Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 19:26   #1
Sonya_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4

Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej


Na wstępie - jeżeli założyłam wątek w złym miejscu to bardzo przepraszam i prosze o przeniesienie :P

Chcialam zapytac o krem nawilżający do cery tłustej oraz trądzikowej. Podczas kuracji antytrądzikowej moja skóra jest miejscami naprawde przesuszona i odwodniona. Nie moge używać niczego z parafina i innymi potencjalnymi zapychaczami.. Przeszukałam chyba wszystkie możliwe wątki na wizażu (i nie tylko) ale najcześciej polecane sa lekkie kremy, ktore niestety mojej skórze nie wystarczają jest tez sporo wątków zakładanych kilka lat temu a od tego czasu na rynku pojawiło sie wiele godnych uwagi kosmetyków. Sama tez duzo testowałam ale efekty były co najwyżej średnie

Jesli macie jeszcze jakies "wspomagacze" typu maski, toniki itp to tez chetnie przetestuje.
Sonya_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 20:00   #2
angel1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

Tonik oraz pianka myjaca la roche posay z seri physiologicznej -swietnie myja i nawilza bez zapychania i uczucia lepkosci.

Jesli ktoś woli coś mocniejszego do mycia to bioderma zel sebium.

do naprawde podraznionej skory po zabiegach kosmetycznych , lekach -la roche posay cicaplast krem regenerujacy-ale on nie nawilża jakoś tylko bardziej odtwarza bariere lipidowa i koi .
dobry krem nawilzajacy do skory tradzikowej-moj ostatni wynalazek-Klapp oil free lotion!!! mialam probke i byl super lepszy nawet od este lauder. nie bylo lepkiego uczucia a skora byla nawilzona , nie zapychał, nie świecilam sie, miał taka rzadka fajna konsystencje i szybko sie wchłaniał( używalam duzo kremow drogeryjnych i aptecznych i byly do niczego, albo takie sobie a ten idealnie podpasowal )-ale najlepiej wyprobowac najpierw -wiadomo każda skóra jest inna
angel1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 20:07   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

Cytat:
Napisane przez Sonya_2 Pokaż wiadomość
Na wstępie - jeżeli założyłam wątek w złym miejscu to bardzo przepraszam i prosze o przeniesienie :P

Chcialam zapytac o krem nawilżający do cery tłustej oraz trądzikowej. Podczas kuracji antytrądzikowej moja skóra jest miejscami naprawde przesuszona i odwodniona. Nie moge używać niczego z parafina i innymi potencjalnymi zapychaczami.. Przeszukałam chyba wszystkie możliwe wątki na wizażu (i nie tylko) ale najcześciej polecane sa lekkie kremy, ktore niestety mojej skórze nie wystarczają jest tez sporo wątków zakładanych kilka lat temu a od tego czasu na rynku pojawiło sie wiele godnych uwagi kosmetyków. Sama tez duzo testowałam ale efekty były co najwyżej średnie

Jesli macie jeszcze jakies "wspomagacze" typu maski, toniki itp to tez chetnie przetestuje.
Dużo nawilżaczy mają toniki oraz wodne sera.
Jeśli lekkie emulsje Ci nie wystarczają, to nie ma opcji niż sięgnąć po coś cięższego, choćby tylko na noc.
Nie wspomniałaś, co to za kuracja, ale często w takich przypadkach konieczne jest sięganie po kremy co cery podrażnionej i wysuszonej, a takie kremy są zazwyczaj cięższe np Toleriane Ultra LRP, Avene Cicalfate.
Popularny jest Alantan Dermoline lekki krem, niektórzy nawet twierdzą, że matuje.
Masz jakieś przetestowane już substancje/składy które Cię na pewno zapychają, czy z góry zakładasz, że parafina musi to zrobić?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 21:04   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

Tak, a wszystko to reklama jednej apteki, jak zresztą każdy jeden post, który napisałaś.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 22:25   #5
czekoladkakinder
Raczkowanie
 
Avatar czekoladkakinder
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 95
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

Witaj, ja również mam cerę tłustą i trądzikową a po wszelakich kuracjach również wrażliwą. Z doświadczenia mogę Ci polecić Cetapil emulsja do mycia oraz krem DA Ultra, lub jeśli chcesz śilniejszy z tej samej firmy jest PS lipoaktywny u mnie sprawdza się genialnie. Polecam Ci spróbowac również Sylveco lekki krem brzozowy
czekoladkakinder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 09:21   #6
angel1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

z tanszych i o fajnym skladzie krem hipp z tej nowej seri bez silikonu parabenow i innych smiecie.
angel1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 19:08   #7
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

A ja polecam Iwostin Sensitia Bezpieczny krem kojący LEKKA konsystencja. Tylko koniecznie lekka, bo jest też bogata.
Minai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 10:40   #8
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

Polecam Cerkogel 10%. Zawiera mocznik i jest do skóry głowy, ale używam go do twarzy. Cudnie nawilża i nie zapycha. Czasem dodaje krople kwasu hialuronowego.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:10   #9
angel1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

Masc z wit A-można nalozyc np na godzine jak maseczke
angel1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 15:30   #10
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

Ja mam krem rozjaśniający z ziajii , program wzmacniający do cery naczynkowej. Mam lekki trądzik, prawie każdy krem nawilżający mnie uczula a ten nie skóra po nim jest mięciutka i widocznie nawilżona. niestety zostawia świecącą maskę więc uzywam go tylko do łóżka
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:03   #11
kolorowa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

cetaphil do mycia koszt okolo 50 zl z tej samej serii krem - super sprawa jesli chodzi o nawilzenie. Cudowny krem, króry niesamowicie sie wchłania nasyca skórę a przy tym cudownie nawilża i koi to GEN FAKTOR 04
kolorowa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 08:58   #12
BasiaSmoter
Raczkowanie
 
Avatar BasiaSmoter
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 139
Dot.: Nawilżanie cery tłustej, trądzikowej

Ja Ci polecam serię kosmetyków z AA Hial+ collagen Jest rewelacyjna. Jakbyś chciała więcej informacji o niej to pisałam kiedyś u siebie na blogu xxx
__________________
Wpadnij na mojego bloga , Fanpage oraz Instagram . Tam jest naprawdę ciekawie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-14 o 21:51 Powód: Link.
BasiaSmoter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 08:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.