Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-03, 21:34   #1
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717

koszmar:(((( pomocy


Słuchajcie dzisiaj wieczorem zmyłam makijaż... a na buzi pełno przebarwień gdzieniegdzie piekace czerwone plamki... musialam kilka razy spojrzec czy to napewno ja... bez tuszu oczy niewyraźne .. ale jutro na henne ide to moze cos pomoze...
Błagam pomozcie mi bo nie moge na siebie patrzec od razu mowie ze mam skromny budzet na kosmetyki....moze cos wybielajacego albo tonujacego?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:43   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: koszmar:(((( pomocy

Cytat:
Napisane przez wewelinka
Słuchajcie dzisiaj wieczorem zmyłam makijaż... a na buzi pełno przebarwień gdzieniegdzie piekace czerwone plamki... musialam kilka razy spojrzec czy to napewno ja... bez tuszu oczy niewyraźne .. ale jutro na henne ide to moze cos pomoze...
Błagam pomozcie mi bo nie moge na siebie patrzec od razu mowie ze mam skromny budzet na kosmetyki....moze cos wybielajacego albo tonujacego?
Na przebarwienia dobry jest acne derm - 16 zł w aptece (choć częściej możesz spotkać już po 21 zł) A na piekące, czerwone plamki (wydaje mi się, że to podrażnienia) używam sudocremu - 12 zł (dostępny w aptece i np. w tesco ) Jeśli te plamki dodatkowo się łuszczą i są wysuszone dobry jest zwykły krem nivea. Sudocrem dodatkowo wyszusza, więc może nie być najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:52   #3
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: koszmar:(((( pomocy

te plamki tylko sa czerwone i gorąca skóra w tych miejscach... ale ja nie chce domowników straszyc(Sudocrem mam i zostawia białe ślady)...Kremikiem tez smaruje nawilzajacym acne drem?to sa kwasy? ja mam lysanel.. moze byc ?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:40   #4
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Unhappy Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Załączam zdjęcia. Od kilkunastu lat mam trądzik, ale jakieś dwa lata temu zaczęło się robić właśnie coś takiego. Oczywiście chodziłam do dermatologów, ale stan cery wcale się nie poprawiał. Od prawie roku stosuję kwasy, ale poprawa jest niewielka, jeśli w ogóle jakaś. Przepraszam, że tak chaotycznie piszę, ale zaczynam meć tego wszystkiego dość. Jeszcze dzisiaj TŻ zobaczył mnie bez podkładu i się przestraszył, powiedział, żebym coś z tym zrobiła, a ja już sama nie wiem co. Przez te 2 lata byłam u trzech rożnych dermatologów,ale nic nawet odrobinę nie poprawieło wyglądu cery, wręcz jej szkodziło. Najgorsze jest to, że te zmiany schodzą coraz niżej na szyję- na początku były tylko na linii szczęki, a teraz to już widać. Proszę, pomóżcie mi się tego pozbyć.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2008-08-29 o 07:18
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 12:52   #5
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

To niespecjalnie wygląda jak trądzik... Czy żaden z tych dermatologów nie zasugerował Ci zrobienia testów alergologicznych?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:09   #6
annszc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

faktycznie kiepsko to wygląda, sugeruje konsultacje u dr Wasyłyszyna - poszukaj adres w necie, naprawde genialny dermatolog. Moim zdaniem to tradzik ropowiczy a nie alergia ale jestem tylko kosmetyczka a nie lakrzem , poza tym zdjecia to nie jes podstawa dignozowania skóry.
Pozdrawiam
annszc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 13:19   #7
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Nie, nic nie mówili o testach alergologicznych. Miałam robiony wymaz dwa razy, bo mama stoi na stanowisku, że to gronkowiec, ale nic nie wykazały. Wlaśnie robią się takie bolesne gulki czasem ropne, a czasem tylko z krwią. Wiem, że to wygląda fatalnie, do tej pory kładłam podklad kryjący, ale one przeswitują nawet przez "kamuflaż". Dziękuję za nazwisko, na pewno poszukam.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 10:24   #8
climbatize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Jejku masz naprawdę duży problem z buźką. MOja koleżanka miała podobne zmiany ale nie na całej buzi i stosowała pewien preparat na bazie glinki robiony w aptece na zamówienie. On jej pomógł. Niestety nie wiem jak się to nazywało ale wyglądało jak cement. Może któras z forumowiczek wie?
climbatize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:57   #9
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

no nie wyglada to dobrze ale powiedz ile czasu sie leczyles u tych dermatologow ja mialam tez ogromnt=y problem z twarza i moje leczenie wygladalo tak ze praktycznie przez 6 miesiecy nie bylo widac poprawy a nawet sie na poczatku wygoilo a teraz jest lepiej. mi to nie wyglada na alergi tylko na tradzik.A ty tego przypadkirm nie rozdrapujesz, nie wygniatasz. moja rada pojsc jeszcze raz do dermatologa tylko moze jakiegos sprawdzonego przez kogos poleconego
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:04   #10
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Od kiedy się toto pojawiło, czyli jakieś 2 lata temu, chodziłam do dermatologów (wcześniej też, ale z takim "normalnym" trądzikiem). W większości sprawdzeni i polecani. Będę próbowała się skontaktować z tym dermatologiem z Warszawy, któego polecała mi annszc, tylko że ja studiuję w Lublinie a w ogóle to jestem z łódzkiego, więc to kawałek, no ale jeśli ma pomóc...Staram się tego nie wyciskać, zresztą nie bardzo się da, bo są dość bolesne, kiedyś nawet bolało przy nakładaniu kremu. Czasem swędzi, więc zdarza mi się troche podrapac, ale tez tylko okolice i bardzo delikatnie. Dziękuję Wam wszystkim, że staracie się mi pomóc, naprawdę.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:15   #11
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Uważam, że powinnaś zrobić badania na obecność nużeńca, wykonują je poradnie dermatologiczne.
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 16:19   #12
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

A skoro piszesz, że czasem Cię swędzi to naprawdę zrób to badanie na nużeńca.
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:40   #13
saawaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

mnie też nic nie pomagało, a z czasem raczej sie nasilało - grudki, krostki, zaskórniki.... zaden dermatolog mi nie pomogl... jedynie tabletki anty Cyprest (ten sam sklad co Diane35). po dnianie miałam wszytskie skutki uboczne oprocz wymiotów.... po Cypreście ZERO skutkow ubocznych. chyba dlatego ze ma inne substancje wchlaniajace bo skladem hormonów nie rozni sie od Diane35. wyleczylam buzie calkowicie po pol roku.. z miesiaca na miesiac zdecydowana poprawa, jednak gdy odstawilam Cyprest problem zaczal powoli powracac... teraz jestem na etapie endokrynologa, bo doszlam do wniosku ze trzeba znalezc przyczyne, a nie leczyc skutki
saawaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:25   #14
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Lol, ollastar, wystraszyłaś mnie z tym nużeńcem, mam nadzieję, że to jednak nie to, bo niby jak stosuję kwasy, trochę się stan buzi poprawia (było dużo gorzej). Ale tak na wszelki wypadek, znasz jakiś środek, maść, która mogłaby na takiego drania pomóc?
saawaa zastanawiam się nad tym endokrynologiem, ale tak sobie myślę, że gdyby to były hormony, to chba powinny być jeszcze jakieś "efekty uboczne", a ja u siebie nic takiego nie zaobserwowałam. Poza tym takie paskudy mam tylko na twarz, nigdzie indziej. Na dekolcie i plecach tylko troche zaskórników, ale reszta czyściutko. Tylko ta twarz...
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:51   #15
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Niestety skuteczne preparaty na nużeńca są tylko na receptę, ale najpierw wykonaj badanie, bo przecież nie wiadomo czy to nużeniec / zresztą podobno każdy ma go na skórze, tyle że jednym szkodzi, a u innych nie wywołuje niekorzystnych zmian /. Badanie trwa chwilę, specjalną szczoteczką podrapią Cię trochę po skórze twarzy, by zebrać naskórek i zbadają go pod mikroskopem. W Gdańsku takie badanie kosztuje 20 zł, a na wynik czeka się koło godziny. Naprawdę warto to sprawdzić, bo możesz leczyć latami trądzik, wydasz majątek na coraz to nowe kuracje, a przyczyna może być prozaiczna. Dopiero jak wykluczysz nużeńca będziesz szukać innych przyczyn, powodujących taki wygląd skóry.
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:58   #16
saawaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

ja tez mam tylko na twarzy, moze nie mam blizn ale grudka na grodce tez nie wyglada ciekawie... reszta ciala (nawet szyja) - gladka skora bez zadnych niedoskonalosci.... skoro dermatolog ci nie pomogl (z reszta tak samo jak i mnie) moze warto sprobowac... poza tym nawet regularny okres nie swiadczy o wlasciwym poziomie hormonów.
saawaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:05   #17
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Zgłoś się do endokrynologa - być może te zmiany są na tle hormonalnym? Dobry endokrynolog skieruje Cię także na badania na wyżej wymienionego nużeńca.
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:41   #18
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

dokladnie...czesto nie ma innych wyraznych objawow problemow hormonalnych poza tradzikiem

jak juz dlugo sie leczysz bezskutecznie to warto by porobic rozne badania w tym hormonalne...

mnie tez tabletki anty na dwa lata pozbawily tradziku...niestety teraz nie biore i powoli wraca :/
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 01:25   #19
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Właśnie też zastanawiałam się nad tabletkami anty. Widzę, że mnie ten endokrynolog nie ominie. Macie może kogoś godnego polecenia w Lublinie? Btw ja ostatnio byłam przeziębiona, obdzwoniłam z 5 przychodni i nigdze nie chcieli mnie przyjąć. Chciałam jeszcze zapytać, ile orientacyjnie płaci się za zbadanie poziomu hormonów? Tak żebym była przygotowana
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 08:01   #20
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Ciezko powiedziec ile sie placi orientacyjnie - to zalezy jakie badania przepisze. Jak to bedzie endokrynolog z NFZ to zdaje sie czesc badan jest za darmo. Przynajmniej ja tak trafialam czasem u ginekologa, ze przed przypisaniem tabletek anty jak robil badania to nie placilam...ale podobno nie zawsze tak jest.

Tak wiec ciezko ocenic jak bedzie w Twoim przypadku i co Ci zleci

A w przypadku przeziebienia? To nie masz swojej przychodni wybranej? Przeciez tak powinno byc i nie maja prawa Cie w niej w naglym przypadku nie przyjac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:00   #21
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

quleczka tak też słyszałam, że trzeba się upomnieć o to, żeby bylo przez NFZ. NIby powinni przyjmować w "naglych przypadkach", ale jak ledwo trzymasz się na nogach, to już nie pozostaje sił, żeby się kłócić
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:10   #22
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Czekaj, ale ja dalej nie wiem...to Ty nie masz wybranej swojej przychodni i swojego lekarza?

Bo tam nie ma zmiluj sie - musza Cie przyjac

Jak nie chcieli...to ja bym szybko przychodnie na inna zmienila
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:28   #23
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Mam, tylko że u siebie, a teraz studiuję w Lublinie i teoretycznie powinno to być zrobione w ten ten sposób, że w czasie roku akademickiego należę tutaj, a w czasie wakacji u siebie (przynajmniej tak mówią przepisy). A tu w każdej jednej przychodni, nie dość, że każą podpisywać deklarację przepisania, to jeszcze chcą żeby im dostarczyć potwierdzenie, że rezygnuję z dotychczasowej przychodni, które oczywiście musi wystawię ta przychodnia, więc zanim by mi to ktoś załatiwił i zanim by przszło, to zdążyłabym już wyzdrowieć, co zresztą się stało

Ale się offtop zrobił. Rozglądałam się trochę po endokrynologach, ale chyba i tak stanie na tym, że badania zrobię już u siebie, bo teraz czas zaliczeniowo- sesyjny nie bardzo na to pozwala. Swoją drogą, zawsze mi się wydawało, że problemu hormonalne dają bardziej kompleksowe znaki, ale trzeba będzie sprawdzić.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:45   #24
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A tu w każdej jednej przychodni, nie dość, że każą podpisywać deklarację przepisania, to jeszcze chcą żeby im dostarczyć potwierdzenie, że rezygnuję z dotychczasowej przychodni
O matko...

ja mieszkam w wawie bo tu studiuje i tez musialam wypelnic deklaracje, ze chce tutaj nalezec ale nikt mi sie nie kazal wypisywac ze starej. Bedac studentem moge nalezec do dwoch - jednej tutaj, jednej tam

swoja droga trafilam ostatnio na lekarza kretyna w starej przychodni w wawie i postanowilam sie przepisac - poszlam do nowej , pokazalam legitymacje, wypelnilam druczek, ze teraz chce tutaj i tyle

wiec moze jak bedziesz zdrowa i bedziesz miala czas po sesji to przejedz sie po przychodniach tak dlugo az znajdziesz taka gdzie nie wydziwiaja i bedziesz miala spokoj w ramach choroby na przyszlosc

ok, koniec off-topiku
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:52   #25
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Moja przyjaciółka miała podobny problem przez lata..teraz już trądziku tego nie ma tylko takie blizny (ciemniejsze plamy) jej zostały....Też chodziła po różnych i nic... muszę się jej spytać co używa....i napiszę Ci.Powodzenia!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 16:44   #26
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Sweet_Jelly dzięki, zapytaj jeśli możesz.
Quleczka I właśnie tak zrobię
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:22   #27
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez climbatize Pokaż wiadomość
Jejku masz naprawdę duży problem z buźką. MOja koleżanka miała podobne zmiany ale nie na całej buzi i stosowała pewien preparat na bazie glinki robiony w aptece na zamówienie. On jej pomógł. Niestety nie wiem jak się to nazywało ale wyglądało jak cement. Może któras z forumowiczek wie?


Wydaje mi się, że chodzi o LEROSET. Bardzo dobra jest ta maseczka. Mój TŻ próbował wielu specyfików i tylko Leroset mu pomógł. Koszt jednej tubki to około 45 zl
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:56   #28
hysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Jak zobaczyłam te fotki to jakby moja siostrę widziała ze 3 lata temu.Też miała całą taka twarz.Zaczęło się od wizyty u kosmetyczki.Tam się zaraziła jakimś zapaleniem.Chodziła do dermatologów przez rok i nic jej nie pomagało.W końcu zapisała się do jakiegoś dermatologa,który raz w miesiącu przyjeżdżał zza granicy.Jak zobaczył jej cerę kazał jej od razu zrobic badania na hormony i kazał jej brac tabletki anty.Już od tabletek nie miała tak zaognonej cery,oprócz tego miała jakiś krem wysuszający na receptę.Jak juz jej się zaczęło poprawwiac raz na pół roku chodziła na czyszczenie twarzy.Teraz już jest świetnie.Na cerze wogóle nie widac,że były takie problemy.Siostra używa teraz tylko delikatnych kosmetyków,dba jak tylko może.Myślę,że dobry specjalista to podstawa żeby Cię dobrze poprowadził,napewno masz coś z hormonami dlatego radziłabym tabletki.
hysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:08   #29
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez magicgirl Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że chodzi o LEROSET. Bardzo dobra jest ta maseczka. Mój TŻ próbował wielu specyfików i tylko Leroset mu pomógł. Koszt jednej tubki to około 45 zl
A mogłabyś coś więcej o tej maseczce napisać? Można ją dostać bez recepty?

Hysia dziękuję za wsparcie. Hormony będę robiła jak tylko skończę sesję. Chyba że któraś z Was zna jakiegoś dobrego endokrynologa w Lublinie? Bo ja się tu nie bardzo orientuję, a w rozdzinnym mieście wiadomo, zna się wszystkie kąty
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 14:05   #30
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Dot.: Koszmarna buzia- bardzo proszę o pomoc.

Można ją dostać na bez recepty- musisz ją sobie tylko zamówić w aptece. Wiem, że niektóre apteki nie sprowadzały lerosetu a farmaceutki nawet nie wiedziały co to jest. Przejdź się po kilku aptekach i zapytaj. Maseczka jest naprawdę świetna nakładać ją można punktowo albo na całą twarz, można ją też zostawić na buzi na noc. Efekty były widoczne po krótkim czasie. Na zwykły trądzik pomogła ale nie wiem jak jest w Twoim przypadku-widzę, że masz tak jakby popękane naczynka (u mnie na kompie po powiększeniu zdjęcia niewiele widać)
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.