35 lat- marszczki pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 10:00   #1
ania0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 18

35 lat- marszczki pod oczami


Mam problem w postaci zmarsczek pod oczami,ktore w sumie jak na wiek sa dosc spore,a w wiekeszoci powstaly na skutek przesuszenia skory;/
Czytalam mase postow na temat kremow przeciwzmarszczkowych,ale w skrocie wszedzie pisza ze ich dzialanie to bujda na resorach by tylko zedrzec kase;/
slyszlaam tez ze zwykly krem bambino dla dzieci dziala rewelacyjnie na takie wysuszenie skory i zwiazane z tym zmarszczki.. jednak czy to pomoze? czy to prawda?co ewentulanie kupic? co mi polecacie na te paskudne zmarsczki;/
ania0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 13:54   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: 35 lat- marszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez ania0207 Pokaż wiadomość
Mam problem w postaci zmarsczek pod oczami,ktore w sumie jak na wiek sa dosc spore,a w wiekeszoci powstaly na skutek przesuszenia skory;/
Czytalam mase postow na temat kremow przeciwzmarszczkowych,ale w skrocie wszedzie pisza ze ich dzialanie to bujda na resorach by tylko zedrzec kase;/
slyszlaam tez ze zwykly krem bambino dla dzieci dziala rewelacyjnie na takie wysuszenie skory i zwiazane z tym zmarszczki.. jednak czy to pomoze? czy to prawda?co ewentulanie kupic? co mi polecacie na te paskudne zmarsczki;/
Przede wszystkim musisz sobie uświadomić, że te powstałe zmarszczki już nie znikną. Druga sprawa, że jest to prawda, że ciężko o dobry krem przeciwzmarszczkowy pod oczy. Prawdą również jest, że żaden krem nie usunie Ci już powstałych zmarszczek. Jedynie co to można opóźnić ich pojawianie się. Aby to zrobić należy sięgać po kremy mocno nawilżające okolice oka. Polecane są te z kwasem hialuronowym.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:47   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 35 lat- marszczki pod oczami

Jeśli nawilżysz i natłuścisz to nawet te zmarszczki, które już masz będą mniej widoczne.
Ja bardzo lubię kremy pod oczy i żel efekt lifitingu (żel hialuronowy IVR) z Rossmana. Z Rossmana niezłe i tanie jest też serum pod oczy Rival de Loop.
Poza tym na zmarszczki dobry pod oczy jest Eluage.
A co do bujdy na resorach to jest nią przekonanie, że można dbać o cerę jedynie kremem Bambino. To poglądy z czasów PRL i gospodarki chronicznego niedoboru, gdy brak towarów trzeba było ludziom jakoś zracjonalizować. Chcesz to w to wierz, ja wolę dbać o cerę.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.