Allegro a kosmetyki MAC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-10, 10:01   #1
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358

Allegro a kosmetyki MAC


Hej dziewczyny, nie jestem pewna czy wybrałam dobrą kategorię ale najbardziej dopasowała mi do tego aby utworzyć tutaj wątek o takim temacie.
Przeglądając allegro szukałam jakichś firmowych podkładów, tych z wyższej półki. W oko rzuciła mi się aukcja magdaz555 "Podkład MAC Matchmaster foundaton 35ml kolory nowe" http://allegro.pl/podklad-mac-matchm...387000979.html chciałabym was zapytać czy już kupowałyście od tej dziewczyny i czy to możliwe aby oryginalny podkład z MAC'a tyle kosztował? Zapytałam wcześniej wspomnianą allegrowiczkę o to czy to są oryginały czy zamienniki, w odpowiedzi otrzymałam:

"Z tego co wiem i zapewnia mnie moj dostawca kosmetyki sa sprowadzane ze stanow. Pudry sa swietnej jakosci nic ne wskazuje na to zeby byly to zamienniki tylko cena. Ja nie posiadam jednak zadnych dowodow zakupu i nie moge dac 100% gwarancji. Jakosc jest rewelacyjna sama uzywam i mam sporo stalych klientek. Nawet wizazystki u mnie kupuja i sa zadowolone. Zawsze 100% pewnosc Pani bedzie miala kupujac osobiscie w salonie. Podklad 7.0 bede miala za ok 2tyg jak bedzie dostepny.
Pozdrawiam"

Dziewczyny i co Wy o tym myślicie? Kosmetyk może być podrobiony albo z nielegalnego źródła(kradziony)?
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 11:55   #2
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Allegro a kosmetyki MAC

poproś jednak o dowód zakupu..nie- idź do skarbówki a tam Panie po jakimś czasie Ci powiedzą haha
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 12:12   #3
marionetkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Allegro a kosmetyki MAC

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nie jestem pewna czy wybrałam dobrą kategorię ale najbardziej dopasowała mi do tego aby utworzyć tutaj wątek o takim temacie.
Przeglądając allegro szukałam jakichś firmowych podkładów, tych z wyższej półki. W oko rzuciła mi się aukcja magdaz555 "Podkład MAC Matchmaster foundaton 35ml kolory nowe" http://allegro.pl/podklad-mac-matchm...387000979.html chciałabym was zapytać czy już kupowałyście od tej dziewczyny i czy to możliwe aby oryginalny podkład z MAC'a tyle kosztował? Zapytałam wcześniej wspomnianą allegrowiczkę o to czy to są oryginały czy zamienniki, w odpowiedzi otrzymałam:

"Z tego co wiem i zapewnia mnie moj dostawca kosmetyki sa sprowadzane ze stanow. Pudry sa swietnej jakosci nic ne wskazuje na to zeby byly to zamienniki tylko cena. Ja nie posiadam jednak zadnych dowodow zakupu i nie moge dac 100% gwarancji. Jakosc jest rewelacyjna sama uzywam i mam sporo stalych klientek. Nawet wizazystki u mnie kupuja i sa zadowolone. Zawsze 100% pewnosc Pani bedzie miala kupujac osobiscie w salonie. Podklad 7.0 bede miala za ok 2tyg jak bedzie dostepny.
Pozdrawiam"

Dziewczyny i co Wy o tym myślicie? Kosmetyk może być podrobiony albo z nielegalnego źródła(kradziony)?
możesz spróbować zaryzykować. Może faktycznie sa świetnej jakości i będziesz zadowolona. Poczytaj komentarze tej dziewczyny, co ludzie piszą, czy ktoś zarzuca nieoryginalność, albo kiepską jakość
marionetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 20:34   #4
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Allegro a kosmetyki MAC

Na stronie MAC podklad kosztuje $33... Nie wiem jak tanio musialby ktos kupic ten podklad zeby sprzedac go za 60 zl i jeszcze na tym zarobic
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 21:06   #5
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Allegro a kosmetyki MAC

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Na stronie MAC podklad kosztuje $33... Nie wiem jak tanio musialby ktos kupic ten podklad zeby sprzedac go za 60 zl i jeszcze na tym zarobic
Właśnie też mnie to zastanawia, dla tego nie wiem czy to wgl. by było możliwe.
Są dwa wyjścia: albo produkt nie oryginalny, albo kradziony?;-)

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez marionetkka Pokaż wiadomość
możesz spróbować zaryzykować. Może faktycznie sa świetnej jakości i będziesz zadowolona. Poczytaj komentarze tej dziewczyny, co ludzie piszą, czy ktoś zarzuca nieoryginalność, albo kiepską jakość
Sprawdzałam tylko jedna osoba zarzuciła to, że jakiś tam krem nie jest oryginalny.
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:16   #6
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Allegro a kosmetyki MAC

nie każdy się zna. Było głośno swego czasu nawet o Dodzie której chłopak kupił "oryginalne" buty na allegro nike'a..zwykła podróbka fachowo wykonana.
Z lakierami i innymi rzeczami jest to samo.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:29   #7
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Allegro a kosmetyki MAC

Jeśli chcesz kupić kosmetyki marki M.A.C. wybierz się do sklepu firmowego, nie kupuj na allegro, gdyż są tam same podróbki. Wiadomo, że ceny są kuszące... ale płacić tyle za podróbki z napisem M.A.C - odradzam. Moja koleżanka kupiła pędzle do makijażu, oczywiście odradzałam jej, ale była stanowcza i nastawiona na zakup, jak się okazało - pędzle kiepskiej jakości, a napisy na nich przyklejone, odklejały się. Niestety zwrot nie był już tak prosty jak samo zamówienie. Żałowała, że mnie nie posłuchała, więc jeśli chcesz kup - ryzykując a jeśli zależy Ci na jakości - kup w sklepie M.A.C
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 14:33   #8
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Allegro a kosmetyki MAC

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nie jestem pewna czy wybrałam dobrą kategorię ale najbardziej dopasowała mi do tego aby utworzyć tutaj wątek o takim temacie.
Przeglądając allegro szukałam jakichś firmowych podkładów, tych z wyższej półki. W oko rzuciła mi się aukcja magdaz555 "Podkład MAC Matchmaster foundaton 35ml kolory nowe" http://allegro.pl/podklad-mac-matchm...387000979.html chciałabym was zapytać czy już kupowałyście od tej dziewczyny i czy to możliwe aby oryginalny podkład z MAC'a tyle kosztował? Zapytałam wcześniej wspomnianą allegrowiczkę o to czy to są oryginały czy zamienniki, w odpowiedzi otrzymałam:

"Z tego co wiem i zapewnia mnie moj dostawca kosmetyki sa sprowadzane ze stanow. Pudry sa swietnej jakosci nic ne wskazuje na to zeby byly to zamienniki tylko cena. Ja nie posiadam jednak zadnych dowodow zakupu i nie moge dac 100% gwarancji. Jakosc jest rewelacyjna sama uzywam i mam sporo stalych klientek. Nawet wizazystki u mnie kupuja i sa zadowolone. Zawsze 100% pewnosc Pani bedzie miala kupujac osobiscie w salonie. Podklad 7.0 bede miala za ok 2tyg jak bedzie dostepny.
Pozdrawiam"


Dziewczyny i co Wy o tym myślicie? Kosmetyk może być podrobiony albo z nielegalnego źródła(kradziony)?

Pani nie daje gwarancji. Jaaaasne To tylko taka zawoalowana próba powiedzenia, że to podróbka.

Kup w salonie będziesz miała pewność. No chyba, że wolisz mieć butelkę z napisem MAC o niewiadomej zawartości.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 11:59   #9
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Allegro a kosmetyki MAC

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Pani nie daje gwarancji. Jaaaasne To tylko taka zawoalowana próba powiedzenia, że to podróbka.

Kup w salonie będziesz miała pewność. No chyba, że wolisz mieć butelkę z napisem MAC o niewiadomej zawartości.

Dokładnie, jak to mówią: dobra ściema - połowa sukcesu.
Oczywiście, że osoba sprzedająca podróbki, nie przyzna się, że są to podróbki przecież to zakazane.

Uważam, że lepiej jeśli kupisz w salonie, chyba, że chcesz jak koleżanka wspomniała "No chyba, że wolisz mieć butelkę z napisem MAC o niewiadomej zawartości"
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 20:05   #10
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Allegro a kosmetyki MAC

Dziękuje Wam dziewczyny za doradzenie, jednak po tym co piszecie przekonałam isę w 100% żeby nie kupować na allegro kosmetyku. ;-)
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.