NAGLE rozszerzone pory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 23:36   #1
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483

NAGLE rozszerzone pory


Mam cerę mieszaną, gładką, rzadkością są u mnie wypryski itp. (mam jedynie lekko rozszerzone pory na nosie) ale dziś rano wstałam (od tygodnia nie malowałam twarzy) i musiałam się pomalować do sesji zdjęciowej i patrząc w lustro zobaczyłam na całych policzkach, brodzie wielkie rozszerzone pory! Nigdy nie miałam na twarzy żadnych problemów skórnych, a tu nagle pojawiły się tak wielkie pory jakich w życiu nie widziałam. Jakoś nałożyłam podkład mineralny, dokończyłam makijaż i wyszłam z domu, ale przez cały dzień wygląda to równie tragicznie. Nawet w dotyku czuję je pod palcami. Nie wiem co się stało, czym to mogło być spowodowane i czy to minie? ;(

wiem, że dramatyzuję, ale takie nagłe "coś" jest straszne ;(
Jeśli to ma związek to rano zauważyłam pory a wieczorem dostałam okres..
kupić coś na to? Już sama nie wiem co robić ;(

Edytowane przez Banshee666
Czas edycji: 2012-12-02 o 23:43
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 08:57   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: NAGLE rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, gładką, rzadkością są u mnie wypryski itp. (mam jedynie lekko rozszerzone pory na nosie) ale dziś rano wstałam (od tygodnia nie malowałam twarzy) i musiałam się pomalować do sesji zdjęciowej i patrząc w lustro zobaczyłam na całych policzkach, brodzie wielkie rozszerzone pory! Nigdy nie miałam na twarzy żadnych problemów skórnych, a tu nagle pojawiły się tak wielkie pory jakich w życiu nie widziałam. Jakoś nałożyłam podkład mineralny, dokończyłam makijaż i wyszłam z domu, ale przez cały dzień wygląda to równie tragicznie. Nawet w dotyku czuję je pod palcami. Nie wiem co się stało, czym to mogło być spowodowane i czy to minie? ;(

wiem, że dramatyzuję, ale takie nagłe "coś" jest straszne ;(
Jeśli to ma związek to rano zauważyłam pory a wieczorem dostałam okres..
kupić coś na to? Już sama nie wiem co robić ;(
Po pierwsze bez paniki. Po drugie nie znam nikogo, kto nie miałby w jakimś stopniu rozszerzonych porów. Także jest to normalne, ale można jest zwężać do tego najlepiej nadają się maseczki z glinki
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.