Myjka face cleaner od raypath - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 19:27   #1
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71

Myjka face cleaner od raypath


Witam , jestem tu nowa . Chciałabym zadać pytanie odnośnie rękawicy face cleaner od raypath. Jest to myjka która pomaga dokładnie oczyścić twarz. Mam taką pożyczona od koleżanki , ale chciałabym zakupic swoją , tylko nie wiem gdzie , czy dostanę ją w Rossmannie ?? Albo znacie może jakieś inne myjki z Rossmanna pomocnicze w walce z trądzikiem ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23394_250.jpg (12,9 KB, 10 załadowań)
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:34   #2
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

nie wiem gdzie dostaniesz, moze google sprobuj, albo zapytaj kolezanke, przeciez gdzies ja musiala kupic. (zakladam, ze nie reklamujesz produktu)
tylko dlaczego pozyczasz gabke od kolezanki?!!!! co najmniej niehigieniczne...
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:36   #3
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie dostaniesz, moze google sprobuj, albo zapytaj kolezanke, przeciez gdzies ja musiala kupic. (zakladam, ze nie reklamujesz produktu)
tylko dlaczego pozyczasz gabke od kolezanki?!!!! co najmniej niehigieniczne...
ona ją dostała od znajomej . A pożyczyłam ją od niej ponieważ ona jej praktycznie nie używała . a ja ją dokładnie oczyściłam , wiec nie widzę w tym problemu żębym ją używała ?
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:44   #4
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

www.raypath.pl
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 13:42   #5
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Może spróbuj all zaciekawiłaś mnie tą myjką ja obecnie używam mydła czarnego i rękawicy ale muszę poczytać opinie o tej myjce
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 13:43   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

...
ja odradzam tę myjkę do twarzy,zdecydowanie.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 14:30   #7
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ja odradzam tę myjkę do twarzy,zdecydowanie.
dlaczego odraadzasz ??

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

dzięki bardzo za link
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 14:38   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez patrycja128 Pokaż wiadomość
dlaczego odraadzasz ??

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

dzięki bardzo za link
...
przede wszystkim siedlisko bakterii,nie jesteś w stanie jej doprać i zdezynfekowac jak trzeba,po drugie bardzo ingerująca w naskórek,o wiele bardziej zdzierająca niz szmatka muslinowa lub szmatka mikrofibry,dla osób z aktywnymi zmianami trądzikowymi masakra.bardzo podrażnia ze wzgledu na tworzywo z jakiego jest wykonana.
I żeby nie było bardzo dobrze znam produkty raypathu,uzywam w domu.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Może spróbuj all zaciekawiłaś mnie tą myjką ja obecnie używam mydła czarnego i rękawicy ale muszę poczytać opinie o tej myjce
..
betty uzywasz kessy do twarzy? tą myjkę używa się tylko zmoczona wodą,bez żadnego środka myjącego.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-29 o 14:40
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 19:52   #9
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
przede wszystkim siedlisko bakterii,nie jesteś w stanie jej doprać i zdezynfekowac jak trzeba,po drugie bardzo ingerująca w naskórek,o wiele bardziej zdzierająca niz szmatka muslinowa lub szmatka mikrofibry,dla osób z aktywnymi zmianami trądzikowymi masakra.bardzo podrażnia ze wzgledu na tworzywo z jakiego jest wykonana.
I żeby nie było bardzo dobrze znam produkty raypathu,uzywam w domu.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------


..
betty uzywasz kessy do twarzy? tą myjkę używa się tylko zmoczona wodą,bez żadnego środka myjącego.
o kurde , muszę się zastanowić co do tej szmatki . A może znasz jakieś dobre i niedrogie sposoby na tzw ,, kaszkę '' na czole , bo normalnie mam masakrę a nie wiem jak mam se z tym radzić , a próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomaga . Myślałam o tej myjce bo koleżanka ja używa i ma czoło jak pupcia niemowlęcia .
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 19:58   #10
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez patrycja128 Pokaż wiadomość
o kurde , muszę się zastanowić co do tej szmatki . A może znasz jakieś dobre i niedrogie sposoby na tzw ,, kaszkę '' na czole , bo normalnie mam masakrę a nie wiem jak mam se z tym radzić , a próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomaga . Myślałam o tej myjce bo koleżanka ja używa i ma czoło jak pupcia niemowlęcia .
...
z tego co ja zauważyłam to niedoskonałości typu kaszka sa czesto pochodzenia uczuleniowego od kosmetyków np. podaj prosze czego używasz do pielęgnacji,czym myjesz,kremujesz,złuszcza sz...
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:04   #11
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
z tego co ja zauważyłam to niedoskonałości typu kaszka sa czesto pochodzenia uczuleniowego od kosmetyków np. podaj prosze czego używasz do pielęgnacji,czym myjesz,kremujesz,złuszcza sz...
No wiadomo , myję twarz wodą , osuszam ją i nakładam krem , najczęściej jest to krem bambino . A z takich kosmetyków to raczej nic nie używam , jedynie czasem użyję jakiegoś podkładu , ale to naprawdę rzadko . to juz nie wiem od czego to mam te duże pryszcze na czole i tą kaszkę
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 20:10   #12
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez patrycja128 Pokaż wiadomość
No wiadomo , myję twarz wodą , osuszam ją i nakładam krem , najczęściej jest to krem bambino . A z takich kosmetyków to raczej nic nie używam , jedynie czasem użyję jakiegoś podkładu , ale to naprawdę rzadko . to juz nie wiem od czego to mam te duże pryszcze na czole i tą kaszkę
....
noo i dziwisz się,że masz kaszkę? wywal bambino! sama parafina+cynk wysuszający=MEGAZAPYCHANI E. Ponad to nie oczyszczasz porzadnie skóry myjąc ją wodą... mogę jak chcesz polecic ci kilka niedrogich kosmetyków z naturalnym niezapychającym składem.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:13   #13
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
noo i dziwisz się,że masz kaszkę? wywal bambino! sama parafina+cynk wysuszający=MEGAZAPYCHANI E. Ponad to nie oczyszczasz porzadnie skóry myjąc ją wodą... mogę jak chcesz polecic ci kilka niedrogich kosmetyków z naturalnym niezapychającym składem.
Nie wiedziałam że bambino ma takie działanie . No jak byś mogła to bym prosila żebyś podała mi te kosmetyki i gdzie mogę je kupić
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:23   #14
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez patrycja128 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam że bambino ma takie działanie . No jak byś mogła to bym prosila żebyś podała mi te kosmetyki i gdzie mogę je kupić
...
do mycia-żel do mycia dla niemowlaków babydream-niebieska butelka z białą pompką
kremik- ostatnio uwiodły mnie kremy Sylveco-Lekki krem Brzozowy,na noc może byc Lekki krem rokitnikowy. do kupienia w sklepach,lub zielarskich,aptekach,lub w sieci,lub np ze strony producenta-naprawde warto. lub inne tansze kremy firmy Apis-kupisz w sieci.
krem do kupienia od reki w aptece- BepanthenKrem-żelokrem w tubce
Istotne moim zdaniem w pielęgnacji są tez olejki- swietnie na noc działa olejek Babydream seria dla Mam zmieszany własnie z kremem Bepanthen...oliwka działa po jakims czasie matująco na skóre która sie wyregulowuje... tak,że to najprostrze kosmetyki z bardzo ładnymi naturalnymi składami.
Warto by było oczywiście dodac jakis peeling enzymatyczny...polecam czarne mydło-Savon Noir..mozna nim wieczorem myc twarz np co drugi dzien...a co jakis czasu uzywac jako peeling enzymatyczny..kupisz w sieci.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:29   #15
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
do mycia-żel do mycia dla niemowlaków babydream-niebieska butelka z białą pompką
kremik- ostatnio uwiodły mnie kremy Sylveco-Lekki krem Brzozowy,na noc może byc Lekki krem rokitnikowy. do kupienia w sklepach,lub zielarskich,aptekach,lub w sieci,lub np ze strony producenta-naprawde warto. lub inne tansze kremy firmy Apis-kupisz w sieci.
krem do kupienia od reki w aptece- BepanthenKrem-żelokrem w tubce
Istotne moim zdaniem w pielęgnacji są tez olejki- swietnie na noc działa olejek Babydream seria dla Mam zmieszany własnie z kremem Bepanthen...oliwka działa po jakims czasie matująco na skóre która sie wyregulowuje... tak,że to najprostrze kosmetyki z bardzo ładnymi naturalnymi składami.
Warto by było oczywiście dodac jakis peeling enzymatyczny...polecam czarne mydło-Savon Noir..mozna nim wieczorem myc twarz np co drugi dzien...a co jakis czasu uzywac jako peeling enzymatyczny..kupisz w sieci.
Dziękuję ci bardzo , na prawdę mi pomogłaś . Może wreszcie moja cera się poprawi . Dziękii
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:44   #16
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

Cytat:
Napisane przez patrycja128 Pokaż wiadomość
Dziękuję ci bardzo , na prawdę mi pomogłaś . Może wreszcie moja cera się poprawi . Dziękii
...
jak odstawisz krem dla bobasów na odparzona pupe to napewno
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:46   #17
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Myjka face cleaner od raypath

heheheh no już na pewno nie będę się nim smarować
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.