maść z wit a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 16:41   #1
kaczuszkay123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4

maść z wit a


Mam problem
Mam na pośladkach krostki . Byłam u dermatologa ale nie umiał mi pomóc bo nie wie co to jest dostałam maść fucidin która mi pomogła ale niestety mi wróciło, poźniej davercin ale nic nie dało...
Poczytałam o tym i wydaje mi sie że mam nie prawidłowe rogowacenie naskórka albo zapalenie mieszków włosowych.. pryszczyki przeważnie są malutkie ale nie raz np po kąpieli mam straszny wysyp są nie raz bolące i większe, do tego plamki i zaczerwienienie tych miejsc wokół krost... nie mam już siły do tego... co to może być?
Pogorszenie jest po:
1. Kapieli
2. Siedzeniu
3. Koronkowych majtkach
4. seksie jak się wymęcze
ale i bez tego wszystkiego są...

mam teraz tormentiol ale bez rewelacji.
Kupiłam teraz maść z wit A na rogowacenie ale nie wiem bo nic nie pisze przez jaki okres można stosować, jest ile razy dziennie ale nie ma jak długo? Może Wy macie z tym jakieś doświadczenie? Albo inny pomysł na to świństwo? Dermatolog mi polecał też mydło lubex i krem zinalfat znacie to może? Robiłam już peelinki masaż sizalową rękawicą ale miałam wrażenie że je rozsiewa tylko, niby było troche lepiej ale poźniej wróciło... Chodzi mi po głowie też maść z mocznikiem ale nie mam pojęcia czy to dobry pomysł? Jak myślicie ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź...
kaczuszkay123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:09   #2
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: maść z wit a

Ja się przyłącze do pytania i zapytam czy Maść z wit A można stosować razem z xerial 30? bo xerial jest złuszczający a na ulotce maści z wit A pisze żeby nie używać razem z preparatami złusczającymi? i czy mozna to stosować wszystko na pośladkach z racji okolic intymnych? nie zaszkodzi? bo nie raz właśnie piszą żeby tam nie stosować.?
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:13   #3
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: maść z wit a

Ja także mam okropne,czerwone,swędzące wypryski na ramionach, próbowałam szorstkiej rękawicy, peelingów gruboziarnistych, smarowania kremami, maściami, balsamami, olejkami itd, nic nie pomaga. Od dermatologa dowiedziałam się, że jest to rogowacenie okołomieszkowe, które jest przypadłością genetyczną. Wygląda to okropnie i niesamowicie wstydzę się chodzić w lecie w koszulkach z krótkim rękawem, ale nic nie pomaga, poddaję się. Wydaje mi się, że również masz rogowacenie okołomieszkowe, muszę cię zmartwić, ale lekarz powiedział, że to genetyczne i nie zniknie, przepisał maść, ale nic nie dała, więc rzuciłam ją w kąt i znów drżę na samą myśl, że znów w lato będzie tak samo, będę się wstydzić swoich okropnych ramion.
Ciasteczko56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:16   #4
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: maść z wit a

Cytat:
Napisane przez Ciasteczko56 Pokaż wiadomość
Ja także mam okropne,czerwone,swędzące wypryski na ramionach, próbowałam szorstkiej rękawicy, peelingów gruboziarnistych, smarowania kremami, maściami, balsamami, olejkami itd, nic nie pomaga. Od dermatologa dowiedziałam się, że jest to rogowacenie okołomieszkowe, które jest przypadłością genetyczną. Wygląda to okropnie i niesamowicie wstydzę się chodzić w lecie w koszulkach z krótkim rękawem, ale nic nie pomaga, poddaję się. Wydaje mi się, że również masz rogowacenie okołomieszkowe, muszę cię zmartwić, ale lekarz powiedział, że to genetyczne i nie zniknie, przepisał maść, ale nic nie dała, więc rzuciłam ją w kąt i znów drżę na samą myśl, że znów w lato będzie tak samo, będę się wstydzić swoich okropnych ramion.
Ciasteczko a co myślisz o tej masci i xerial+ okolice intymne?
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:28   #5
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: maść z wit a

Cytat:
Napisane przez bombonierka654 Pokaż wiadomość
Ciasteczko a co myślisz o tej masci i xerial+ okolice intymne?
mam 14 lat,nie znam się na takich rzeczach, nie słyszałam nawet o tej maści

Szkoda, że ten wysyp jest genetyczny, niesamowicie oszpeca...
Zazdroszczę, że masz krostki tylko na pośladkach, tam są najmniej widoczne, chętnie bym się zamieniła

Edytowane przez Ciasteczko56
Czas edycji: 2013-01-10 o 20:30
Ciasteczko56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:35   #6
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: maść z wit a

ale to strasznie krępujące jest lato, nad wode czy coś jechać to wszyscy normalnie a ja w spodenkach
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 21:00   #7
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: maść z wit a

może spróbujcie sobie tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...niu-skory.html
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 21:20   #8
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: maść z wit a

Cytat:
Napisane przez kaczuszkay123 Pokaż wiadomość
Mam problem
Mam na pośladkach krostki . Byłam u dermatologa ale nie umiał mi pomóc bo nie wie co to jest dostałam maść fucidin która mi pomogła ale niestety mi wróciło, poźniej davercin ale nic nie dało...
Poczytałam o tym i wydaje mi sie że mam nie prawidłowe rogowacenie naskórka albo zapalenie mieszków włosowych.. pryszczyki przeważnie są malutkie ale nie raz np po kąpieli mam straszny wysyp są nie raz bolące i większe, do tego plamki i zaczerwienienie tych miejsc wokół krost... nie mam już siły do tego... co to może być?
Pogorszenie jest po:
1. Kapieli
2. Siedzeniu
3. Koronkowych majtkach
4. seksie jak się wymęcze
ale i bez tego wszystkiego są...

mam teraz tormentiol ale bez rewelacji.
Kupiłam teraz maść z wit A na rogowacenie ale nie wiem bo nic nie pisze przez jaki okres można stosować, jest ile razy dziennie ale nie ma jak długo? Może Wy macie z tym jakieś doświadczenie? Albo inny pomysł na to świństwo? Dermatolog mi polecał też mydło lubex i krem zinalfat znacie to może? Robiłam już peelinki masaż sizalową rękawicą ale miałam wrażenie że je rozsiewa tylko, niby było troche lepiej ale poźniej wróciło... Chodzi mi po głowie też maść z mocznikiem ale nie mam pojęcia czy to dobry pomysł? Jak myślicie ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź...
na takie problemy polecam tylko XERIAL najlepiej 30 a po wyleczeniu profilaktycznie XERIAL 10 . Używałam wieeelu preparatów (robuonych, na receptę, złuszczających, drogeryjnych, profesjonalnych, naturalnych, olei i innych) i tylko Xerial daje sobie radę. Ma tylko jedną wadę - jest niewydajny w stosunku do ceny, ale wg mnie warto. Tylko trzeba używać regularnie!
Co do wit. A też ją używałam i jest za słaba na takie problemy, natomiast nie mam pojęcia czy można ją łączyć z Xerialem, ja bym nie ryzykowała. Mam podobne problemy do Ciebie od lat (np dermatolog zabroniła mi kąpieli w gorącej wodzie i peelingów!), bo po nich mam pogorszenie.
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:17   #9
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: maść z wit a

a próbowałaś Sudocremu? nie wiem czy na Twój problem pomoże, ale myślę, że warto spróbować. raz na jakiś czas dopada mnie coś podobnego i Sudocrem zawsze mnie ratuje. dodatkowo jest dla mnie niezastąpiony po woskowaniu pach i bikini.
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.