Antyperspirant do skóry wrażliwej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 09:16   #1
cytrusek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6

Antyperspirant do skóry wrażliwej


Może źle ulokowałam swoje pytanie, ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Chodzi mi o jakiś dobry antyperspirant dla mężczyzn do skóry wrażliwej. Mój chłopak stosował różne adidas i nivea w sprayu ale ostatnio podrażnił sobie tak skórę pod pachami, że kompletnie żadnego nie może dopasować. Może znacie jakiś skuteczny i nieprzyczyniający się do tych podrażnień? Myślałam żeby może zamienić spray na kulkę. Co o tym sądzicie, to coś zmieni?
__________________
Pielęgnacja rzęs
cytrusek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:24   #2
natalia593
Raczkowanie
 
Avatar natalia593
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 36
Dot.: Antyperspirant do skóry wrażliwej

Mój chłopak ma również ten problem. Wypróbował wiele antyperspirantów i niestety żaden nie pomaga. Każdy musi mieć jakiś składnik, który uczula. Myśli żeby zrobić sobie badania na co jest uczulony. Bo dodatkowo na niektóre proszki jest uczulony.
__________________
Poczytajcie o usuwaniu cellulitu. Praktyczne informacje na www.na-cellulitis.pl Polecam stronkę ja sporo się z niej dowiedziałam o cellulicie.
natalia593 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:48   #3
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Antyperspirant do skóry wrażliwej

Zmiana ze spreju na kulkę może pomóc, bo przynajmniej możesz znaleźć coś bez alko, a to zawsze łagodniejsza opcja. Ja proponuje na początek AA, a jak się okaże ze tez uczulają, to jakąś markę apteczną.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:34   #4
MarjoryAnn
Raczkowanie
 
Avatar MarjoryAnn
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 51
Dot.: Antyperspirant do skóry wrażliwej

Ja od kilku lat reaguję alergicznie na dezodoranty i antyperspiranty. I to zarówno te w sprayu, w kulce, jak i sztyfcie. Myślałam, że te dwa ostatnie produkty będą odpowiednie, ale nie były. Zależności żadnej nie udało mi się odkryć. Firm używałam przeróżnych, celując przede wszystkim (choć nie tylko) w te do skóry wrażliwej, bez alkoholu, bez zapachu etc.


Znalazłam jednak odpowiednie dla siebie produkty.
U mnie zdają egzamin jedynie antyperspiranty w kremie lub dezodoranty określane jako naturalne (takie naturalne produkty mogą być już w sprayu - nic mi się wtedy nie dzieje).
Tych pierwszych używam już od dobrych 4 lat, a drugich zaczęłam pół roku temu. To jedyne co nie podrażnia mojej skóry. Może niech spróbuje i Twój chłopak.

Antyperpiranty w kremie dobrze chronią. Mój ulubiony produkuje Iwostin - trójaktywny o przedłużonym działaniu (a testowałam ich przez kilka lat wiele), ale poszukajcie, może coś innego go zainteresuje. W każdym przedziale cenowym coś się chyba uda znaleźć. Dezodoranty naturalne, cóż nie zawsze mogą się sprawdzić, ale ja z tej ochrony jestem ogólnie rzecz biorąc zadowolona.
Oczywiście te produkty, o których napisałam są dedykowane zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Wiele z nich jest bezzapachowych, co też działa na plus przy podrażnieniach i różnego rodzaju alergiach.


Może też spróbować przerzucić się na dezodoranty 'po depilacji', o ile takowe dla mężczyzn istnieją. Nie pamiętam damskich, bezzapachowych wersji takich produktów. Są one zdecydowanie łagodniejsze niż te dedykowane skórze wrażliwej! Dawno temu testowałam wiele takich na mojej skórze i z lekkim zdziwieniem odkryłam tę właściwość. Dla mnie jednak i tak nie okazały się wystarczające.
MarjoryAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 07:39   #5
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Antyperspirant do skóry wrażliwej

Moimi ulubieńcami i męża są antyperspiranty z Yv es Rocher, nie powodują podrażnień, są bardzo delikatne więc może warto wypróbować?

Chyba, że antyperspiranty apteczne typu etiaxil, również dla skóry wrażliwej
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 16:33   #6
agnieszkadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Antyperspirant do skóry wrażliwej

Zmagam się z problemami skórnymi od wielu lat,, problem ten dotyczy również mojej skóry pod pachami, miałam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego antyperspirantu, ale w końcu Pani farmaceutka poleciła mi produkt z nowej firmy floslek i ich roll-on jest dla mnie najlepszy
agnieszkadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 19:22   #7
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Antyperspirant do skóry wrażliwej

...
kulka vichy,jest tez odmiana dla skóry wrazliwej/obie bardzo fajne.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.