Dermedic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-09, 10:17   #1
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia

Dermedic


Dziewczyny, stosowalyscie jakies produkty tej firmy? O ile sie dobrze orientuje to to jakas nowosc na rynku pani w aptece mowila ze to polskie kosmetyki (a do nich jakos nie mam za bardzo zaufania ) no i oczywiscie bardzo zachwalala ze swietne antyalergiczna seria i ble ble ble ale co innego miala mowic jak to byla promocja tej firmy stad moje pytanie: jakie macie zdanie o tych kosmetykach? Moze ktoras z Was stosowala filtry tej firmy, a jak tak to czy sa skuteczne i jakie sa mniej wiecej ceny Z gory dzieki za odpowiedz

PS przeszukalam wyszukiwarka wizaz ale nie znalalam dokladniejszych informacji o tej firmie. Jesli cos bylo a nie znalazlam to przepraszam
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 10:33   #2
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Dermedic

Ciut jest lektury na temat tych kosmetyków , choćby w KWC : http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?cmd=search&ts id=1&keywords=dermedic&se archmode=normalny&type=al l&where=items
Oficjalna strona:
http://dermedic.pl/
Korzystałam z trzech kosmetyków tej marki, generalnie z pozytywnym skutkiem
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 10:40   #3
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Dermedic

Dermedic jest firmą stworzoną przez Kolastynę (w celu stworzenia tej marki zakupili firmę farmaceutyczną Polon). Nie jest to jakaś wstrząsająca nowość, kilka kosmetyków mają naprawdę bardzo dobrych. Świetny jest krem Prosensiv dla wrażliwców (jako jeden z nielicznych nie perfumowany). Balsam do ciała Hydrain - jeden z lepszych jakie używałam. Również krem Hydrain 2 jest godny uwagi, chociaż jakiś czas temu zmienili skład i to chyłkiem, co mi się nie spodobało (dodali więcej składników potencjalnie komedogennych). Seria dla trądzikowców: rewelacyjny tonik, używałam go do cery odwodnionej, a w ogóle nie wysuszał, za to dobrze oczyszczał cerę.
Co do filtrów, to zdaje się niestety nie są najlepsze (mało filtrów chroniących przed UVA), ale przyznaję, składów nie studiowałam. Zdaje się, że nie podają współczynnika ochrony przed UVA a to niedobrze, to znaczy, że nie prowadzono badań, w jakim stopniu chronią. Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 10:46   #4
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Dermedic

Dziekuje bardzo dziewczynki to mnie troszke zawiodlo ze nienajlepsza seria sloneczna to ja juz nie mam pomyslu czego tu uzywac...
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 10:52   #5
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Dermedic

Ja używałam w tamtym roku filtrów Dermedica przy okropnym słońcu (a muszę przyznać żę zawsze się spiekam, wystarczy odrobina słoneczka ) w takiej pomarańczowej tubce, faktor bodajże 60.. i jak dla mnie to numer jeden. Miałam cudownie nawilżoną buzię, delikatnie, ale to naparwdę bardzo dleikatnie :P opaloną i żadnych poparzęń. Myślę, że wszytsko zależy od wysokości faktora
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 11:04   #6
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Dermedic

Cytat:
Napisane przez lalesia
Dziewczyny, stosowalyscie jakies produkty tej firmy? O ile sie dobrze orientuje to to jakas nowosc na rynku pani w aptece mowila ze to polskie kosmetyki (a do nich jakos nie mam za bardzo zaufania ) no i oczywiscie bardzo zachwalala ze swietne antyalergiczna seria i ble ble ble ale co innego miala mowic jak to byla promocja tej firmy stad moje pytanie: jakie macie zdanie o tych kosmetykach? Moze ktoras z Was stosowala filtry tej firmy, a jak tak to czy sa skuteczne i jakie sa mniej wiecej ceny Z gory dzieki za odpowiedz

PS przeszukalam wyszukiwarka wizaz ale nie znalalam dokladniejszych informacji o tej firmie. Jesli cos bylo a nie znalazlam to przepraszam
Swego czasu używałam kremu do twarzy Dermedic -Acne Expert, wypróbowłam obie wersje, łagodniejszą i tą mocniejszą z kwasem salicylowym. Oba kremy były całkiem przyjemne o ładnym zapachu (chociaz ja zdecydowanie wolę wersje bezzapachowe), ale nie zachwyciły mnie w jakiś szczególny sposób.
Dziewczyny często polecają żel do mycia twarzy z serii Dermedic Acne, osobiście nie próbowałam, bo mam juz swoja perełkę Lirene za 9zł, który świetnie się sprawdza i nie mam potrzeby zmiany.

Jeśli masz wrażliwą, alergiczną cere to propnowałabym najpierw poprosic o próbki (można również na ich stronie www, wypełniając ankietę) i poczytaj KWC, znajdziesz tam wiele recenzji tych kosmetyków.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 11:13   #7
dziubus42
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dermedic

moim zdaniem kosmetyki Dermetic sa bardzo przyjemne. odpowiada mi nie tylko zapach, ale także lekka i subteelna konsystencja kremu i żelu do mycia twarzy. Dla mnie rewelacja
dziubus42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.