Pytania do kosmetologa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 10:28   #1
SYISCosmetics
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8

Pytania do kosmetologa


Od dziś na forum będę odpowiadać na Wasze pytania, dotyczące kosmetologi, zabiegów kosmetycznych i sprzętów kosmetycznych etc. Jestem mgr biotechnologii/ kosmetologiem, ekspertem marki SYIS

Zapraszam do pytań, dzielenia się wątpliwościami, na które będę sukcesywnie odpowiadać!
Ewentualnie pytania możecie wysyłać na adres biuro@syis.pl

Edytowane przez SYISCosmetics
Czas edycji: 2013-02-26 o 14:25
SYISCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 14:47   #2
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Pytania do kosmetologa

Witam,
to watek dla mnie. Mam dwa pytanka na odpowiedziach, których mi zależy bo nie mogąłm nigdzie znaleźc odpowiedzi.

1. Retises CT Yellow Peel - jak ten peeling sprawdza się w walce z rozstępami( białymi juz). Ile zabiegów trzeba wykonac aby uzyskan efekt spłycenia i wygładzenia rozstepów i skóry..? I czy mogą byc jakieś slutki uboczne oraz na jakich pratiach mozna stosowac. Mam rozstępy na udach i piersiach. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651735&p age=3---> to mój wątek, w wypowiedzi 68 sa zdjęcia moich rozstępów. ( wiem, wiem mam lekka obsesje ale z dnia na dzien jest lepiej z moją samoakceptacja ale i tak chciałabym troszke je wygładzic)

2. Dermaroller + kolagen tez na dolegliwość taka jak w pierwszym pytaniu. Jak sie sprawdza, czy jest bezpieczny i czy mozna uzyskac jakies dobre efekty. A jesli tak to czy wygładzone rozstepy po dermorollerze beda sie opalac czy nadal pozostaną białe? (chodzi mi ogolnie o uda)

3. Korund kosmetyczny w domowych warunkach.

To byłoby na tyle Dziękuję serdecznie z góry za odpowiedzi
Pozdrawiam ciepło
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:58   #3
alekks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Pytania do kosmetologa

Witam!
Wybieram się na depilację laserową pod koniec września, mam już umówiony termin. Robię to przede wszystkim dlatego, że ciągle powraca mi zapalenie mieszków włosowych przy jednoczesnym powstawaniu przebarwień skórnych i wrastaniu włosków. Nie mam więc innego wyjścia. Wystąpił jednak mały problem. Leczę się u ginekologa, ponieważ mam nieregularne miesiączki. Zrobiłam badania hormonalne, w których wyszło, że mam za niski poziom progesteronu i trzeba go poprawić w II fazie cyklu. W związku z tym powstaje męczące mnie pytanie, czy depilacja laserowa koliguje z przyjmowaniem leków podnoszących poziom progesteronu? Nie wiem jeszcze jakie to będą leki, ale podejrzewam, ze hormonalne.
Proszę o odpowiedz.
Pozdrawiam serdecznie!
alekks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.