Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-16, 14:02   #1
dzej lo
Raczkowanie
 
Avatar dzej lo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 72

Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?


Witam
Szukam opinii o nowym urządzeniu dostępnym w Super - Pharm o nazwie Pedilady.
Może jakaś wizażanka jest już w posiadaniu?
dzej lo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 14:30   #2
lucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

Dołączam się do zapytania. Ciekawa jestem czy urządzenie warte jest swojej ceny i spokojnie może zastąpić tradycyjny pumeks do ścierania pięt i zrokowaciałej skóry, czy głównym jego zadaniem jest lekka "szlifierka" naskórka.
Czy kamień nie ściera się, nie kruszy przy peelingu pięt? Czy któraś ma jakieś doświdczenia z użytkowaniem Pedilady?
Czy to kolejne urządzenie, które pod wpływem marketingu wyląduje w szufladzie, bo jednak nie spełni oczekiwań?
lucyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 14:29   #3
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

Ja również jestem zainteresowana tym urządzeniem. Ciekawi mnie czy są jakieś wymienne zapasowe końcówki, na wypadek gdyby te ścierki się zużyły?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 01:07   #4
Bella Agatella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

Wrażenia na kilka minut po zastosowaniu:

Pięty są wygładzone, zdecydowanie bardziej miękkie. Udało mi się zlikwidować paskudne, nieestetyczne zadziory. Jak dla mnie efekt taki, jak po wyjściu od kosmetyczki.

Zobaczę, ile efekt będzie się utrzymywał. Ale biorąc pod uwagę, że już kilkakrotnie trafiłam na pedicurzystki, po usługach których stopy wracały do pierwotnego stanu po pięciu-siedmiu dniach, myślę, że warto było zainwestować te 140 zł.

Widziałam na tym forum negatywną opinię dotyczącą urządzenia. Być może wynikała ze zbyt krótkiego frezowania pięt. Mnie zajęło to - razem - około 45 minut. Czyli mniej więcej tyle, co u dobrej, skutecznej kosmetyczki. Co chwila musiałam oczyszczać głowicę, tyle się tam gromadziło martwego naskórka. Potem zmoczyłam jeszcze stopy i potraktowałam przez kilka minut tarką - czyli tak, jak u pedicurzystki.

Jeśli chodzi o paznokcie, to proces przypominał ten u manicurzystki. Efekt nie jest może taki sam, ale to chyba wynika jedynie z mojego braku wprawy.

Tak na świeżo - zdecydowanie bym poleciła
Bella Agatella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 08:20   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

Cytat:
Napisane przez Bella Agatella Pokaż wiadomość
Wrażenia na kilka minut po zastosowaniu:

Pięty są wygładzone, zdecydowanie bardziej miękkie. Udało mi się zlikwidować paskudne, nieestetyczne zadziory. Jak dla mnie efekt taki, jak po wyjściu od kosmetyczki.

Zobaczę, ile efekt będzie się utrzymywał. Ale biorąc pod uwagę, że już kilkakrotnie trafiłam na pedicurzystki, po usługach których stopy wracały do pierwotnego stanu po pięciu-siedmiu dniach, myślę, że warto było zainwestować te 140 zł.

Widziałam na tym forum negatywną opinię dotyczącą urządzenia. Być może wynikała ze zbyt krótkiego frezowania pięt. Mnie zajęło to - razem - około 45 minut. Czyli mniej więcej tyle, co u dobrej, skutecznej kosmetyczki. Co chwila musiałam oczyszczać głowicę, tyle się tam gromadziło martwego naskórka. Potem zmoczyłam jeszcze stopy i potraktowałam przez kilka minut tarką - czyli tak, jak u pedicurzystki.

Jeśli chodzi o paznokcie, to proces przypominał ten u manicurzystki. Efekt nie jest może taki sam, ale to chyba wynika jedynie z mojego braku wprawy.

Tak na świeżo - zdecydowanie bym poleciła
A jak wygląda zużycie tej głównej głowicy peelingującej stopy? Można dokupić wymienną jak się zużyje?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 23:21   #6
Bella Agatella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

Jedna wymienna głowica jest w opakowaniu. Ma inny kolor, a na opakowaniu napisali, że do urządzenia dołączona jest głowica miękka i twarda. Ale w instrukcji nic o tym rozróżnieniu nie piszą.

A w Super Pharm mi powiedzieli, że głowicę można dokupić.

Nie wiem, na ile starcza jedna. Piszą o kilku zastosowaniach zanim trzeba będzie wymienić.

A efekty cały czas fajne. Aż mi dziwnie, że się piętą nie mogę podrapać po nodze
Bella Agatella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 09:55   #7
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

Cytat:
Napisane przez bella agatella Pokaż wiadomość
a efekty cały czas fajne. Aż mi dziwnie, że się piętą nie mogę podrapać po nodze
lol :d
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 17:34   #8
ankaps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Mam, używam, jestem bardzo zadowolona!

To może dorzucę kilka słów
Urządzenie kupiłam właściwie w ciemno, czytałam troszkę na angielskich forach o podobnym, ale w Polsce chyba niedostępnym, i miało bardzo dovre opinie, więc zaryzykowałam.
I nie żałuję!
Głowice ścierają bardzo dokładnie, nie można tego porównać ani do pumeksu, ani do tarki, ani do żadnego peelingu. Dosłownie sypie się taki drobny biały pyłek a po każdym "przejechaniu" czuć, że piętki się jakby zmniejszają...
Chociaż nie miałam jakichś ogromnych problemów, jednak rogowacenie było i w lecie trzeba było bardzo się starać, żeby stopy w sandałkach wyglądały estetycznie. Teraz to sama przyjemność, bezboleśnie, idealnie gładko, ściera też wszystkie stare odciski na stopach, grubsze skórki przy paznokciach itd.
Ja mam wrażenie, że ta różowa/czerwona głowica jest chyba nieco delikatniejsza, choć rzeczywiście nie ma rozróżnienia w instrukcji ani na opakowaniu.
Wymienne głowice widziałam już w SP, kosztowały jakoś 20 zł za sztukę.
Jedynym minusem jest to, że PediLady jest na baterie, które właściwie po jednej sesji (ok. 20-30 minut) znacznie słabną, a co za tym idzie urządzonko słabiej ściera. Jakimś wyjściem są akumulatorki, które można ładować przed każdym użyciem.
Generalnie polecam bardzo - w moim przypadku wszystkie akcesoria do pedicure poszły w kąt, bo nic nie daje takich rezultatów (łącznie z obcinaczką na żyletkę, którą można sobie zrobić horror na stopach).
Cena może jest dość wysoka, ale jak policzymy min. 50 zł za pedicure w salonie, koszt zwraca się po trzech wizytach. A efekty wcale nie są gorsze.
Ja szczerze polecam!
ankaps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:48   #9
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

ja niedawno zakupiłam i jestem zadowolona, chociaż trzeba się trochę namęczyć, żeby osiągnąć oczekiwany rezultat (wg instrukcji można używa 2-3 sekundy, po czym sprawdzić czy jest ok, a jeśli nie, to znów 2-3 sekundy maksymalnie jeździć po skórze - trochę się z tym schodzi). Ale jeśli chodzi o działanie, to jak już się przysiądzie to efekty są super, nie trzeba nawet tego robić częściej, ale polecam stosowanie kremów nawilżających lub zmiękczających, bo Pedilady tego nie potrafi

To po prostu pumeks na baterię, tyle że od pumeksu lepszy.

I uważajcie na końcówki do manicure, jeśli macie delikatne paznokcie to trzeba się delikatnie z nimi obchodzić

Ogólnie- polecam.
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 17:02   #10
4a4480726e649b05529c3b57d939a5b526648191_6510bf72198bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Odp: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

Dziś kupiłam i właśnie testowałam. Jestem zaskoczona rezultatem jaki otrzymałam, a mam dość duży problem z brzydkimi piętami - teraz są wręcz jedwabiście głaciutkie, bez zadziorów. Tak jak moje poprzedniczki - z czystym sumieniem, nawet za te cenę, POLECAM!
Człowiek mniej się namacha w porównaniu z tradycyjnymi metodami...

Wysłane z mojego LG Swift 4X HD (P-880) za pomocą Tapatalk 2.
4a4480726e649b05529c3b57d939a5b526648191_6510bf72198bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:45   #11
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

Cytat:
Napisane przez Bella Agatella Pokaż wiadomość
biorąc pod uwagę, że już kilkakrotnie trafiłam na pedicurzystki, po usługach których stopy wracały do pierwotnego stanu po pięciu-siedmiu dniach,
jesli pedicurzystka nie poinformowala cie o tym jak stopy po zabiegu pielegnowac to niestety szybko wracaja do stany zapuszczenia,
po pedicure trzeba dbac o stopy zeby efekt utrzymal sie ok 3 tygodni.
i bardzo duzo osob mysli ze jak pojdzie na pedicure raz w roku to wystarczy
niestety nie wystarczy
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 18:41   #12
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Pedilady - nowe urządzenie, kto już stosował?

Gdyby ktoś był zainteresowany to teraz w SP jest promocja jak dobrze pamiętam to chyba za 99 zł

Ale mnie interesuje czy ktoś ma porównanie z elektrycznym pilnikiem z schola? Scholl już kupiony a dopiero dziś wyhaczyłam padilady w superpharmie, ma więcej funkcji niż scholl i ciekawi mnie w którym urządzeniu są lepsze głowice do pięt.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 19:41:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.