Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-08, 14:37   #1
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238

Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał?


Wczoraj byłam z synem u dermatologa..walczymy z trądzikiem i pani doktor poleciła nam maseczkę Larosett firmy naturmedicin sweden.Ma ja stosowac moje dziecko i ja tez przy okazji,poniewaz moja skóra sie przetłuszcza.Częstotliwos c stosowania 1 raz na 10 dni.Przeczytałam,ze jest to głeboko oczyszczająca maseczka z naturalnej glinki (skład:moroccan lava clay,aqua).Ma podobno usuwac martwy naskórek,łagodzic wydzielanie sebum,normalizowac prace gruczołów łojowych,zapobiegac mnozeniu sie bakterii.Larosett nie zawiera barwnikow,syntetykow i substancji chemicznych.To wszystko brzmi bardzo obiecująco,jeszcze nie zastosowalam tej maseczki..ale mam zamiar dziś to zrobic.Jestem ciekawa czy któraś z was ja stosowała?czy rzeczywiscie jest taka fajna?jakie były efekty?
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:47   #2
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Larosett-czy znacie?ktoś uzywał?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5927
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:51   #3
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Larosett-czy znacie?ktoś uzywał?

używam tej maseczki od mniej więcej 1,5 miesiąca tylko moja dermatolog dała mi zupełnie inne zalecenia- kazała używać jej praktycznie codziennie... tak czy owak efekty widzę i to dość duże przed stosowaniem miałam okropnie rozszerzone pory,a teraz jest o niebo lepiej, poza tym maseczka może wysuszać - na mnie nie działa za mocno, ale moja sis ma bardzo wrażliwą cerę i po uzyciu larosettu bardzo wysuszyła sie jej cera... ale zaraz po zastosowaniu tej maseczki można użyć kremu nawilżającego, który zapobiegnie nadmiernemu łuszczeniu się skóry przed stosowaniem larosettu używałam także differinu i muszę przyznać, że po jakiejś 3,5 mies. kuracji moja cera w końcu wygląda dobrze, co prawda jeszce nie tak jak bym chciała, ale przynajmniej pozbyłam się większości pryszczy, których była niezliczona ilość. A jedyna wadą (moim zdaniem) tej maseczki jest jej cena, ale chyba jednak warto raz w miesiącu zapłacić te 40zł i nareszcie pozbyć się problemów z cerą
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 15:08   #4
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Larosett-czy znacie?ktoś uzywał?

Madulka..dzieki przeczytałam wszystko,....martunka, ja mam własnie bardzo rozszerzone pory,myslisz ze pomoze? mysle ze spróbuje ją stosowac czesciej niz raz na 10 dni...na dziecku tez wypróbuję....a co do ceny to jest naprawde zabójcza,zapłaciłam 48 zł....no zobaczymy czy efekt bedzie wart tej ceny...
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 13:44   #5
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Larosett-czy znacie?ktoś uzywał?

tak, na pory powinien pomóc... przynjamniej u siebie zauważyłam ogromną różnicę
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 14:24   #6
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał?

Wczoraj wypróbowałam maseczke...zasycha szybko i tworzy maske...potem skóra jest gładziutka..zobaczymy jak bedzie po systematycznym stosowaniu.
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 15:23   #7
malwinschen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał?

miałam juz 2 opakowania tej maseczki,czasami mozna dostac taniej na allegro.Jest swietna,nic dodac,nic ujac.Stosuje tez kraem z tej firmy i jest cudny,wchlania sie szybciutko,nie zatyka porow i nie swieci sie ,a mam cere tlusta,idealny pod makijaz.Mam ochote jeszcze na zel z tej serii bo mialam probke i extra.
Krem i maseczka pomogly mi pozbyc sie tradziku.
malwinschen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 21:40   #8
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał?

Cytat:
Napisane przez malwinschen Pokaż wiadomość
miałam juz 2 opakowania tej maseczki,czasami mozna dostac taniej na allegro.Jest swietna,nic dodac,nic ujac.Stosuje tez kraem z tej firmy i jest cudny,wchlania sie szybciutko,nie zatyka porow i nie swieci sie ,a mam cere tlusta,idealny pod makijaz.Mam ochote jeszcze na zel z tej serii bo mialam probke i extra.
Krem i maseczka pomogly mi pozbyc sie tradziku.
a jak jest cenowo z innymi produktami tej firmy;> bardzo mi pomogła ta maseczka, tylko jej największą wadą jest cena... chociaż mama już się chyba przyzwyczaiła
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 17:13   #9
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał?

dziś byłam u kosmetyczki i namówił mnie na to cudo.. zobaczymy jak sie bedzie używać, chociaż dziś po czyszczeniu jak nałożyła mi ją kosmetyczka to piekło jak diabli wie ktoś coś o innych produktach z tej linii?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:10   #10
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał?

dziś byłam u kosmetyczki i namówił mnie na to cudo.. zobaczymy jak sie bedzie używać, chociaż dziś po czyszczeniu jak nałożyła mi ją kosmetyczka to piekło jak diabli wie ktoś coś o innych produktach z tej linii?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 18:34   #11
abrakadabra1981
Raczkowanie
 
Avatar abrakadabra1981
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał?

Własnie rozpoczynam kurację Lerosepttem: maska i krem. Mam nadzieję że się nie zawiodę. Przy okazji mam pytanie, czy można się opalać przy stosowaniu tych produktów?
abrakadabra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 14:23   #12
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał?

Jeśli chodzi o zaczerwienienie i szczypanie - tak działa maseczka (chociaż nie każdego szczypie) - jednak po użyciu należny posmarować się lekkim kerem nawilżającym

polecam przejrzenie opisu preparatu na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=f3tAtoL_aHs

w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 18:09   #13
kaaasiaaa_90
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaa_90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 104
Dot.: Lerosett-czy znacie?ktoś uzywał?

właśnie obejrzałam filmik na yt. również teraz siedzę z maseczką. no i zdziwiłam się ze Pani nakłada jej tak mało na twarz, bo rzeczywiście na opakowaniu modelka wygląda jakby miała całą zawartość tubki na twarzy i ja również starłam się tyle nakładać. A tu zonk już wiem dlaczego tak szybko mi się kończyła :P
kaaasiaaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 23:24   #14
Viki000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Lerosett exclusive - kto używał lub używa?

Witam,

mam mały problem.
Krem, o którym wspomniałam w tytule został wycofany. Z informacji jakie udało mi się uzyskać, to po prostu producent zrezygnował z jego produkcji...

Problem jest taki, że był to najlepszy krem na jaki kiedykolwiek trafiłam.

Mam pytanie do osób, które używały tego kremu.
Czy istnieje krem o podobnej/zbliżonej konsystencji i działaniu?
Pytanie kieruje specjalnie do osób, które używały tego kremu, bo będą wiedziały najlepiej o co mi chodzi.

Próbowałam już jakiś innych kremów aptecznych typu Bioderma czy Avane, szukając dobrego zamiennika Lerosett, ale okazały się taką porażką, że nie warto nawet tego komentować.

Co do tych kremów Biodermy i Avene, to jeden był jakiś lekki, a drugi normalny czy coś takiego. Dokładnych nazw nie pamiętam, bo były to próbki, które dostałam w aptece do przetestowania. Niestety, ale pomimo tego, że jeden był w wersji lekkiej, to twarz i tak się po nim świeciła. Po prostu żaden z tych dwóch kremów nawet minimalnie nie zbliżył się do tego, czym był krem Lerosett.
Viki000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:16   #15
Slumber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Lerosett Maska - gdzie w Warszawie?

Drogie wizażanki,

czy znajdę tu jakieś dobre dusze, które orientują się, gdzie w Warszawie dostanę Lerosett? Najlepiej w okolicach Woli ;P

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Tym pierwszym postem serdecznie się witam i pozdrawiam zarazem,
I.

PS Modzie, jeśli umieściłam wątek w złym dziale, kornie proszę o wybaczenie i przeniesienie pytania we właściwsze rejony
Slumber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 20:16:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.