La Prairie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-16, 16:44   #1
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901

La Prairie


Tyle tu wątków o najróżniejszych firmach kosmetycznych, a tej właśnie brakuje, ciekawe, dlaczego?

Ja osobiście zaczęłam stosować trzy lata temu, obecnie mam 42 i skórę jak nastolatka. ( i nie, nie chodzi tu o pryszcze). Kosmetyki doskonałe zwłaszcza do bardzo suchej skóry, nawilżają ją, ujędrniają i wygładzają. Skóra jest miękka , gładka, kremy wchłaniają się błyskawicznie. Polecfam zwłaszcza wszystkie kuracje na noc, efekt jest niesamowity. Równiez kosmtyki na dzień wchłaniają się szybko i nałozony na nie podkład nie wygląda jakby miał spłynąć. Są też kosmetyki na dzień dla filtromaniaczek, z tym, że z łagodniejszymi filtrami niż z nieznanych mi powodów tak tu uwielbiane Avene.

Hmm... Ktoś poza mną używa? Jakieś doświadczenia? Ja jestem zachwycona!
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 08:46   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: La Prairie

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Tyle tu wątków o najróżniejszych firmach kosmetycznych, a tej właśnie brakuje, ciekawe, dlaczego?

Ja osobiście zaczęłam stosować trzy lata temu, obecnie mam 42 i skórę jak nastolatka. ( i nie, nie chodzi tu o pryszcze). Kosmetyki doskonałe zwłaszcza do bardzo suchej skóry, nawilżają ją, ujędrniają i wygładzają. Skóra jest miękka , gładka, kremy wchłaniają się błyskawicznie. Polecfam zwłaszcza wszystkie kuracje na noc, efekt jest niesamowity. Równiez kosmtyki na dzień wchłaniają się szybko i nałozony na nie podkład nie wygląda jakby miał spłynąć. Są też kosmetyki na dzień dla filtromaniaczek, z tym, że z łagodniejszymi filtrami niż z nieznanych mi powodów tak tu uwielbiane Avene.

Hmm... Ktoś poza mną używa? Jakieś doświadczenia? Ja jestem zachwycona!
Czyzby jakas ukryta reklama?? hmm...na to wyglada...
Ta firma to EKSKLUZYWNE kosmetyki raczej i DROGIE...powiedz mi, ktora dziewczyna czy nastolatka stad kupi krem za 500zl?? zastanow sie prosze gdzie "reklamujesz" ta cudowna firme, bo watpie, ze dzieki temu co napisalas wszyscy szturmem ruszymy po zakup tych kosmetykow...
Poza tym, ta firma zajmuje sie tez produkcja kosmetykow profesjonalnych do gabinetow - wiec owszem, jest dobra, ale moim zdaniem osiagalna dla pewnej grupy spolecznej...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 09:48   #3
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: La Prairie

zgadzam się z Maripossą - la prairie to z pewnością bardzo dobre kosmetyki, ale dla przytłaczającej większości Polek, w tym dla mnie, z powodu swojej ceny - nieosiągalne...masz szczęście, Teje, że możesz sobie na nie pozwolić, ale nie znajdziesz niestety wielu osób, które podzielą się doświadczeniami z ich stosowania. znam dużo dziewczyn, dla których nawet vichy to szczyt marzeń...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:33   #4
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: La Prairie

Hmmm... Po pierwsze, nie zamierzałam reklamowac firmy, założyąłm tylko wątek, jakich tu pełno - o Avonie, Avene, Ziaji i innych firmach. Skoro na temat tamtych firm wolno dyskutować, to dlaczego pomijac inne. Bo produkty sa przeznaczone dla innego hmmm " odbiorcy"?

Poza tym, nie bardzo widzę, czemu nastolatka miałaby sobie cokolwiek z tej firmy kupować, skoro kosmetyki przeznaczone sa dla dziewczyn troche starszych, z których juz większa część może sobie na nie pozwolić. A na wizazu wypowiadają się nie tylko nastolatki, więc liczyłam na dyskusje o konkretnych kosmetykach, bo zgadzam się, ceny sa bardzo wysokie i też czasem się zastanawiam, czy coś warto kupić. Z tym, że jest to pierwsza firma, z której DOTYCHCZAS z każdego kosmetyku byłam mniej lub bardziej zadowolona.

A co do ukrytej reklamy... Tak, oczywiście... Bo ta firma bardzo potrzebuje reklamy i po przeczytaniu mojej wypowiedzi tłumy piętnastolatek rzucą się do sklepu po produkty dla dorosłych kobiet...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:28   #5
magdalena...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: La Prairie

Ja się chętnie wypowiem, bo uzywam, w sumie od niedawna ale juz widze , że dłuuugo nie zamienie la prairie na nic innego. Podkład z korektorem, rewelacja, w zyciu nie sądziłam że ktoś zrobi tak idealny podkład i że wreszcie nie bede miała cieni pod oczami dzięki korektorowi, który znajduje się w wieczku podkładu. Mam też rozświetlający korektor pod oczy, jest super, mniej kryjący ale za to faktycznie, pięknie rozświetla. Ciekawa jestem kremów, głównie tych na noc, napisz mi z którego jesteś najbardziej zadowolona, co prawda nie chodzi mi specjalnie o zmarszczki, raczej dobre nawilżenie, odświerzenie, napięcie skóry.
Pozdrawiam

Sugestie o rekalmowaniu tu przez ciebie kosmetyków la prairie są dośc idiotyczne, to niszowa firme, która ma swoich wiernych nabywców i z pewnością nie potrzebuje reklamy na takim forum, przydałaby się za to dobra reklama w TV np.
magdalena... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:51   #6
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: La Prairie

Bardzo lubię Cellular Night Cream, rzeczywiście się sprawdza, ja tez nie mam raczej problemów ze zmarszczkami, mam za to bardzo suchą skórę i ten krem się sprawdza, używam go razem z Cellular Neck Cream do dekoltu. Lubię też krem Cellular Night Repair Cream, z tym, że rzadko go używam, bo chyba jeszcze go moja skóra nie potrezbuje i łagodniejsza wersja Cellular Night Cream jej wystarcza.

A co reklamy telewizji - też nie sądzę, żeby była potrzebna, to już lepiej w takich gazetach jak Vogue...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 19:11   #7
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: La Prairie

Ja uzywam teraz transparentnego pudru sypkiego
w odcieniu numer 1 i jestem zadowolonaaczkolwie k nie tak, aby wykladac na niego 200 zl
swietnie matuje, sprawia,ze twarz jest satynowa, ujednolicona jednak na krotki okres czasu....po 2-3 godzinach po efekcie ani sladu.
nie zauwazylam tak spektakularnych efektow jakie obiecuje la prairie

no nie wiem, moze ja jestem przerwazliwona i niepoytrzebnie zrzędzę,ale od ekskluzywnych marek oczekuje efektu 'wow!', a nie tylko zadowolenia jakie daje mi mnostwo nisko i srednipolkowych kosmetykow
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 19:15   #8
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: La Prairie

Ja z pudrami miaąłm ten problem, że w zasadzie wszystkie odcienie są dla mnei za jasne...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:01   #9
magdalena...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: La Prairie

Lepiej kupić za jasny niż za ciemny, zawsze można przypudrować brązerem, jestem ich fanką, niestety większośc brązerów na rynku ma odcień pomarańczowy a nie brązowy. W sklepowym oswietleniu cięzko dobrać dobry kolor podkładu.
Polecam też podkład diora w sprayu, rewelacja, co prawda sam spray jest porazką, ale jak się psiknie na dłoń i położy na twarz, jest super, nie trzeba uzywać przy nim pudru bo rewelacyjnie matuje. Zdecydowanie polecam.
magdalena... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:08   #10
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: La Prairie

Niestety, dla mnei w zasadzie wszystkie dostępne w Polsce kodmetyki są za jasne ( jestem azjatką)
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:15   #11
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: La Prairie

używałam tylko różowej bazy wygładzającej i podkładu w słoiczku. baza była w miarę ok, ale podkład fatalny http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5018 wiem, że podkład jest do dojrzałej skóry, ale lubię podkłady wygładzające i chętnie po nie sięgam.

moja mama używała przez ok rok kremów na dzien, na noc i pod oczy, ale wróciła do sprawdzonych HR. nie była zadowolona z LP.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 20:31   #12
magdalena...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: La Prairie

teje faktcznie nasz kraj w kosmetykach dla ciemnych karnacji jest zacofany
wersta dlaczego podkład sie nie sprawdził, ja jestem zachwycona. A co do kremów HR to wydaje mi sie ze jednak słabo nawilzają, mają cudowna konsystencje, zapach ale mam wrazenie ze to wszystko. No ale każda cera jest inna.
Ja na razie jestem na etapie zachwycania się permanentnym makijazem, zrobiłam sobie kreski na oczach które malowałam od lat, teraz tylko nakładam podkład, róż, maluje rzęsy i koniec makijazu, mówie wam, rewelacja Od kąd urodziłam bliźniaki, liczy się każda zaoszczędzona minutaDo tego zrobiłam też brwi, bardzo delikatnie, żeby zmienić troche ich kształt i też super, inna twarz
magdalena... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 07:54   #13
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: La Prairie

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Niestety, dla mnei w zasadzie wszystkie dostępne w Polsce kodmetyki są za jasne ( jestem azjatką)
a ja mam dokładnie odwrotny problem: wszystko jest dla mnie za ciemne.... wiem że to skarga na inny wątek, ale chciałam cię wesprzeć w bólu
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 21:30   #14
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: La Prairie

Pecha mamy, hehe... Ale przydałaby sie większa paleta kolorów...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:00   #15
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: La Prairie

To ja też się wypowiem a co! Używają ich moje dwie ciocie i... regularnie wracają do innych marek. Co prawda sama ich jeszcze nie używam ale mam kilka próbek i skoro dobrze się nadają co cery bardzo suchej to sobie uzyje Opiniowałyście już te kosmetyki na KCW?
Korektor pod oczy jest super - sprawdzałam, ten w pedzelku
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:35   #16
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: La Prairie

Cytat:
Napisane przez magdalena... Pokaż wiadomość
teje faktcznie nasz kraj w kosmetykach dla ciemnych karnacji jest zacofany
wersta dlaczego podkład sie nie sprawdził, ja jestem zachwycona. A co do kremów HR to wydaje mi sie ze jednak słabo nawilzają, mają cudowna konsystencje, zapach ale mam wrazenie ze to wszystko.
w moim przypadku podkład w ogóle nie stapiał się z cerą, tworzył śliską, glinowatą maskę. zrozumiałabym, gdyby tak działo się tylko na nosie i czole (cera mieszana), ale reszta?
moja mama HR jest zachwycona, nieczęsto zdradza HR dla innych marek, choć ostatnio jak byłam u rodziców, widziałam w szafce annayake (mama ma 58 lat)
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 00:04   #17
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Red face Dot.: La Prairie

Witam!
Ja bardzo lubie kosmetyki La prairie, osobiscie uzywam smart cream nawilzajacy z spf 15, uwielbiam rowniez serum nawilzajace, ktore bardzo mi sluzy, korektor w pedzelku pod oczy rewelacja i podobnie jak najnowsza kuracja do ust i okolic (uwielbiam jej zapach taki mandarynkowy), po za tym boskie sa perly kawiorowe, swojego czasu kladlam na dekolt i biuscik krem kawiorowy do ciala. Uwilbiam rowniez olejek do masazu ciala ktory moze byc rowniez uzywany jako pielegnacja skory suchej, kurcze moglabym wymieniac i wymieniac
Co do Anna Yake uwielbiam krem do masazu, ktory rowniez moze byc stosowany jako krem dzienny do skor suchych i jedna z moich perelek extreme radiance mask maska ktora mozna nawet polozyc na okolice oczu i jest tylko na 5 minut wiec jak dla mnie rewelka. I jesli mowa o kosmetykach ekskluzywnych lubie rowniez maske Orlane pomidorowa do skor problematycznych ktora ma dzialanie rowniez odmladzajace.
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 07:55   #18
kosti0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: La Prairie

http://allegro.pl/la-prairie-podklad...335540378.html
kosti0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.