to też trend i będzie tego mnóstwo. Można je nosić zamiast biżuterii, jako naszyjnik i wygląda to bardzo fajnie.

Bluza bejsbolity/ koszulka footbolowca - do szafy kobiet wpuściła je ostatnio genialna Isabel Marant i uważam, ze to świetny sposób do dodania nosnszalancji i pazura damskiej garderobie. trzeba umieć te elementy sprytnie i mądrze przemycić do swojego wizerunku.
skąd ten uraz do nowosci? co tylko się nie pojawi na rynku od razu krytyka! rozumiem, z eniektóre wynalazki porjektantów sa albo niezyciowe, albo totalnie niepotrzebne (vide wpsomniane etui na kubek na kawę), ale moda to SZTUKA i ZABAWA.
trochę wiecej luzu w podejsciu do tematu.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2012-03-09 o 13:14
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:18   #3925
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Kołnierzyki - to też trend i będzie tego mnóstwo. Można je nosić zamiast biżuterii, jako naszyjnik i wygląda to bardzo fajnie.
Ja nie rozumiem tego jeżenia się na kołnierzyki, mi się ten trend naprawdę bardzo podoba, a na dodatek miło wspominam czasy podstawówki, kiedy mama przyczepiała albo wiązała mi do bluzek i sweterków przeróżne kołnierzyki, haftowane, szydełkowane, z materiału o nietypowym kształcie

Sama chętnie kupiłam bym ten HaeMowy, bo widzę dla niego mnóstwo zastosowań i... wolałabym zapłacić za kołnierzyk, którym "zrobię" sobie kilka zestawów, niż za bluzkę z kołnierzykiem, ale ja mam fisia na punkcie dodatków i potrafię wydać na nie fortunę, jeśli tylko zakiełkuje mi w głowie jakiś naprawdę fajny zestaw z nimi w roli głównej
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:21   #3926
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Czuję, że pan Szafiarz stanie się idolem mojego TŻa.

A ja kilka dni temu widziałam taką laskę: na górze krótka kurteczka z białego futerka ze ściągaczami, na biodrach szeroooki czarny pas z ogromną okrągłą srebrną klamrą wysadzaną diamentami , na dole czarne getry kończące się przed kostką, skarpetki do kostki w fioletowe paski, czarne adidaski z białymi paseczkami, w ręku czarno-srebrna torba z wielkim napisem wysadzanym diamentami , czarne krechy wokół oczu i blond włosy, z tym że grzywka jaśniejsza od reszty
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:23   #3927
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Smile Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Mnie z tej kolekcji Marni sporo rzeczy rozwala, jednak chyba najbardziej te:
http://www.hm.com/pl/product/98848?article=98848-A
http://www.hm.com/pl/product/98375?article=98375-A <- to wygląda jak fartuch w którym do pracy chodziła moja babcia. Pewnie jeszcze bym taki znalazła gdzieś na strychu...mogę sprzedać za pół ceny jak któraś chętna
ahaah tego to i nawet za darmo bym nie chciała
ale alladyny fakt fartuch jak nic

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2012-03-09 o 13:24
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:27   #3928
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
ahaah tego to i nawet za darmo bym nie chciała
ale alladyny fakt fartuch jak nic

Uważam, że płaszcz Marni w koła jest genialny. Architektoniczny, pudełkowy krój i rękaw 3/4 - wspabiały, bardzo elegancki i ponadczasowy fason w stylu Balanciagi.
Mozna miec naprawde fajną rzecz w garderobie za nieduże pieniądze.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:29   #3929
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
jaa pierdźiuuufrancja elegancja

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Uważam, że płaszcz Marni w koła jest genialny. Architektoniczny, pudełkowy krój i rękaw 3/4 - wspabiały, bardzo elegancki i ponadczasowy fason w stylu Balanciagi.
Mozna miec naprawde fajną rzecz w garderobie za nieduże pieniądze.
Ty tak na serio?
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:30   #3930
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

WTF???
Kissie bez make-upu.
Warto pchać się silikonem żebyTAK wyglądać?

http://www.kissies.se/wp-content/upl...307-110410.jpg
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.