Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 00:09   #2881
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Brawo za splacony debet I zebys juz zapomniala co to debet.

Ja w pracy. Nuuuuuda a cala noc przede mna. Na szczescie juz tylko kilka tyg I koniec tej roboty


Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 15:54   #2882
Monisia2836
Przyczajenie
 
Avatar Monisia2836
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 13
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Witam. Czy mogę się przyłączyć? Od tego miesiąca postanowiłam dość sporo ograniczyć wydatki,a wsparcie było by mile widziane
Monisia2836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:18   #2883
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

ktoś tu jeszcze żyje?
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:38   #2884
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Ja zyje


Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 14:43   #2885
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Ja zyje


Sent from my iPhone using Tapatalk

__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:14   #2886
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

a wydatkow mam sporo ostatnio ale w koncu kupilam jakies dobrane staniki bo mi znowu rozmiar sie zmienil na minus oczywiscie
i jakies tam inne zakupy typu bielizna, spodnie itd wiec wczoraj np na same spodnie , 5 stanikow , 10 par majtek, 7 par skarpet poszlo jakies 80euro ale spodnie wyhaczylam za dyszke z metkami w charity shopie , staniki jakies w debenhamsie a akurat znizke mialy

zaczynam sie pakowac i chyba musze stwierdzic ze moze damy rade bez wysylania wiecej paczek...
juz i tak 9 wyslalismy ( w sumie jakies prawie 400 euro za sama wysylke ) ale co zrobic
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:24   #2887
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

już coraz bliżej

ja ostatnio kupiłam w końcu 2 żakiety dokładnie takie, jakie chciałam, więc jestem happy, bo kilka lat szukałam
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 15:28   #2888
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

oj tak coraz blizej
jakos leci ten czas

narazie same wydatki bo nie zarabiam i niewiem kiedy bede ale nastroj jakos lepszy
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 21:27   #2889
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Ayo gdzie tu dorwać fajne żakiety??
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 05:14   #2890
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

a tak bardziej w temacie to u mnie oszczędzania brak

Kupiłam sukienkę Zary na chrzciny - jest rewelacyjna

Kupiłam prezenty dla małżonka szanownego na urodziny - dostanie perfumy, swoje ukochane sloggi bo marudził ostatnio że mu w małżeństwie dupka schudła i te co ma to wisieć zaczynają , do tego koszulka na kolejny wyjazd snowboardowy , kilka żeli pod prysznic /nie wiem co on robi ale nie nadążam ich kupować / i na koniec wisienka na torcie - bon na sesję zdjęciową ze swoim synusiem tatusia Może i matkę do jakiegoś zdjęcia przygarną

A po drodze mleko dla Jaśka - 40,- co kilka dni, dla mnie podkład L'Oreal ten nowy, ale standardowo nawet najjaśniejszy odcień okazał się jednak za ciamny Nie wiem co mnie podkusiło, żeby go kupić bo przynajmniej od 5 lat nie używam podkładów. Pewnie go puszcze na allegro Może któraś chętna?
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 09:33   #2891
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
Ayo gdzie tu dorwać fajne żakiety??
w mango

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
a tak bardziej w temacie to u mnie oszczędzania brak

Kupiłam sukienkę Zary na chrzciny - jest rewelacyjna

Kupiłam prezenty dla małżonka szanownego na urodziny - dostanie perfumy, swoje ukochane sloggi bo marudził ostatnio że mu w małżeństwie dupka schudła i te co ma to wisieć zaczynają , do tego koszulka na kolejny wyjazd snowboardowy , kilka żeli pod prysznic /nie wiem co on robi ale nie nadążam ich kupować / i na koniec wisienka na torcie - bon na sesję zdjęciową ze swoim synusiem tatusia Może i matkę do jakiegoś zdjęcia przygarną

A po drodze mleko dla Jaśka - 40,- co kilka dni, dla mnie podkład L'Oreal ten nowy, ale standardowo nawet najjaśniejszy odcień okazał się jednak za ciamny Nie wiem co mnie podkusiło, żeby go kupić bo przynajmniej od 5 lat nie używam podkładów. Pewnie go puszcze na allegro Może któraś chętna?
super z sesją

daj jakiegoś linka do podkładu
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 14:39   #2892
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ja.html&next=1

to ten - gdyby nie za ciemny kolor to byłby super - mimo wszystko walnęłam go na gębę w nd na chrzciny
Miałam zabudowaną sukienkę więc różnicy w odcieniu nie było widać - trzymał się calutki dzień
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 08:18   #2893
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

A tu już całkiem cicho i ponuro
Wątek nam ucichł
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 21:37   #2894
Lunitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 137
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

hej, mogę dołączyć? muszę spłacić kilka kredytów ( chciałabym szybciej) poniekąd związanych z wykończeniem mieszkania.
__________________
''Moda przemija, styl pozostaje''
Coco Chanel

Wielkie oszczędzanie


książki przeczytane 25/2012
Lunitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 11:22   #2895
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

zapraszamy i wątek ożywiamy!
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 08:13   #2896
angelstyle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: nvmnd
Wiadomości: 1 089
To i ja się dołączę
Ostatnio zmieniałam pracę, poszukiwania nowej trwały miesiąc, chcąc nie chcąc nieco się zadłużyłam u rodzinki, ale kilka dni temu udało mi się wyjść na czysto Jednak to nie koniec zaciskania pasa, bo z TŻtem chcemy jak najszybciej wynająć nowe mieszkanie, a już teraz zakładam, że kaucja za pierwszy miesiąc i czynsz wyniosą tyle, co cała wypłata jednego z nas. Także odkładamy
__________________

angelstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 11:03   #2897
_Naughty
Raczkowanie
 
Avatar _Naughty
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 293
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Moje życie z oszczędzaniem ma ostatnio niewiele wspólnego
_Naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 12:00   #2898
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez _Naughty Pokaż wiadomość
Moje życie z oszczędzaniem ma ostatnio niewiele wspólnego
Moje też :banghead: Ale postanowiłam, że wracam na właściwe tory i w od tego miesiąca będę przelewać jakieś sumki na oszczędnościowe
Znacie jakieś fajne sposoby na dorabianie? Mi się za kilka miesięcy skończy jedno z dwóch źródeł dochodu i ciężko będzie, bo mam bardzo słabo płatną pracę

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 12:41   #2899
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Zawsze można jakąś pracę dodatkową wziąć, typu market czy gastronomia.. albo korepetycje, znacznie bardziej opłacalne akurat się rok szkolny rozpoczyna

ja też zmieniam pracę, za kilka dni idę do nowej, trochę wyższe zarobki, więc postaram się tę różnicę odłożyć dodatkowo do mojego stałego minimum oszczędzania

Ale z racji nowej pracy mam też trochę wydatków.. jakoś się ostatnio zagalopowałam w zakupach i kupowałam raczej takie zwyklejsze ubrania, bo w pracy tylko, jak miałam spotkania to musiałam być elegancko ubrana.
A tutaj raczej powinnam być każdego dnia elegancko ubrana, więc wydałam wczoraj 365 zł na ciuchy biurowe (elegancka bluzka, 3 koszule i 2 pary garniturowych spodni - kocham wyprzedaże ) + 80 zł buty (ale za buty tż płacił )
Jakoś mało mam tych ciuchów biznesowych. W zasadzie ciągle coś ostatnio kupowałam do pracy, a jak przychodziło już (ze sklepu online) to oddawałam, bo mi nie pasowało. Więc tym razem wzięłam to, co na pewno będzie pasować i już się nie mogę doczekać, aż przyjdzie )

Parę dni temu tż miał urodziny, ponad 300 zł poszło na prezent, ciut wcześniej chrześniak, około 200zł..
A i wczoraj zapłaciłam za noclegi i bilety na mini wakacje, więc w tym mies zdecydowanie nie odłożę tyle, ile zakładałam
__________________

Edytowane przez Ayo22
Czas edycji: 2014-08-31 o 13:20
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 12:41   #2900
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Ja w tym miesiącu 200 zł przelałam na oszczędnościowe, choć było sporo wydatków. W przyszłym to nie wiem czy się uda, bo muszę kupić jakiś płaszcz, wykupić leki, zapłacić pierwszą ratę czesnego za studia. No ale może chociaż 100 zł uciułam Oj przydałoby się coś na dorobienie, ale nie wiem kiedy znalazłabym czas na kolejną pracę
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 13:41   #2901
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
Zawsze można jakąś pracę dodatkową wziąć, typu market czy gastronomia.. albo korepetycje, znacznie bardziej opłacalne akurat się rok szkolny rozpoczyna

ja też zmieniam pracę, za kilka dni idę do nowej, trochę wyższe zarobki, więc postaram się tę różnicę odłożyć dodatkowo do mojego stałego minimum oszczędzania

Ale z racji nowej pracy mam też trochę wydatków.. jakoś się ostatnio zagalopowałam w zakupach i kupowałam raczej takie zwyklejsze ubrania, bo w pracy tylko, jak miałam spotkania to musiałam być elegancko ubrana.
A tutaj raczej powinnam być każdego dnia elegancko ubrana, więc wydałam wczoraj 365 zł na ciuchy biurowe (elegancka bluzka, 3 koszule i 2 pary garniturowych spodni - kocham wyprzedaże ) + 80 zł buty (ale za buty tż płacił )
Jakoś mało mam tych ciuchów biznesowych. W zasadzie ciągle coś ostatnio kupowałam do pracy, a jak przychodziło już (ze sklepu online) to oddawałam, bo mi nie pasowało. Więc tym razem wzięłam to, co na pewno będzie pasować i już się nie mogę doczekać, aż przyjdzie )

Parę dni temu tż miał urodziny, ponad 300 zł poszło na prezent, ciut wcześniej chrześniak, około 200zł..
A i wczoraj zapłaciłam za noclegi i bilety na mini wakacje, więc w tym mies zdecydowanie nie odłożę tyle, ile zakładałam
No właśnie, może wzięłabym się za korepetycje..tylko codziennie po 18 jestem w domu więc musiałabym umawiać się z uczniami po 19 a nie ukrywam, ze po całym dniu też ciężko się do dodatkowej pracy zmobilizować..ale korepetycje chyba byłyby najlepsze, muszę się zastanowić, dzięki za wskazówkę

A mogę zapytać co to za nową pracę dostałaś? Tamtą straciłaś czy sama się zwolniłaś bo zdecydowałaś się na coś innego? Ja jestem bardzo niezadowolona z obecnej pracy, zarobki bardzo słabe ale w mojej mieścinie ciężko o lepszą robotę.. Mimo to coraz częściej myślę o szukaniu czegoś innego.





Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Ja w tym miesiącu 200 zł przelałam na oszczędnościowe, choć było sporo wydatków. W przyszłym to nie wiem czy się uda, bo muszę kupić jakiś płaszcz, wykupić leki, zapłacić pierwszą ratę czesnego za studia. No ale może chociaż 100 zł uciułam Oj przydałoby się coś na dorobienie, ale nie wiem kiedy znalazłabym czas na kolejną pracę
Nieraz właśnie tak jest, że jeśli w danym miesiącu nagromadza nam się wydatki to nie jest się z stanie odkładać. Ja tak miałam w sierpniu. Trafiły się trzy imprezy urodzinowe a to już -300zł. Też musiałam kupić tabletki anty za 100zł, ale na 3 miesiące spokój. Z ubrań w sierpniu buty i żakiecik do pracy ale nie miałam już w czym chodzić i po prostu musiałam kupić. I wprawdzie nie odłożyłam nic ale spłaciłam ponad 300zł salda debetowego, które od roku miałam na koncie więc w sumie to i tak zadowolona jestem. A we wrześniu planuję odłożyć ok 500zł i zapłacić do przodu pozostałe 3raty za meble żeby już mieć z tym spokój a że zapłacę do przodu to też jakby zalicze to de oszczędności


Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 15:46   #2902
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

no..moja życie tez ostatnio oszczedne nie bylo hehe z najwiekszych wydatkow: chata ale to wiecie

teraz musimy uciulac na wyposazenie i jakies tam drobne remonty. wiec trzeba przyoszczedzic...a ja mam ciag na wydawanie...mohito mnie rujnuje.. a naroznik czeka...
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 16:17   #2903
Monisia2836
Przyczajenie
 
Avatar Monisia2836
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 13
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Witam.
To i ja się dołączę jak można pisałam już wcześniej,ale długo nikt się nie odzywał na wątku.
Jak is czas temu tez postanowiłam oszczędzać czeka mnie całkowity remont mieszkania no i wiadomo przyda się każdy grosz,także motywacja by się przydała
Monisia2836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 16:38   #2904
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Ja teraz odkładam na opłacenie szkoły językowej i urlop - wyjazd dopiero w lutym, bo wcześniej nie dostanę wolnego no ale mam trochę czasu, żeby uzbierać sumkę na coś egzotycznego
BTW, będąc jeszcze na studiach dorabiałam na pisaniu tekstów, ale odkąd mam stałą pracę ciężko mi się zmobilizować i coraz mniej tych dodatkowych dochodów, a szkoda
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 18:21   #2905
angelstyle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: nvmnd
Wiadomości: 1 089
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
BTW, będąc jeszcze na studiach dorabiałam na pisaniu tekstów, ale odkąd mam stałą pracę ciężko mi się zmobilizować i coraz mniej tych dodatkowych dochodów, a szkoda
A mogłabyś coś więcej na ten temat napisać? Chciałam zerknąć na Twojego bloga (o pracy przez internet), ale adres już nieaktualny
__________________

angelstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 18:22   #2906
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

No i dzisiaj poszło 79 zł na botki - poprzednie półbuty w piątek doszczętnie mi się rozpadły
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 19:20   #2907
Coffee With Milk
Zadomowienie
 
Avatar Coffee With Milk
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 276
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)



Wątek odżywa to i ja powrócę. Moje życie też ostatnio z oszczędzaniem ma niewiele wspólnego, ale czas się ogarnąć Ostatnio wpadłam w szał zakupów kosmetycznych, zrobiłam takie zapasy, że chyba z rok będę zużywać to wszystko.. A do tego wszystkiego odkryłam zakupy na zagranicznym ebayu i naklikałam rzeczy tyle, że nawet już nie pamiętam dokładnie co kupiłam Dobrze, że w miarę tanie wszystko..
Jutro jeszcze pójdzie 100zł na wizytę u gina. Jutro też mają przyjść sandałki (100zł) - zamówiłam z myślą o październikowych wakacjach, a że w tym roku praktycznie nic letniego nie kupowałam, więc zafundowałam sobie białe sandałki na koniec I więcej nie wydaję, oszczędzam
Coffee With Milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:09   #2908
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

U mnie z oszczedzaniem tyle ma wspolnego od kwietnia w sumie czy maja ze zyje z oszczednosci. Ot tyle. Pracy nawet teraz nie szukam bo bez jezyka to nie bardzo a wole sie skeptic na nauce jezyka narazie.
Coffee gdzie wakacje ze w pazdzierniku sandals i zalozysz?
Ja za tydzien na wakacje ale tz zostaje.



Sent from my iPad using Tapatalk
Ipad lubi robic błędy
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:30   #2909
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Irenko w PL wakacje ?




Ja muszę oszczędzać... nie mam wyboru
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:36   #2910
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Hej dziewczyny ja też nadal podczytuję i chętnie do Was wrócę, bo moje życie z oszczędzaniem nie miało w ostatnim czasie nic wspólnego Pora powrócić na dobrą drogę
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-30 20:25:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.