Maszynki wytłaczająco-wycinające. Pytania i odpowiedzi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Papierowy zawrót głowy

Notka

Papierowy zawrót głowy Forum dla ludzi, którzy lubią tworzyć z papieru. Tutaj dowiesz się jak zrobić ciekawą kartkę lub scrap. Zaprezentujesz swoje dzieło. Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 13:29   #1
kaariokaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kaariokaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 212

Maszynki wytłaczająco-wycinające. Pytania i odpowiedzi.


Witam serdecznie!

Mam nadzieję, że nie powielam żadnego wątku - jeśli tak, to proszę o wybaczenie.

Kupiłam maszynkę Big Shot, a do niej wykrojniki Marianne design. Gdy robię "kanapkę" z dołączonych do maszynki płytek, motyw wycina się na papierze i na płytce. Domyślam się, że moja kanapka jest wybrakowana i potrzebuję do niej czegoś, co zabezpieczy płytki. Stąd moje pytanie: co potrzebuję dokupić?
Poza tym, wykrojniki, które posiadam mają nie tylko wyciąć element, ale równieź go wytłoczyć. Przy kanapce skonstruowanej tak, jak napisałam wyżej - maszynka tylko wycina element, nie wytłaczając na nim wzoru. Jak zrobić tak, żeby uzyskać pożądany efekt?

Z góry dziękuję za pomoc.
kaariokaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 13:52   #2
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Sizzix Big Shot

ja ma wizarda spellbindersa i u mnie wykrojniki tez wbijaja się w plytkę, ale to dlatego, że sa jeszcze "świeże" i nic nie ma co by chroniło płytki, poprostu tak jest, płytki jesli sie zuzyją po jakims czasie, możesz wymienic na nowe, tak jest przynajmniej u mnie

u mnie aby zembossowac wycięty fragment nalezy go przepuscic jeszcze raz przez maszynkę ale z tzw embossing mat, to taka gumowa mata i wtedy embossing jest jak nalezy

upewnij się zgodnie z instrukcją czy masz wszystkie potrzebne elementy do big shota
na you tube sa filmiki z uzywaniem tych maszynek, przejrzyj sobie, możesz dowiedzieć sie o wiele więcej
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:21   #3
bila
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 571
Dot.: Sizzix Big Shot

Nie znam się tak dobrze jak Titania, ale faktycznie wykrojnik zarysowuje płytkę. Staraj się zawsze tą samą mieć przy wykrojniku, to nie będziesz miał rys na obu płytkach. Jeśli chodzi o embossing to trzeba podnieść pierwszą powierzchnię z platformy TAB2 i na położyć TAB1 /kolor szary/wykrojnik z formą z papieru, matę silikonową taką czarną, dwie płytki przeźroczyste i przekręcić. Wtedy wychodzi embossing przy tym wykrojmiku i innych podobnych. Jeśli się nie ma maty, to spróbuj przy wykrawaniu na platwormę TAB2 polożyć dwie albo trzy kartki, potem wykrojnik, papier, i przeźroczyste płytki, aby trochę ciaśniej chodziła maszynka i wtedy uzyskasz lekki embossinag. Arlesa na swoim blogu pokazała jak niezarysowywać płytek używając podkładki pod mysz, od razu wycina i embossuje. Może chociaż trochę pomogłam.

Edytowane przez bila
Czas edycji: 2010-07-23 o 17:26
bila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:27   #4
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Sizzix Big Shot

Cytat:
Napisane przez bila Pokaż wiadomość
Nie znam się tak dobrze jak Titania, ale faktycznie wykrojnik zarysowuje płytkę. Staraj się zawsze tą samą mieć przy wykrojniku, to nie będziesz miał rys na obu płytkach. Jeśli chodzi o embossing to trzeba podnieść pierwszą powierzchnię z platformy TAB2 i na położyć TAB1 /kolor szary/wykrojnik z formą z papieru, matę silikonową taką czarną, dwie płytki przeźroczyste i przekręcić. Wtedy wychodzi embossing przy tym wykrojmiku i innych podobnych. Jeśli się nie ma maty, to spróbuj przy wykrawaniu na platwormę TAB2 polożyć dwie albo trzy kartki, potem wykrojnik, papier, i przeźroczyste płytki, aby trochę ciaśniej chodziła maszynka i wtedy uzyskasz lekki embossinag. Arlesa na swoim blogu pokazała jak niezarysowywać płytek używając podkładki pod mysz, od razu wycina i embossuje. Może chociaż trochę pomogłam.
wow bila, i ty mowisz ze sie nie znasz
masz juz bigshota?
wszystkie te maszyny działają na tej samej zasadzie- robi sie kanapki z róznych podkładek, tylko trzeba dokłądnie doczytac jakie , bo rozne sa u cuttlebuga, sizzxa i spellbindersa a wykrojnikow mozna uzywac zamiennie
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:58   #5
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Sizzix Big Shot

Ja się właśnie zastanawiam czy sobie Sizzixa nie sprawić ale bardziej kusi mnie ta elektroniczna maszyna do wycinania i tłoczenia. Już sama nie wiem co zrobić.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 15:02   #6
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Sizzix Big Shot

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiam czy sobie Sizzixa nie sprawić ale bardziej kusi mnie ta elektroniczna maszyna do wycinania i tłoczenia. Już sama nie wiem co zrobić.
Ja też mam na taką chrapkę.Niby droższa dużo ale odpada kasa na wykrojniki.Poza tym na e-bayu są coraz tańsze ale i coraz nowsze modele.Nie wiadomo co wybrać...Ja się jednak najbardziej boję co będzie jak się zepsuje?Co z częściami?U nas pewnie nie znajdzie sie serwisu a wysyłać do naprawy za granicę nie opłacałoby sie z pewnością kompletnie...
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 15:06   #7
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Sizzix Big Shot

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiam czy sobie Sizzixa nie sprawić ale bardziej kusi mnie ta elektroniczna maszyna do wycinania i tłoczenia. Już sama nie wiem co zrobić.
aga, teraz juz jest i elektroniczny sizzix do wycinania, nazywa sie sizzix eclips nie wiem ile kosztuje ale widziałam go w gazetkach craftowych

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Ja też mam na taką chrapkę.Niby droższa dużo ale odpada kasa na wykrojniki.Poza tym na e-bayu są coraz tańsze ale i coraz nowsze modele.Nie wiadomo co wybrać...Ja się jednak najbardziej boję co będzie jak się zepsuje?Co z częściami?U nas pewnie nie znajdzie sie serwisu a wysyłać do naprawy za granicę nie opłacałoby sie z pewnością kompletnie...
i tu masz duzo racji, jakby sie cos stalo z naprawa bedzie problem, bo u nas te maszyny sa jeszcze za malo rozpowszechnione
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 15:15   #8
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Sizzix Big Shot

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
aga, teraz juz jest i elektroniczny sizzix do wycinania, nazywa sie sizzix eclips nie wiem ile kosztuje ale widziałam go w gazetkach craftowych


i tu masz duzo racji, jakby sie cos stalo z naprawa bedzie problem, bo u nas te maszyny sa jeszcze za malo rozpowszechnione
Trzeba by zapytać w tym sklepie w którym mają te maszyny.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 15:18   #9
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Sizzix Big Shot

tak wygląda http://www.sizzix.com/eclips
cena: 499.99 dolców
no to ładne kwiatki!

http://www.sizzix.co.uk/catalog?filt...rands_ids%3A92
cena w uk: 349 funtów
raczej go sobie nie kupię
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2010-07-24 o 15:19
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 15:34   #10
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Sizzix Big Shot

No ta o której ja myślałam kosztuje coś koło 2000zł.
A tego sizzixa można do kompa podłączyć i z kompa wycinać wzorki?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 19:10   #11
kaariokaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kaariokaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 212
Dot.: Sizzix Big Shot

Dzięki, dziewczyny. Spróbuję trochę pokombinować z embossingiem, a zarysowaniami płytek na razie się przejmować nie będę.
kaariokaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 21:06   #12
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Sizzix Big Shot

Aga to komputer sam w sobie.Na cardrige http://www.youtube.com/watch?v=NBcT-...eature=related

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ktMiJ...eature=related
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 21:45   #13
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Sizzix Big Shot

aga, zobacz w tym drugim linku ile akcesoriow trzeba dokupic jeszcze do tej maszyny
20 baniek to sporo, nie wiem czy bym tyle dała, musiałabym bardzo ale to bardzo kochac scrapbooking
najzabawniejsze jest to, że co 2-3 lata powstaje kolejny nowy i lepszy produkt z nowym akcesoriami i wtedy czlowiek jak juz kupi jeden to czuje sie w tyle za innymi
samych sizzixow to tez jest juz pare odmian, na prawde trzeba sie dobrze orientowac
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:14   #14
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Sizzix Big Shot

Jambolaja chyba ten eclips mnie nie przekonuje jako komputer. Sama sobie wzorków nie mogę do nie go zrobić. Można ewentualnie dokupić kartę z szablonami a mnie to nie zadowala. Oczywiście jeśli dobrze zrozumiałam. W tym o czym ja mówię - http://crafts.hopmart.pl/page_product/pl/PAZZLES_MACHINE
mogę sobie sama wektorowe wzorki rysować. Na razie mnie na to nie stać ale zbieram kasę Przyda mi się przy robieniu zaproszeń.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:40   #15
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Sizzix Big Shot

Aga mnie sięt eż podobał ten model, co pokazałaś....ale ja nie robię za dużo scrapowych rzeczy więc mi się taka maszyna nie opłaca, ale baaaardzo podoba

Więc na razie biję się z myślami, czy to ma być big shot czy wizzard. Dziewczyny z craft4you odradzały mi wizzarda, że wolnobieżka jest awaryjna. Ale mnie właśnie ta wolnobieżka fascynuje, chyba jednak zdecyduję się na wizzarda, zawsze mogę wolnobieżkę zamienić na profesjonalną z narzędzi samochodowych
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 06:45   #16
Arletasa
Wtajemniczenie
 
Avatar Arletasa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żuławianka
Wiadomości: 2 123
Dot.: Sizzix Big Shot

A ja mam BS i jestem zadowolona.
__________________
decoupage
różne prace
album-
blog
Arletasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:39   #17
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Sizzix Big Shot

Jejku Aga ale maszyna, mi moj maz zrobil prezent i kazal zamowic ciut inna z tegoz sklepu w ciut mniejszej cenie
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:47   #18
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Sizzix Big Shot

Ja się na tą uparłam ale tamte pozostałe tez są fajne
A którą sobie kupiłaś?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 16:15   #19
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Sizzix Big Shot

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Ja się na tą uparłam ale tamte pozostałe tez są fajne
A którą sobie kupiłaś?
Oooo te http://crafts.hopmart.pl/page_produc...ESSION_MACHINE, czekam na realizacje zamowienia jeszcze tylko 2 tyg
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 20:41   #20
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Sizzix Big Shot

Daguś no to będziemy czekać
Ciekawa jestem która lepsza ta maszyna jest. Tą o której ja pisałam ma jedna dziewczyna - nie pamiętam dokładnie która i raczej była zadowolona
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 20:16   #21
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: Sizzix Big Shot

o do zarysowania płytek, to normalne - co jakiś czas trzeba po prostu kupić nowe - dla Big Shoota są one dużo droższe niz np. dla Cuttleburga.
__________________
Scrapbooking moim życiem
Moja galeria - Pejtoon powraca na wizaż
13.09.2011 - wysyp

KRAINA PAPIERU - zapraszam !
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 09:27   #22
Arletasa
Wtajemniczenie
 
Avatar Arletasa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żuławianka
Wiadomości: 2 123
Dot.: Sizzix Big Shot

Co do maszynek tych na kardridże,no to tak samo jak wykrojniki ..trzeba je dokupywać.
Co do zastępczych płytek do wszelakich maszynek na korbkę,to można zamówić w zakładzie gdzie robią reklamy z plexi(to ma być elastyczna plexi).Takie zastępcze płytki są o wiele tańsze i nie odbiegają jakościa oryginałom.
__________________
decoupage
różne prace
album-
blog

Edytowane przez Arletasa
Czas edycji: 2010-07-31 o 09:28
Arletasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:34   #23
bila
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 571
Dot.: Sizzix Big Shot

Zgadzam się z Arletasą. Nie mam maszynki ale mogę używać cudzej. Pomyślałam kiedyś, że zł. 400,- na korbkowe cudeńko to pryszcz z tym, co trzeba kupić do niej /czyli wykrojniki/. Z płytki zastępczej i tańszej nawet nieżle się korzysta inne rzeczy też dosyć są trwałe. Więc trzeba przeliczyć. Jesli, ktoś na tym zarabia, czyli sprzedaje swoje wytwory, a nawet wycinanki to mu sie zwróci z nadmiarem, jesli nie, to trzeba się zastanowić dobrze.
bila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 16:31   #24
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Sizzix Big Shot

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Oooo te http://crafts.hopmart.pl/page_produc...ESSION_MACHINE, czekam na realizacje zamowienia jeszcze tylko 2 tyg
Zazdrościc..cardridze wprawdzie też drogie ale ile z nich możliwości!

Cytat:
Napisane przez Arletasa Pokaż wiadomość
Co do maszynek tych na kardridże,no to tak samo jak wykrojniki ..trzeba je dokupywać.
Co do zastępczych płytek do wszelakich maszynek na korbkę,to można zamówić w zakładzie gdzie robią reklamy z plexi(to ma być elastyczna plexi).Takie zastępcze płytki są o wiele tańsze i nie odbiegają jakościa oryginałom.
Dobrze wiedzieć...

Cytat:
Napisane przez bila Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Arletasą. Nie mam maszynki ale mogę używać cudzej. Pomyślałam kiedyś, że zł. 400,- na korbkowe cudeńko to pryszcz z tym, co trzeba kupić do niej /czyli wykrojniki/. Z płytki zastępczej i tańszej nawet nieżle się korzysta inne rzeczy też dosyć są trwałe. Więc trzeba przeliczyć. Jesli, ktoś na tym zarabia, czyli sprzedaje swoje wytwory, a nawet wycinanki to mu sie zwróci z nadmiarem, jesli nie, to trzeba się zastanowić dobrze.
No właśnie ... Mnie sie wydaje,że to worek bez dna.Ciągle nowe kuszące wzory...Lepiej chyba wydać raz a dobrze i móc sobie samemu projektować...
Na e-bayu można kupić dużo taniej,nawet z dostawą tylko ciągle sie trapię co jak sie zepsuje????
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 21:18   #25
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Sizzix Big Shot

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Zazdrościc..cardridze wprawdzie też drogie ale ile z nich możliwości!
Na cale szczescie procz cardridzy jest do niej osobne oprogramowanie umozliwiajace wlasne tworzenie wzorow
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 08:21   #26
bila
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 571
Dot.: Sizzix Big Shot

I to jest w tych maszynkach pocieszające, chociaż minus taki, że nie embossują i nie wiem na jak grubym papierze wycinają, bo ajk kupuję takie wycinanki to zawsze papier jest dość cienki czyli ok. 120g/m2. Czy one wycinają 300, może niektóre z nich.
bila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:50   #27
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Sizzix Big Shot

Ta o której ja pisałam oprócz wycinania może wytłaczać. I tak jak napisała Daget najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie potrzebne są szablony a możliwość robienia własnych wzorów wektorowych.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 21:39   #28
asia3city
Rozeznanie
 
Avatar asia3city
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 695
Dot.: Sizzix Big Shot

Jak tak popatrzeć na maszynki to na nią samą spory wydatek, a do tego wykrojniki, maty, płytki, do tych droższych cartrige i jak się stępi to ten wycinacz też trzeba kupić a na dodatek wszystko za granicą- przerażające ale jak kusi, zwłaszcza to jakie ma możliwości. Nawet same dziurkacze, jak policzę ile na nie już wydałam, a ile jeszcze by się chciało, to juz bym miała pewnie na maszynkę ustukane. I tu pojawia się dylemat odwieczny, którą wybrać, żeby wybrać najlepiej. Tez mi się marzy, ale sama nie wiem, która najlepsza i w eksploatacji oraz możliwościach najkorzystniejsza.
__________________
Mój wątek jest TU

Zapraszam też na blogi
Papierowe wariacje Asiola
Digi-Asia
Nalewki domowe
asia3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 10:25   #29
bila
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 571
Dot.: Sizzix Big Shot

Musisz sama decydować, którą maszynkę wybrać. Myślę, że nie jest to takie proste, bo wszystkie są kuszące.
bila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:35   #30
asia3city
Rozeznanie
 
Avatar asia3city
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 695
Dot.: Sizzix Big Shot

A jak tam dziewczyny, które oczekiwały swoich wymarzonych zakupów nic się nie chwalą zadowoleniem, a może mają jakieś dobre rady dla innych
__________________
Mój wątek jest TU

Zapraszam też na blogi
Papierowe wariacje Asiola
Digi-Asia
Nalewki domowe
asia3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Papierowy zawrót głowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-13 13:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.